خانه انجمن مثل اینکه کتک می خوای!
٢٩٠٥
١٦٣
م-نص

مثل اینکه کتک می خوای!

مثل اینکه کتک می خوای!

سلام دوستان

همه‌ی ماها گاهی به خاطر اشتباهاتی که کردیم تنبیه شدیم

حالا شما برای ما بگین بدترین تنبیه برای شما چه بوده و چرا تنبیه شدین؟

اگر کسی رو بخوایین تنبه کنین چه کارش میکنین؟؟!!

٩١/١٢/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٢
٠
تنبیه ها اصولا واسه من محرومیت بوده.اگه کسی رو بخوام تنبیه کنم با رفتارم این کارو انجام میدم.نوع رفتار،بستگی به موقعیت داره.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
آفرین
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
عافرین
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
راستش من هیچ وقت تنبیه نشدم یعنی اگرم شدم یادم نمیاد ... اگه بخوام کسی رو هم تنبیه کنم باهاش حرف نمیزنم ...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
شما هم آفرین!بهترین شیوه تنبیه اینه که با رفتار بهش نشون بدی
من
من
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
بیشترخانما فقط همین کارو بلدن
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
افرین ..............بچه خوبی بودی که تنبیهت نمیکردن................
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
بانو سپهری اگه ادمین رو بخواین تنبه کنین چکارش میکنین
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
خودش در جریان هست.
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
ناراحت نشینا!الان دپرستم حوصله بحث ندارم!
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
من دوست ندارم کسی رو تنبیه بدنی کنم ولی اگر مجبور بشم میزنم ظرف رو شات دان می کنم :)))) شوخی کردم نترس نص جان ...نترس....
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
منم مجبور بشم طرف رو میزنم با لانچیکا له میکنم!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
ماشالا علیرضا:))))))/بانو سپهریم که اصن اصاب مصاب نداره میزنه با لانچیکا.من برم یجا قایم شم:)))))))
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
سید برو اونور تر منم قاییم شم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٢
٠
من بدترین تنبیه هامو توی خدمت شدم!از کدومش بگم؟ینی جوری که حاضر بودم همه معلمام بیان فلکم کنن ولی اونجوری تنبیه نشم.یکیش اینکه رفته بودیم صحرا 10کیلومتر تنبیه شدیم.با سوت اول میخوابیدیم رو زمین سینه خیز میرفتیم.با سوت دوم میومدیم رو دستا شنا میرفتیم.با سوت سوم بلند میشدیم بشین پاشو میرفیتم.با سوت چهارم دویاره شروع میکردیم به دویدن.حالا بگیرین که این کارارو با کوله پشتی و کلاه آهنی و یه اسلحه ژ-3 و 4بند و فانوسقه و قمقمه و ماسک و خلاصه همه تجهیزات انجام دادیم!ینی فکر کردم آرنولدم بعد تموم شدن اون تنبیه:)))))))
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
یا ابوالفضل !! یعنی مایم باید از این تنبیها بشیم... خدا بخیر بگذرونه....!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
آخی:)))
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
سید دلم سوخت چه زجری کشیدی ... :((
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
بستگی داره علیرضاجان کجا بیفتی!مثلا باز ستاد نیروی ارتش توی لویزان بود فکر میکنم سربازاش اینقدر چلوکباب میخوردن کباب اضافه میومد مینداختن برا گربه ها!!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
ها خدایی!زجری بس عظیم بود!آرزو میکنم اون لشکر 23 جمع شه که دیگه هیشکی نره اونجا خدمت کنه:)))))
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
غرورت چی؟اون چی شد؟
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
من تا جایی که ذهنم یاری میکنه فقط مامانم بوده که من رو میزده اونم به خاطر این داداشام همون جریان دست بالای دست من داداشام رو میزدم ! مامانمم میومد من رو میزد :))) یادش بخیر !! چوب مامان خٌله هر کی نخوره خُل تره !!! :)))))
