خانه انجمن جیمو دوس دارم واسه ی....
١١٦٤
٦٥
h-hoseini

جیمو دوس دارم واسه ی....

جیمو دوس دارم واسه ی....

چه چیزی باعث میشه جیمو بخونی؟

چه چیزی باعث میشه هر روز بیای سایت؟ فرق سایت جیم با سایت‌های دیگه چیه؟

یک انتقاد از جیم بکن!

حالا یک پیشنهاد هم بده!

٩١/١٢/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٢٣
١
٠
چون جوون پسنده ... محیط سایت رو دوس دارم ... محیط سالم و خوبیه ... اینقدر به اینجا دلبستم یه روز که نمیام حسابی دلم میگیره همش به اینجا فکر میکنم ... همه بچه های سایتو دوس دارم ... اینجا دوستان خیلی خوبی پیدا کردم که تو دنیای حقیقی هیچوقت نداشتم ... انتقاد و پیشنهاد هم فکر کنم میام میگم ولی اگه ادمین باسرعت بیشتری نظراتو تایید کنه خیلی خوب میشه ...
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
جیم رو دوست دارم چون قبلا خیلی نترس بود.........جیم و دوست دارم چون اکثرا هم سن هستیم و درد هم رو میفهمیم.....................جیم رو دوست دارم فقط برا اینکه جیمه................انتقاد یکی اینکه افراد انلان رو نشون بده...........بگه در چه ساعاتی اپ میشه...............مهمان ویژه دعوت کنه.............
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٣
١
٠
اینجا دوستان خیلی خوبی پیدا کردم که تو دنیای حقیقی هیچوقت نداشتم ...الی جان این حرفت واقعا برای من حقیقته!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
آخ گفتی جناب ام نص،منظورم انتقاداتتونه!4ماه تو سایت بودیم یه مهمان ویژه نداشتیم!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
فدات میترا جون راستی یکی از دوستان خوبم که خیلی واسم عزیزه خودتی ... :)
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
آره الی جان.من که خیری از دوستای دنیای واقعی ندیدم.ولی تو دنیای مجازی تو یکی از بهترین دوستامی:)))
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٥
٠
٠
چه نوشابه ای واسه هم باز میکنن
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٢٥
٠
٠
شما نوشابه چی واست باز کنم؟
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
نمیدونم...خداوکیلی هیچ کاری هم نمیکنم فقط مثل دربون میگم سلام...خداحافظ...نه پیشنهاد دارم و نه انتقاد همه چی نُرماله
ati200
ati200
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
من سایت دیگه میرم هروز ..جیمم میام....من همیشه جیم و ازاخر به اول می خونم ....از صفحات اخر بیشتر خوشم میاد
maryam
maryam
٩١/١٢/٢٣
٢
٠
ميام جيم چون رابطه بين كاربران صميميه همه باهم دوستن وپشت همن
t.m
t.m
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
نمیدونم ولی میدونم وقتی که از جیم خدافظی کردم گفتم که دیه نمیام و به جیم اِس دادم که دیه نمیرم سایت، خعلی زود دلم واسه همه تنگ شد! برگشتم!
f.nazemi
f.nazemi
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
منم واسه چند روز ازتون خداحافظی نی کنم البته می دونم تا فردا بیشتر طول نمی کشه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٢٣
١
٠
یه جمع صمیمی و خودمونی جوون پسنده:))
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
جمله ی کلیشه ای:محیطش سالمه.....جوون پسنده.اینو گذاشتم کپیش کنین
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
مستر میلاد هنو دختره رو می بینی پشت پنجره؟
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
هم جیم کاغذی خیلی با حاله از همه نظر هم طنز هم دل نشینه هم جوون پسنده...سایت جیمم که توپه دیگه نیازی به تعریف نداره :) انتقاد که ندارم چون میدونم بروبچ جیم اون پشت صحنه دارن تمام تلاش خودشون رو می کنن ...،پیشنهادی که دارم اینه که در آینده ای نه چندان دور که قرار سیستم سایت بروز بشه اگر یک نواری چیزی همین گوشه کنارا بذارن افراد آنلاین رو نشون بده خوبه و هم چنین یک قسمت که نشون بده آیا ادمینی برای تایید هست یا نه بچه ها منتظر تایید مطلب نشن :) همین... .خیلی هم ممنون از بروبچ جیم :)
