خانه انجمن محبوب من
٤١٢
٢١
sjalal

محبوب من

محبوب من

معیار شما برای محبوبیت چیست؟چه عواملی باعث محبوبیت یک شخصیت می شوند؟

٩٨/٠٢/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
م-نص
م-نص
٩٨/٠٣/٠٦
٠
٠
محبوبیت مگه معیاریه:/ در طول زندگیم هیچ وقت این جملات کتابی و تلقینی رو درک نکردم.حس هم نکردم
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٨/٠٣/١٤
١
٠
شما هنوز زنده این؟؟😂😂😂
م-نص
م-نص
٩٨/٠٣/٠٦
٠
٠
مثلا هیچ وقت حس نکردم قهرمان زندگیو. قهرمان زندگی چیه باز. بگی قهرمان زندگی هزاران صفحه برات می نویسند. اونم چه نوشتنی. با جملات تخلیلی:/
Far!de
Far!de
٩٨/٠٣/١٠
٠
٠
گفتارنیک ،رفتارنیک ،پندار نیک 😂
فائزه
فائزه
٩٨/٠٣/١٠
٠
٠
عه اقا جلال :))) سالای اول که عضو شده بودم شما همش تو تخته بودین :)) من خودم ادمای مهربون و شاد و پرانرژی و با اعتماد به نفس رو دوست دارم
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٨/٠٣/١٤
٠
٠
مهر یکی باید به دلت بشینه معمولا افراد مغرور و از خودراضی برام نچسبن .. شاید بگین برای همه، ولی نه اینطور نیس شما دقت کنید دور افراد مغرور چقد ادم جمع میشه
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٨/٠٣/١٤
٠
٠
کسی که ببینم چقد راحت میتونه به بقیه محبت کنه و مهربون باشه .. مثلا یهنفر رو میشناسم اگر خودکار بغل دستیش بیوفته زیر پاش خم نمیشه برش داره ولی یه دوستی هم دارم حاضره پاور سمینار برا رفیق درست کنه!! :))
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٨/٠٣/١٤
٠
٠
سپاسگزاری هم محبوبیت رو دوچندان میکنه .. یه تشکر ساده بابت یه لطف ساده کلی دوتا ادم رو به هم نزدیک میکنه دیدم که میگم:))
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٨/٠٣/١٤
٠
٠
کسایی که تو بحث همش حرف خودشونو میزنن و دلشون نمیخواد یه ذره به حرف و منطق طرف فکر کنن منو منزجر میکنن و حبشون از دلم میره:دی
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٨/٠٣/١٤
٠
٠
5/2/98؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جدا مربوط به یه ماه و خورده ای پیش میشه؟؟ سه روز بعد تولدم؟؟؟ یادمه در هفته 6 تا انجمن ثبت میشد😂😂 از رونق افتادیم دیگه
notareal
notareal
٩٨/٠٣/١٨
٠
٠
هرگاه پیراهن آبی ام را برتن می کنم «محبوب» همه می شوم //هرگاه از بالای آسمان خراش خودم را پرت می کنم، از هر چینه(طبقه) که رد می شوم می گویم، تا این جا که «به خیر گذشت»؛ تازه، در هرچینه و آن پایین برایم با شور دست می جنبانند، چراکه «محبوب» همه ام.// گرامی، هفت شهر عشق همه در پی «هبوبات» و ما شیفته ی «محبوبه».
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٨/٠٣/٢٣
١
٠
به نام خدا. نداریم و نمی دانیم :ی
m_bagherinezhd
m_bagherinezhd
٩٨/٠٣/٣٠
٠
٠
کسی که وقف مردم باشه وهرکاری می تونه برامردم انجام بده تازندگیشون بهترشه