خانه انجمن 3 توییت بامزه بسازید(مسابقه پنجم جیم)
٧٨٨
٥٧
h.akbari

3 توییت بامزه بسازید(مسابقه پنجم جیم)

3 توییت بامزه بسازید(مسابقه پنجم جیم)

برای مسابقه این هفته تصمیم گرفته‌ایم کمی حس شوخ طبعی‌تان را قلقلک بدهیم و اعضای طناز جیم را بهتر بشناسیم.

برایمان یک تا سه توییت بامزه طراحی کنید.  با این حساب هر کس حق ارسال یک تا نهایتا سه توییت (ماکزیمم 70 کلمه) را خواهد داشت.

موضوع توییت را به خودتان می‌سپاریم به شرطی که بیات و از دهان افتاده نباشد؛ اما برای روشن شدن موتور ذهنتان این چند مورد را هم در نظر داشته باشید: 

برنامه عصر جدید

برنامه تب تاب

سریال لحظه گرگ و میش 

جشنواره فیلم و تئاتر فجر

مراسم اسکار

٩٧/١٢/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
h.akbari
h.akbari
٩٧/١٢/١٣
٠
٣
به بنده گفتند این جمله رو عینا منتقل کنم: جون محمدرضا گلزار، تعداد کلمه رو رعایت کنید
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
٩٧/١٢/١٤
٢
٩
از وقتی بین پاکستان و هند دعوا شده، پاکستان نمایش و فروش فیلم هندی رو ممنوع کرده. حیف که مختارنامه مال خودمونه ولی جومونگ...
٩٧/١٢/١٤
٥
٥
یجوری از سه دوره ای شدن مجلس و رفتن لاریجانی خوشحالید که انگار ما نمیدونیم؛ لاریجانی ها هیچ وقت از عرصه سیاست حذف نمیشن، بلکه از میزی به میز دیگر انتقال پیدا میکنن.
h.akbari
h.akbari
٩٧/١٢/١٦
٠
٤
آره دیگه قراره رئیس جمهور بشه 1400
٩٧/١٢/١٤
٢
٦
ولی من وقتایی که ناهار سنگین خوردم و تو پذیرایی قدم میزنم تا معده م اروم شه مامانم میگه این سوسول بازیا چیه! عرق نعنا بخور. اونوقت شما اسمشو میذارین تمرین سان دیدن؟ بابا خیلی باکلااااسین شما!
h.akbari
h.akbari
٩٧/١٢/١٦
٠
٢
حرف های سیاسی می زنین باز!
٩٧/١٢/١٦
١
٢
پس چی؟ حرفای سیاسی منو بزنه؟:دی
banu69
banu69
٩٧/١٢/١٤
١٧
٥
توی سریال گرگ و میش،یاسمن نشون داد که بالاخره هرگُلی!یه بویی داره دیگه!
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/١٢/١٤
٤
١٤
امیدوارم مدیریت اینبار درست عمل کنه و سر بازیای استقلال داخل ورزشگاه ها چنتا توربین بادی بزارن که فوت های هواداران فرهاد مجیدی حروم نشه.
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/١٢/١٤
٤
١٠
دوستان عزیز در پی خبر افزایش دیه وعده ما نیمه شب ها وسط اتوبان های سراسر کشور.. پیشاپیش روحتان شاد و قرین رحمت باد.
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/١٢/١٤
٣
٨
حالا فهمیدم بقایی چرا با زنبیل قرمزش اینور اونور میرفت.. اونو گذاشته بود برا فروش که جای اینکه از کله سحر تو صف گوشت وایستیم زنبیل بزاریم جامونو نگیرن 
sara_j
sara_j
٩٧/١٢/١٤
٥
٦