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
مامان این آقا کجاست؟مامانش بیا ببین پسرت چی میگه!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
:))))))))))))
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
چوب مامان خله پس.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
غیر خدمتم جایی کسی رو تنبیه نکردم.توی خدمتم با همه شوخی میکردم.مثلا اونایی که قدیمی میشن با بچه های جدید شوخی نمیکنن ولی من با همه شوخی میکردم.یدفه یکی از لون جدیدا ف کرد دیگه چه خبره!یادم نیس چیکار کرد من ناراحت شدم!2ساعت اینو بشین پاشو دادم بعد گفتم برو بخواب.فرداش نمیتونس از روی تختش بلند شه:))))))/4-5ماه آخر خدمتمم چون منشیامون رفتن و بامن رفیق بودن منو معرفی کردن و منم از روی ناچاری شدم منشی.ولی چیزای باحالم داش.یروز 5شنبه بود از اول صب هی بچه ها دم در دفتر منشی بودن که صفدری دفترچه مارو حتما بنویسی برای مرخصی.منم اعصابم بهم ریخت ررفتم سرگروهان گفتم همه رو جمع کنین.همه بچه ها اومدن گفتم امروز هیچکس مرخصی نمیره.آخه برای دفترچه ها اول من باید امضا میکردم بعد فرمانده گروهان.به فرمانده گروهانم میگفتم میگفت هرکی رو خودت صلاح میدونی نده دفترچشو.آقا خلاصه اینا تا ظهر که دفتچه هاشونو دادم که برن مرخصی دپسرده بودن و من هی میخندیدم:)))))
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
آش خــــور :)
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
عه!سید!شر بودی در حد تیم ملی!الان با دفترچه های بیمه ملت همین کارا رو نکنی!:)))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
١
٠
:)))) نه دیگه بیمه ها چون پول داره خودم سریع میرسونم به دست مشتریا:))))))
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
تاثیر داشته تو آیندت.
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
علی رضا جان من و ترس...حرفا میزنی ها...؟وای داره میاد فرار
S_maryami
S_maryami
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
یک بار کوچیک بودم تو گوش مامانم لیوان چایی خالی کردم بابام زد تو گوشم بخوام تنبیه کنم اوممممممممممم اهان اول میرم موهاشو میگیرم تو دستم میپیچونم بعد هی سرشو میکنم زیر شیر اب میارم بیرون بعد یکدونه کفگیر فلزی بر میدارم هی میکوبم تو سرش بعد میبرمش تو حموم شیر اب رو قطره قطره باز میکنم تا اب بیاد روان شناس ها میگن اینکارو با یکی بکنی بعد دوساعت دویانه تحویل میگیری
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
کلا اصاب مصاب نداری ها سوسن خانوم!!!!آره اون قطره قطرهه توی خیلی از جاها توی بازداشگاه ها استفاده میشه
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
خخخخ
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
اول راهنمایی بودم معلم ریاضیم لا انگشتم خودکار گذاشت.ده دقیقه تمام داشت فشار میداد انگشتم و هی خودکار و لا انگشتم میچرخوند...وقتی دستم رو ول کرد انگشتام کبود شده بود و تا چند روز انگشتم تکون نمیخورد
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
دست اون معلمو باید شکست!منم اول راهنمایی بودم یبار معلممون گوشمو کرفت تاداد فشار میداد و لوله کرد گوشمو!چه دردی گرفت!مغزم داش میومد تو دهنم:)))))
nasim_a
nasim_a
٩٢/٠١/٠١
٠
٠
کلاس چهارم که بودم خانوم معلممون ک خیلی هم مهربون بود گفت ترازو درست کنید.منم به بابام گفتم و اونم با چوب قلیون و نخ و در دبه ترشی از این ترازوهای آویزونی!درست کرد.شانسمون اونروز معلممون نیومد و بجاش معلم قرآن و نقاشیمون کمکی اومده بود.ترازوی منو گرفت و برام +گذاست.زنگ بعدی بهمون چندتا حدیث داد ک حفظ کنیم تا ساعت اخر ازمون بپرسه.و اون ساعت رسد و معلمه چوب قلیون ترازوم رو باز کرد و هرکی بلد نبود با چوب میزد کف دستش!!من که کتک نخوردم چون بلد بودم ولی دلم برا دوستام سوخت که با چوب من تنبیه شدن!
