خانه انجمن تابو شکنی
٤٢٦
٢٦
afsan

تابو شکنی

تابو شکنی

بالاخره یک تابوی دیگه شکسته شد و ورود بانوان به ورزشگاه فوتبال آزاد شد

به نظر شما چه تابوهای دیگه ای هست که میشه شکسته بشه؟

آیا توی زندگی شخصی و خانوادگی تون تابویی دارید که به فکر شکستنش باشید؟ یا قبلا کسی شکسته باشه؟

٩٧/٠٧/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/٢٥
٣
٥
تبریک میگم به همه بانوان ورزش دوست. تبریک به همه اونایی که رفتن ورزشگاه و دستگیر شدن ولی تسلیم نشدن. ان شاءالله بانوان بتونن توی این مملکت آزادتر زندگی کنن
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/٢٥
٠
٣
توی خانواده ما یه تابویی بود، و بالاخص برای خودم. توفیق اجباری شد که این تابو شکسته بشه و الان هم خیلی راضی ام
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٧/٠٧/٢٥
٠
٠
من دایم الحال، درحال تابو شکنیم:دی بیشترشون شخصیه یعنی مربوط به چیزایی که تو ذهنم تثبیت شده ان ولی اگه بخوام خانوادگی بگم کلا از همون اول ازدواجم تابو شکنی بود خخخ از اینکه طرف مشهدی باشه بگیییر تا رسم و رسوم قبل عروسی و خرید و ایناها
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/٢٥
١
٠
یعنی قرار بود بعد این همه مدت زندگی تو مشهد، عروس مشهدی ها نشوید؟؟؟ / تابو شکنی هاتون مستدام! ان شاءالله نوبت طاها هم میشه اجازه تابوشکنی داشته باشه!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٧/٠٧/٢٥
٠
٠
اره دیگه مثلا فامیلا و ایناها به مادرخانومی میگفتن نباید به مشهدیا بدی دخترتو خخخ میگفتن مشهدیا غریبه ان دخترت یکی یه دونس گناه داره😂😂😂😂 چه ربطی داره خداعالمه، اره طاها هم میتونه از حرفای خاله زنکی دوربشه میتونه خودش تصمیم بگیره چجوری زندگی کنه البته تا وقتی که از حد و مرز دین و قانون و ایناها رد نشه:) ودر اخر وسط این تابو شکنیاش رعایت دل من و باباشم بکنه :))))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/٢٥
١
٠
به فامیلاتون بگین ما مشهدیا رسم نداریم یکی تو این خاک بزرگ بشه بعد بره عروس یه شهر دیگه بشه!
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٧/٢٥
٦
٧
هیچ جامعه و مذهبی به اندازه دین مبین اسلام و مذهب شیعه حقوق بانوان رو به این اندازه رعایت نکرده. جامعه ایرانی اسلامی ما حقوق زن ها رو تو همه حوزه ها به شدت دنبال میکنه. عدم اجازه حضور بانوان در ورزشگاه به خاطر صغر فرهنگ و خلا های شخصیتی است که هنوز تو جامعه مشهوده. واین موضوع به خاطر حواشی و متاسفانه عدم رشد عقلی تعداد محدودی از افراد جامعه است. مراقب باشید تحت لوای اصطلاح"تابو" امر به منکر نکرده باشید.
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٧/٢٥
٦
٧
موضوع انجمن طوری تنظیم شده که به خواننده القا میکنه که بانوان در یک حصار سخت هستند و باید این حصارها شکسته بشه.!!! دوستان باید فرق بین تابو شکنی و هنجار شکنی رو درک کرده باشند.
لیلی
لیلی
٩٧/٠٧/٢٥
٩
٧
حجاب اجباری تابویی هست که شکسته میشه
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٧/٢٥
٦
٧
بی حجابی مفرط و زننده، تفکرات لیبرالیست های غربی ، نگاه فروید مسلکان و آن دنباله رو های بی بی سی و VOAها قطعا تابویی هست که شکسته شده فقط کمی زمان لازم داریم که خوردش کنیم.
لیلی
لیلی
٩٧/٠٧/٢٦
٥
٣
زمان پیامبر که بی بی سی و فروید نبود ولی چون پیامبر حجابو اجبار نمیکرد و فقط مردمو هدایت میکرد این تفکرات لیبراستی و غیره و ذلک نبود نه بخاطر دانش کم مردم و جوگیر شدن یک عده
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٧/٢٦
٣
١
