خانه انجمن دلت واسه کی تنگ شده؟
٤١٢
٤٢
pari_kiani

دلت واسه کی تنگ شده؟

دلت واسه کی تنگ شده؟

سلام. دلتون واسه کدوم یکی از جیمی ها تنگ شده؟ 

یا مثلا بعد چند سال دیگه برای چه کسانی تنگ میشه که دیگه نبیننشون و حرف بزنین باهاشون؟

٩٧/٠٧/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/١٨
٢
٠
سلام. با توجه به این که ادمین بودم خب طبیعتا دلم برای خیلی از کاربرانی که ساعت ها باهاشون تو تخته و انجمن وقت گذروندیم تنگ شده. دوران خوبی بود که گذشت... / یاد آمیرزا بخیر/ یاد شهاب بخیر / خانم رفیعه و انیس / علی 007 / علیرضا خورسندی / خانم انتصاری / محمد 151
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/١٨
١
٠
آقای نادری / خانم مریم سادات / اشکمهر آتش روان/ کامران شمشیری / آخ آخ زاخار و محمد حسین کولد یادشون بخیر... / خانم عظیم زاده / خانم مشرقی / ایمان کله آبی / آ سیدمون / رویا خانم پای ثابت انجمنا... / خانم آقایی / خانم الهام نفری / خانم خسروی / خانم خسرو شیری و ...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/١٨
٠
٠
محمد امین ضابطیان حتی!
ali007
ali007
٩٧/٠٧/١٨
٠
٠
عزیزی :)
رفیعه
رفیعه
٩٧/٠٧/١٨
١
١
ما نیز دلتنگ‌ جیم و کاربرانش(به جز عده‌ی اندکی) هستیم. واقعاااا دورانی بود هااا...
m_sepehri
m_sepehri
٩٧/٠٧/١٩
٠
٠
یادش بخیر واقعا :)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/١٨
١
١
دلم برای پدرم ..مادرم ..برادرم ...دلم برای رفقای دوران خدمتم.دوران آموزشی در مرکز آموزشی 03عجب شیر .دوران دوره ی کد در تیپ 35تکاور کرمانشاه ..دلم واسه دوران فوتبالم تنگ شده .دلم واسه دوران مدرسه تنگدشده ..دورانی که بخاطر بازیهای پرسپولیس و شیفت عصر بودن از مدرسه فرار میکردیم .وووووووووووخیلی دوران های دیگه .......سپاس از شما ....الانم که مشهدم دلم برا دلم واسه لاک پشتم تنگ شده ...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/١٨
١
٠
متن انجمن رو بخونی بد نیست ها! همه ش تکیه بر تیتر نکن!
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/١٨
٠
١
خوندم خوبم خوندم ..دلی نوشتم ...گیر ندین
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/١٨
١
١
میگه شما مجاز به استفاده نیستید .
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/١٨
١
١
الان یکی بیاد بگه دلش برای دونالد ترامپ تنگ شده .چیزی نمیگی ..ولی چون من اومدم کامنت گذاشتم گیر دادنات شروع شد ....
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/١٨
٣
١
منم دلم برا دونالد ترامپ تنگ شده :(
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/١٨
٠
٠
راستی جناب آستانه .چه چیزی از من دیدین که مجاز به استفاده از قسمت تخته نمیباشم ..الان نزدیک هشت یا نه ماهه که عضو سایت هستم. و این برای من همیشه جای سوال بوده ..
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/١٨
٠
٠
مجاز نیستید؟ کی گفته مجاز نیستید؟ کامنت بدید
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٧/١٨
١
٢
من دلم برا دونالد ترامپ تنگ شده 😶
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٧/١٨
٠
٠
خب قطعا از موقعی که من اومدم تخته، یک سری افراد ثابتی بودن که تا الانم هنوز هستن به نظرم. به جز فریده البته. که دیگه چند وقتیه نیست و دلم براش تنگ شده. ولی اگر بخوام چندین سال دیگه رو در نظر بگیرم دلم برای فوفانو و آلا و خدیجه و نعیمه و فریده و بقیه دخترایی که تو تخته حرف میزدیم تنگ خواهد شد. حتی برا وقتایی که سر استقلال و لنگ با آقایون بحث میکنیم و کم میاوردن تو کل کل هم بازم دلم تنگ میشه :)))
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/١٨
٠
٠
منظورتون و کیسه و پرسپولیس کبیره دیگه :/
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/١٨
٠
٠
«واو» اولی اضافیه :|
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٧/١٨
٠
٠
نه دقیقا منظورم استقلال و لنگ صغیره :/
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/١٨
٢
٠