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
چه وضی بوده.
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
١
٠
دوم راهنمایی که بودم ...برف اومده بود...به خاطر برف بازی دستام یخ زده بود...ناظمون من و برد تو دفتر 10تا ضربه با شلنگ سر ناخونم زد 10تا هم کف دستم زد ...یعنی رد شلنگش رو کف دستم تا چند هفته بود
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
١
٠
:))))).از سوم راهنمایی خاطره ندارین؟
Kale_namak
Kale_namak
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
یادمه یه سری بود شدیدا به نت معتاد شده بودم و برای اینکه ترکم بدن مامانم کلا سیم کامپیوترو برداشت و این کارش خیلی تنبیه بزرگی برا من بود اما خودم به شخصه کلا با تنبیه مخالفم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
منم با تنبیه کردن بچه ها مخالفم.تاثیر منفی تو تربیتشون میذاره.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
چه تنبیه زجر آوری!:))))
Kale_namak
Kale_namak
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
اوهوم... خیلی "ضجر آور" بود :))))
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
خیلی خشن بوده تنبیهت................تعجبه زنده ای
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
واقعا جای تعجبه.راس می گه.
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
یا خدا....این سوسن خانمه خیلی خشنه...خدا ما رو از دستش نجات بده ...خخخخ
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
دوستان اگه بخواین ادمین رو تنبیه کنین چه کارش میکنین
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
بنده چند بار که خشن شدم در پیام های خصوصی تو پروفایلم در این مورد به ادمین جان عرض ادب کردم.ولی بعد پشیمون شدم.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
ای بابا!بنده خدا دمین چیکار داره که تنبیهش کنیم.ادمین به این گلی(هندوانه هارو بگیر ادمین:)))
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
ادمین بیا هندوانه شب یلدای 92 هم جور شد!
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
ادمین به منم هندوانه میدی
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
یکبار بچه بودم داداشم منو ناراحت کرد،سرشو کوبیدم به پایین تحت،خون اومد.نزیک بود سرش بشکنه.خدارحم کرد!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
شما چرا اين قدر خشني؟
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
خشن؟من؟مطمئن باش تو کارم اینجوری نیستم.
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
چقدر دنجرید شما خانوم سپهری :))
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
ما اینیم دیگه مستر علیرضا:تازه کجاشو دیدی:)))
nasim_a
nasim_a
٩٢/٠١/٠١
٠
٠
منم یه بار با دادشم دعوام شد هلش دادم سرش خورد به نقطه تیز کمد و خون اومد،هر وقت موهاشو ماشین میکنه جاش معلوم میشه.
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
آخی.
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
١
دبستان که بودم یه النگو داشتم،کنگره دار بود.هروقت داداشم اذیتم می کرد با اون روش مثل زورو امضا میکردم.تا قبل شکستن النگوم همیشه دست و صورت داداشم زخم بود.
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
دوم راهنمایی بودم.معلم هنرم واسه اینکه که گفتم نقاشی بلدنیستم با انبردست گوشم رو کشید بعد خوابوند زیر گوشم بعد یک زیر لنگی بهم زد و انداختم رو زمین..هنوز که هنوزه یادم نرفته
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٦
١
٠
بابا مگه شما کجا درس خوندی پسرخوب؟
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
موقع انتخاب واحد ترم 2 رفته بودیم دانشگاه.یکی از پسرای دانشگاه به دوستم گیر داده بود.هر جا میرفتیم اینم دنبالمون میومد.یک لحظه از نبود من سوءاستفاده کرد و می خواست شمارشو بده به دوستم.دوستم جوابشو نداد.منم کفری شده بودم به پسره گفتم میزنم لهت میکنما!نفهمیدم چجوری غیب شد!ابهت در این حد!یعنی اگه ادامه میداد یه بلایی سرش میومد!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
آفرین سپهری جان.واقعا چه ابهتی.احسنت احسنت
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
ممنون.تو ترم هروقت از کنارم رد میشد یه جوری نگاه میکرد انگار که من کمربند دستمه!