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپایا أَیُّهَا النَّبِیُّ قُلْ لازْواجِکَ وَ بَناتِکَ وَ نِساءِ الْمُؤْمِنینَ یُدْنینَ عَلَیْهِنَّ مِنْ جَلاَبِیبِهِنَّ ذلِکَ أَدْنى‏ أَنْ یُعْرَفْنَ فَلا یُؤْذَیْنَ وَ کانَ اللَّهُ غَفُوراً رَحیماً؛(احزاب/59) اى پیامبربه همسران و دخترانت و زنان مؤمنان بگو: جلبابها [روسرى ‏هاى بلند] خود را بر خویش فروافکنند، این کار براى اینکه شناخته شوند و مورد آزار قرار نگیرند بهتر است (و اگر تا کنون خطا و کوتاهى از آنها سر زده توبه کنند) خداوند همواره آمرزنده رحیم است.»سگزاریم
لیلی
لیلی
٩٧/٠٧/٢٧
٤
٤
خب گفته بهتر است نگفته واجب است گفته بگو نگفته اجبار کن
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٧/٢٨
١
٤
به نظرم ابتدا باید تکلیفمون رو با اصل حجاب مشخص کنیم بعد اظهار نظر کنیم. اگر 100 تا آیه قران مبتنی بر رعایت حجاب بیاریم هم واسه دوستان فرقی نمیکنه. (ضمنا من 2تا آیه قران واسه اصل حجاب فرستادم. اما به نظر میرسه اون یکی آیه قران از نظر خطیب آستانه مورد تایید قرار نگرفته.!!! پدیده ای واسه خودت)
لیلی
لیلی
٩٧/٠٧/٢٩
٤
٠
تکلیف من با حجاب هیچ ربطی به شما نداره .فقط یک ادم سست و متزلزل در ایمان که نمیتونه چشم خودش رو از زنان و دختران نامحرم بپوشونه گیر سه پیچ میده به حجاب بقیه، چون اگه نصف دخالت مردا در امر حجاب بانوان نبود مطمعنا بدحجابی از سر لجبازی که مدتهاست در جامعه شکل گرفته نبود.
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٧/٢٥
٦
٢
به نظر من تابویی که باید بزودی شکسته بشه همین خرید های سنگین ازدواجه که خیلی ها رو اذیت میکنه. مثل خرید طلا
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٧/٢٥
٠
١
به نظرتون فیمینیسم چیه؟
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٧/٠٧/٢٥
٥
٥
یاد تابوشکنی‌های توئیتر افتادم. :) تعریف تابو و مصداقاش چیزای دیگه است که اینجا جاش نیست. عدم ورود زنان تابو نبوده که حالا بخواد شکسته شده باشه. عدم ورود زنان به ورزشگاه‌ها کج‌سلیقگی نظام و در عین حال دهن‌کجی نظام و حکومت به خواست مردم است.
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٧/٠٧/٢٩
١
٠
ظاهرا جیم هم سایبری داره :) تا 5 تا مثبت زدن سریع 5 تا منفی هم اومد نکشی ما رو سایبری :)))
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٧/٠٧/٢٥
٣
١
چیز میز واسه شکستن زیاده...
amineh_hz
amineh_hz
٩٧/٠٧/٢٥
٣
٠
البته خودمون رو گول نزنیم ورود بانوان به ورزشگاه ها آزاد نشده یه چند نفر دست چین کردن برای یک بازی دوستانه بردن آزادی همین، مثل کاری که برای والیبال کردن. هروقت برای ما هم بلیط فروشی گذاشتن و همه ی بازی ها لیگ و ملی رو تونستیم بریم ورزشگاه اون وقت میشه گفت ورود خانم ها به ورزشگاه رو آزاد کردن نه الان
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
٩٧/٠٧/٢٦
١
٢
همیشه خیلی چیزا تو ذهنم بوده برا این موضوع الان خاطرم نی:|
گلی :)
گلی :)
٩٧/٠٧/٢٧
٢
٣
این درباره هر چیزی یه نظری دادن اگه تابو محسوب میشه باید شکسته شه به نظرم:)
لیلی
لیلی
٩٧/٠٧/٢٩
٢
١
تو زندگی خانوادگیم تابویی نبوده تاحالا .ولی تو فامیلامون ورزش کردن تو کوچه و خیابون و پارک ..برای خانما تابو بوده که اولین نفری بودم که شکستمش👊 اوایل با دوچرخه سواری تو ملاصدرا و فلسطین بعدش هم پارکور تو پلکان و پارک ملت
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٨/٠٣
٠
١
راستش من تو زندگیم هیچ وقت چیزی رو انقدر دوس نداشتم که بعد اگر مجاز نبود یا تابو به حساب میومد سر شکستنش فکر کنم. چرا یک موقعی سوارکاری و یادگرفتن موسیقی رو شدید دوس داشتم پدرم برای تفریح میزاشت برم که از سرم بیوفته ولی خب نمیزاشت کلاس برم و یاد بگیرم. میگفت هر وقت تو خانواده ما یک دختر رفت سراغ این چیزا بعدش تو برو... حالام دیگه کلا از سرم افتاده.