خانه انجمن عکس العمل شما در مقابل آدم های بی فرهنگ
٥٤٦
٣٦
kimia7712

عکس العمل شما در مقابل آدم های بی فرهنگ

عکس العمل شما در مقابل آدم های بی فرهنگ

فرض کنید دارید تو خیابون راه میرید و یک نفر رو می بینید که آشغال میریزه یا گلاب به روتون آب دهنش رو تو خیابون می اندازه.

عکس العملتون در برابر همچین کسی یا کسی که همچین بی فرهنگ بازی هایی را در میاره چیه؟

٩١/١٢/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
t.m
t.m
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
میکوبم تو دهنش! خخخخخخخخخخخخخخخخ
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٢٩
١
٠
آره..!!توکه راست میگی
t.m
t.m
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
خب مکتب کوبیسم حکم میکنه که در اینجور مواقع باید تو دهن فرد خلافکار کوبیده بشه؛ جوری که فک ثابتش متحرک شه, فک متحرکش ثابت.. :دی
t.m
t.m
٩١/١٢/٢٩
١
٠
خب آدم چی میتونه بگه؟ هیچی؛ جز اینکه سرتو تکون بدی و افسوس بخوری
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
یادم میاد داشتم از یه خیابون رد میشدم یه خانم مسنی داشت جلویه حیاط خونشو با فشار آب میشست که من رفتم بهش گفتم:خانوم با جارو بشور که آب کمتر هدر بشه اونم خیلی شیک و مجلسی گفت به تو چه بچه!!!آخه از آدم بی فر هنگ چه توقعی داری؟
m_kashiyan
m_kashiyan
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
آره..موافقم..خیلی بد برخورد میکنن.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
همونجا حقش بوده دستو از کتف خیلی شیک و مجلسی باز میکردی و آرنج رو 90درجه خم میکردی و یه ضربه هوک خیلی مشتی توی فکش میزدی و در میرفتی:)))))
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٢٩
١
٠
راستش من چیزی نمیگم یعنی کسی که تو خیابون اب دهنشو میریزه اینقدر بی فرهنگه که در شان من نیست باهاش حرف بزنم ...
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
به نظرم واسه اینجور چیزا نباید تذکر داد..چون خدا رو شکر روز به روز مزدم دارن بافرهنگتر میشن..ولی اگه کسی تو طبیعت این کار و بکنه یا تذکر میدم یا میرم جلوش اشغالش رو برمیدارم تا خودش خجالت بکشه
Kale_namak
Kale_namak
٩١/١٢/٢٩
١
٠
اینجور آدما حتی ارزش تذکر رو هم ندارن !
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Kale_namak
Kale_namak
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/٢٩
٢
٠
خیلی زشته که ما تو خیابون آشغال بریزیم و مدام از تمیزی خیابون های اروپا حرف بزنیم
Milad
Milad
٩٢/٠١/٠١
١
٠
واقعا....کاملا درسته
Em Ad
Em Ad
٩١/١٢/٢٩
١
٠
با آب دهن نمیشه کاری کرد ! اما اگه آشغال بریزه ، من جمعش میکنم ! صحبت کردن با این افراد ، هیچ سودی نداره ، کسی که تو 20 سالی که از زندگیش گذشته ، نفهمیده که نباید آشغال بریزه ، مطمئنأ تو اون چند دقیقه صحبت هم نخواهد فهمید ...!البته اگرم حرفی بزنی ، یا خجالت میکشه و یا دوتا میذاره روش ، جوابتو میده !!!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٩
١
٠
معمولا دوتا میذاره روش ، جوابتو میده !!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٣٠
١
٠
اگه فقط 2تا بذاره روش جواب بده خوبه!نزنه زیر گوش آدم یه موقع:)))))
Em Ad
Em Ad
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
به هر حال باید مراقب اینجور آدما بود ! هر کاری ازشون برمیاد !!!
m_kashiyan
m_kashiyan
٩١/١٢/٢٩
١
٠
اصلا جنبه تذکر ندارن!سریع برخورد میکنن کمتر کسی پیدا میشه که منطقی قبول کنه کارش اشتباهه!راس میگن بچه ها آشغالو میشه برداشت انداخت دور شاااااااااااااااااااید طرف خجالت بکشه!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٢٩
١
٠
رد ميشم حوصله ندارم فرهنگشونومن درست كنم
nasim_a
nasim_a
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
تا حال که بهشون بی توجه بودم ولی الان از شما یادگرفتم چطوری برخورد کنم!
mo_so
mo_so
٩١/١٢/٢٩
١
٠
هیچ کار نمی شود کرد
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
نمیتونم چیزی بگم چون شاید بگه به تو چه دختره ی پررو ! اما یادمه ی سری تو ایستگاه اتوبوس بوذم ک خانمه پاکت ابمیوشو انداخت همونجا ! منم با صدای بلند گفنم کاش اون سطل اشغاله یکم نزدیک تر بود ! و اوشون شنیدن اما باز هم به روی خودشون نیاوردن و بد بد نیگام کردن
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٢٩
١
٠
من که اصلا خودمو...ارزشمو در حد این آدما نمیبینم که بخوام حرف باهاشون بزنم...سرتکون میدم و چشم خوره میرم همین
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
خب نمیشه چیزی بگی.حرفی بزنی جز اینکه خرابت کنن کار دیگه انجام نمیدم!
hamta
hamta
٩٢/٠١/٠١
٠
٠
بستگی به شخصیت طرف داره....
h-hoseini
h-hoseini
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
من اگه یه آدم بی فرهنگ ببینم اول یه نگاش میکنم بعد سر را به چپ وراست به نشانه تاسف چرخانده و از کنار وی رد خواهم شد.این خودش از صدتا فحش بدتره!چی میگین؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
میگیم آففففففریــــــــــــــــــن!یه دست یه هورررررررررای بلند:))))))
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
اگر آشغال بریزه که خیلی ریلکس بهش میگم بردار آشغالت رو البته اگره سنش به شنم بخوره سن بالا باشه خودش باید اینقدر بفهمه که نباید همچین کاری بکنه و اگر از اون کارای گلاب بروتونی بکنه که دیگه نمیشه جمعش کرد یک نگاهی بهش می کنم که تا عید سال بعد بره دیگه اصلا از خونه بیرون نیاد :)))
نسیم
نسیم
٩١/١٢/٢٩
١
٠
اینقدر نگاش می‌کنم تا از رو بره و از خجالت آب بشه بره تو زمین!خخخخخخخخ
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
حالا اگه آب نشد که بره تو زمین همینجور نگاش میکنی؟؟یا مثلا آب شد ولی روی زمین موند و توی زمین نرفت!بازم همونجور نگاش میکنی؟تا کی خووووو؟:))))
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠١
١
٠
نه دیگه اونوقت می‌گم یک جارو خاک انداز بیارن جمش کنن!!!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
نگاهی میکنم ک متوجه شه اشتباه کرده
hamta
hamta
٩٢/٠١/٠١
٠
٠
یه بار یه آقایی داشت با شیلنگ ماشینشو میشست تذکر دادیم کلی عذر خواهی کرد!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠١
٠
٠
خوش به حالت!چی آدم فهمیده ای بوده.البته شاید تیپت جوری بوده فکر کرده ماموری چیزی هستی:))))))دستبندی باتومی چیزی همرات نبود؟؟؟؟:))))))