خانه انجمن جنگ بشه میرید؟
١٩٤
٧
عماد ولی زاده

جنگ بشه میرید؟

جنگ بشه میرید؟

سلام. اگر یک روزی دوباره خدای ناکرده در ایران جنگ رخ بده، به جبهه میرید؟

به نظرتون چقدر احتمال داره آمریکا و ترامپ جنگی راه بندازه؟ و شرایط جنگ چگونه خواهد بود؟

آیا از پدر و مادرتون از 8 سال دفاع مقدس خاطره ای دارید؟

٩٧/٠٦/٣١
نظرات کاربران
کد امنیتی
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٦/٣١
١
٢
اول اینکه خدا نکنه هیچ جا و به خصوص ایران جنگ شه ، دوم اینکه آمریکا از این غلط ها نمیکنه و اگه با آمریکا جنک بشه نیازی به پیاده نظام نیست ! سوم هم اینکه اگه شرایطی پیش بیاد که احتیاج باشه ، انشاءالله که جبهه هم میریم !
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٦/٣١
٠
٠
پیش بینی کرده بودی حمله تروریستی امروز رو؟
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٦/٣١
٢
١
سلام. بله من میرم :) اگه بذارن :) / اره خیلی خاطره دارم :)
م-نص
م-نص
٩٧/٠٦/٣١
١
٠
جنگ به شما نزدیک است:)نترسید نترسید:)ما هستیم:)اگر جنگ بشه صد در صد میرم.اگه به من باشه همین الان جنگم راه می ندازم تازه:)
amineh_hz
amineh_hz
٩٧/٠٧/٠١
٢
٠
من با تمام وجود و از ته دلم دعا میکنم که هیچ وقت هیچ کجا دنیا جنگی رخ نده، و مطمئنم امریکا و ترامپ از حمله نظامی استفاده نمیکنن همین جنگ های اقتصادی فکری و فرهنگی که راه انداختن براشون بهتره نتیجه میده. اما اگه خدا نکرده جنگی بشه من با تمام وجود از سرزمینم دفاع میکنم
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
٩٧/٠٧/٠٢
٤
٠
احسنت! جنگ ویرانگر زمین و جان و مال و روح مردمه! برنده و بازنده هم نداره!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٧/٠٧/١١
١
٠
سلام برشما:جنگ خدانکنه برای هیچ کشوری پیش بیاد.درزمان حاضرجنگها بیشترمتکی به تجهیزات است وطولانی نمیشود.ولی وظیفه هرکسی است که ازکشورش دفاع کند واینکه آمریکا هیچ زمان خودش مستقیم واردجنگ نمیشود احمقهایی مثل صدام وولیعهدعربستان راتحریک میکند بعد تجهیزات تولیدخودشان را به آنان قالب میکنند.این خصوصیت کشورهای استعماری است.سلامت ودرامنیت کامل باشید.