خانه انجمن زیباترین انسان
٣٧٦
٢٢
S_RAZMEGAHE

زیباترین انسان

زیباترین انسان

سلام. چه چیزی انسان را زیبا میکند؟ 

به نظر من تواضع و فروتنی در ضمن اعتقادات ناب مذهبی انسان رو زیبا میکنه. 

نظر شما چیست؟

٩٧/١١/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
h.akbari
h.akbari
٩٧/١١/١٣
١
١
سلام. متاسفانه در جامعه الان هر کی پولدارتر باشه زیباتر در نظر مردم دیده میشه. و این خیلی بده
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/١١/١٤
٠
٠
این دسته از زیبایی مربوط میشه به ماشین و خانه و.. یعنی این ها هستند که زیبا هستند نه خود انسان.
AsedHamid
AsedHamid
٩٧/١١/٢٢
٠
٠
اتفاقا این دسته از آدما زیبایی خاصی جز پول هاشون ندارن
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/١٢/١٧
٠
٠
موافق نیستم. این فقط دیدگاه بخشی از مردمه نه همشون
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/١١/١٣
٤
١
فیبروز ابرو.. لیفت و لمینت مژه.. پلکس بینی و بالیاژ مو احتمالا بتونه منو زیبا کنه :/ .. برا بعضیام همون لوازم آرایش جواب میده.
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/١١/١٤
١
١
متاسفانه این درد اکثرخانم های ایرانیه که زیبایی رو فقط توی گردی صورت میبینند.
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/١١/١٥
٧
١
خانوما اگه زیبایی رو تو گردی صورت میدیدن که با آقایون ازدواج نمیکردن =))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٧/١١/١٦
٢
١
نسیم یعنی عاشقتم :)))
AsedHamid
AsedHamid
٩٧/١١/٢٢
١
٠
هیچ چیز مثل یک چهره نجیب، این روزها نمیتونه جذابیت داشته باشه
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/١١/٢٥
٠
٠
صرفا شوخی و مزاح : آقایون هم اگه چهره واقعی روببینند قطعا تصمیم بهتری میگیرن.!! اگر فیبروز ابرو، لیفت و لمینت مژه و ... نبود که خانم هاترجیح میدادن ادامه تحصیل بدن.!! یک جمله بگم البته فقط شوخی باشه بین دوستان : خیلی از شما خانم ها تا ابد مدیون پیشرفت صنعت مد و آرایش هستین .!!! به قول معروف بکش و خوشکلم کن.!!!
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/١١/١٤
٣
٠
ادب در کلام هم میتونه انسان رو زیباتر کنه.
notareal
notareal
٩٧/١١/١٤
٠
٠
درود گرامی و سپاس از شما.// ۱- خمیده و خموده مباش، چهره ای پاک و پیراسته و نه فریبنده دار.// ۲- پاسخ گویِ رفتارِ خود باش. //۳- با اویی دوستی کن که بهترینِ تو خواهد.// ۴- خود را با آنچه دیروز بودی بسنج و کوش تا بهتر شوی؛ خود با دیگری در امروز روزِ زندگی ات نسنج.// ۵- فرزندان خود از آن چه زشت شماری به دور دار.// ۶- بیش از آن که خواهی دیگران گردانش(مدیریت) کنی، خود را گرداننده باش.//۷- در پیِ مینویت(معنوی بودن) باش، و نه به دنبالِ میان بر به گورآبِ(سرابِ) خوش بختی.// ۸- راستین باش، در جاده هایی از زندگانی گام نِه که فرچیانِ(اجبار) ساختگی(دروغین / دروغ گو بودن) از تو دور کند.// ۹- پندار اویی که به او گوش میدهی از تو بیشتر می داند، مگر آن که وارونه ی(خلافِ) آن پابرجا(ثابت) شود.// ۱۰- سخن سنجیده، آماج مند(هدف مند) و بهینه گوی(به مانند این مهرورز مباش).// ۱۱- بگذار کودکان در بازی خود شوریده و شاد باشند، هم بازی آنان باش آن جا که درخورست(متناسب ست). خانواده ای که هم بازی و هم یار هم، خانواده ای استوارین ماند.// ۱۲- با زیستارها(حیوانات) با مهربانی رفتار کن؛ پروردگار همه ی ما با آرمانی(منظوری) در کنار هم آفریده ست.// (بکوش تا در این انجمن همباز شوی(شرکت کنی)، سوای آن که هم اندیشه گرداننده گرامی آن باشی یا نه. جستار(موضوع) انجمن بسیار خوب ست؛ گرچه، زیبایی را باید مینوی بودن در کنار پیراستگی(خوش چهره پدیدار شدن) دید. چه بسیاری که چهره ی زیبا دارند و این خویِ آنان ست که زشت نمایندشان.)
فائزه
فائزه
٩٧/١١/١٤
٠
٠
چه کامنت سختی!
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/١١/١٥
١
٠
عالی بود. اما نمیدونم چرا این همه سختی به خودتون دادین.!!
m_sepehri
m_sepehri
٩٧/١١/١٤
٠
٠
اول که سلام :) به نظر من نگاه افراد خیلی متفاوته و از نظر هر کسی زیبایی تو یه چیزی معنا میشه.اما به عقیده من زیبایی در مهربونی و تلاش برای ایجاد حس خوب تو دیگرانه :))
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/١١/١٥
٠
٠
این حس خوب افراد رو من متوجه نشدم.! به هر حال ممنون.
م-نص
م-نص
٩٧/١١/٣٠
٠
٠
در باب مبحث مهم و حیاتی زمین خواری نیز مواردی را مبذول می فرمودید خخ:)
AsedHamid
AsedHamid
٩٧/١١/٢٢
٠
٠
من توی این مدتی که توی این دنیا زندگی کردم و با توجه به شغلم که هر روز میرم و با کلی آدم جدید آشنا میشم، میتونم خیلی راحت بگم، چهره انسانها نقاشی خصوصیات اخلاقیشونه، هرچند آدم های پولدار البسه ی شیک تری دارن اما اگه مشکل اخلاقی داشته باشن کاملا توی چهره شون مشهوده و آدم هایی که از خصوصیات اخلاقی خوبی برخوردار هستن، اکثرا چهره های ساده و بی آلایشی دارن که کاریزما و قدرت جذب بالایی داره و زیباترین اخلاقی که باعث بیشترین زیبایی در صورت افراد میشه، به نظر من مهربانیه!
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
٩٧/١١/٢٣
٠
١
چه ترسناک😶
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/١١/٢٥
٠
٠
نظرتون قابل تامل بود.!!
م-نص
م-نص
٩٧/١١/٣٠
٠
٠
ادم در کل زیبا هست.اهداف ادم ها و تفکراتشون اونها را زیبا می کنند. چه بسا که دونالد ترامپ چهره زیبایی دارد ولی اخلاق و ادب و شعور ندارد به همین منظور کسی هم وی را زیبا خطاب نمیکند. زیبایی در ذات است:)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/١٢/١٧
٠
٠
فکر کردم منظورتون اینه که بگیم زیباترین انسانی که دیدیم کیه :))) چطور من انقد خوشحالم!