خانه انجمن تو چی هستی؟
٤٧٧
٣٥
محسن_قربانی

تو چی هستی؟

تو چی هستی؟

چی رو از زندگیتون حذف کنید دیگه خودتون نیستید؟

خودتون و چه جوری تعریف میکنید؟

خود من: موسیقی و فیلم و ازم بگیر، دیگه خودم نیستم.

٩٧/٠٧/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٧/٣٠
٠
٢
چیزایی که دوس دارمو ازم بگیرن، زندگی میکنم ولی زجرکش میشم =_= و دیگه خودم نیستم / حالا چیزایی که دوس دارم نوشتن میشه، نقاشی میشه، گوشی میشه :)) و یک سری چیزا و کارای دیگه که نمیشه گفت!
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٧/٠٧/٣٠
١
١
دقیقا همونی رو که نمیگی بیشتر دوست داریم بدونیم :)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/٣٠
٧
١
طبیعتاً اول از همه مذهب و اعتقادات ، سپس ملیت و بعد از اون خانواده ی هر فرد به هویتش گره خورده و اگه اینا رو از هر فردی بگیریم ، دیگه خودش نیست ! مذهب و اعتقادات که گفتم تاکید سخنم روی همین اربعین و محرم و دهه ی فاطمیه و ماه رمضون و شب های قدرش و امید به ظهور منجی و فرج امر ظهور امام زمان (عج) و امثالهم هس ! و در کنارش نماز و روزه و ترک محرمات و انجام واجبات ، که در مجموع میشه هویت شیعه ! ملیت و فرهنگ هم قسمتی از هویت فرد هست و از فرد جدا نمیشه و ریشه ی بسیاری از علایق و تعصب های فرد هس ! و خانواده هم همینطور ریشه ی بسیاری از عواطف و احساسات و وابستگی هاست !
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/٣٠
٢
٢
اما در مراحل بعدی ، اگه پرسپولیس رو از من بگیری دیگه خودم نیستم ، اصلاً ما پرسپولیسی ها یه شعار هم داریم که میگه پرسپولیس تیم ملی منه *_* و خلاصه اینکه پرسپولیس رو نمیشه ازم گرفت :/
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/٣٠
٢
١
دیگه اینکه غزل و ترانه رو اگه ازم بگیری دیگه خودم نیستم (یه ایهام ریزی هم پیش اومد -_- ) :/ :))) ولی واقعاً غزلیاتم در چند سال اخیر همیشه همراهم بوده و یک قسمتی از خودم و احساساتم توی غزل هام هست و جدایی ازش ، فاصله گرفتن از خودمه ! در مورد ترانه هم اینکه از دوران راهنمایی ترانه میگفتم و طبیعتاً واسه-م شبیه به افیون شده و جدا شدن از اونم سخته :/
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/٣٠
٠
١
و اینکه داستان هام رو اگه ازم بگیرن ، فک کنم دیگه نتونم زندگی کنم :/ چون یک قسمت خیلی-خیلی بزرگی از رویاهام هستن و همیشه به اینکه دوباره قلم بردارم و کلماتم رو از بند رها کنم و بهشون اجازه بدم توی صفحه برقصن ! فک میکنم ، ولی خب الان وقتش نیس :/ الان مجبورم همچنان اشعارم رو جمع و جور و اصلاح کنم .
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/٣٠
٠
٢
وانجلیس و سکرت گاردن و کلاً موسیقی بی کلام رو هم نمیتونم ترک کنم :/ مخصوصاً الان که به نظرم دیگه پاپ رو باید تموم شده دونست !
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٧/٠٧/٣٠
٠
٠
عالیه. یک دوره‌ای فقط ونجلیس گوش میدادم
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/٣٠
١
١
زمستون رو هم نمیشه از من گرفت ، یا مثلاً تاب بازی رو :/ اینا رو هم خیلی دوست دارم ! حداقل ماه-ی یکبار هم باید آشپزی کنم :/
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٧/٠٧/٣٠
٣
٠
چی رو ازت بگیریم پس؟ اون ایهام هم خیلی خوب بود :))
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٨/٠١
١
٠
ایهام:)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/٣٠
٣
١
راستی ! هر چند من خیلی دیر به دیر زیارت میرم ، ولی مشهد رو هم نمیتونین از من جدا کنین ، همین که میدونیم به حرم امام رضا (ع) نزدیکیم ، دلگرمی مون هس :)) پ ن : من و جدایی از این آستان ، خدا نکند !
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٧/٣٠
٠
٠
خطیب آستانه، چرا نظراتم رو توی انجمن تابو شکنی انتشار نمیدی؟
amineh_hz
amineh_hz
٩٧/٠٧/٣٠
١
٠
فیلم و سینما، کتاب، موسیقی های مورد علاقه ام
