خانه انجمن هر جیمی را بهر کاری ساختند!
٢٥٦
١٨
afsan

هر جیمی را بهر کاری ساختند!

هر جیمی را بهر کاری ساختند!

سلام به دوست های خوب جیمی

می دونین که هر کسی را بهر کاری ساختند! به نظرتون هر کدوم از کاربرای جیم تو چه کاری موفق ترن؟

٩٧/٠٧/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/١٤
٢
٢
به نظرم شهرام بذلی رو برای سامان دهی وضعیت ازدواج جوانان ساختن/ خانم فوفانو رو برای کارآگاهی / مرتضی نقی زاده برای سمت غرغرکنان مقیم مرکز
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/١٤
٠
٠
بیچاره شهرام بذلی .....😢😢
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/١٤
٠
٠
خانوم صالحی برای نمک ریزی و نمک پاشی/ خانم بهزادفر آزار و اذیت کودکان خردسال به ویژه نوزادان مظلوم/ علی عمادی دهن کج ها، شعبه الماس شرق
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٧/٠٧/١٤
٠
٠
خخخخخخ :))) هنوز منتظرم بزرگتر بشن خخخ طفلیا نمیدونن چه اینده ای در انتظارشونه😈😈😈
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٧/٠٧/١٤
٠
٠
نمک پاشی؟از هموناکه موقعی برف میاد میرن توی خیابونا نمک میریزن؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/١٥
٠
٠
نه از همونا که بذر خنده می ریزن مردم بخندن :))
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٧/١٥
٠
٠
:))))))) بذرپاش کی بودم من؟؟ *________*
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٧/١٤
٥
٠
دورت بگردم خطیب آستانه با این موضوعات انجمن.!!! فقط هم درد خاله بازی میخوری.!!؟!؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٧/٠٧/١٤
١
١
اممم سمانه رو بهر بالا نگهداشتن پرچم استقلالیا توی تخته خخخ اقای استانه بهر گرم نگهداشتن تخته و تحمل غرای کاربرایی مثه من، فوفی و خدیجه بحثای فلسفی دونفره ای که فقد خودشون میفهمن چی میگن😂، اقای ناطقی هم حرفاشون بامزس خخخ خدایی خیلی وقتا بهشون میخندم، اناری رو بهر استوری گذاشتن، عاطفه اتوبوس سواری،زینب کل کل کردن با اقای استانه، جناب نقی زاده بهر ناامید سازی ملت از دولت و تشویق جوانان به پیام رسانهای ایرانی:| همچنین دفاع از حریم قوچان دربرابر متجاوزین خیالی مشهدی😒
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٧/١٤
٠
٠
واهO_O من؟ کل کل؟ شیب؟ بام؟ من فقط بچه پی گیریم فقط :)))
نسرین رنجبر
نسرین رنجبر
٩٧/٠٧/١٤
٠
٠
مرا بهر چه کاری ساخته اند؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/١٥
٠
٠
شما را بهر حاضری زدن هر یک سال یک بار!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٧/٠٧/١٥
١
٠
شما را بهر اینکه یه سفر بیایم تبریز مهمونتون بشیم! این دفعه زیاد میمونم! نه قدر سک سک کردن با میدون ساعت و ندیدن داخلش :( حس میکنم ازونموقع و بعد اون حرفا، بیشتر میای جیم :))))
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٧/١٥
٠
٢
شما رو بهر فن من آفریدن *_* آلا رو بهر دفاع از حقوق حیوانات آفریدن :) مامان طاها رو بهر شکار لحظه ها از بچه ها جهت گرفتن استوری :)))) فوفانو رو بهر موشکافی / آقای آستانه رو بهر بامزگی فراوان و خوش قولی و اطلاعات زیاد داشتن در جهت پاسخ به هرگونه سوال فنی و مهندسی آفریدن / اقای تقی زاده رو بهر صلوات فرستادن بر عمه روحانی آفریدن / اقای عمادی رو بهر سفر افریدن :/ یه عده ای رو هم همینجوری جهت شاد کردن ما آفریدن😂😂
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
٩٧/٠٧/١٨
١
٠
:)))) خداییش مستر ناطقی بیشتر مناسب این عنوان هستن من حامی حقوق نیستم استفاده ابزاری میکنم فقد!خخخخ
مجتبی
مجتبی
٩٧/٠٧/١٧
٠
٠
اینجا کجاست؟؟
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٧/١٧
٠
٠
این جا ایران است
m_sepehri
m_sepehri
٩٧/٠٧/١٩
٠
٠
مرا بهر چه ؟ آیا اصن کسی هس ک هنوز یادش باشه منو ؟