خانه انجمن آرزوهایی که دیر شدن!
٢٢٥
٢٢
naeerika

آرزوهایی که دیر شدن!

آرزوهایی که دیر شدن!

سلام. قطعا همه شما یه سری آرزوهایی دارید که دوست داشتید تو یه بازه زمانی خاصی بهشون برسید و الان رسیدن به اون آرزوها دیگه جذابیتی نداره

چه آرزوهایی داشتید که تاریخ انقضاشون گذشته؟ و چه آرزوهایی دارید که تاریخ انقضا دارن؟

٩٧/٠٧/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/٠٧
٠
٠
PS4 آرزویی بود که از عنفوان جوانی داشتم و الان دیگه برآورده شدنش برام جذابیتی نداره
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٧/٠٧/٠٧
٠
٠
دوچرخه :(، روانشناسی یا مشاوره خوندن البته این هنوز جذابیت داره برام ولی دیگه نمیتونم بخونم :(،لذت بردن از دوره دانشجویی و انجام دادن کارایی غیر از درس توی دوره دانشجویی مثه اردوهای جهادی پیاده روی اربعین و... ،یه سری ارزو که توی ذهنم برای بچه اول داشتم و یه سری ارزو که راجع به عروسی و خونه و ایناها داشتم، همبازی داشتن توی دوران بچگی،دوست داشتم از بچگی یادبگیرم ادم خوبی باشم چه از لحاظ اخلاقی چه مذهبی،خیلی چیزا رو دوست داشتم یاد بگیرم الانم ممکنه بشه ولی خیلی سخت تر از قبل
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/٠٨
٠
٠
ای بابا چقدر آرزوی نرسیده دارید شما :(
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٧/٠٧/٠٨
٠
٠
یه عالمه دیگه عم داشتم ولی دیدم زیاد شد روم نشد بگم :دی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/٠٨
٠
٠
نه بابا بگید راحت باشید
amineh_hz
amineh_hz
٩٧/٠٧/٠٧
٢
٠
بچه که بودم ارزو داشتم قدرت ماورایی داشته باشم به قدرت خاصی هم علاقه نداشتم فقط میخواستم یه خصوصیت بخوصص به نسبت بقیه داشته باشم که الان میدونم نباید بیش از حد فیلم ببینم و اگر هم میبینم دیگه بچه نیستم ....
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/٠٨
١
٠
:))))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/٠٨
٢
٠
منم آرزوی ساعت برنارد رو خیلی داشتم!
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٧/٠٧
٠
١
دوران راهنمایی که بودم خیلی خیلی دلم گوشی N95 NOKIA می خواست ولی پول خریدنش رو نداشتم هعی... :)) الانم دلم S9 می خواد بازم پولشو ندارم اگرم داشتم نمی خریدم چون بی دلیل گرونه -_- از رانندگی می‌ترسم برا همین همیشه دلم میخواست جای ماشین اسب داشته باشم با اسب تو شهر تردد کنم ولی خب بهم می خندن نمیشه :)) حداقلش خجالت نکشم با دوچرخه تو شهر بگردم، سرکار برم ولی بازم خجالت می کشم چون یا باید کلا چادرم رو بزارم کنار یا هی درآرم هی سرم کنم که خیلی مسخرس :( دلم می خواد یکی از این طوطی سفید بزرگا داشته باشم ( کاکادو) بزارم روی شونم . هر جا میرم باشه باهام :ی شاید یک روز خریدم خدا رو چه دیدین :)) لپ کلام اینکه زیاد با آرزوهای تاریخ انقضا دار رابطه خوبی ندارم بیشتر سعی میکنم رو آرزوهایی حساب کنم که بدونم تا آخرین روز عمرم فرصت رسیدن بهشون رو دارم مثلا نویسنده شدن که بزرگ ترینشه دیگه :)
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٧/٠٧
٠
٠
من n95 داشتم ^__^ خیلی رویایی بود اون موقع .. در عوض الان واقعا احتیاج به یک گوشی دیگه دارم که دیگه نمیتونم بخرم:( گوشیم خیلی داغونه:(
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٧/٠٧
١
٠
آرزوی هیچی ندارم .ینی چیزی دیگه الان تو ذهنم نیست. صرفا دارم همینجور میرم جلو ببینم چی پیش میاد
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٧/٠٧
٠
١
ارزو ها نه شراب شیرازند نه قالی کرمان.. ارزو ها کهنه میشوند دیر میشوند میمیرند ... و به ارزویی رسیدم کi دیر شده بود و حتی دوس داشتم هیچ وقت دیگه بهش نرسم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/٠٨
٠
٠
:/
m.babaee
m.babaee
٩٧/٠٧/٠٧
٠
٠
دوچرخه سواری و شرکت در مسابقات رباتیک توی دوران کارشناسی از آرزوهایی بود که دیگه الان وقتش نیس😕
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/٠٨
٠
٠
هعی... ازین ورا؟
m.babaee
m.babaee
٩٧/٠٧/١٠
٠
٠
ما به صورت چراغ خاموش همیشه حضور داریم جناب آستانه
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/٠٨
٣
٢
حال و روز این روزام ‌همه چی رو از یادم برده ...پوووووووووووووووووف ...تن هایی خیلی سخته حاجی ...خیلی ...
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٧/٠٨
٠
٠
ازون کفش چهار چسبای مورد نظر :) ولی دیرنشده، گرون شده لعنتی/:
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٧/٠٧/٠٩
٢
٠
برای آرزوهام هنوز دیر نشده! چیزایی بودن که میخواستم بهشون برسم و نرسیدم، ولی آرزو نبودن! :)
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٧/٠٧/١٠
٠
٠
اون آرزویی که بهش نرسیدی رویاست .ولی خب آرزویی که بهش برسی و جذابیتی برات نداشته همون آرزوهای تاریخ انقضا دارن.آرزوی تاریخ انقضا دار فقط آدم رو افسرده میکنه.سعی میکنم آرزویی داشته باشم که شاید بهش برسم و جذابیتش و نداشته باشه اما خب تا هر وقت خواستم وقت واسه رسیدن بهش داشته باشم...و در آخر اینکه به نظر من آرزویی که بهش نرسیدی دلیلش فقط اینه که برای رسیدن بهش آماده نبودی یا تلاشتو نکردی...من زنده ام تا فقط به ارزو هام برسم و تلاشم فقط واسه رسیدن به اوناست و تمام.
sh_hassanpour
sh_hassanpour
٩٧/٠٧/١٠
٠
٠
همه یه سری خواسته ها داشتیم که بهش نرسیدیم ، منم داشتم اما وقتی هم بهش رسیدم دیگه نمی خواستمش
نسرین رنجبر
نسرین رنجبر
٩٧/٠٧/١٢
٠
٠
ماشین کوکی های بزرگی که زمان ما بچه ها سوارش می شدن و توی کوچه ویراژ می دادن و ما فقط حسرت داشتنش رو می خوردیم، از اون به بعد حسرت خیلی چیزها رو داشتم که همشونم به پول ختم میشد ولی الان دیگه کم رنگ شدن برام. الان به اون شکل آرزوی پولی ندارم. آرزوهام بیشتر شکل هدف پیدا کردن که خودم باید محقق شون کنم