خانه انجمن سر راحت زمین گذاشتن
٢٢١
١٥
mery

سر راحت زمین گذاشتن

سر راحت زمین گذاشتن

سلام. زبونم لال چه موقعی براتون دیگه زندگی تمومه و می تونین سر راحت روی زمین بذارین و با مرگ مشکلی نداشته باشین؟

من وقتی بچه هام ازدواج کنن دیگه خیالم راحت میشه و می تونم راحت سر به زمین بذارم

٩٧/٠٧/٠٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٧/٠٩
٢
٠
سلام من همین الان آماده م
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٧/٠٧/٠٩
٣
٠
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم، موجیم که آسودگی ما عدم ماست!
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٧/١٠
٠
٢
موجیم که آسودگی ما عدم ماست. ما زنده به آنیم که آرام نگیریم. این درسته :)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٧/٠٧/١٣
٠
٠
نه عزیزم همون درسته! برعکسش اصلا وزن نداره! یه سرچ هم بزنی میاد.
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٧/١٣
٠
٠
مستیم و عنان دل خودکام نگیریم/تا جام بود، عبرت از ایام نگیریم//بی می به گلستان جهان عزت ما چیست/چون لاله گیاهیم اگر جام نگیریم//زینسان که جهان را خبری از غم ما نیست/ما هم خبری از غم ایام نگیریم//موجیم که آسودگی ما عدم ماست/ما زنده به آنیم که آرام نگیریم /کلیم کاشانی///اینم شعرش(شعر کامل نیست، گزیده شعره)///البته من مدلی شما نوشتین هم دیدم که گفتن مال صائبه ولی این قابل قبول تره چون باقیشم هست
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/١٣
١
٠
این بیت آرایه ی اسلوب معادله داره و چندان تفاوتی نمیکنه که کدوم مصرع اول میاد و مهم مفهومه(مخصوصاً اینکه در شعر هندی ابیات خارج از شعر سروده و بررسی میشن) . در مورد شاعرش هم ، اسلوب معادله از ویژگی های شعر سبک هندی هست و به همین سبب یحتمل عده ای به اشتباه این بیت رو به صائب هم نسبت دادن و من حداقل توی غزلیات صائب این بیت رو پیدا نکردم ، حتی اینکه بگیم شاید کلیم تضمینی از صائب آورده هم با توجه به هم دوره بودن شون بعیده(اینکه کلیم در خلق معنا هم بدیع بوده این ذهنیت رو بعید تر میکنه) ، ولی بازم اطلاعات من کافی نیست و باید از یک صائب پژوه پرسیده شه .
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٧/٠٧/١٠
١
٠
من همین الانم مشکلی ندارم :|||| من به مرگم راضیم اما نمی اید عجل/بخت بد بین از عجل هم ناز می باید کشید
amineh_hz
amineh_hz
٩٧/٠٧/١١
١
٠
به جز ندیدن کامل GOT نه مشکلی نیست همین الانش هم
نسرین رنجبر
نسرین رنجبر
٩٧/٠٧/١٢
٠
٠
باز هم هجوم امید به زندگی به انجمن جیم :(
نسرین رنجبر
نسرین رنجبر
٩٧/٠٧/١٢
٠
٠
قطعا زمانی که حداقل 70 درصد آرزوهامو محقق کرده باشم.
m_sepehri
m_sepehri
٩٧/٠٧/١٩
٠
٠
فی الحال نیز مشکلی ندارم ... چون همیشه سعی میکنم طول روز کارمو درست انجام بدم ک اگه یه وقت سعادتی شد و رفتنی مقدور شد دوشواری نداشته باشم ...