من
من
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
میشه بگید چطوری این ابهت روبدست آوردید؟
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
١
٠
ببین دوست من،من اصولا قیافم خیلی جدیه.طوری که دوستای خودم همیشه میگن میترسیدن بهم پیشنهاد دوستی بدن!ولی وقتی دوست شدن دیدن گرم می گیرم.من رو نمیدم به کسی.طوری که همون پسره وقتی من با دوستم بودم،جرات نمیکرد بیاد جلو!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
با توجه به چیزایی که گفتم بی اعصاب تر و خشن تر از من سراغ دارین؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
الانکه فکر میکنم میبینم نه والا!من الان دارم از پشت کمد نظر میدم!رفتم قایم شدم:)))))
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
سوم راهنمایی بودم .....مدرسمون تعمیرات داشت.معلم عربیم من و از کلاس انداخت بیرون...مدیرمون من بدبخت و تنبه کرد....گفت باید تمام مدرسه رو جارو کنم...تمام سه زنگ کار من جارو کردن و جمع کردن خاک و گچ بود
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
چه راهنمایی وحشتناکی می رفتین.شما خاطره خوبم دارین از این مدرسه؟
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
کوچیک بودم از روی گوشی مادرم یک چیزای مهمی رو پاک کردم که خیلی دعوام کردن.اگه خودم بخوام کسی رو تنبیه کنم یا سرش داد میزنم یا باهاش حرف نمیزنم.در بدترین شرایط از شی استفاده می کنم.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
ینی مثلا کفگیری ملاقه ای میکنی تو حلقش :))))
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
اول دبیرستان بودم.....ناظمون اومد من و تنبیه کنه....شلنگ و میاورد بالا بعد با تمام قدرت میزد رو دستم....یکدفه شلنگ از دستش در رفت خورد تو سرم؟باورتون نمیشه از شدت ضربه سرم باد کرد
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
یعنی کم کم جیمیان دارن خودشون رو نشون میدن....کم کم دارم ازتون میترسم.مخصوصا از بانو سپهری...ترو خدا من و نکشی ها
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
:))))
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
من یبار بیشتر تنبیه نشدم اونم کلاس اول دبستان بودم از معلمم که مامانم بود کتک خوردم، البته همه بچه های کلاس تنبیه شدیم ولی واسه اینکه بقیه نگن بین دخترش با بقیه فرق گذاشته خط کشی که کف دست من زدن محکم تر بود خخخخخخخخخ..... علتشو یادم نمیاد!!!!!!!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
چی باحال معلمت مامانت بوده!ولی خوب زده!خودتم گفتی دیگه فقط اول دبستان خوردی!ینی همون برات تجربه خوبی شده :)))))))))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
پنجم دبستان یک معلم داشتیم که انگار پسرش تو کلاس خودش درس میخونده.می گفت فقط بچمو تنبیه میکردم اونم چه تنبیهی یعنی شنیدیم وحشت کردیم!
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
خودم اگه کسی رو بخوام تنبیه کنم بهش بی محلی میکنم همین
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
کم کم باید بلاهایی رو که سر ملت اوردم و بگم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
بگو راحت باش.به اعتراف خونه بیشتر شبیه شد انجمن.من تازه وحشتناکاشو رو نکردم!
