خانه انجمن با یارانه 45 تومنی چی کار میشه کرد؟
٣٤٤
٤٦
بهمن بهمنی

با یارانه 45 تومنی چی کار میشه کرد؟

با یارانه 45 تومنی چی کار میشه کرد؟

آمده بود یارانه اش را بگیرد ، با پول یارانه ی پیرمرد می شود از شهدا تا طرقبه تاکسی دربست گرفت رفت !
با پول یارانه اش می شود ۹ پاکت چیپس سنتی خرید!
می شود رفت و یک پیتزای مخصوص بدون نوشابه خورد !
با پول یارانه اش نصف پرس شیشلیک می توان خرید !
یا ۴ کیلو گوشت مرغ!
می شود جمعه رفت باغ ۲ کیلو بال کبابی خرید با دو نان !
یا چند شانه تخم مرغ !
با پول یارانه اش می توان نیم کیلو گوشت خرید با یک مشت نخود و چند قرص نان !

---

به نظر شما با یارانه 45 تومنی چی کار میشه کرد؟ شما یارانه تون رو خودتون می گیرید یا پدر(همسرتون) بر میداره واسه خرج و مخارج؟

٩٧/٠٥/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٥/١٧
٠
٢
جناب S_RAZMEGAHE انجمن های شما چون خیلی سیاسی، یک طرفه و جانبدارانه است قابل انتشار در سایت جیم نیست. لطفا انجمن های عامیانه تری با غلظت سیاست کمتر ارسال کنید
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٥/١٧
١
٠
سلام. تو موضوعات که به کسی توهین نشده بود. فقط نقد بود. اما اینکه میفرمایید خیلی سیاسی رو متوجه نمیشم. سایت جیم و مخاطبان اون اکثرا از قشر تحصیل کرده و فرهیخته جامعه هستند. اگر امکانش هست یکمی جسارت بخرج بدین و اجازه روشنگری بدین. متشکرم.
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
چشم دیگه انجمن نمی فرستم:/
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٥/١٧
٠
١
منم با جناب آستانه موافقم ، انجمن سیاسی خوبه ولی باید بی طرف باشه و افراد نظر خودشون رو در کمال احترام و با توجه به مصلحت ها و در نظر گرفتن خط قرمز ها بیان کنن و آخرش هم نتیجه ای در بر داشته باشه و راه حلی ! اگه قراره جانبدارانه باشه بهتره یک یادداشت باشه نه انجمن ! با کمال ادب و احترام نسبت به جناب رزمگاه :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
با یارانه 45 تومنی میشه رفت رستوران احسان شعبه جدیدش و از بوفه آزادش استفاده کنی/ می تونی بری صبونه هتل قصر طلایی تازه 5 تومنش هم بذاری تو جیبت و خدات رو شکر کنی /// البته ما که یارانه مون رو بابامون میگیره به ما نمرسه
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
خخخخ ممنونم مجتبی جان :)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٧
٢
٢
اول اینکه من خیلی بد شانسم .و یارانه بمن تعلق نگرفته ..... دوم ..میشه ی کیک و نوشابه نوش جون کرد و‌لذت بردو به افق خیره شد ..... آخ آخ آخ ...ببخشید زمان تایپم طولانی شد .گرون شد .نمیشه اونم خورد ..فعلا فقط میشه به افق خیره شد .......بای ...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٧/٠٥/١٧
٢
٠
کیک و نوشابه که میشه ! با 45 تومن برای 20 نفر میشه نوشابه باز کرد ! و کیک خرید
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٥/١٧
٤
٢
پیشنهاد من به دوستانی که احتیاجی به پول رایانه ندارن اینه که تشریف ببرید کمیته امداد امام و کسانی که دارن با ماهی 70 هزار تومن زندگی میکنن رو حمایت کنید. خیلی ها رو میشناسم که کارت یارانه هاشون رو بخشیدن.
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٧
٢
٠
احسنت ...باریکلا ...خیلی پیشنهاد خوبیه ...
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠٥/١٧
١
٠
من و همسرم یارانه مون رو همچنان خانواده هامون می گیرن، یه تعارفم نمی زنن خخخخخخخخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
