خانه انجمن شاآلــــــــــآپ
٩٩٩
١٤٨
Kale_namak

شاآلــــــــــآپ

شاآلــــــــــآپ

تو خیابونای نه چندان صاف حتما تا حالا به مانعی خوردین،افتادین زمین..واکنش مردم چی بوده؟بهت خندیدند یا دستتو گرفتند؟
از واکنش مردم بگین ..واکنش خودتون چی بوده؟ 

٩٢/٠٤/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
Vania
Vania
٩٢/٠٤/٢٣
١
٠
من یه بار زمستون تو یه بازار شلوغ خوردم زمین فمردمو یادم نیس ولی خودم به روی خودم نیاوردم ،پا شدم راهمو گرفتمو رفتم .
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
منم بهشون می خندم هرهرهرهرهرهرهر
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
الآن باید بگم دستشو می گیرم تا پاشه؟!نه خیرم از ته دل قهقه می زنم مخصوصا اگه مرد نباشه:)
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
برای من 2 بار پیش اومد / ولی بنده های خدا یهو همه ساکت شدن و چیزی نگفتن / منم ضایع شدم ولی رو خودم نیاوردم / یه بار کف دستم داغون شد. کلن زخم شد و خونین / دی: / ولی دوستام بهم خندیدن / کصافدا :))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
مردم اصولا خشکشون میزنه!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
نه بابا مردم جای ما مسخره میکنن:))
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٤/٢٣
١
٠
تیتر چ بامزه س :)
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
خاطره ها از اعماق زنده میشه :d
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
وااای!یبار دور میدون تقی آباد تو پیاده رو پام سر خورد همچین خوردم زمین که نگو و نپرس!یک صدایی داد که پسره کنارم خشکش زد!بلند شدم طبیعیش کردم که طوری نشده!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
شما تو خیابون راه میرین یا رو زمین شیرجه میزنین:)))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
کفشم پاشنه داشت...بعدشم اونجا کنده کاری بود زمین.ناهموار بود!
سارا
سارا
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
تو خیابون که نه ولی یک بار تو مدرسه خوردم زمین ...همه زدن زیر خنده)))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
خخخخخ........
sahar
sahar
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
غلط کرده کسی به خواهر من بخنده!!!!!!!!!! خودم حسابشو می رسم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
اوه.اوه............بهتره دیگه نخندم:))
p.z
p.z
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
بهتره بعضیا(شنل که نه ولی پیرهن قرمزی)حواسشون حسابی جمع باشه چون پرچم خانوما همیشه بالاس.زنده باد دخترا
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
دوسال پیش سر چهارراه میلاد ازین شیبا داره،اونجا کف کفشام سر بود خودم زمین داغون شدم!چندتا پسرا از کنارم رد میشدن یکیشون گفت اوخ!له شد!منم باز به زور بلند شدم!مامانم خشک شده بود هی می پرسید خوبی؟میگفتم آره.واسم آبمیوه گرفت...دستم یک زخم گنده برداشت که هنوز ردش مونده!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
خدا رحمتت کنه ادم خوبی بودی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
یه بار دانشگاه کف کفشم برف چسبیده بود نزدیک بود بخورم زمین.............بی تلبیتها خندیدن:()
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
اوففففف - کـاش اون لـحـظـه اونـجا بـودم :d
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
کم پیدایی مستر م.نص :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
گم شده بودم..............دسته اصغر رو ول کردم گم شدم:)))
neyosha
neyosha
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
آره نبودي مستر م.نص كه تو صندلي داغ اين اقايه موسوي رو بسوزوني با اون سولات...................
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
سوالای من مگه چشه
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
یه برآمدگی داره دم در دانشگاهمون...یه روز اومدم برم بیرون پام گیر کرد نزدیک بود با مخ بیام تو زمین...شانس ما یکی از پسرای پزشکی دانشگامون از جلو میومد...من: :| /اون: :))))
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
:d
maede
maede
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
تو:| اون:)))) من:))))))))))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
من الان : :)))))))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
چه گیری داده به پسرا:))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
خودمم تو همینش موندم...همیشه یکی هست که سوتی زمین خوردن ما رو بگیره!