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
نه جون ما بگو..................از این وحشتناکتر هم هست..................میخوام تو رو به کارگردانان فیلم ها ی وحشتناک معرفی کنم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
آره بابا!معرفی کن تا وقتی مدرکمو بگیرم یه کاری داشته باشم.جدی اونارم بگم؟سکته نمیکنین؟
v-qavam
v-qavam
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
من بابام دست بزنش خوب بود... کل دوره دبستانم که مدیر مدرسه مون بابام بود و هر کی رو میزد میومد منم میزد که نگن تبعیض قائل شده... تا آخر راهنمایی یادمه کتک میزد... اما بعد از اون اگه ناراحت میشد باهم حرف نمیزد که این عذابش صد برابر کتک خوردن بود...
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
خخخخخخخخ بابای شما هم پس کار مامان مارو میکردن
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
خو چرا بی گناه می زده بچه رو.
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
تو راهنمایی چجوری می زد؟سیلی؟
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
از کارای خودم بگم:هر موقع خواهرم رو میزدن همه بهم گیر میدادن.منم زدم به سیم اخر.یه دفعه تو خونه تنها بودم رفتم تو اشپزخانه .سرکه ،ابلیمو،ابغوره،نمک،قلم سوسک و... رو با هم قاطی کردم و دادم خواهر تابخوره،اونم هم یک قرت خورد واسه سه روز افتاد کنار خونه و شانسم گرفت نمرد
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
قاااااااااااااتل... جاااااا نیییییییییییییییییی.... چه خوفناکی شما!!!!!!!!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
یا ابرررررررررفرررررررررررض...بیچاره خواهرتون!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
بازم بیتلبیت
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
نه . حتما شوخي ميکنه ناص عزيز.. مهربون تر از اين حرفاست... بابا تو طرفدار صلح ودوستي در سراسر جهان هستي.. شما طرفدار حقوق بشر در فلسطين هستي از شما بعيده .. نه من که باور نميکنم...
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
ابوالفضل درستشه.
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
سوم راهنمایی یک انتقام جانانه گرفتم...موتور معلم عربیم رو همچین انداختم رو زمین که گارد و سپرجلوش شکست و کسی هم نفهمید که من بودم
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
این مو بودوم
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
معلم قرانم که بود....قلبش مریض بود....یه دفه انقدر اذیتش کردم که سر کلاس حالش بد شد و بردنش بیمارستان....در این یک مورد الان پشیمانم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
بی تلبیت(آیکن اخم)بازی با جون مردم؟؟؟اَو اَو
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
واقعا که.. واقعا الان پشيموني؟!! من که بعيد ميدونم..
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
اول دبیرستان یواشکی رفتم و ساعت زنگ مدرسه رو عوض کردم...منظورم تایمر زنگه ها...البته این کار و با کمک یکی دیگه از بچه ها کردم
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
یک دفه در دستشویی رو معلم هنرم قفل کردم...دلم خنک شد ...طرف تو دستشویی گیر کرد
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
من اگه قرار باشه کسی رو تنیبه کنم ...دریل میکنم استوخونش....خودکار میذارم لاانگشتش.....فلکش میکنم و...
hamid_kh
hamid_kh
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
(شکلک قورت دادن آب دهان ) ... اینجا جای می نیست ... ای بابااااااااااااااااااااااا .... مملکته داریک ؟؟؟ .... m-nas خدا خدا کن گیرم نیفتی ....ای بابااااااااااااااااااااا.......