من که روم نمیشه به پدر بگم :) جاش اقساط وام برام پرداخت می کنن
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
میزاریم رو حقوق پدرم که به سی ام برج برسیم
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
حتماً تعداد زیاد هست مبلغ قابل توجه میشه؟
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
نه، چهار نفریم میشه ۱۸۰ تومن
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
یارانه مونو پدر برمیدارن، اما هر چی واس ما میخرن مادر میگن که این پول یارانه‌ت بودااا/: ۴۵ تومن که دیگه ارزشی نداره ولی میشه دو کتاب حسین صفا رو سفارش بدم که از تهران پست کنن. یا میشه یدونه ملت عشق خرید. فک میکنم بقیه‌شم میگم :)
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
مامان گفتن: سه تا پیتزا مخلوط با نوشابه /:
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
پیتزا که گرون شده :)
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
هر پیتزایی سه تومن گرون شده... دلتون نخواد ما دیشب خوردیم با نوشابه ۴۳تومن
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/١٧
٣
٠
نصف قبض آب منزل پرداخت کرد:/
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
5پرس جوجه هم میشه خرید و سور به خانواده داد:)
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/١٧
٦
٠
از بس پولش زیاده نمیدونم کجا خرجش کنم:|
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٥/١٧
١
٠
اون اوایل که یارانه می دادن من و داداشم حدود 15 سال بودیم فک کنم گفتیم یارانه ما رو بدین به خودمون گفتن اگه بدیم دیگه کل ماه فقط همونه هر چی خواستین از همون بخرین!! گفتیم نه پس هیچی!:))
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
نوبخت: یارانه مردادماه، فردا پنجشنبه ۱۸ مرداد واریز خواهد شد.
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٧
٢
٠
با سلام...از روز اولی که از طریق گوگل با جیم آشنا شدم و بقولی جیمی شدم .حدود شش ماه میگذره ..یادمه روز اول میگفتم .خدایا ینی من میتونم ..میشه روزی امتیاز من فلان عدد بشه ..یا اینکه تعداد کامنتام به فلان عدد برسه و پیشرفت کنم .و.وو. ..و در این مدت خیلی آموختم و یاد گرفتم ..و سعی کردم بدون هیچ گونه مقصودی هرزکاهی نظرات صادقانه و مخلصانه ی خودم و بیان کنم ..تا خدای ناکرده باعث رنجش و آزردگی کسی نباشم ...حال در این میان،ارزدگی های ام به وجود اومد که بنظر سؤ تفاهم بود تا حتی المکان شخصیت من ورای چیزی که هستم نشون داده بشه ..که من اینجا از طریق همین انجمن از تمام اشخاصی که باعث رنجیده خاطر شدنشان شدم عذر خواهی میکنم ‌.امید که پوزش بنده رو پذیرا باشند ..از انجا که درس گرفتن از اتفاقات خوب و بد گذشته رو سرمشقی برای آینده قلمداد میکنم .این متن رو نوشته و به اشتراک گذاشتم ...پروردگارا قلمم را مزین به نام مقدست کرده ام و برای هر اتفاق کوچک و بزرگی که در زندگی من رخ دهد .چه بد و چه خوب تو را بیش از پیش سپاس میگویم ..مرا جز تو یارا و توانی نیست ...با تشکر از همه ..دست بوس همه ی عزیزان .کوچک ترین جیمی ..شهرام بذلی
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
نگین توروخدا کوچیک ترین جیمی که منم:)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٥/١٧
١
٠
سخت نگیر رفیق ! توی دنیای به این بزرگی اتفاقات کوچک اجتناب ناپذیره :) ما جیمی ها گاهی با هم بحث مون میشه ولی نهایتاً رفیقیم ، گذشته ها هم گذشته فراموش کن !
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
