خانه انجمن تا حالا به خودکشی فکر کردی؟
٣٢٦
٢٩
pari_kiani

تا حالا به خودکشی فکر کردی؟

تا حالا به خودکشی فکر کردی؟

سلام. تا حالا شده به خودکشی فکر کنین؟

سر چه اتفاقی به این نتیجه رسیدین که خدایی ناکرده از زندگی خسته شدین و زبونم لال مردن براتون راحت تره

٩٧/٠٧/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/٠٤
٢
٢
سلام به خودکشی که نه فکر نکردم. ولی این که بمیرم و راحت بشم ازین زندگی کوفتی خیلی وقتا بهش فکر کردم. الانم با رخ دادن مرگم مشکلی ندارم!
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/٠٤
٢
١
خدا نکنه ! انشاءاللّٰه که خدا بهت عمر مفید و با عزت بده ، انشاءاللّٰه که همه چی بهتر میشه :)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/٠٤
٣
٠
خیلی زیاد از زندگی خسته شدم و هر بار معجزه ای از طرف خداوندباعث شده زود به راه خودم برگردم .میخوام بگم با توکل به خداوند و امیدو اعتماد .گره های کور زندگیم باز شده ولی هیچ وقت حتی بهش فکر هم نکردم ....
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/٠٤
١
٢
سلام ..جناب آستانه اگر صلاح میدونید .یه مسابقه راه اندازی کنیم .برا دربی .که هر کسی که نتیجه رو درست پیش بینی کنه جایزه بگیره .من خودم جایزه نقدی میدم .اگر مقبوله ا لطفا با مدیریت هماهنگ نمایید ..بنظرم ی تنوعی هم بوجود میاد ..
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٧/٠٤
٠
١
یه زمانی تو سایت پیش بین اعظم داشتیم بهشون میگفتیم اعظم خانوم و اون موقع ها 50 هزار تومن که میشه یه عالمه دلار جایزه میدادن :))) نبودین فک کنم :))
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/٠٥
٠
٣
بله نبودم ...الانم که کسی پاسخمو نداد ...شما فکر کنین نیستم ....
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٧/٠٤
٣
٢
زندگی خیلی زیباست و زیباتر هم میشه. خودکشی و حتی فکر برای خودکشی کار ضعیفان و ناامیدان است. این دسته از موضوعات انجمن نه تنها ناراحت کننده بلکه تو این شرایط خاص زندگی هم کمی دلسرد کننده هم هست.
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٧/٠٤
٣
٠
هیچ وقت :) حضرت علی(ع) فرمودند: بزرگترین خطا نا امیدیست.
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٧/٠٤
١
١
خیلی خیلی زیاد. همین امروز و هرلحظه.. خیلی از شبا / حالا شاید جرئت خودکشی رو اصلا نداشته باشم ولی با تصادف مشکلی ندارم. . ینی جز تیکه کلامام شده که میگم خدایا منو بکش دیگه. خسته م از زندگی از خودم از همه چی
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/٠٤
١
١
نزنین این حرفا رو ، خدا نکنه ! انشاءاللّٰه همه چی رو به راه میشه !
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٧/٠٤
١
١
بهت نمیاد سمانه:))) دور از جون دختر:)
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٧/٠٧
٠
٠
چرا نیاد؟ :)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/٠٤
٤
١
معلومه که نه :| هنوز خیلی آرزو ها دارم که انشاءاللّٰه قرار هس بهش برسم ! انشاءاللّٰه که خدا عمر با عزت و مفید به همه مون بده ! زندگی به همه سخت گرفته ولی خدا بزرگه و انشاءاللّٰه که اوضاع بهتر میشه ! بسیاری از احادیث هستن که گفتن اونی که خودکشی کنه تا ابد توی جهنم هست و هیچوقت به بهشت نمیره ! یعنی هیچوقت به آرامش نمیرسه ! من واقعاً وقتی میشنوم کسی اینطور حماقتی کرده از شدت ترس و ناراحتی به حالش گریه میکنم ! خدا واسه هیچکس نیاره ! به خدا اعتماد داشته باشین ، اتفاقات قشنگ و خوبی خواهد افتاد :) انشاءاللّٰه که امام زمان (عج) هم ظهور میکنه و همه چی عالی میشه :)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/٠٤