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
مثلا گیرت بیوفتم چه کارم میکنی
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
بستگی به شخصش داره اصولا سعی میکنم رو اعصابش لی لی کنم! نقطه ضعف هم خیلی کاربردیه
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
خب خداروشکر که منو شما برخوردی باهم نداریم!نقطه ضعفی که نشون نمیدم ولی اطافیام همه میدونن نباید با اصاب من بازی کنن:)))))))) هرچند میدونم بچه های جیم اینقدر کارشون درسته که باهم برخوردیم داشته باشن دعوا نمیکنن.مگه نه؟:)))))
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
اینجور مواقع اعصاب دیگران واسه من حکم تردمیل داره.با سرعت زیاد رو اغصابشون میدوم.سید منو ببینی اصلا فکر نمیکنی اینجور روحیه ای داشته باشم.قیافم مظلومه!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
خو قیافه منم مظلومه بانو سپهری.ولی از اعصاب مردم به عنوان تردمیل استفاده نکن خواهرمن.چه کاریه خووو.دعوا میشه میگیری بچه مردمو میزنی از وسط نصفش میکنی:))))))
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
خیلی ها اون روی منو ندیدن!خخخ! چی شده؟سپهری و مظلومیت؟؟
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
گلبرگ جون گفتم که ظاهرم مظلوم نشون میده!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
خدا به فرياد دل اون بنده خداها برسه بانو سپهري و گلبرگ!!!خخخخخخخخخخ
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
اهای اونایی که من و تهدید می کنید بدانید من از شما ترسی ندارم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
من تهدید نکردم ولی...
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
شما رو نمیگم.............این حمید رو میگم
hamid_kh
hamid_kh
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
خو چرا می زنی ؟؟؟ در میرم .... مملکته داریم؟؟؟ ... ما رو از سیبیلش می ترسونه .... اه اه اه ..... ای باباااااااااااااااا .......
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
سرت جایی نخورده ....................
Em Ad
Em Ad
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
بدترین تنبیه ؟!؟!!؟!؟ یادم نمیااااااد ، از معلما زیاد گُل خوردم ، ولی بد نبوده ! اما به نظرم بدترین تنبیه ، بی توجهی به اون آدمه !!!!
t.m
t.m
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
یادم نیس؛ ولی اگه بخوام کسی رو تنبیه کنم؛ میکوبم تو ددهنش!
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
شما دقیقا بگو بجز تو دهن کوبیدن کار دیگه ای هم بلدی.................نه واقعا بلدی
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
کلا علاقه خاصی داره بانو تی ام به خورد کردن دهن مردم:))))))
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
با چي اونوقت؟ لنگ کفش ديگه؟!!نه؟؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
تنبيه يادم هست نميتونم بگم يعني اگر اون تنبيها نبود من الان اين قدر اروم نبودم . كسي رو هم تنبيه كنم تو خونه تنهاش ميزارم در wc رو هم قفل ميكنم تا بياد بگه ببخشيد
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
هاااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟یکم خشن نیست؟؟؟؟بعد اگه اون طرف نیومد عذر خواهی کنه چی؟؟؟:))))))
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
بوي بد نميگيره اونوقت؟؟!!
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
اقای پوریوسف تنبیه انتحاری میکنی.برا خودت بد میشه
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
wcتو حیاط که هست!
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
نه اینا اپارتمان دارن..............بعدشم خودشو که نگفتم ..............اونی که تو خونه زندونیه رو گفتم که فاتحه میخونه به خونه طرف
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
ال سوم دبیرستان،یکی از معلما یه 206 خوشکل آجری نو داشت.معلمه جدی بود و بچه ها رو اذیت میکرد!بچه ها یه آهن قراضه پیدا کردن و اومدن رو کاپوتش یک نیم دایره کشیدن!ماشینه داغون شد یعنی!من دیدبانی میکردم کسی نیاد!