اون که بله.....اقای بهمنی حرف شما درسته ..اینو‌به این خاطر نوشتم که .دوستان بدونن که .در همه حال هر اتفاقی میوفته و اخر همه ی اینا دوستی هستش ...راستش نمیدونم چند روزه دارم به مرگ فکر میکنم ...اون کامنتمم .از سر کار برگشتنی دلم گرفته بود .رفتم سر مزار شهدا و عزیزای خودم .اونجا با گوشیم نوشتم ....خانم اسکندری .کوچیک ن از لحاظ سن و عرض کردم ،شما بزرکوارین ...
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٥/١٧
١
٠
بزرگواری از خودتونه آقای بذلی :)))))))))
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
میشه باهاش رفت بازار ویترین‌ها رو تماشا کرد و برگشت :)
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
اینم ممکنه. تازه باعث بالا رفتن میزان امید به زندگی هم میشه: دی
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٥/١٧
١
٠
میشه خدا رو حس کرد و بهش نزدیکتر شد :| ممکن بود اگه پول بیشتری باشه ؛ خدا رو فراموش کنیم :||| امیدوارم طبق وعده ی آقای روحانی آنچنان رونق اقتصادی ای ایجاد شه که خودمون بریم و انصراف بدیم از یارانه -_-
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
ببخشید اینجا میپرسمااا.. دیدم شلوغه گفتم پاسخ کاملی بگیرم شاید.... جیم اپلیکیشن داره؟
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
مسئولین پاسخگو باشن /:
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
قرار بود تیرماه ارائه بشه منتها به سرنوشت وعده های روحانی دچار شده:-)
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٥/١٨
٠
٠
آخی چه رمانتیک ^_^
خاص هستم
خاص هستم
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
سلام ، پول یارانه رو بابا برای خودم میریزن + ۵تومن😁😁 سر راست شه اما چیزی هم لازم داشته باشم بازم خودشون میخرن بنده خدا! مگر اینکه مازاد بر نیازم باشه ک خودم پولشو میدم؛دییی من کارتمم بابا شارژ میکنن😌😌 کلا مصرف کننده ام😅 البته دو روز پیش جاتون خالی رفتیم رستوران، چون کارت های والدین منقضی شده بود بنده ۱۲۰ تومان ناقابل پیاده شدم! اها چیز دیگه ما مشتری ثابت فست فود تمشک هستیم، کل برگرا و پیتزا و کباب ترکیش رو تخفیف زده ک با۴۵ تومن میشه یه پیتزا دونر، یه رست بیف،ی گوشت و قارچ، یه سیب زمینی،۳تا سوپ کرم مرغ رایگان، سه تا میز بوفه و یه نوشابه لیوانی بخورید😁😁😁😁
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
باباتون فرزند جدید نمی خوان؟ :))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٧/٠٥/١٨
٠
٠
سلام :) من عصن نمیدونم یارانه چی هست، کی میریزن، کی برمیدارن، :دی زمانی که پیش اقای پدر بودم کلا کارت یارانه دست مادرخانومی بوده و هست و من اصلا دخل و تصرفی نداشتم بهش ولی هفته ای 40تومن میگرفتم برای ایاب و ذهاب رفتن به سبزوار و اگه خرج اضافه ای اونجا پیش اومد و این حرفا، ولی پول کتابام و سلف و ایناها جدا بود الانم که خونه جناب همسر هستم جدای از همه خرج و مخارج ماهیانه 70تومن میگیرم امم الانم فک کنم یارانم هنوز دست اقای پدر باشه🤔
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٧/٠٥/١٨
٠
٠
اما خب با 45تومن میشه اون سرهمی خوشگله رو برای طاها خرید:) مدیونین فک کنین اخرش میخرمش:|
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٥/١٨
٠
٠
فک کنم یه بسته پوشک هم بشه واسه طاها. اون پونزده تومن دیگه‌شم خرج میشه کم کم /: ولی اون سرهمیه رو بخرین :))
Alireza_78
Alireza_78
٩٧/٠٥/٢٠
٠
٠
یک فقیر امریکایی درحد یک ادم کارمند ایرانیه،۴۵تومنم‌ فکرنمیدن راحتری