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
نه تا حالا اینجوری نشده برام جز یکی دوبار تو کوه که اونم کوه بوده دیگه اما بازم نیفتادم زمین....ولی شده دارم با یکی راه میرم اون یهو بخوره زمین معمولا سعی میکنم بگیرمش نیفته اما گاهی نمیشه
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
منم معمولا سعی میکنم بگیرم طرفو!ولی خب گاهی واقعا نمیشه!
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
نمیدونم شاید مصطفی آزاد دوست رو بشناسین خبرنگار هست===ی بار با این راه میرفتیم اومدیم از رو جدول رد شیم پاش گیر کرد تعادلش بهم خورد داشت میخورد زمین حالا من جلوتر از اون یهو طبیعی کرد اومد کنارم گفت نمیبینی دارم میفتم بگیر دیگه حالا منم:|.....خیلی باحال بود
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
:))))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٤/٢٣
١
٠
خیابون که نه ولی یه بار تو باشگاه خوردم زمین...زانوم تا یکی-دو ماه بعدش داغون بود...کل کلاس بچه های فهمیده ای بودن...کسی نخندید!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
چقدر بی شعور بودن نخندیدن:))
a_davoodi
a_davoodi
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
خدا رو شکر برا من پیش نیومده....:))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
واسه همین خندت گرفته:)
a_davoodi
a_davoodi
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
نه واسه اینکه دماغ شما بسوزه هی میخوری زمین.....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
من که نخوردم زمین:))
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
من اگه بیوفتم خودم خنده م می گیره ....هرکی نخنده ..خودم یه دل سیر می خندم...
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
مث من
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
بابا شما دیگه کی می باشین!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
خدایا مریضا رو شفا بده:))
ati200
ati200
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
امین..به خصوص م.نص
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
نه.تا حالا برای من نشده
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
سلام عزیزم.خدا رو شکر که بر گشتی.............خوشحال شدم
maede
maede
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
من خندم میگیره:))))))البته جوری که متوجه نشه طرف!اونجوری که بخوام تابلو افتاده باشم که نه ولی تو یه پیاده رو نزدیکای خونمون نمیدونم موزائیکه چیه تا حالا 2دفعه پام بهش گیر کرده:)))ولی شکر خدا کسی ندیده!
sahar
sahar
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
خدا رو شکر تا حالا پیش نیومده
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
ایشاا.. پیش میاد:))خالی بند
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٢٣
٢
٠
سعی می کنم دستشو بگیرم ب جای این ک بخندم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
خالی بند:)
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
این نوع نگاه تو جامعه ی الان ما مرده
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
میشه زنده اش کرد.
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
با یه گل بهار نمیشه
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/٢٣
١
٠
زمین که نخوردم..ولی پام پیچ خورده...همشم تغصیر کفشامه...هیچی کسی نفهمیده ولی خودم خندم میگیره
پسر ایرونی
پسر ایرونی
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
من تو کوهنوردی خیلی افتادم خوب بقیم خندیدن دیگه البته منم باهاشون خندیدم.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
من یکی از دوستام تو کوه خورد زمین اونقدر بهش خندیدیم که نگو...خدا رحمتش کنه:)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
یه بار اول راهنمایی بودم باموتور خوردم زمین چون یخ زده بود/ یه اقاهه رد میشد کمکم کرد که بلد کنم موتورو
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
یاد بگیرین اول راهنمایی بوده با موتور میرفته جیم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
مایم با موتور میرفتیم ولی زمین نمیخوردیم به در دیفال میزدیم:))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
منظورم مدرسه بوده خخخخخخخخخخخ
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
ضد یخ کاسپین :d
s.2
s.2
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
زمین نخوردم ولی یبار برف میومد داشتم به رد کفشام رو برف نگا میکردم با صورت خوردم به دیفال یعالمه پسرم اطرافمون بودن خیابون منفجر شد دوستامم برو خودشون نیاوردن براهشون ادامه دادن :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
مگه بمب کار گذاشته بودن که منفجر شد!!:))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
سیاهم بود اگه من می بودم ای می خندیدم ای می خندیدم خخخخخخخخخخخخخخخ
fatemeh.b
fatemeh.b
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
اره خیلی اتفاق افتاده...یه بار زمستون بود منم عجله داشتم تند تند راه میرفتم برف رو جوب رو گرفته بود یهو پام رفت تو جوب...یعنی از خنده خودم نمیتونستم پاشم...خدارو شکر کسی اونجا نبود...اگه هچین اتفاقی واسه کسی بیفته تابتونم جلو خودمو میگیرم که نخندم بعدشم کمکش میکنم پاشه...