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
ایول ... پیشنهادات خوبیه ... موافقم
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٢٦
٠
٠
احسنت علیرضا.. با هر دو پیشنهادت صد در صد موافقم.. چون پیشنهاد خودمم همینها بوده.. ممنون علی رضا
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
والا بعضی وقتا خیلی سرعت آپ کردنشون میاد پایین.... اما در کل خیلی دوستش دارم ...... الان دیگه بیشتر از این نمیتونم بتایپم..... خخخخ
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٢٣
١
٠
جیمو دوس دارم چون از قبل افتتاحش در جریان بودم.چون محیطش سالمه.چون همه کاربراشو دوس دارم.
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
من و هم دوست داری...........خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ................ منم از سومین شماره جیم باهاش اشنا شدم ..............یادمه دوم یا سوم راهنمایی بودم که کاریکاتورش من و جذب کرد و کم کم معتادش شدم..........یاد اون جیم کم صفحه ولی پهن بخیر................
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
اره عزیزم
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/٢٣
١
٠
جیمو هویجوری الکی دوسش دارم چون وقتای بیکاریمو پر میکنه ...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٣
٢
٠
چون آدمای باحالی میان تو سایت.آدمایی که تو خوشی و ناخوشی همراهیت می کنن و خم به ابرو نمیارن.آدمایی که این روزا خیلی کم شدن.راستش خیلی وقته جیم کاغذی رو نخوندم.
f.nazemi
f.nazemi
٩١/١٢/٢٣
١
٠
با این که زیاد دوستی تو جیم ندارم حتی شاید خیلیا اسممو ندونن اما چون محیطش سالمه دوسش دارم
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
مثلا اسمتون فرهاده؟فرشاد/؟فرزاد؟
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
یا شایدم فربد..... فرید.... فریدون.....
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
شایدم فرخ/فرامرز/ف...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
فرشید ... فریبرز ...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
آقا تو اطلاعات کاربریش نوشته که اسمش فهیمه است!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
خخخخخ پس چرا عکسش پسرونست ... شرمنده من پروفایلو نخوندم ... فهیمه جون ببخشید
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
عکسش پسرونه اس!شرمنده خانومی
f.nazemi
f.nazemi
٩١/١٢/٢٦
٠
٠
خواهش می کنم اتیار دارین اصن اسمم فربد
nasim_a
nasim_a
٩١/١٢/٢٣
١
٠
واقعا دوست داشتنیه هم هفته نامه هم سایت.کمترین فایدش اینه که با خوندنش حتی یه لبخند کوپیک هم رو لب میشینه.
s.a
s.a
٩١/١٢/٢٣
١
٠
اصن کی گفته من جیمو دوس دارم هااااااااااااان؟!!! :)))))))))))) جیم کاغذی که آش کشک خالس....... اشتراک روزنامه رو داریم دیه....... ولی نه....... جدا دوسش دارم، جوون پسنده دیگه......... سایت هم که......... خو به خاطر کاربراش میام و مطالب جالبی که میذارن، محیطش هم سالمه....... هم سن و سالیم تقریبا! انتقاد از نسخه کاغذی: بابا بسه دیگه! گاهی وقتا زیادی دیگه خودسانسوری می کنین! یه کم به خط قرمزا نزدیک شین، عبور ازش پیشکش! انتقاد از سایت: کی جرئت داره از سایت انتقاد کنه وقتی رئیس کل خودش تایید میکنه کامنتا رو؟!!!!!! :))))))))))))))
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
ها والا نمیشه انتقاد کرد.........خخخخخ
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٣
١
٠
جیمو میخونم چون باحاله!حرفیه؟؟؟ :))) چون برای سن و سال ما مینویسه!چون میخوام بخندم! میام سایت چون همه بچه ها رو دوست دارم!
parisa
parisa
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
