خانه انجمن چرا امدیم؟
٢٤٩
١٤
م-نص

چرا امدیم؟

چرا امدیم؟

سلام دوستان.

تقریبا همه کسانی که الان عضو سایت هستند هم به سن بلوغ رسیدند و هم به سن قانونی.

سوال من اینه: تا به این سنی که رسیدین چه کار مفیدی کردین؟

ثمره این چند سال زندگی چی بوده؟

ثمره زندگیتون چه دردی از جامعه و مردم دوا کرده؟

سوال کمی عمق داره، اگر به عمقش فرو بریم به چیز جالبی میرسیم.پس حتما روش فکر کنید و پاسخ بدین

٩٧/١١/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
آلاء (بوریسونا)
آلاء (بوریسونا)
٩٧/١١/٢٩
١
١
حالا فکر میکنیم ولی یوخ زشت نباشه بگیم هیچی؟😕
م-نص
م-نص
٩٧/١١/٣٠
١
١
خخخ..متاسفانه اکثرمون هیچ کاری نکردیم بلکه اسیبم رسوندیم
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/١١/٣٠
٠
٠
«تقریبا هیچ»
م-نص
م-نص
٩٧/١١/٣٠
١
١
تا به الان اکثرمون یک مدرک الکی از دانشگاه ها گرفتیم...به قصد در اوردن پول وارد بازار شدیم...در هر زمینه ای هم فعالیت کردیم هدفمون خدمت نبوده..در جهت هایی حرکت کردیم که به جامعه اسیب رسوندیم(چه با خرید دلار و ضربه اقتصادی، چه با جا زدن در صف ها و حتی با رانندگی کردنمون)
م-نص
م-نص
٩٧/١١/٣٠
٠
٠
فکر کنم بعد از دو ماهی این امده و تایید شده:/
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/١١/٣٠
٠
١
من به یک کار بزرگ یکساله دارم فکر میکنم و حتما یه روز بهش میرسم. از دوسال پیش تا الان خیلی پر و بال گرفته و با مشورتایی که کردم تونستم به یک حد معقول برسونمش. با یکی از اساتید قراره چند روز دیگه صحبت کنم چون این کار نیاز به سرمایه و خیر داره به تنهایی نمیتونم الان انجام بدم. اگر استادم قبول نکرد میوفته واسه چندسال دیگه ک خودم درامدم رو پس انداز کردم.
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/١١/٣٠
١
١
نمیتونم الان بگم تاثیر عمیق رو جامعه گذاشتم ولی دو نفر هستن که مطمئنم تونستم بیشترین کمک رو بهشون بکنم یکیشون داداش خودمه و یکی هم از دوستان هست. و خب خیلی ها هم هستن که رو زندگی من تاثیر گذاشتن و من ممنونشونم جامعه هم از همین تاثیرای کوچیک کوچیک میتونه شکل بگیره:))
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/١١/٣٠
٠
١
و اما میریم سر اصل مطلب ینی رسالت اومدن. چیزی که خیلی در موردش با خیلیا بحث کردم و خیلی شب ها بوده که از فکرش تا صبح نخوابیدم و کلافه شدم. جامعه میتونه یه زنجیره باشه که هر کس رسالتش، رسالت دیگری رو کامل میکنه. ممکنه یه نفر اصلا خبر نداشته باشه که داره چ میکنه ولی یه بخشی از زنجیره اس. مثلا(نمیدونم چقد قبول دارید)روزی یه عده تو روزی یه عده ی دیگه گذاشته شده( بنا به گفته دینمون) خلاصه که اگر بخوام بازش کنم یه طوماره و خاصه ش هم ممکنه خیلی گنگ باشه سوالی بود در خدمتم:)))
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/١١/٣٠
٠
١
البته سوالتون خیلی درست نیس. درسته ما همه بالغ شدیم ولی نهایتا 20 25 سال سن میانگینه از یه پسر یا دختر 19-20 ساله توقع دارین چه تاثیری گذاشته باشه رو جامعه و مردم و دوای درد بشه؟ کلا دو ساله داره این چیزارو درک میکنه یا ممکنه حتی به درک هم نرسیده باشه هنوز. و اصلا هنوز داره شکوفه میده شما میگین ثمره ت چیه؟:دی
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/١٢/٠١
٠
٠
موافقم !
AsedHamid
AsedHamid
٩٧/١١/٣٠
٠
٠
:)
notareal
notareal
٩٧/١١/٣٠
٠
٠
با سپاس از پرسش خوب شما.// عضو «جیم« نیستم، پس دیدگاه عمومی ارایه تان می دارم.// اگر در بیان دست آوردها دچار لکنت زبان و گنگ گویی شدیم، پس هدف بخصوصی را نه به آن نائل شدیم و نه موجب، به گفته ی خوب شما، خدمت رسانی بودیم. اگر هم خیری به دیگران و جامعه رساندیم، سهوی محسوب می شود و نه عمدی.// اگر «هیچ» پاسخ ما باشد، نقطه شروعِ خوبی برای پیش رفت است، به شرطی که عقب گرد نکنیم.// خیر پیش.
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/١٢/٠١
٠
١
نمی دونم دردی از جامعه و مردم دوا کردم یا نه ! ولی امیدوارم دردی هم نیفزوده باشم . البته ! همیشه سعی کردم به مردم یادآوری کنم که به آینده امید داشته باشن و زندگی رو دوست داشته باشند ‌.
زینوس اسکندر
زینوس اسکندر
٩٧/١٢/٠٦
٠
١
بزرگ بشم میام جواب میدم D: