خانه انجمن تولدت چطوری باشه؟
٣٥١
٢٢
pari_kiani

تولدت چطوری باشه؟

تولدت چطوری باشه؟

سلام

جشن تولد رویایی تون چطوری هست؟ چجور جشنی باعث میشه خیلی خوشحال بشید؟

چه کادوهایی بیشتر خوشحالتون می کنه؟

٩٧/٠٨/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
amineh_hz
amineh_hz
٩٧/٠٨/٠٥
٣
١
تولد رویایی تر از به صرف سینما و پردیس کتاب + خرید یه سری کامل کتاب‌های شاید یه البوم موسیقی نیست
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/٠٦
٣
٠
چقدر ساده!
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٨/٠٦
٢
١٠
خطیب آستانه ،فقط ساخته شدی واسه این عروسک بازی و خاله بازی.!! حیف که انجمنه و نمیشه خیلی از واقعیات رو گفت اما فقط به درد همین انجمن های دخترونه میخوری که اصطلاحا میگن :زنچه .!!!
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
٩٧/٠٨/٠٦
٣
١
شما در سطح خودتون نمیبینین در انجمن هایی که از نظرتون (که غلط هم هست اتفاقا) دخترونه هست شرکت کنین مجبور نیستین! ما هم خوشحال تریم اتفاقا. بفرمایید انجمن بذارید نظرات شخصی به فرض خودتون مهمتونو جار بزنید!
فائزه
فائزه
٩٧/٠٨/٠٧
١
٠
اگه آقای خطیب آستانه فقط واسه عروسک بازی و خاله بازی ساخته شده، شما هم فقط برای انتقادهای تند و گزنده و بی سر و ته و بی منطق ساخته شدید.
آلاء (بوریسونا)
آلاء (بوریسونا)
٩٧/٠٨/٠٥
٣
١
همیشه دوس داشته و دارم تو دیزدر یه جشن بگیرن برام😎 البته در اون ظرفیت مهمون ندارم دعوت کنم پس کنسله 😐 دوس دارم وسط یه جنگل بکر با حضور همه اونایی که دوس دارم تولد بگیرم خیلی به یاد موندنیه برامم😍 اینم چون هر کی پی زندگی خودشه کنسله😐 آهان چندهفته پیش تو غذاخوری دانشکده برا یکی خیلی غافلگیرانه طور تولد گرفته بودن خیلی خوشم اومد😕 کلا اینجوری سورپرایز شدن اونم تو جا و شرایطی که فکرشو نمیکنی خیلی باحاله! حالا هرجا منتها اینم پیش نمیاد و کنسله😐 دیگه نمیدونم حتما موقعیت های دیگه هم هس که خوشحال کننده باشه و بهش فکر نکردم. کادوها هم خیلی مهمه!:دی اصن در عادی ترین حالت ممکن کادوهای تووپ بدن تولد خوبی میشه!:))))) چیزایی که لازم دارم و توان خرید یا تهیه شونو ندارم کادوهای خوبین، کادوهایی که نشون دهنده این باشه که طرف وقت گذاشته براش ،خریدنش یا هرچی خیلی کادوهای خوبین ، کادوهایی که تو حوزه علایقم باشن یا منو یاد علایقی که ازشون دور شدم بندازن هم خیلی کادوهای خوبین:) کادوهای دور از ذهن مثلا یه سفر خاص یا اجرای خصوصی یه خواننده !:دی بعضی چیزام هس هیشکدوم اینا نیس ولی کادوی خوبیه! که قطعا برمیگرده به کادو دهنده!:)))
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٨/٠٥
٢
١
من یک کادوی خوب برا تو در نظر دارم :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/٠٦
١
٠
سحر یا نیکیتا رو بگم بچه ها برای تولدتون هماهنگ کنن؟
٩٧/٠٨/٠٦
٠
٠
عه خب اگه قراره اونور آب تولد بگیریم موارد بهتری هم هست که!:دی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/٠٦
٠
٠
مگه چیپ تر از اینا خواننده مورد علاقه دیگه ای دارین؟؟؟
٩٧/٠٨/٠٦
٠
٠
حالا فک میکنم چون تولده و جو شاده اون موارد فاخر رو میذاریم یه وقت دیگه! همینا گزینه های خوبین بگین بچه ها هماهنگ کنن:|
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٨/٠٥
٣
١
سلام/ نمیدونم. میخواستم با مثال یک چیزی رو از تولد پارسالم بگم ک خب ترسیدم از این که دوستان سر بزنن و خب جالب نبود. جشنی که باعث ناراحتیم یا به دردسر انداختنم نشه برام خوبه. البته که اگر ناراحتم بشم سعی میکنم ب خاطر طرف زیاد ب روی خودم نیارم. فعلا چیزی خوشحالم نمیکنه. به قول مامانم همیشه برا همین موقعای تولدش میگه خودتون خوب باشین هیچی نمیخواد. واقعا همین بهترین کادوعه. اصولا از جانب بعضیا آسیبی بهم نرسه کادو برام حساب میشه. ینی خب اصلا حتی این که یکی بهم کار نداشته باشه هم برام کادو حساب میشه -__- قطعا خیلی چیزا از جشن مورد علاقم تو ذهنم هست ولی خب شاید خیلی هندی باشه فلذا صرف نظر میکنم چون با همیناهم نمیدونم دیگه خوشحال میشم یا نه. کادو هم دوست ندارم چیزی باشه که یک معنی خاصی داشته باشه یا کادویی نباشه که نتونم ازش استفاده کنم. کلا خیلی قانع شدم و الان در یک بی حسی به سر می برم و از تولدم خیلی ناراحتم :/
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/٠٦
٠
٠
:/
٩٧/٠٨/٠٦
٠
٠
سعی کن کمتر خونوک باشی:|
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٨/٠٦
٠
١
باعشه :|
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٨/٠٦
٠
٠
یه طومدر نوشتین که بگین هیچی:/
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٨/٠٧
٠
٠
:)
٩٧/٠٨/٠٦
٠
٠
@سمانه ووووی جدی؟!^__^
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٨/٠٦
٠
١
نه شوخی کردم :|
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٨/٠٦
١
٠
کادو دوس دارم، ولی جشن و لوس بازی نه:/ در حد دورهمی و بگو بخند اینا، کادو ps4باشه لطفا
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٨/١١
٠
٠
تولدم مهم نیست چجوری باشه ولی کادو کتابهای حسین صفا باشه و اون کفش چارچسبا. یا هم ساز تار :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٧/٠٨/١٣
٠
٠
وسط یه جنگل تو برگ ریزون ... البته این خیلی فانتزیه :) بهترین تولد اونه ک توش احساس زنده بودنو داشته باشی و شاهد شادی اطرافیانت باشی ...