s.a
s.a
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
جلو در دانشگاه! :| ساعت 8 صُب! :| پخش زمین شدمااااااااااا............ :| یه عالمه خاک هم بود اون موقع رو زمین، مانتومم مشکی.................... :| :| :| یه دختری اومد کمکم، بدبخت خودش هم پر از خاک شد! :| سرمو نیاوردم بالا که ببینم چند نفر خندیدن! :| جرئتشو نداشتم! :| بی تلبیتا! :|
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
جا داشته اونجا زل بزنم تو چشات و یه دل سیر بخندم :d
s.a
s.a
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
ولی وای به حال کسی که جلوی من بخوره زمین! دست خودم نیس........ یهو میزنم زیر خنده! :))))))))))) زُل میزنم تو چشمای طرفو میخندم! :))))))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
اشكال نداره :)‌عادي هست :)‌منم همينطوري م
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
یه صبح خیلی یخ زمستونی البته هیچکس تو کوچه نبود خوشبختانه!من اگه بیفتم خیلی مغرورانه بلند میشم بدون توجه به اطرافیانم:)
s.a
s.a
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
مغروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووور........................ :)))))))))))))))
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
چند سال پیش یه بار میخواستم از پل ردشم نزدیک چهارراه میلاد خوردم زمین دلم میخواست زمین دهن باز کنه برم توش یه چندبارم توی زمستون دانشگاه لیز خوردم ولی نیافتادم البته مه بود و کسی هم نبود
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
یبار زمستون بود...دم در خونمون رو یخا خوردم زمین.با داداشم داشتیم میرفتیم بیرون.داداشم خشکش زد می پرسید میتونی بلند شی.منم به زحمت بلند شدم.همسایمون یه جوری نگاه میکرد انگار که فکر کرده قطع نخاع شدم!
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
:d
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
ههههه!یبار زنگ زدن در خونمون...فکر کنم 10 سالم بود.رفتم درو واکنم،هل شدم از پله چهارم پرت شدم با مخ رفتم تو در!من : :((( /اونکه پشت در بود : :|
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
میگم شما یه فکری برای این قضیه بکن...میترسم همین طوری پیش بره مغزه مرگی بشی خدایی نکرده...خخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
مغز مرگی؟!!!/مرگ مغزی شنیده بودم!:))))
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
یه بنده خدایی میگه مغز مرگی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
چه بامزه...
دخترحوا
دخترحوا
٩٢/٠٤/٢٣
١
٠
جاتون خالی ی بار ک از مدرسه برمیگشتیم ی پسره با دوستاش اومد ب ما تیکه بندازه ولی از اون جایی ک چوب خدا صدا نره با مخ رف تو جوب هیچی دیگه تا خود خونشون سینه خیز رفت طفلی دلم براش سوخ اخه شدید ضایع شد ولی حقش بود خداوکیلی ما ک ب روی خودون نیاوردیم ولی دوستاش خیلی بهش خندیدن
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
توام با دوستات بهش میخندیدی تا کلن بره افق دیگه برنگرده :))
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
من طبيعي ميكنم همونجا يكم ميشينم بدش پا ميشم البته اگه خيلي شلوغ نباشه... كه خدارو شكر تا به حال اين اتفاق نيافتاده.
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
چرا همه میخوان طبیعی کنن؟!!! چیزی نی که...اتفاقیه که واسه همه ممکنه پیش بیاد - طبیعیه ...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
تو مدرسه خوردم زمین همه خندیدن :)))))))))))))))))))))) منم می خندم معمولا :)) خنده بر هر درد بی درمان دواس !اصن !
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
آفرين :)‌من تو مدرسه از پله ها افتادم :) تا يه هفته سوژه بودم، چون محكم خوردم به معاون مدرسمون :)))))
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
بچه مدرسه ای ها که از خودن - اصن حس خوبیه تو مدرسه به دوستات میخندی ..اونا به تو میخندن روحت تازه میشه :d
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
اتفاق خاصي كه نميافته! فقط رسما ضايع ميشي :) داشتيم واليبال بازي ميكرديم، 2ختر خالم كفشاش بد مدل بود، خيلي ناجور خورد زمين! يه وضعي بود، منم همونجا ولو شدم رو زمين :) اينقد خنديدم كم بود از نفس تنگي بميرم، جون شما هركار ميكردم نميتونستم جلوي خندمو بگيرم، از آخر همه ريختن سرم ، آي زدنم :) آي زدنم:) ولي من همچنان ميخنديدم :) اصلا يا اشكي ميومد از چشام :)))) ولي اين خنده هه ول نميكرد كه! (البته كمي هم سياست قاطيش بودا!!!! نيست داشتيم ميباختيم، اين مدلي بازي رو ملغي كردم :))) رفت!!)
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
ماس مالی با چاشنی خنده :))
mhv
mhv
٩٢/٠٤/٢٤
١
٠
چند سال پیش یک برف وحشتناک اومد بعدشم یخ بندون بدی شد ، که مدارس هم چند روزی تعطیل بودن، ساعتای 1 شب بود با چهار نفر بیرون بودیم ، که اولی سر خورد 4 نفر دیگه خندیدیم ، بعد من و دوستم سر خوردیم و من رفتم تو صندق صدقات خخخخ نفر بعدی هم که با بقیه میخندید سه بار جلو خودشو گرفت ولی اونم سر خورد، اما نفر اخر که به همه ما خندیده بود مقاومت کرد و ما خودمون انداختیمش تو جوب :))))
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
پس کلن بیا یه کاری کنیم .. "با هم" نخندبم "به هم بخندیم" :))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخ (^_^)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
خخخخ
s.a
s.a
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
عجب آدمایی پیدا میشناااااااااااااااااااااا :|
maede
maede
٩٢/٠٤/٢٤
١
٠
نچ نچ نچ نچ یک شب؟تو سرمای زمستون؟بیرون؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
باز شوخیای م-نصی میکنی:))
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
ساعت یک نیصف شب نچ نچ نچ
mhv
mhv
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
یک بارم با یک بنده خدایی رفته بودیم بیرون ، بعد مجذوب صحبت های من شده بود ، رفت تو تابلو راهنمایی رانندگی :)))
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
حتمن داشتی غیبت میکردی :d
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
بذار یبار از بقیه ادامین بپرسم چن بار لیز خوردین شوما ! همش راجب بقیه استش :)))))))))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
:)))
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
مگه چس میگفتین؟
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
نچ! اتفاق نیفتاده! .... البته حین برف بازی بوده ک اونم طبیعیه! .... :|
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
برای خودم نبوده ولی برای هم کلاسیم پیش اومد که البته نمیشد رفت دستشو گرفت....
