خانه انجمن FATF خیانت یا لطف؟
١٦١
٩
عماد ولی زاده

FATF خیانت یا لطف؟

FATF خیانت یا لطف؟

سلام. به نظر شما تصویب CFT و FATF توسط مجلس، خیانت به مردم بود یا اقدامی در حمایت از اون ها؟

تا حالا این لایحه رو خوندید و می دونید واقعا چیه؟

٩٧/٠٧/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/١٦
١
٤
به نظرم برای این که توقع بیجا نداشته باشید بهتره برید صحبت های دیروز ظریف در مجلس رو گوش بدید. تصویب این لایحه برای بهتر شدن اوضاع نیست! برای جلوگیری از بدتر شدنش هست!
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٧/١٦
٤
٠
دیروز ظریف و دارو دسته اش یک جمله ای گفت که خیلی جای تعجب داشت : ((نه من و نه آقای رئیس‌جمهور نمی‌توانیم تضمین بدهیم که با پیوستن به CFT مشکلات ما حل خواهد شد. اما می‌توانیم تضمین بدهیم با نپیوستن به این لایحه، آمریکا بهانه مهمی را برای افزایش مشکلات ما پیدا خواهد کرد»!)).مفهوم دیگر سخن آقای ظریف این است که پیوستن به CFT برای حل مشکلی است که آمریکا با آن روبروست و نه مشکلات کشورمان!دقیقا مانند اینکه دشمن در میدان جنگ به آرایش نظامی ما اعتراض کند و ما برای کسب رضایت دشمن-یا به قول آقای ظریف برای اینکه بهانه را از دست دشمن بگیریم!- آرایش نظامی خود را آنگونه که دشمن خواسته است تغییر بدهیم! یک لحظه من فکر کردم ظریف وزیر خارجه ایالات متحده و ماموره که نگرانی های آمریکا رو برطرف کنه. البته که ما عادت داریم و ازجنس همین حرف ها رو واسه برجام شنیدیم. فعلا دولت ورشکسته تدبیر -بخوانید بی تدبیر- و امید هرکاری که لازم باشه واسه خوش رقصی آمریکایی ها انجام میدن. این جماعت رو خوب به یاد بیارید که واسه رای جمع کردن چه تهمت هایی که به بقیه نامزد ها زدند، چه خط و نشان هایی را واسه مردم کشیدن. چه قول و قرارهایی که دادن. چه در باغ هایی که نشون دادند.!! اون از اوضاع بازار، اون از اوضاع ارز، و.... . بیخال این حرف ها یک ضرب المثل هست که میگه از ماست که برماست.!
محمد
محمد
٩٧/٠٧/١٦
٤
٠
از نظر من تصویبش خیلی اشتباه بود ولی کسی که بهش رای داده شاید به تشخیص خودش لطف کرده. و ممکنه بین هردو طیف موافق و مخالف هم خائن و هم وطن دوست داشته باشیم. در هر حال امیدوارم که باز نشنویم که برای کاهش بهانه های آمریکا باید امتیاز دیگه ای بدیم بدون این که برای بهتر شدن اوضاع تضمین داشته باشیم. امیدوارم برای بهانه ندادن دست آمریکا تا زیرسوال بردن موجودیت خودمون پیش نریم
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/١٦
٣
٠
اصلاً حس خوبی به تصویبش ندارم ... انشاءاللّٰه هر چی خیره همون پیش بیاد ...
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/١٦
٣
١
البته ! در اینکه تعدادی(که کم هم نیستن) از اهالی سه قوّه (از جمله مجلس) خیانت میکنن به نظام و مردم شکی ندارم . انشاءاللّٰه خدا رسوا و لعنت شون کنه !
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/١٦
٦
٠
سلام ...در واقع این مسئله نگرانی رهبری رو هم در پی داشت و چه بسا مخالفت ایشان هم قابل تامل بوود .و فکر میکنم عواقب جالبی نداشته باشه ...توکل بر خدا ....
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٧/١٦
٣
٢
از خیانت اونور تر رو بهش چی میگن؟
خاص استم
خاص استم
٩٧/٠٧/١٧
٦
٠
:))))))))))))))))) شما چی فکر میکنید؟؟! میدونید بهانه ندادن دست امریکا ی سرپوش بزرگ برای پوشوندن ضعف های مدیریتی و راهکاری دولت و مجلس ماست! شاید ۱۰ یا ۲۰ درصد از مشکلات اقتصادی ما به تحریم ها مرتبط باشه بقیه اش مستقیم ـبر میگرده ب مدیریت های آبکی! وگرنه سوریه هم تحریمه، مث ما، چرا نوسانات ارزی نداره؟؟ چرا در حد ما مشکلات اقتصادی نداره؟! خدا خیر بده این امریکا و تحریم هاشو ک بهونه خوبی دست این مسعولای با وجدان ما داده!علی برکت الله:)
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٧/٠٧/١٧
٤
٠
یک کلام.خیانت.