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٧/٠٧/٣٠
٢
٠
اینا همش با هم میشه زندگی
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/٠٧/٣٠
٦
١
شناسنامم :/ یه بارم گمش کردم تا المثناش بیاد مامانم میگفت تو افغانی هستی از سر مرز پیدات کردیم :|
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٧/٠٨/٠١
٠
٢
الان دیگه مطمئنا ایشالا؟
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٨/٠١
١
٠
تنهاییم‌رو ازم بگیرن دیگه خودم نیستم. به شدت وابسته به تنها بودن‌های متوالی در طول شبانه‌روزم
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٧/٠٨/٠١
٠
٠
تنهایی خودش یک دنیاییه
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٧/٠٨/٠١
٠
٠
قلمم و نوشتن و خواندن رو ازم بگیرن خودم نیستم! البته هر چی فکر میکنم میبینم من هیچ مشخصه پررنگی ندارم! شاید «احساس» پررنگترین و پررنجترینش باشه!
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٧/٠٨/٠١
٠
٠
خیلی عالیه
AsedHamid
AsedHamid
٩٧/٠٨/٠٢
١
٠
رویاها و آرزوهامو ازم بگیرن، دیگه چیزی بیشتر از یه ربات ازم نمیمونه.
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٧/٠٨/٠٣
٠
٠
عالیه. به قول دکتر الهی قمشه‌ای به هر آرزویی میشه رسید اگر نمیشد که تو دهنمون نمیومد و آرزوش نمیکردیم
لیلی
لیلی
٩٧/٠٨/٠٣
٠
٠
موسیقی و فیلم ، افکارم نسبت به دنیا و زندگی دوستام پاسپورتم و تنهاییو منطق رو ازم بگیرن دیگه خودم نیستم میشم یک موجود بی جانی که نخواهم شد
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٧/٠٨/٠٣
١
١
پاسپورت خوب بود. ما رو هم ببرید هر جا رفتید خرجش با خودم :)
لیلی
لیلی
٩٧/٠٨/٠٤
١
١
خرجش که اصلا قابل شما رو نداره:)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٧/٠٨/٠٤
١
١
خلاصه دعوت بزنید ما هم بیایم. تنهایی گناه دارم. :)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٨/٠٣
٢
١
من اگر دیگه ننویسم، اگر نتونم بدی کسیو ببخشم، اگر خواسته ای داشتم و مثل یک زن درست و حسابی شجاع نبودم، تلاش نکردم، پا پس کشیدم یا خواستم رو به زبون نیاوردم . الهام نیستم... آره فکر کنم بزرگترین ویژگی من همین باشه که اگر چیزیو بخوام بالاخره یک جوری از یک راهی به یک نحوی سراغشو میگیرم 😊
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٧/٠٨/٠٣
٠
٠
خیلی سخته بخوای بدی کسی رو ببخشی حتی کلا بدون بدی هم ببخشی. سال‌ها ممکنه کینه و نفرت از کسی توی دلت باشه من سعی می‌کنم فراموشش کنم و از ذهنم پاکش کنم تا اینکه بخوام ببخشم.
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٨/٠٧
٠
٠
خب این یکی از ویژگی های منه دیگه که اگر حذف بشه احساس میکنم خودم نیستم. بخشش زمانی ارزش پیدا میکنه که واقعا چیزی برای بخشیدن وجود داشته باشه. اگر نه هرکسی می تونه رفیقشو برای تقلب نرسوندن ببخشه، همسرشو به خاطر سوزوندن غذا ببخشه، پدرشو برای نخریدن فلان چیز ببخشه.... بخشش اونیه که وقتی می خوای ببخشی هنوز تیکه پاره های قلبت رو زمینه...
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٨/٠٣
٠
١
موسیقی و هندزفریمو، اینترنت برای مدت طولانی، شعر، شمس، صدای چاوشی و خیلی چیزای دیگه
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٧/٠٨/٠٣
١
٢
خداییش این چاووشی چی داره شما دنبالشین. :) کسی باورش نمیشه ولی هیچ خواننده‌ی داخلی و خارجی وطن و گوش ندادم مگر به تعداد انگشتان دست
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٨/٠٤
٠
٠
اول اینکه چاوشی با یدونه *واو* لطفا! بعدشم هر کسی از یک زاویه‌ای به دنیا نگاه میکنه و زاویه‌ی من طوریه که چاوشی رو از بهترینهای بهترینها میبینم!
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٧/٠٨/٠٧
٠
٠
اتفاقا آلبوم آخریش و گوش دادم. اصلا اثری قابل ذکر نبود. از معمولی هم پایینتر
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٨/٠٧
٠
٠
عرض کردم که، دیدگاه شماست!