خانه انجمن همسر مورد علاقه تون؟
٤٧٩
٤٦
SHAHRAM-BAZLI

همسر مورد علاقه تون؟

همسر مورد علاقه تون؟

مرد یا زن ... آقا یا بانویِ موردِ علاقه ی خودتان را توصیف نمایید .... معیارهای شما برای انتخاب یک فرد ایده آل چیست .

٩٧/٠٦/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٦/٢٦
٣
٢
آقا کی می تونه تو این گرونی ها ازدواج کنه که بخواد دنبال همسر ایده آلش هم باشه
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٢
آخ آخ آخ .پاک گرونی رو فراموش کرده بوووودم .. شما که یادتون بود چرا منتشر کردین ......‌
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٢
می خوام آمار بگیرم ببینم برای چند نفر مسائل اقتصادی مطرحه :))
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
به به .چه شود ..
فو فا نو
فو فا نو
٩٧/٠٦/٢٦
٠
١
س ص ش: نارنجک خور و نارنجک خر باشه. بوریس برزوفسکی پوگاچوا ارجمندوسکی ص ف بوریسونا: گیاه و حیوون خر و گیاه و حیوون دوس باشه.
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
آخ آخ آخ ..این دیگه چجورشه
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
:))))))
فو فا نو
فو فا نو
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
داینا سور: قول بده هر صبح که از خواب پا میشم زودتر من بیدار شده باشه و گل های نسترنو گذاشته باشه پشت پنجره.
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٦/٢٦
٢
٦
زن فقط توقعی رو بیشتر از توان شوهرش نداشته باشه. چادری هم باشه. خانواده با اصالتی هم داشته باشه. در نهایت زنی رو اختیار کنید که فقط یک جمله یاد داشته باشه : هر چی آقامون بگه. این زن زن زندگیه.(البته فک نکنم پیدا بشه اما جوینده یابنده بود)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
خخخ..چقدر جذاب ... حتما جوینده یابنده هستش....
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٦/٢٦
٠
١
البته که ازدواج بسیار مهمه اما باید در انتخاب عجله نکرد .معیارهای من از انتخاب همسر .داشتن .اخلاق نیکوو با سلیقه و البته با کمالات و تحصیلات و با گذشت و با درایت باشه .البته چهره ای زیبا و دستپختی بینظیرو عاشق گل و گیاه بودن هم باید جزئی از آپشن های بانو باشه..
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
با اجازه صاحب انجمن و با رعایت حق کپی رایت و ایده فوفانو خانم، انجمن رو تغییر میدیم به این حالت که: چه همسری به نظرتون برای هر کدوم از بچه های جیم مناسبه؟
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
اختیار دارین ... خیلی ام عالی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
فوفانو خانم: ژاپنی باشه یا ژاپنی ها رو دوست داشته باشه / یونیک باشه / دنبال پخت و پز و رخت شستن و اینا نباشه / گیر نباشه / کارآگاه باشه
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
البته باید انیمه بین هم باشن !
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٦/٢٧
٢
٠
نه دیگه زشته یه مرد بشینه انیمه ببینه :)) فقط با انیمه دیدن خانمش نباید مشکل داشته باشه!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
داینا خانم: شوهری آروم و ساکت / علاقمند به دریا و زندگی در شمال کشور / اهل شعر و ادب / موقع خندیدن خخخخ نگه بلکه بگه هههه
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٦/٢٦
١
٠
خانوم صالحی: پر خور باشه ولی غذاشو با همسرش سهیم بشه / تنبل نباشه / غذای سوخته دوست داشته باشه
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
بخصوص املت سوخته
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
:|| :))) از خداشم باشه با این دستپختم *_*
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
همش سه بار سوخته بابا :))
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٦/٢٦
١
٠
بایستی مظلوم هم باشه ، البته اَبروهاش هم خیلی مهمه :|||| خخخخ . یکی از اساتید شون ابرو هاش جالب نبود ، میخواستن سر به تنش نباشه :|
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٦/٢٧
٠
٠
وااااااای😂😂اقای مهدیزاده😂😂 درست گفتین :)))))
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٦/٢٧
٠
٠
ولی اینکه تنبل نباشه رو نفهمیدم :) :/
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
عمادی: همه ش لبش خندون باشه که پوکرهای علی رو پاسخ بده و به موازنه برسن/ ساعت خیلی دوست داشته باشن / اهل قلیون باشن / با رفیق بازی همسرش مشکلی نداشته باشن
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
ما تو همون برنامه دیزی موندیم، اینارم میگی که دیگه کاملا غیرممکن میشه
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
احتمالاً باید شعر هم دوست داشته باشن!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٦/٢٦
١
٠
محمدرضا: پرسپولیسی و شاعر باشن کافیه!
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٦/٢٦