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
خب میرفتی ..همکلاسیته دیگه ..تازه ثواب هم داره :d
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
تو یه درصد فکر کن من نرفتم...خخخخ
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
پس قبول باشه :d
p.z
p.z
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
آخه چه اشکالی داره ما همه خواهر برادر های دینی هم هستیم برادر.
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
الان چرا خانوما اینقدر زمین میخورن؟!...یه صدایی میگه کفش پاشنه بلند:))
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
تنها چیزی که هیچوقت نپوشیدم ....
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
یه بار پوشیدم فقط/مامانم بیمارستان بستری بود کفش واسم مهم نبود/همش تقصیر دقت بیخودیه!
s.a
s.a
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
نُچ! :|
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
متین خانوم شما کار خوبی میکنی....شاید هم به خاطر همینه که هیچوقت زمین نخوردی!ولی اون مطلبی رو که عکسای کفش های پاشنه بلند بود و شما فرستادی رو که یادتونه؟!چرا خانوما به این کفشای بی خود علاقه دارن؟!
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
دلیل نمیشه / ترکیب رنگ و تنوع شکل اون کفشایی که فرستادم خیلی مهمتر از پاشنشون بود - من چیزی رو "تایید" و یا "رد" نمیکنم ..اما... دلایل مختلفی میتونه داشته باشه ... زنها به دنبال زیباتر شدن هستن و این زیبایی رو حتی ممکنه تو پاشنه ی یه کفش وقتی قدشون رو بلند تر میکنه و به ظاهرشون جلوه ی خاصی میده ببینن پس حاضرن بخاطرش سختی هم بکشن (ممکنه عقلانی هم نباشه ).
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
قبل از هر چیزی میخوام ازتون تشکر کنم که هر سوالی میپرسم جواب میدین و وقت میذارین که این نشون میده بسیار فهیم هستین:) و بعد از اون باید بگم حرفتونو قبول دارم و این مسئله مرد و زن نداره و بعضی از دوستای منم به خاطر یه سری مسائل خودشونو عذاب میدن در صورتی که عقلانی نیس....و برای من هم جالبه بعضیا اینقدر خودشونو اذیت میکنن
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
ممنون - نظره لطفته :) - انسان ذاتا زیبایی رو دوست داره و پیوسته به دنبال جذابیت هرچه بیشتره پس خیلی وقتا ممکنه به قول تو حتی خودشم عذاب بده اما در نهایت قطعا به پوچی میرسه چون روح حق طلب انسان با ظاهر زیبا سیراب نمیشه ... چه بسا افرادی رو میشناسم که واسه مدل شدن تو مجله ی مد و فشن و مجله های زیبایی تمام زندگیشونو صرف ظاهرشون کردن و بهای سنگینی هم واسش پرداختن اما در نهایت دست به خودکشی زدن
p.z
p.z
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
اون یه صدا ----میکنه.چرا شما دو نفر انقدر کل میندازین؟ باهم مهربون باشید:)
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
کل ننداختیم / میلاد خودش میفهمه من چی میگم ...