ژوله برای تسلیت فوت خشایار الوند پست گذاشته اون وقت بهنوش بختیاری اومده اون زیر کامنت گذاشته خیلی آدم خوبی بود برعکس اون همکارش (مهرابو میگه) که بارها عامدانه جلوی میلیون ها نفر منو با خاک یکسان کرد خوب شد این خشایار الوند فوت کرد وگرنه این بهنوش طفلی نمی دونست چجوری ناراحتی ش بیان کنه دق می کرد!
sara_j
sara_j
٩٧/١٢/١٤
٣
٦
قبلنا ایرانیا از روی سریالای خارجی سریال می ساختن حالا دیگه انگار کفگیرشون به ته دیگ خورده به خودی هم رحم ندارن.یارو سریال ساخته اسمش رقص روی شیشه است شخصیتاش کپی پیست شده سریال عاشقانه ان
sara_j
sara_j
٩٧/١٢/١٥
٤
٣
دیدن فیلم های اصغر فرهادی مثل این می مونه که بری آشپزخونه یکی بخوای غذا درست کنی بعد مثلا ازش بپرسی نمک کجاست بگه تو کشو کشو رو باز کنی ببینی نیست بگی اینجا که نیست بگه پس تو کابینت باز ببینی نیست باز اون بگه فلان جا باز ببینی نیست آخرش طرف بگه اخ ببخشید خودمم نمی دونم کجاست!
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/١٢/١٥
٥
٣
فکر کنم شرکت کننده‌های عصر جدید درست متوجه سیستم رای دهی داورا نشدن، اگر نه منطقی نیست انقدر کشش بدی که همه چراغات قرمز بشه!!
Mim_jeem_jan
Mim_jeem_jan
٩٧/١٢/١٥
٦
١
از بزرگترین دستاوردهای اقتصادی دولت روحانی اینه که: ما همیشه نسبت به آینده در بهترین شرایط ممکن به سر میبریم....
heydaretebari
heydaretebari
٩٧/١٢/١٥
٤
١
سر سریال گرگ و میش هرچی بازیگر دختر زور می زنه حسش در نمیاد آخه صبح ها با مامانش سر یه کلاس درس می خونن
YaseenNateghi
YaseenNateghi
٩٧/١٢/١٨
١
٠
:))) عالی
heydaretebari
heydaretebari
٩٧/١٢/١٥
٥
١
قیمت پراید 3 برابر نشده خریـت مــا 3 برابر شده
Mim_jeem_jan
Mim_jeem_jan
٩٧/١٢/١٥
٢
١
توی این اوضاع اقتصادی ما تصمیم گرفتیم به جای گوشت گوسفند، گوشت مرغ نخوریم چون ارزون تره. شایدم چون گفتن گوشت ضرر داره کلا بریم گیاهخوار شیم تا از این به بعد سبزیجات نخوریم. اینجوری همون پروتئینی که با گوشت تامین نمیکردیم رو راحت با حبوبات و سبزیجات تامین نمیکنیم.
Mim_jeem_jan
Mim_jeem_jan
٩٧/١٢/١٥
١
١
یه مشکلی پیش اومده فکر کنم . این کامنت رو من گذاشتم به اسم منه اما عکسش و پروفایلش برای moon-1998 ه البته moon-1998 دوستمه و با همین سیستم خودم کامنت گذاشته. فکر کنم چون پشت سر هم با یه سیستم کامنت گذاشتیم قاطیمون کرده. لطفا درستش کنید
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/١٢/١٥
٠
١
چه اتفاق عجیبی :)))
moon_1998
moon_1998
٩٧/١٢/١٥
٠
١
جواد جون حالا به اسم تو به کام من خخخخخ
moon_1998
moon_1998
٩٧/١٢/١٥
٠
١
ولی جدی من این مشکل رو تایید میکنم لطفا سایت جیم تصحیح کنند
heydaretebari
heydaretebari
