خانه انجمن حرص نخووور که حرص تو دیگه خریدن نداره! :|
٣٧٣
٦٢
غزاله بانو

حرص نخووور که حرص تو دیگه خریدن نداره! :|

حرص نخووور که حرص تو دیگه خریدن نداره! :|

بهم بگو چی خیلی حرصت میده!!

از چیزای کوچیک گرفته تا چیزای بزرگ.. بگو!

یه اخلاق خاص

یه ادم خاص

یه رفتار اجتماعی خاص

یا چی؟؟

٩٧/٠٦/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
٩٧/٠٦/١٧
١
٠
یه اخلاق خاص یه ادم خاص یه رفتار اجتماعی خاص حرصم میده!!!😂😂😂
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
جان جان به خلاقیتت 😅😅😅
٩٧/٠٦/١٧
٠
٠
از بد قولی ، بی برنامگی، وظیفه نشناسی و بیخیال بودن خیلی حرص خوردم همه جام رایجه!!
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
بدقولی؟؟ یاد اون روز افتادم که دو ساعت منتظرم بودی نیومدم :||| چقد معذرت خواهی کردم ازت :||| تو عمرم انقد از کسی معذرت خواهی نکرده بودم :||
٩٧/٠٦/٢١
٠
٠
اتفاقا اینو که مینوشتم شاید تنها کسی که مدنظرم نبود تو بودی انقد که عذرخواهی کردی دیگه!!خخخخ ولی شده بعضیا یه عذرخواهی خشک و خالیم نکردن ینی کلا عادتشونه!
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٦/١٧
٢
٠
بیش از همه عدم مدیریت صحیح(در بخش های اقتصادی ،فرهنگی و ‌‌‌...) ، عدم استفاده ی مناسب از منابع و سرمایه های داخلی و البته فساد و اختلاس و اینا کفرم رو در میاره و حرص میخورم !
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
چه لفظ قلم حرف میزنید جدیدا😅 یاد درس اجتماعی افتادم :دی
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٦/١٧
٢
٠
اینکه قرارداد کی روش رو داریم تمدید میکنیم هم باعث میشه حرص بخورم :/ وزیر صنعت و معدن رو هم میبینم حرص میخورم :/
٩٧/٠٦/١٧
١
٠
با اولی شدیدا موافقم با منت گذاشتناش هم تشدید میشه!!:/
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
من کلا کی روش رو میبینم حرص میخورم :| فوتبال میبینم حرص میخورم:| ادمای فوتبالی رو میبینم حرص میخورم :| چه وضشه پول بیت المال رو میدن.. بابا این همه بدبخت بیچاره داریم:|
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
ینی منو میبینی حرصت در میاد؟؟ ^__^ [خودش را فوتبالی می داند]
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
مخصوصا وقتی هی از فوتبال تو تخته حرف میزنییین-_________________-
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٦/٢٠
٠
١
[خودش را آماده می کند تا هر شب بخش اختصاصی صحبت و تحلیل فوتبال در تخته داشته باشد]
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٦/١٧
٧
٠
اینکه با غرب مذاکره میکنیم و درس عبرت واسه مون نشده هم آدم رو حرص میده !
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
ولی خداییش واسه چه چیزای شیکی حرص میخورین :)))) -__-
s_bagherzadeh
s_bagherzadeh
٩٧/٠٦/١٧
٣
٢
اول از همه اینی ک وقتی می‌گم دلم میخاد خودمو وقف علم کنم همه بهم می‌خندن.😡😡😡🤬🤬🤬..خب دلم میخاد دیگه.اه..دومین چیزی ک حرصم میده پسر عمومه.به قدری از این بشر بدم میاد ک حد نداره هروقت دهنشو باز میکنه دلم میخاد دندوناشو خورد کنم بره ته حلقش..متاسفانه از نظر ظاهری(فقط ظاهر) خیلی شبیه منه.یعنی داداش گلم اینقد شبیهم نیست ک اون شبیهمه..سومین چیز رو اعصاب وقتی ک مامان بابام بهم گیر میدن.ولی خداروشکر اینقد گل و ماهن ک خیلی مورد سوم اتفاق نمیفته.
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٣
٠
خب وقف علم شدن خنده داره دیگه خداییش😅😅(فرار میکند) منم از دست دخترعموم حرص میخورم:| کلا نمیدونم این خانواده عمو چی دارن :| انقد حرص میدن ادم رو:| پسرعموم و دخترعموم خداروشکر شباهتی ندارن به ما فقط خیلی شبیه بابامن:| میفهمم :| خیلی حرص دراره مخصوصا وقتی بقیه هم هی میگن چیشش-__-
mobina_amimfar
mobina_amimfar