p.z
p.z
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
آهان ببخشید من دخالت کردم
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
فقط سکندری میخورم نیمیوفتم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
یبار تو پله های دانشگاه پسره اومد خیلی جدی رد شه از کنارمون،پاش سر خورد تو پله ها پخش شد!من و دوستم قرمز شدیم از بس فشار آوردیم که نخندیم1بدبخت قرمز شد نفهمیدیم چجوری رفت!بعدش من و دوستم منفجر شدیم!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
بی تلبیتها
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
آرره یه بار من با دوستام بودم یه پسره با دوچرخه از کنارمون رد شد یکمم خودشو گرفت یه دفه باسر اومد پایین منم همون جا محکم زدم تو صورتم گفتم خدا مرگم بده آخه خلی بد خورد دلم کباب شد
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
تو همین نشستی که با جیمی ها داشتم بعد از جلسه آقای نادری میخواست رد شه اومدم صندلیمو بکشم کنار تا راحت رد بشه دستم خورد به یه وسیله ی تزئینی کنار دیوار دکور دفتر میخواست بیاد پایین :d ... محمد حسین فهمید خندش گرفت وگفت: دیگه بهتون کیک و آبمیوه دادیم خسارت نزنید به ما :)))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
خخخخ :)))))))))))))) پس من سلطان خرابکاری نیومدم به نفعم بوده :)))))
یک ماه بندگی
یک ماه بندگی
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
:))))))))))
s.a
s.a
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
:)))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
:))
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
روز اول دانشگاه بود دنبال کلاسم میگشتم هی پله ها رو میرفتم بالا هی میومدم پایین همون لحظه هم داشتم با خواهرم تلفنی صحبت میکردم یه دفعه نمیدونم چی شد پامو که گذاشتم رو پله ها 20 تا پله سر خوردم اومدم پایین ، گوشیم که پازل شد پسرا که غش کرده بودن از خنده ، دختره هم همینطور اما یکی از دخترا کمک کرد که بلند شم ، منم که شدید ضایع شده بودم رفتم از ساختمان دانشگاه بیرون و اون روز نرفتم کلاس .
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
اوه اوه چه وضی :d حالا کلاسو میرفتی ربطی نداره....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
اعتماد به نفس نداری دیگه...........مثل مرد بلند میشدی میگفتی چیه مگه(مثل پسر خاله)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
اعتماد به نفس دارم ، خب ضایع بود دیگه . سپاس و درود بر شما برادر م .نص :-)))
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
چند سال پیش که برف زیادی باریده بود ، جلوی دانشگاه یه سطح صافی بود که به دلیل اینکه روش پوشیده از برف بود ندیدم و واقعا اون لحظه حواسم نبود منم تا پامو گذاشتم با کله رفتم و خداسازس کاریم نشد اما ملت بهم خندیدن چقدر ضایع
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
اولین باره میبینم انقدر طولانی حرف زدی - به قول خودت سپاس :)
faride
faride
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
وای جلو دانشگاه !!!خدا واسه کسی نیاره اون روزو:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخ.....سپاس.درود..........سلام..چی بگم الان من و نزنی:)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
نه نمیزنم خندیدم به جوابت برادر م .نص سپاس و درود بر شما
م-نص
م-نص
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
سوم دبیرستان بودم...همه سر صف بودن داشتن زیارت خواسته میخوندن واسه همین همه روشون به سمت در بود................یه پسره که پیش بود از در اومد تو پاش لیز خورد ،خوردش زمین......وسط زیارت همه زدن زیر خنده حتی اونی که داشت پشت میکروفون میخوند.....بدبخت پسره هم له شد هم کارش به بیمارستان کشید
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
١
٠
ورژن جدید زیارت "خاصه" >>>>> زیارت "خواسته" شایدم نا خواسته... :d
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
عاقا من یه غلطی کردم برای اولین بار و اخرین بار تازه اونم به خاطر نبود دمپایی بدون پاشنه یه دمپایی پاشنه دار پوشیدم که برم پرونده مو از ماشین بردارم پامو که از خونه بیرون گذاشتم خش زمین شدم و اونوقت هم همه پسر های همسایه مون بیرون بودن البته هیچکی نخندید به دلیل اینکه با روحیاتم آشنایی داشتن میدونستن اگه بخندن اسفالتشون میکنم
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
هر کی هم که بیفته بهش میخندم تا 65 روز بعد یاداوریش میکنم
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٤/٢٤
٠
٠
بعد اونوقت احیانن کسی تو رو آسفالت نمیکنه :))
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
نه مگه زورش میرسه؟؟؟؟؟؟؟
korosh
korosh
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
مردم که طفلیا کاری ندارن به من /!!!!! خودم کاری کیکنم که بخندن
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٤/٢٥
٠
٠
الانو یادم نمیاد اما بچه بودم اونقد شل بودم یکی بم نزدیک بود میخوردم زمین همیشه مامانم دوام میکد میگفت بچه محکم باش