٩٧/١٢/١٥
٣
١
تلوزیون ما با این همه بگیر و ببند و سانسور و محدودیت بعد از این همه مدت مسابقه استعداد یابی برگزار کرده با اجرای علیخانی به اسم (عصر جدید) بهتر بود اسمشو می ذاشت (عصر حجر ) هرکی هم مظلوم تر بود و گریش بیشتر رای میاورد
moon_1998
moon_1998
٩٧/١٢/١٥
٤
١
کاشکی منم بازیگر بودم. دیگه لازم نبود لباس برا عید بخرم. راحت یه گونی ۲۰ کیلویی آرد تنم میکردم یه لیف هم مینداختم گردنم میرفتم مهمونی...
دایناسور
دایناسور
٩٧/١٢/١٥
٢
١
نظر کجا بدم؟ روبیکا. فیلم ها رو کجا ببینم؟ روبیکا. قبض هام رو کجا پرداخت کنم؟ روبیکا. تلویزیون چی پخش میکنه؟ روبیکا، روبیکا، روبیکا، روبیکا، اجرای... روبیکا... برنامه. روبیکا. روبیکا. روبیکا.
دایناسور
دایناسور
٩٧/١٢/١٥
٢
١
اگه گریمورهای سریال های ایرانی توی پیر شدن ما هم میتونستن نقشی ایفا کنن دیگه لازم نبود این قدر برای لیفتینگ و... هزینه کنیم.
دایناسور
دایناسور
٩٧/١٢/١٥
١
١
هر کس که نظر مثبتشو درباره این توییت به *000# ارسال کنه در قرعه کشی سی صد جایزه 10000 ریالی شانس خودشو افزایش میده. پس مردم عزیز جیمی بشتابید که شما لایق بهترین ها هستید!
دایناسور
دایناسور
٩٧/١٢/١٥
٠
١
ترسناک نوشتن و موضوع های قبلی خیلی محرک بهتری بود برای نوشتن. حداقل برای من این طور بود.
YaseenNateghi
YaseenNateghi
٩٧/١٢/١٨
٠
٠
سلام. راستش برای افراد مختلف، متفاوته این قضیه. من برام نوشتن یه جوک، راحت تر از نوشتن یه داستان ترسناک با یک تصویره. هدف اینه که توانایی های شرکت کننده های مختلف توی قالب و ژانرهای مختلف به چالش کشیده شه.
Mim_jeem_jan
Mim_jeem_jan
٩٧/١٢/١٥
٥
١
مااااااااااااااا از رکوووووووووووووود عبووووور کردیم. رفتیم تو کود.
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/١٢/١٥
٢
١
:))))
A_heidarzadeh
A_heidarzadeh
٩٧/١٢/١٥
٥
٣
طبق آخرین رده‌بندی درج شده در مجله‌ی رشد نوجوان، ایران قدرتمند ترین کشور جهان و اولین کشور دارای فناوری درمان نازایی به وسیله‌ی اینترنت شناخته شده است. همچنین طبق این رده‌بندی، مردم آمریکا افسرده ترین و ایرانیان شادترین مردم جهان هستند، به گونه‌ای که از فرط شادی در خیابان‌ها قر میریزند.
A_heidarzadeh
A_heidarzadeh
٩٧/١٢/١٥
٣
٢
پس از استقبال بی‌نظیر مردم ایران، از ثبت‌نام خرید پراید، مدیرعامل شرکت کیاموتر اعلام کرد، از این پس خط تولید هفت نوع خودروی این شرکت متوقف شده و به جای آن پراید، این خودروی محبوب، تولید خواهد شد. وی همچنین مژده‌ی خرید طرح وانت پراید را از طراحان ایرانی، به مشتریان خود داد.
A_heidarzadeh
A_heidarzadeh
٩٧/١٢/١٥
٠
٢
*کیاموتور
m.babaee
m.babaee
٩٧/١٢/١٥
٣
٢
