خانه انجمن عکس العمل شما در برابر راننده عصبانی
٥١٢
٤٣
م-نص

عکس العمل شما در برابر راننده عصبانی

عکس العمل شما در برابر راننده عصبانی

فرض کنید تصادف کرده اید و طرف مقابل مقصر است . طرف با عصبانیت از خودرو پایین می آید و شروع به فحش دادن به شما میکند و به سمت شما حمله میکند. عکس العمل شما چیست؟ 
اگر خاطره ای هم در این باره دارید بنویسید تا دور هم بخندیم.

٩٢/٠٢/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
mo_so
mo_so
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
نه.برای من که هیچ وقت اتفاق نیافتاده.چون اصلا رانندگی نمی کنم.
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
ما هم به همبن منوال
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
برای دوستان شما چی؟
mo_so
mo_so
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
برای آنها هم نه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
چه زندگی ارومی..................همه چی ارومه
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
اونا بی تلبیت هستن که فحش میدن.... من اگه ببینم طرف خیلی پر رو هست کم نمیارم و با خونسردی جوابشو میدم.. اما فحش نه .. البته کم پیش میاد رانندگی کنم
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
من كه هنوز گواهينامه ندارم ولي ميرم ميگيرم يه تصادف توپ ميكنم بعد ميام ميگم. ولي اگه افاق بيفته ميام پايين دهنشو اسفالت ميكنم مردك بي تربيتو رانندگي بلد نيست بايد بره ... سوار شه.
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
شاید مردک نبود!!! اونوقت چی؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
چي بگم . اون وقت بايد به فضا نگاه كرد وديد چه جوري پا ميده.
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ عجب ها!!!!
nika
nika
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
من که هنوز رانندگی بلد نیستم پس الان هم نمیدونم چی بگم..............................
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
برامن پیش نیومده.....یه بار تصادف کردم فقط....اما برا داداشم پیش اومده بود...مقصر بوده طرف میخواسته به زور ازداداشم پول تعمیر ماشین شو بگیره..
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
نمی دونم !! آدم باید تو موقعیتش باشه ! ولی احتمالا اگر بزنه منم میزنم! نا سلامتی اون مقصر بوده !! :))))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
یه متو حرومش می کنم بعدم با یات حالشو می پرسم ..... ببینم بازم داد و بی داد راه میندازه یا نه!
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
آدم های رزمی کار همیشه صبورن بانو مریم ( دریا )
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
شما تو کدوم مسیرا میری که من از اون مسیرا نرم............جون ادم مهمه یا مسیر:))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
بههههههله! من صبور اَستَم! :))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
من که ندارم..ولی این کارو بکنه باهاش بحث میکنم بعد اگه دیدم خیلی رو داره زنگ میزنم پلیس
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
معنی حمله چیست...............طرف قاطی کرده چماق کشیده شما بحث میکنی باهاش
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
من که فعلا راندگی نمیکنم یس چون اوناولی به نظرم سکوت بهترین کاره بعدشم پلیس چون این افراد اعصاب ندارن ممکنه به دعواکشیده بشه
نسیم
نسیم
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
بستگی داره اگر اون روز اعصابم خورد باشه تا جایی که می‌خوره می‌زنمش در غیر اینصورت جوابش رو نمی‌دم زنگ می‌زنم تا پلیس بیاد....
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
ی بار این اتفاق افتاد البته پدرم راننده بود.اون طرف همین که ماشینش خورد به ما پیاده شد،بابامم پیاده شد اومد بابامو هل داد....بابای منم ب خاطر کارش توی دوران جوونی رشته های رزمیو گذرونده بود واسه همین ادامشو نمیشه بگم....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
ادامش و بگو ................جون ما تلویزیون که فیلم باحال نداره لااقل خاطره اکشن اینجا بخونیم:))
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
تا حالا که پیش نیومده...ولی این حرکت خیلی احمقان ست...تحقیر انسان ها به خاطر یه آهن پاره!
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
انسان کیلو چنده.. ماشین رو زده داغون کرده باید طرف رو آسفالت کنی (آموزش دفاع شخصی تنها در 10 جلسه===هم اکنون اقدام نمایید)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
ماشین ارزش نداره...............گاهی دیرت شده یا طرف با تصادفش نزدیک بوده جون شما رو بگیره چی.............به نظرم احمق ترین ادمای روزگار کسایی هستن که بخاطر اینه به اینه دعوا راه میندازن
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخ آره آینه به آینه یا سپر به سپر :)))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
باریکلا میلاد!
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
من که رانندگی نمی کنم ولی مسلما با آدمای این مدلی بحث نمی کنم..
پری سا
پری سا
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
زنگ میزنم 110.....(اوه اوه چه خشن شدم....)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
پس خدا رحمتت کنه.............تا پلیس بیاد طرف کشتت :))
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
ﻫﯿﭽﯽ ﺩﻋﺎ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﺑﺮﺳﻢ ﻭ ﺑﺴﻼﻣﺖ :))
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
فعلا آدمی در این حد کــم شــعــور سمتم نیومده خدارو شکر
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
من یه بار تصادف شدیدی کردم که البته طرفم مقصر بود و تصادف انقدر شدید بود که من از پنجره جلو امدم بیرون چون درها باز نمیشد این تصادف نزدیک فلکه تلویزیون انجام شد.شاید 8 سال پیش. اما با اینکه طرف مقصر بود و من و خود طرف اینو میدونستیم. ولی من یه چیزیو میدونستم و اون سرعت بالای من بود که اگه سرعتم خیلی زیاد نبود شاید این تصادف با خسارت کمتری رخ میداد. به همین خاطر پیش مرد مقصر رفتم و ازش معذرت خواستم! و گفتم باعث مشکل براتون شدم! معذرت ازتون میخوام! طرفم با تعجب منو نگاه میکرد. عجیبه میدونم.شاید من اولین شاکی بودم که تو تصادفات از مقصر خودم معذرت خواهی کردم. ولی این دو علت داشت اینکه شاید در اصل و قانون طرف مقصر بود ولی سرعت زیاد منم باعث شد تصادف خیلی شدید بشه و دوم به خاطر مسن بودن اون فرد و احترام بهش. حالا وقتی میبینم یه تصادف شده و طرف فقط یه چراغه راهنماش شکسته و چه دادو بیدای راه انداخته خندم میگیره و یاد اون تصادف میفتم. و میگم ما اون زمان چطوری بودیم حالا اینا چطورین...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
دم شما گرم............منم سعی میکنم احترام افراد مسن رو نگهدارم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
عاورین
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
عاورین بابا : )))))))))))
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
من اصلا رانندگی نمیکنم . سپاس
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
یکی من و توجیه کنه...................معنی حمله کردن چیه................
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
حملت فکر کنم اسم یه بازیگر معروفه!!
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
بذار ماشین بخرم بعد برات تعریف میکنم خون چند نفرو ریختم (قاتل زنجیری)
sorme
sorme
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
منم عصبانی میشم داد میزنم!اگه خواست بزنتم فرار میکنم!!!!
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
من که هنوز گواهینامه نگرفتم ولی اگه داشتم ودیدم داره حمله میکنه منم نانچیکو رو برمیدارم وروزگارشو سیاه میکنم تا درس عبرت بشه براش : ))))))))))