خانه انجمن غذا چی دوست دارین؟
٢١٩
١٩
SHAHRAM-BAZLI

غذا چی دوست دارین؟

غذا چی دوست دارین؟

بهترین غذایی که دوست دارین چیه ؟ خوردن کدوم یک از غذاهای ایرانی حس،بهتری بهتون میده دست پخت کدوم یک از اعضای خانواده و یا فامیل را قبول دارین .....

٩٧/٠٧/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٧/٠٧/٠٢
٠
٠
خیلی از غذاهارو دوس دارم واقعا، بهترین نمیتونم انتخاب کنم دستپخت مادرخانومی قطعا، اقای پدر هم دستپختشون فوق العادست جوری که مادرخانومی اعتراف کردن اول ازدواج خیلی غذاهارو از ایشون یادگرفتن، ولی جدیدا ابتکار به خرج میدن توی غذاهاکه خوشم نمیاد:/ کلا ابتکار الکی رو دوس ندارم:|
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/٠٢
٠
٠
منم با ابتکارات الکی کلا مخالفم... ولی قورمه سبزی .زرشک پلو.فسنجون.و آلبالو پلو جزو غذاهاییست که خوردنش حس خوبی بهم میدن البته زیادن بعدا میگم بقیشو
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٧/٠٤
٠
٠
اتفاقا من ابتکار الکی دوس دارم :)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/٠٤
٠
٠
ابتکارتون پایدار
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠٧/٠٢
٠
٠
قورمه سبزی، فسنجون و دلمه کلم، انتخاب یکیشون واقعاً سخته، هرسه تاش باهم :)) مادربزرگم، مامانم و خواهرم...کدبانوگری نسل به نسل بینشون منتقل شده :))
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/٠٢
٠
٠
قورمه سبزی و فسنجون و خیلی دوست دارم ..البته دلمه کلمم جزو بهترین هاست ..
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
٩٧/٠٧/٠٢
٠
٠
تواضع به خرج دادی که !خخخخ
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/٠٢
٠
٠
چه تواضع غریبانه ای ...‌
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠٧/٠٥
٠
٠
هعیییییییی...... تو به ارث بردن کدبانوگری هم شانش نداشتیم ://
amineh_hz
amineh_hz
٩٧/٠٧/٠٢
٠
٠
دلمه، کوفته، پلو سماقی با کوفته قلقلی، استانبولی رو خیلی دوست دارم ولی همه‌ی جور غذایی میخورم و دوست دارم بد غذا نیستم
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/٠٢
١
٠
بله ..همسفره شدن با آدمای خوش اشتها لذت دیگه ای داره ....
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٧/٠٢
٢
١
از باقالی پلو با گوشت بهتر نداریم اصلا. غیر ایرونی هم که پیتزا گوشت و ژامبون. نمی تونم بگم یکی بهترین دستپخت رو داره. هر کس تو درست کردن چند تا غذا عالیه. مثلا مامانم تو درست کردن آش رشته، شولی یزدی و کوفته تبریزی سلطانه. خالم قیمه هاش حرف نداره. مادربزرگم سوپاش، خودمم پاستا.
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/٠٢
١
٠
به به ....خیلی ام عالی .خدا حفظشون کنه ....
٩٧/٠٧/٠٢
٠
٠
غذای خاصی نیس که خیلی دوس داشته باشم بطور کلی انواع غذاها با پاستا ، استانبولی، بادمجون، کباب برگ و ... رو دوس دارم! ولی غذاهایی هس که بطور خاصی متنفرم ازشون!-__-
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/٠٢
١
٠
غذاهایی که میدوستینو حال کنین باهاش ..
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٧/٠٤
٠
٠
همین امروز فهمیدم آلبالو پلو هم وجود داره:| و هنوز به نتیجه نرسیدم غذای مورد علاقم چیه:||
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/٠٤
٠
٠
عرض خسته نباشید ... خوبه که به غذای خاصی علاقه ندارین .منم دوست داشتم چون شما باشم
لیلی
لیلی
٩٧/٠٧/٠٥
١
٠
بهترین غذایی که دوست دارم مرغ ترش. با خوردن کله پاچه به جز پاچه حس خوبی بهم دست میده دست پخت خودم رو بیشتر از بقیه قبول دارم
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٧/٠٥
٠
٠
به به ..باریکلا به شما .‌