با این همه استقبالی که از خرید پراید میشه معاون شرکت بنز هم به تولیداتش شک کرده یعنی چه آپشن‌هایی در پراید وجود داره که ما نداریم:/
ass
ass
٩٧/١٢/١٥
٥
١
عی کاش کسی شرکت نکنه تا یکم به خودتون بیاید
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٧/١٢/١٦
٨
٢
اگه اسمتو همینطوری شانسی از رو کیبورد زدی، باید بگم خیلی بدشانسی :))))
YaseenNateghi
YaseenNateghi
٩٧/١٢/١٦
١
١
:)))
Taiyebe ghafooriyan
Taiyebe ghafooriyan
٩٧/١٢/١٦
٢
١
قبلا آرزو میکردیم تو جیب لباس زمستونیای پارسالیمون پول پیدا بشه ، امروز اتفاقی سه تا پسته پیدا کردم نمیدونم دارم تقاص کدوم کار خوبمو پس میدم!
Taiyebe ghafooriyan
Taiyebe ghafooriyan
٩٧/١٢/١٦
٢
١
خداروشکر زکریای رازی تو همون دوران قدیم بهمون بدرود گفت فکر تو این اوضاع برای ساخت بیمارستان میگفت چند نقطه از شهرو گوشت آویزون کنیم ببینیم کدوم زودتر فاسد میشه؟!
Taiyebe ghafooriyan
Taiyebe ghafooriyan
٩٧/١٢/١٦
١
١
خداروشکر که شرایط جامعه طوری شده که در جواب «چرا ازدواج نمیکنیِ؟»فامیل پاسخ های قاطع و دندان شکنی داریم! علی برکت ا‌...
h.akbari
h.akbari
٩٧/١٢/١٦
١
٣
قطعا یکی از پاداش های خداوند به بندگانش در بهشت؛ قرار دادن یک نانوایی سنگک در نزدیکی کاخ اون هاست که همیشه هم خلوته!
ass
ass
٩٧/١٢/١٦
١
١
با آگاهی کامل زدمش اتفاقا :)))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٧/١٢/١٦
٣
١
دیگه وقتی خودت میگی، ما هم مجبوریم قبول کنیم :)))
Mim_jeem_jan
Mim_jeem_jan
٩٧/١٢/١٧
٠
١
دمت گرم
banu69
banu69
٩٧/١٢/١٧
١٢
١
تلوزیون میلی!! ما اصلا اعتقادی به گریم نداره.ابرو و رژ لب و رژ گونه ی قهوه ای،دختر 20 ساله رو یه شبه تبدیل می کنه به زن پنجاه ساله...یاسمن و حنانه توی سریال لحظه ی گرگ و میش...دیدین که می گم!!!!!!!
sade
sade
٩٧/١٢/١٧
٣
٢
خوبه دیگه...عینک ستایش میدادن بهشون خوب بود.. ://
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/١٢/١٨
٢
٢
ولی خدا کنه یه جوری بمیرم که گوشیمم باهام نیست و نابود بشه.
mery
mery
٩٧/١٢/١٨
٠
١
سفید پوست بودم، سیاهپوست دوست داشت! (از طرف یک بازیگر سفید پوست حاضر در مراسم اسکار)
mery
mery
٩٧/١٢/١٨
٠
٠
چاقاله بادوم شده کیلویی 400 هزارتومن! به نظرم ایشون دیگه «چاقاله» بادوم نیستن. ایشون «حضرت بادوم» هستن. خیلی هم خوش‌هیکل‌اند. «چاقال» منم، «چاقال» تویی، چاقال اون ذهن مریضیه که این همه سال ایشون رو قضاوت کرده!
٩٧/١٢/١٨
١
١
عه این از شما بوده تو کانالا پخش شده؟ :)))))
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/١٢/١٨
٠
١
بوریس :))
mery
mery
٩٧/١٢/١٨
٢
٠
این میزان از هندی بودنِ سریال «گرگ و میش» هنوز برای خود شاهرخ خان قفله!