٣
١
امام صادق (ع) درباره گناه خودکشی می فرمایند: «مَنْ قَتَلَ نَفْسَهُ مُتَعَمِّداً فَهُوَ فِي نَارِ جَهَنَّمَ خَالِداً فِيهَا» «هر کسی كه دانسته خودكشى كند پيوسته در دوزخ خواهد بود.»
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٧/٠٤
١
٠
ندانسته خودکشی کنیم چی؟:(
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٧/٠٤
٠
٠
من همیشه در رو به روی عزراییل باز میذارم مثلا از بریدگی ازادی که میخوام سمت اتوبوس برم بی هوا میرم که اگر قسمت شه بمیرم:دی نمیشه هم:| فقط مشکلم غصه خوردن عزیزام واسه نبودن منه وگرنه هیچ وابستگی ندارم و دنیا اصلا جذاب نیس
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٧/٠٥
٠
٠
از اون بریدگی که سمت پمپ بنزینه(قبل ترشم یه نونواییه) بی هوا میری؟
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٧/٠٥
٠
٠
زینب همسایه مونی؟؟؟ من خبر ندارم؟؟؟ =))
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٧/٠٦
٠
٠
اگه از همینجا که گفتم رد میشی، آره همسایه‌ایم :)
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٧/٠٤
١
٠
البته یادم اومد یه دفعه که بچه تر بودم یه اتفاق بدی افتاد که من سرمو میکوبیدم به دیوار که بمیرم-__- هیچ وقت نقشه هام جواب نمیداد از بچگی:||
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
٩٧/٠٧/٠٥
٠
٠
آدم رژیماش جواب بده نقشه ها مهم نیس....😂😂😂
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٧/٠٥
٠
٠
😅😅😅 اونام یه جور نقشه اس دیگه نه ؟؟
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٧/٠٥
٣
٠
بله... همین 17 خرداد اخیری که گذشت... تولدم.. تا چند روز بعدش یک جوری آرامش از دلم رفته بود اونم بی دلیللل همش میگفتم خدایا تو واقعا وجود داری؟ هستی؟ هرکس رو می دیدم اولین سوالم این بود که تا حالا شده به وجود خدا شک کنی؟ تا حالا فکر کردی اگر خدایی در کار نباشه یعنی چی؟ خیلی روزهای ترسناکی بود خیلی حتی شبا با وحشت می خوابیدم... تمام طول روز بدون اینکه بخوام افکارم دور خودکشی می چرخید و مدام سعی می کردم فکرم رو به چیز دیگه ای مشغول کنم. اگر خدایی نبود دیگه برای من دلیلی برای ادامه زندگی وجود نداشت. نمی دونم چطور بعضی ها میگن خدا نیست و راست راست راه میرن و آب از آب زندگیشون تکون نمی خوره... شما هیچ وقت مثل من نباشین. تو بدترین شرایط هم بدونین خدا هست، همیشه هست همیشه هست <3
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٧/٠٧/١٠
٠
٠
مثل روزهای بعد از تولد من:////// نکنه من پیام شما رو نوشتم...بسم الله :||||| ولی خب شکر خدا الان بهترم :)
amineh_hz
amineh_hz
٩٧/٠٧/٠٧
١
٠
اره یه چند باری فکر کردم، تنها دلیل هم که باعث میشه قصدش رو نداشته باشم اینه که تحمل ندارم اون دنیا رو کلا در جهنم بگذرونم همین دنیا کافیه
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٧/٠٧/١٠
٠
٠
گاهی وقت ها درست تو روزهایی که نباید اتفاق هایی می افته که داغونت میکنه...همه چیز خوبه و همه چیز خیلی مزخرف و خیلی یهویی خیلی خیلی الکی خراب میشه.اونقدری که ترجیح میدی نباشی تا شاید ارامشی که از دستش دادی رو داشته باشی...که البته منظورم از آرامش نداشتن دغدغه های زندگی با مرگه.الان همه چیز بهتر که نشده بدتر هم شده...اما خب گاهی تحمل درد از فرار کردن بهتره.و خب خوشم نمیاد این دنیا رو جا بذارم و اون دنیا رو هم مثل این جهنم کنم.و خب خدا بزرگه دیگه :||| من نفهمیدم چی گفتم شما فهمیدین؟؟؟؟