١
٠
پس بهترین گزینه خودمم:)) ممدرضا چنوتا مهرم میکنی^_^
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
خخخخ ، واقعاً دو تا ویژگی ای که گفتی رو علی داره :| علی ! تو واقعاً خیلی خوبی فقط بانو نیستی -_- خخخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٦/٢٧
٠
٠
مبارک باشه علی جون :))))))))))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٦/٢٦
٠
١
غزاله خانم: صبرش زیاد باشه / آستانه تحملش بالا باشه :| / چاق نباشه و لاغر هم نباشه تا نیاز به رژیم های ایشون نداشته باشه / باهوش هم باشه که با توجه به شباهت زیاد فامیل های ایشون به هم بتونه همه رو درست تشخیص بده :|
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٦/٢٦
٠
٠
خخخخ مورد آخر خیلی جالب بود :))
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٧/٠١
٠
٠
درواقع فقط میتونه یکی از ما باشه تا بتونه منو از مامانم و خواهرم و خاله هام و دختر خاله هام و حتی پسرخالم:| تشخیص بده-__- :دی
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٦/٢٧
٢
٠
تبریک به همه ی هواداران پرسپولیس ...بلاخره تفاوت بسیار است بین پرسپولیس و تیم های درجه چند ایران و اسیا
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٦/٢٧
١
٠
بعد مدتها یسری زدم به تخته .یکی از دوستان اکانت منو فیک قلمداد کرده بوود .خداییش چه معیارهایی از من دیدین که اکانتمو فیک میدونید .........
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٦/٣٠
٠
٠
این سوال منم هست😂😂تازه من احراز هویت شدم
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٧/٠٦/٢٧
٠
٠
الان ما باید اولی رو پاسخ بدیم یا دومی؟-_- عصنشم قهرم😒
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٦/٢٧
٠
٠
شما چهارمی رو پاسخ بدید!
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٦/٢٧
٠
٠
عه چرا ....
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٧/٠٦/٢٧
٠
٠
عصنشم دلم میخواد هشتمی رو جواب بدم😒 من معیارم ایمان بود و اخلاق:) ولی خب در واقعیت همسر من باید ادم مظلومی میبود که هست خخخ مثلا وقتی کاری تقصیر منه والکی قهر میکنم بیاد اشتی کنه خخخ وقتی 200تومن از پولاشو به باد دادم بگه فدای سرت خخخ وقتی فکم کوک میشه حال تا لنگ شب بیدار بودن و داشته باشه و عصلا چشاشو نبنده:| جنبه استوری کردن عکسای ضایشو داشته باشه اممم دیگه هربار میره مغازه برام قاقالی لی بخره خلاصه که توانایی شنیدن حرفای زورمو داشته باشه:( خخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٧/٠٦/٢٧
٠
٠
خخخ همسر فوفی هم باید ادمی باشه که حوصله بحثای فلسفی رو داشته باشه، به هیچ عنوان مهمون نیاره خونه:| مهمونی هم نره احتمالا🤔 گوشت نخوره:| کتاب خون و خور و خر (کتاب خر)باشه😂😂😂 دیگه یادم نیست 🤔
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٧/٠٦/٢٧
٠
٠
اممم بقیه رو خیلی یادم نمیاد یعنی زیاد نمیشناسم🤔
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٦/٢٨
٢
١
هم هنرمند باشه هم بلد باشه به هنرمند جماعت احترام بزاره و افتخار کنه. حداقل سالی دو سه تا کتاب درست و حسابی ( غیر درسی ) بخونه آدم بدونه زن کسی نشده که هیچی از ارزش نویسنده بودن زنش حالیش نیست. شعور داشته باشه نگه نویسندگی و هنر برا آدم نون و آب نمیشه که مرد وظیفش گردوندنه زندگیه نه زن. خوش قیافه باشه، نماز صبح مثل خرس نخوابه و ورزش بکنه. آدمی که به خودش نمیرسه و به فکر خودش نیست برای دور و بریاش هم انگیزه نمیزاره که به فکر خودشون باشن. نه پول پرست باشه که با دو زار درآمد عقده کیف و کفش و موبایل و ماشین فلان داشته باشه نه انقدر خسیس باشه که داشته باشه خرج نکنه. نه شور شور باشه تو دین نه بی نمک و بی اعتقاد. نمک؟ بانمک باشه :) ماهی یک بار حداقل حرم بره. درس خونده باشه حرف زدن بلد باشه ، نه مثل اینایی که دو تا جمله رو بلد نیستن کنار هم بزارن. از این پسرای بچه نباشه که اندازه رستم هیکل دارن ولی عییین بچه ها قهر می کنن و دختر باید نازشون رو بکشه، مردی که زن باید نازشو بکشه مرد نیست. هوای زنش رو داشته باشه و نزاره هر کی از راه رسید هر چی خواست بگه و هر کار خواست بکنه و خیلی چیزای دیگه... در نهایت حتی اگر شاهزاده سبزه قبا هم سر راه من پیداش بشه، عاشقشم باشم ولی بفهمم خیلی احساس شاخ بودن و خود برتر بینی میکنه ترجیح میدم تا ابد تنها بمونم و با همچین آدم پستی ازدواج نکنم :)
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٦/٣٠
٠
٠
کتاب خون و کتاب خر باشه :) اهل سفر باشه(منم با خودش ببره) نه خسیس باشه نه ولخرج. آدم باشه. و منتظرم که این شاهزاده‌ی رویاهام با اسب سفیدش بیاد منو ببره به قصرش رو ابرا:)) آخه نکه بچم هنو با قصه ها زندگی میکنم :)))
م-نص
م-نص
٩٧/٠٦/٣١
٠
١
دیگر هیچی.الان خیلی مسمم هستم یک پروژه ای رو انجام بدم.اتفاقات اخیر کشورم هی باعث میشه انگیزم بیشتر بشه:)