انجمن جیم - برای انتخاب رشته چه کنند؟
خانه انجمن برای انتخاب رشته چه کنند؟
١٨٤
١٦
pari_kiani

برای انتخاب رشته چه کنند؟

برای انتخاب رشته چه کنند؟

سلام :) تبریک به کنکوری ها

آیا شما دوست عزیز جیمی از اون دسته آدمایی هستین که رتبه کنکورتون رو نمیگین؟ اگر نه با ذکر سال کنکورتون رتبه تون رو بگید

زمان اعلام نتایج کجا بودی و چطوری نتایجت رو دیدی؟

به نظرتون باید کنکوری ها در انتخاب رشته به چه چیزهایی توجه کنن؟

٩٧/٠٥/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٥/١٠
٠
٠
والا رتبه های کنکورهام یادم نیست./ اعلام نتایج کاردانی که هنوز علم پیشرفت نکرده بود میرفتیم کافی نت، کارشناسی رو خونه بودم/ یک، علاقه، دو، کیفیت دانشگاه
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٥/١٠
٠
٠
ریا نشه. سال86 رتبه 168. مهندسی مکانیک دانشگاه امیرکبیر. زمان اعلان نتایج من تو صف نانوایی بودم. که اومدم خونه و خانواده گفتند که رتبه این شده. توصیه اکید من به همه دوستانی که در شرف انتخاب رشته هستند اینه که حتما یک نیم نگاهی به بازار کار داشته باشن و از اون مهمتر اونی که قراره آینده شما رو تضمین کنه تخصصه نه رشته دانشگاهی. باید تفاوت بدیم به این دو. الان کسانی تو جامعه زندگی نسبتا خوبی دارن که تخصص دارن.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٥/١٠
١
١
سال 90 گفتن نتایج شب اعلام میشه نامردا ظهر اعلام کردن منم تو حموم بودم :| 2هزار و ششصد و خرده ای شدم. برای انتخاب رشته برن قشنگ تحقیق کنن ببینن در آینده دوست دارن در چه زمینه هایی کار کنن
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/١٠
٠
٠
من پارسال که انتخاب رشته ام افتضاح داشتم..امسال نمیدونم! باید تحقیق کنم:)) نتایج تحقیقم اعلام میکنم:)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٠
١
١
سلام .والا ون موقع اعلام نتایج فکر کنم سالن بودم که اومدم خونه داداشم بهم خبر داد.و به قول خودش سوپرایزم کرد ...رتبمم زیر سه هزار بوود ...اما خواهش میکنم از همه ی اونایی که مجاز به انتخاب رشته هستن .با تحقیق و با فکر و‌متناسب با بازار کار و تخصص انتخاب کنن ...امیدوارم که موفق باشند . ...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٧/٠٥/١١
٢
٠
سلام.برای ارشدرتبه۳۳آوردم.زمان اعلام خانه بودم ازسایت نتیجه راگرفتم خودم تعجب کردم.یک علت این رتبه نداشتن استرس درکنکور بود.برای انتخاب رشته بایداول رشته وشهرهایی که نمیخاین راکناربگذارید بعدبهترین رشته هارااول انتخاب کنید وبعد رشته های دیگر رابراساس شرایط خودتون ازلحاظ هزینه ها،دوری مسیر وعلاقه انتخاب کنید.آرزوی موفقیت میکنم برای همه.
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٥/١١
٠
٠
سلام :) ن والا ما که به همه گفتیم :) سال 97 رتبه هم هش هزار و خورده ای :) .زمان اعلام نتایج هم جلوی سیستم بودم در عرض یک دقیقه سه نفر اس ام اس زدن که نتایج اومده برو ببین و بد با تمام ریلکسیمو و بی خیالیم یهو حالم به شدت بهم خورد :)
AsedHamid
AsedHamid
٩٧/٠٥/١١
١
١
ضمن آرزوی موفقیت برای دوستان عزیز قبول شده در کنکور، باید بدینوسیله اعلام کنم، مدارک دانشگاهی در شرایط فعلی، مفتش گرونه، اگه مرفه بی درد هستین که برین و زندگی دانشجویی با رفقا و هم دانشگاهی ها لذت ببرین و اه جزء متوسط ها هستین به فکر کار باشین که خربزه آبه
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٥/١٢
٠
٠
من چون خراب کرده بودم نمی کفتم ولی داداشم امسال کنکور داشت. عالی شده. مهندسی فردوسی قبوله 😎 خیلی خوبه اگر بتونن با یک دانشجو ترم بالایی رشته ای که میخوان صحبت کنن یا یک استاد.
s_bagherzadeh
s_bagherzadeh
٩٧/٠٥/١٢
١
١
الان ک قبولی های بچه های ریاضی و انسانی مثل آب خوردنه..ولی من طفلک اون همه درس خوندم و خودمو کشتم آخرش شدم چهار هزار.. پزشکی قبول نمیشم.ینی اونقدی ک من خوندم و خودمو تیکه پاره کردم و اون همه شب بیداری کشیدم،حتا یک دهمش هم دوستام ک رشته ریاضی بودن درس نخوندن ولی بهترین مهندسی هارو هم قبولن
Alireza_78
Alireza_78
٩٧/٠٥/١٣
٠
٠
زمان نتایج خونه بودم رفیق زنگ زد گفت دانشگاه خوب قبول شدی همراه همیم عین خیالم نبود،بیخیال باش مملکت فقط با پارتی بازی حله
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
مهم ترین فاکتور علاقه ست