توی این دو سال و یه ماهی که جیمی بودم ، یه سری از بچه ها که توی تخته بودن و الان نیستن جاشون خالیه مثل حسین مداحی ، دکتر متنی ، محمد حسن ، علیرضا خورسندی ، شهاب و ... و خانم ها ترویج ، کشمیری ، فرزاد و حتی خانم پهلوان که الان مدتی هس تخته نیستن ! امیدوارم همه دوباره برگردن و جیم مثل سابق شلوغ شه .
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/١٨
٠
٠
خانم ها دهجی و حبشی و فائزه۷۶ هم یادم رفت ، mohamad-s نامی هم بود در گذشته ، که بیشتر توی مطالب حضور داشت !
محبوبه
محبوبه
٩٧/٠٧/٢٦
٠
٠
آخی من ^_^ سلام عرض می کنم مستر شاعرمون
گلی :)
٩٧/٠٧/٢٧
٠
٠
به به مستر شاعر:)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/١٨
٠
٠
داشت یادم میرفت :/ دلم واسه آقای نائب هم تنگ شده ، جاشون توی انجمن ها واقعاً خالیه -_- !:)))
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٧/١٩
٠
٠
بزرگوارید محمد آقا. من نایب هستم. پروفایلم رو عوض کردم. البته مجبور شدم.
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٧/١٨
٠
٠
برا خیلی ها، علیرضا یکی شونه
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٧/١٨
٠
٠
آقای نائب و خانم عقیقی،‌ علیرضا و خانم انتصاری، آقای روشناوند، حمید بزرگواری، خانم دنیا دیده، هاچ خانم، میرزا، حسین مداحی، همینا فعلا یادمه
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٧/١٩
٠
٠
ممنون آقا مرتضی. خیلی مخلصیم برادر. این پروفایل S-RAZMEGAHE همون سعید نایب . یعنی من نایب هستم. مجبور شدم پروفایلم رو عوض کنم. ایمیلم رو فراموش کرده بودم.
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
٩٧/٠٧/١٨
٠
١
من دلم برای هوگو چاوز تنگ شده!:دی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/١٨
٠
١
وای شما همیشه خاص بودید یا ادای خاصا رو در میارین؟ :/
٩٧/٠٧/١٨
٠
٠
اینو دیگه دوستان باید قضاوت کنن!:دی
٩٧/٠٧/١٨
٠
٠
برای فائزه76 ، گلبرگ ، آقای هیولای نس(!:دی)... ایضا mohamed_s که شعر میگفتن و یه آقای دیگه که طنز مینوشتن و اسمشون خاطرم نیس ؛ جاشون تو کافه جیم خیلی خالیه/ دوستان فعلی رو اکثرا شماره دارم ازشون و در ارتباطم فلذا بعدا دلم تنگ نمیشه!:)))
٩٧/٠٧/٢٧
٠
٠
سلام! همچین اسمتو تغییر دادی نمیشناسمت:)) کیستی آیا؟
٩٧/٠٧/٢٧
٠
٠
آلا تویی؟
٩٧/٠٧/٢٩
٠
٠
آره عزیزم:))
٩٧/٠٧/١٨
٠
٠
آهان بعدها مکنه برای کل کل با team_2 البته اگه فوفی رضایت بده دلم تنگ بشه:)))))
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٧/١٩
٢
٠
به نظرم باید ببینیم که چرا بعضی از دوستان قدیمی و صاحب قلم ما دیگه نمیان یا دیر میان سایت جیم . به نظر من موضوعات مطروحه تو انجمن خیلی پیش پا افتاده و دقیق نیست. بهتره که خطیب آستانه یک فکر اساسی واسه انجمن برداره. وگرنه همینه که هست.
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٧/١٩
٢
٠
راستش رو بخواین دلم برای همه تنگ میشه، حتی اونایی که دوسشون ندارم یا اذیتم کردن😐😧نمی دونم چرا 😃
نسرین رنجبر
نسرین رنجبر
٩٧/٠٧/١٩
٠
٠
برای خانم خسروانی، دنیا دیده، پاییز، کولد، آقای بزرگواری، محمد عبداللهی، و .... یه نفرم بود که اسم قشنگی داشت و نقاشی های خوب یمی کشید الان اسمش از یادم رفته، و رویا خانم و خیل یهای دیگه
٩٧/٠٧/٢٧
٠
٠
فرانک نبود اونی که نقاشی می کشید؟ :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٧/٠٧/١٩
٢
٠
سلام :) عرضم به خدمتتون واسه جیمی ها : واسه اون جو خونواده ای ک اوایل سایت جیم بود و ی جمع نهایت ده پونزده نفره بودیم ... دارم از حدود 5-6 سال پیش حرف میزنم ... واسه مهتاب ... سارا ... پاییز ... برف و انار ...الهه سلطانی ... واسه جو جالب و دوستانه ای ک بود ... واقعا عین خونواده بودیم ... با شادی هم شاد بودیم و با غم هم غمگین ... اما حالا خیلی عوض شده و دیگه فکر نکنم اون روزا تکرار بشه ... البته میگن زندگی همینه و واسه همین باید قدر لحظه لحظه شو دونست . چون بعد ک زمان بگذره فقط و فقط دلتنگیه ک واسه آدم میمونه و اون حال و هوا شاید دیگه هیچ وقت تکرار نشه :)