٩٧/٠٦/١٧
١
٠
وقتی ا یکی قرار دارم و میرم سر قرار و اون دیر مییییاااد😡😡😡😡😡 دوس دارم خفه کنم طرف مقابلمو یا وقتی که میخوام برم یه جایی ولی به یه دلیلی نمیرم پووف حرصم در میاد😶😶 چنتا از دوستام هستن که خیلی حرص درارن با اخلاقاشون میخوام سر به تنشون نباشه😣😣
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
دیر اومدن بهتر از هرگز نیومدنه.. من یه بار هرگز نیومدم:| طفلی :( الهی بمیرم :( البته شما مجبور هم نیستی با اون ادما دوست باشی خب :دی زندگی رو راحت کن واسه خودت راحت یه ادمایی رو که تحت تاثیر قرارت میدن کنار بذار:)))))
Far!de
Far!de
٩٧/٠٦/١٨
٣
١
سهمیه هایی ک توی کنکور لحاظ میشه! و رسما بقیه رو باخاک یکسان میکنه :|
s_bagherzadeh
s_bagherzadeh
٩٧/٠٦/١٨
١
١
شدیدا موافقم.خصوصا امسال ک داغون بود.پسره تمام درصداش ازمن بدتر بوده ولی چون سهمیه پنج درصدی داره پزشکی قبول میشه و من با رتبه چهارهزار نمیشم. اخه این انصافه؟!
Far!de
Far!de
٩٧/٠٦/١٨
١
١
همه ی ماها که،سهمیه مناطق میخوریم رسما بدبختیم اصن:| امسال که داغوووون بوداصن! نمیدونم بخدا حکمت اینکارا چیه؟اونایم بشینن مث ما درس بخونن خب ، چه فرقی دارن با ما؟
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
١
١
من از ادمایی که پشت سر یه جورن جلو رو یه جور هم خیلی حرص میخورم:)) هرچند حتی وقتی میبینمشون هم به رو خودم نمیارم :))
Far!de
Far!de
٩٧/٠٦/٢٠
٠
٠
اینکه کامنت من ریپلای خورده ینی منظورت بمنه ؟یادم نمیادمعاشرتی داشته باشم باهات که بتونی قضاوتی داشته باشی راجبم؟!
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/٢٠
٠
٠
😅 حل شد؟
Far!de
Far!de
٩٧/٠٦/٢١
٠
٠
حل شد؟ چی حل شد؟ کجاحل شد؟ کاملا مشخصه کی جلو رو یجوره و پشت سر یجوردیگه!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٧/٠٦/١٨
٣
٠
دمپایی خیس تو دستشویی !
qazal_y
qazal_y
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
وای وای نگوووو....خیلی بدههه...:)))))خدا خفت نکنه...:))))
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٢
٠
وقتی جوراب هم پات باشه و تو یه مهمونی رودروایسی دار هم باشی-__- خیلی خوب بود-__-
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٦/١٨
١
١
اینایی که مسواک نمیزنن😒😒 دلم میخواد خفه شون کنم😒😒
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
١
٠
یه خاله دارم که صبح و ظهر و شب و هروقت میخواد بخوابه تو هرشرایطی مسواک میزنه-__- اینم رو اعصابه . بابا یه بار دوبار .. چه خبره روزی 5 بار مسواک اخه-__-
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
١
٠
البته خود مسواک هم یکی از حرص درار ترین کارا قبل خوابه مخصوصا وقتی از عروسی برگشتی و لهی:||
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٦/١٨
١
١
این که ول کن نیست :| جون مااااااااااااادرت ول کن دیگه :| اه
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
😅😅😅😅😅😅😅گفتی رتبه کنکورت چند شد؟😇 :دییییی
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٦/١٨
١
١
اینکه بهم نگن چرا و من ساعت ها منتظر و نگران جواب کسی باشم شدیدا عذاب آوره و حرصم در میاد =__=
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
بعد فک کن بهت بگن چرا:| و اون دلیل بی منطق ترین و رو اعصاب ترین دلیل و بی ربط ترین هم باشه مثلا:| پووفففف فکرشم عذاب اوره لنتی
Far!de
Far!de
٩٧/٠٦/١٨
١
٠
اینکه دوساعت یه متنی رو تایپ میکنم و میفرستم ، آخرم تخته میخوردش :////
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
من تایپ میکنم میفرستم تخته نمیخورش ینی کاش بخورش:| غلط املاییای داغون دارم و چکش نکردم :|||
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٦/١٨
١
٠
همه چی...جیم...خودم..
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