الان حوصله ندارم...........ولی بعد میام میگم......
h-hoseini
h-hoseini
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
افرین خیلی خوبه همدیگرو رو دوست داریم. همین که پشت همیم. بانیش جیمه ابوده ما ادامه دهندش ماییم.اینکه هم سنیم باعث شده همو بهتر بفهمیم. ادامه بدین واسه بهتر شدن یه چیز دیگه الان وظیفه مون برا بهتر شدن یا این جو خوبو نگه داشتن چیه؟؟؟
h-hoseini
h-hoseini
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
من کیبوردم یه جوریه... واسه همین جا به جایی کلمات ببخشید.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
کیبوردت چوجوریَ پیسَر عَمّو؟ خاریجییه؟ :))))
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
چون مداوم برامون با روزنامه مياد از اولم موجب شادي مارو فراهم ميكرده كلا جوان پسنده همين جوري الكي دوستش دارم
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
چون با جیم حال میکنم....بچه ها همه با حالن....با انتقادات بقیه ی بچه ها هم موافقم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
باحالی از خودتونه...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
مطالب جالبش و صمیمیتش با افراد و صداقتش تو مسائل........ اینجارو دوست دام چون سالمه و دوستای خوبی دارم........
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
جیم دوس دارم چون جیمه و مثل هیچجا نیس
f.nazemi
f.nazemi
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
نه بابا اختیار دارین فکرشو می کردم خوب عکس درست حسابی نداشتم کم کم هم باید عکسمو عوض کنم داره برنامشتمم میشه
f.nazemi
f.nazemi
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
کجا عکسم پسرونس برنامس خوب والا
Em Ad
Em Ad
٩١/١٢/٢٤
٢
٠
جیمو دوست دارم ، بدون دلیل ! دوست داشتن دل میخواد ، نه دلیل ...
maryam
maryam
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
به به
Em Ad
Em Ad
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
^_×
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩١/١٢/٢٤
١
٠
جیمو دوست دارم ولی نمیدونم برا چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
m-roohangiz
m-roohangiz
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
واسه سرگرمی...ابته ذهن زیبا رو دوس دارم....شعراش فقط کمه....
aseman1173
aseman1173
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
جیمو دوست دارم چون واسم همیشه یه دوست خوبه
mahshid2
mahshid2
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
جیم و دوست دارم چون جوونا میان توش و می تونم با آن ها ارتباط بر قرار کنم ....جیم را دوست دارم چون کارش درسته ...و در آخر جیم را دوست دارم چون دوستم دوستش داره !!!!!!!!!انتقاد ها را نمی گم چون اگه بگم.... پیشنهاد هم نمی دم ..کلا بدیه سایت اینه که من به خاطر چند نفر نمی تونم تو سایت دو کلوم حرف بزنم همین!ولی خب قبل از اون چند نفر عاشقانه سایت جیم را دوست داشتم...به خاطر ادمین های خوبی هم که داره صمیمانه تشکر می کنم
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
من که بهش بهش عادت کردم خیلی خوبه عالیییییییییییییییییه
m-nik110
m-nik110
٩١/١٢/٢٥
٠
٠
نمیدونم!از وقتی یادم میاد جیمو دوست داشتم!
m-nik110
m-nik110
٩١/١٢/٢٥
٠
٠
البته همیشه وقتهایی که قلمشون تند میشد معرکه بود!شاید جسارتشو دوست دارم!
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٢٥
٠
٠
دوستش دارم ..
sasa10
sasa10
٩١/١٢/٢٦
٠
٠
جیمو دوس دارم.چون انگار این احساسو دارم که یک خانوده ی بزرگ مجازی دارم.
persian-girl
persian-girl
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
چون تنها سایتیه که رفتم و فضاش سالم بوده. ی چتروم کوچولو برای کاربرای سایت درست کنین عالییییییییییی میشه. اینجوری بهتر همدیگرو میشناسیم