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
بی تلبیتا
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
ای بی رحماااااااااااااااااااااااااااااا!ماشین بدبختو چیکار داشتین خووووووووووووووووووووووو
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
دیگه همینقدر زورمون می رسید!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
واقعا که .. ما پسرا در مورد اين دخترا چه فکر ميکرديم چي شد؟!!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
:))))))))
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
هیچوقت تنبیه نشدم! اما یک کار اشتباه انجام دادم که باعث شد زندگیم تباه شه! با هزار دعا به داداشم گفتم اما ....خدایا ممنونتم که همچین داداش خوب و عاقلی بهم دادی ! جوری رفتار کرد ک خودم شرمنده شدم! خدایا ممنونتم ! ممنوووووووووووووووووووووونممممم.... خودم بخوام کسی رو تنبیه کنم بهش بی محلی میکنم.این موثرترین تنبیه بخداااا...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
خداروشکر که مشکلتون به خیر و خوشی حل شده!دست اون داداشو باید بوسید!اصلا خانوما باید دست داداشاشونو ببوسن!اینقدر که ما داداشا فهمیده ایم:))))))
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
سید شما چندتا خواهر داری؟از خودتون بزرگترن؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
من یه خواهر دارم که ازم 2سال بزرگتره:))))
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
خدا همه برادرهاي رو حفظ کناددد
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
خوشم میاد از 100 تا نظر 50 تاش رو خود نص داده بابا دمت گرم چقدر خاطره داری تو :)))
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
آره راس میگی.نشت انداز بوده در حد تیم ملی!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
:))))))))
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
نسیم
نسیم
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
تا حالا تنبیه نشدم اما اگر بخوام کسی رو تنبیه کنم یا از نرده و سقف آویزونش می‌کنم یا با ماشین دو سه بار از روش رد می‌شم تا قشنگ پودر بشه! البته این تنبیه بستگی به درجه‌ي کار زشتی که انجام داده هم داره!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
احسنت...روحیه ات عین خودم لطیفه!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
واااااااااااااااااي لطافت موج ميزنه..
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
الان که فک میکنم میبینم اگه یک سه نقطه بودم با این همه تنبیه تا الان انیشتنی میشدم واسه خودم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
ها والا!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
والا به خدا
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
بهترين تنبيه همون آخرين تنبيه ه........... کشتن..!خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
:|
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
يادش بخير تو دوره دبستان يه بار شلوغ کاري کردم و قرار بود تنبيه بشيم (فقط برا شلوغ کاري و شري تنبيه ميشدم و الا درسام خوب بود و ...) پاي تخته اينقد گريه کرديم (با دو تا ديگه از بچه هاي شر) تا معلم دلش برامون سوخت و تنبيه نشديم.. يادش بخير..
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
عجب فیلمی بودی ها پسرعمو.شما باید بجای حقوق خوندن میرفتی بازیگری:))))))))
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
نيدونم..
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
ما به پای معلمامونم میفتادیم ولی فایده نداشت بازم میزدن نامردا................یعنی انقدر که من و کتک زدن و از کلاس انداختن بیرون پوستم کلف شده میخوام برم مسابقات کشتی کج شرکت کنم
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
سال نو مبارک باد..امیدوارم سالی بدون تنبیه شدن و تنبیه کردن باشه
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
بلند بگو الهی آمین:)))
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
آمين گوي بلند لال نميران... آمييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييين
nasim_a
nasim_a
٩٢/٠١/٠١
٠
٠
آمییییییییییییییییییین!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
به نظرم بهترين تنبيه همون تهديد به تنبيه است.. البته بستگي داره کي رو بخواهيم تنبيه کنيم.. از حق نگذريم تنبيه در جاي خودش لازم و مفيده.. تنبيه و به طور کلي مجازات ضمانت اجراي قوانين و مقررات است.
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
صحیح می فرمایید:)))
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
تنبیه بدنی؟
nasim_a
nasim_a
٩٢/٠١/٠١
٠
٠
کوچولو که بودم مامانم دو سه بار فلفل ریخت تو دهنم!! دوران راهنمایی دیر رسیدم مدرسه ناظم بهم گفت 2 صفحه بنویسم:من دیگر به مدرسه دیر نمی آیم،ازش لجم گرفته بود یه خط رو نوشتم من بازم به مدرسه دیر می آیم!!!(خوب بود ندیدش).به قول دوستان بستگی داره طرف کی باشه و چ خطایی کرده باشه.
سعید
سعید
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
مدرسه ما فلک میکردن. منم زیاد فلک شدم ولی یه بار ناظم به خاطر وسایل چهارشنبه سوری مثل نارنجک که با خودم آورده بودم مدرسه چنان منو سر صف به فلک بست که تا یکی دو هفته مثل اوردک راه میرفتم