١
٠
ادم خودش رو اعصاب خودش باشه بدترین اتفاق زندگیه :| مثلا یه حرفی میزنی بعدا پشیمون میشی و از دست خودت حرص میخوری.. یه تصمیمی میگیری یه حرکتی میزنی بعد هی فک میکنی که چرا بچه بازی کردم انقد:|| خیلی بده میفهمم:( راه حلش چیه؟:/
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٦/١٩
٢
٠
اینایی که قاشق دهنی شون رو تو همه چی میزن هم خیلی حرص درارن =__= و ایضا بیشور :|
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٦/١٩
١
٠
من ادم میشناسم اب می خوره. بعد لیوانشو میزاره تو ظرفای تمیز 😐😐😐😐
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
من ادم میشناسم اهمیت نمیده من این ساندویچ رو گاز زدم قارچ رو از روش برمیداره میخوره خیلی هم راضیه:|
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
من خودم آدم میشناسم آدامسمو از تو دهنم در آورد خورد :|
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
البته اینی که گفتم عشقه ^__^ منتها این که برای بقیه رعایت نکنی جالب نیست اصلا.. وگرنه اگه برای بقیه رعایت کنی ولی خودت هرجور دوس داری باشی که اشکالی نداره :))
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
خواهر کوچولوی من انقدر ادامس دوس داره که به ادامس تو دهن منم راضیه حتی:| میگه میشه اگه مزه ادامست دیگه رفته و نمیخوایش بدیش من بخورم؟-__- البته من این جنایت رو نمیکنم حتما قبلش ادامس رو میشورمش^_^ :دی
٩٧/٠٦/٢١
٠
٠
دهنت سرویس غزالههههههه😂😂😂😂 مظلوم گیر اوردی طفلکو 🤣🤣🤣🤣
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٦/١٩
١
٠
وااااااااااااااااای :| :| :| الان یهو یادم اومد :/ لباسی ک چروک باشه :|| خیلی وحشتناااااااااااک حرص دراره :|
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
از اتو زدن متننننففففففففرممممممممم😰😰😰 همیشه سعی میکنم شال چروک بگیرم یا مانتویی که چروک نمیشه :|
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
حرصمو دربیارن حرص جد و آبادشون رو درمیارم 😃😃الکی که نیس😆 وقتی تواناییم ندید گرفته میشه خیلی حرص می خورم.
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
خوب شد گفتی من حواسمو جمع کنم 😅😅😅 انجمنم که حرصتو درنیاورده عزیزم قربونت برم نفسم ؟؟
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
حرصمو دربیارن حرص جد و آبادشون رو درمیارم 😃😃الکی که نیس😆 وقتی تواناییم ندید گرفته میشه خیلی حرص می خورم.
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
خیلی تاکید داره😅
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٦/٢٠
٠
٠
از اینکه یه حرفو هی تکرار کنن. از اینکه شعار بدن و عمل نکنن. از اینکه ببینم حق کسی داره ضایع میشه. از اینکه دروغ بگن. از سوالا و حرفای آدمای فضول. از اینکه غیبت میکنن. از اینکه میبینن چی خوبه و چی بد ولی بازم بدو انتخاب میکنن. از اینکه فک میکنن خیلی خفنن. از اینکه چرت بگن. از اینکه کسی بگه: غیر ممکنه. از اینکه با دیدگاه سیاه و بدبخت خودشون همه چیو نگاه میکنن. از اینکه موارد مورد علاقم مورد تمسخر قرار بگیره. از اینکه واسه کسی لقب میزارن. از اینکه مظلوم گیر میارن اذیتش میکنن. از اینکه دخالت میکنن تو زندگیم. از اینکه خودشونو ول کردن چسبیدن به عیبای یکی دیگه. یه وقتایی میخوام سرشون داد بزنم بگم: آخه احمق! به توچه؟ ولی حیف که بزرگترن و احترامشون واجبه
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٦/٢٠
٠
٠
به مسلط خودت اعصاب باش زینب کوچولو ی من 😅😅😅 حق با توعه ولی اگر بخوای به همه اینا اهمیت بدی که نمیشه زندگی کرد خانوم خانوما :)))
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٦/٢٣
٠
٠
میدونی غزاله؟ خوبیش همینه که بلدم اهمیت ندم :)) ولی گاهی یادم میره که: اونا بمن چه، من به اونا چه :)))