خانه انجمن گوشی چی دارین؟
٣٠٦
٣٤
SHAHRAM-BAZLI

گوشی چی دارین؟

گوشی چی دارین؟

سلام . برند گوشی موبایلتون چیه ‌... دلیل انتخابتون و بیان کنین .. 

همین الان میخوای بری گوشی بخری ..؟؟چی میخری و دلیل انتخابتون چیه ....

٩٧/٠٥/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٥/١٥
٢
٠
الان که huawei دارم دلیل خاصی نداشتم اشتباه کردم اینو خریدم و الان خیلیییییی پشیمونم اونموقع که خریدم گول فروشندرو خوردم:/ امسال میخواستم عوض کنم گوشیمو ولی خب قیتما انقد بالا رفت نتونستم:( اگه بخوام گوشی بخرم قطعااااا سامسونگ میخرم چون هرکی داشته راضی بوده و خودمم خوشم میاد ازش:))))
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٥
١
٠
سلام ...اره من هم الان مجبورا ی گوشی هوآوی دارم که واقعا گوشی بسیار مزخرفیه ...بعلت گم کردن گوشی سامسونگم که چند سال بوود استفاده میکردم .مجبور به خرید این کوشی شدم .واصلا هم از کاراییش رضایت ندارم ...‌
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/١٥
١
٠
ال جی استایلوس 2 دارم..دلیل انتخاب بخاطر امکانات و دوربین خوبش و باریک و ظریف بودنشه..البته قرار بود یه گوشی دیگ بخرم که به لطف فروشنده بووووق و اون گوش های نسبتا کر اش,مجبور شدم اینو بردارم..درکل گوشی خوبی!
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٥
٠
٠
سلام ..ال جی .کلا برند خوبیه و محصولات با کیفیتی ام عرضه ی بازار میکنه ..و البته گوسی هاشم واقعا کیفیت عالی دارن .....ممنون
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٥/١٥
٠
٠
ولی من یه گوشی ال جی داشتم یه ماه نشد خریده بودم خراب شد ای سی هاش سوخت:( و 250 تومن خرج برداشت اخرم درست نشد. باید خیلی از ال جی محافظت کرد
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٥
٠
٠
ال جی کلا برای تمامی گوشی هایی که از فروشگاه های معتبرش خریداری بشه بجز برگ ضمانت .برگِ عدم رضایت و یکسری امکانات دیگه هم میدادکه میتونستی با چند دلیل قانع کننده مرجوعش کنی .. ...الانو نمیدونم .ولی کلا همه ی کاربراش راضی بودن .و ایضاً من اون کامنت قبلی رو از دوستان و آشنایانی که داشتن و استفاده میکردن شنیده بودم ..‌
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/١٥
٠
٠
کلا ال جی گوشی های خوش دست و قشنگ و شیکی ان..البته یکی میگف لوازم ال جی تو ایران نیس و بخاطر همین ال جی نخرم! ال جی مراقبت میخواد..در کل خوبه:)
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٧/٠٥/١٥
٠
٠
منم گوشی قبلیم ال جی بود و راضی بودم ازش!
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٥/١٥
١
٠
یک ال جی جی 3 داشتم اتفاقا دوروز پیش سوخت. رفتم که یک گوشی نو بخرم بقدری که قیمتها جالب بود که الان سعی میکنم با سوخته این گوشیم کنار بیام.!!
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٥
٠
٠
سلام .اره قیمت ها خیلی رفته بالا ..بنظر طرح ریجستری بجز سود آوری برای دولت .چیز دیگه ای نداشته .و بازار موبایل رو ماه هاست که متشنج کرده است ...ایشالا که ی گوشی خوب بخرین و سالیان سال استفاده کنین ‌...
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٥/١٥
١
٠
گوشی ندارم، تبلت دارم Lenovo / دلیل خاصی نداره، اون زمان تنها تبلتِ ارزونِ با کیفیت بود. / از پارسال پریسال هم که نیمسوز شده تعداد اپلیکیشن هام اومده پایین/ زیاد اهل تند تند عوض کردن نیستم، الان هم که قیمتها سر به فلک کشیده،
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٥
٠
٠
درود بر شما ....
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٥
١
٠
سلام .البته .که جناب تقی زاده بنده هم مثل شما زیاد اهل مانور دادن با گوشی و هی عوض کردن نیستم ..فقط میگم ی انتخاب خوب میتونه تا سالها ادمو راضی نگه داره .حال چ‌گوشی باشه و ........... ..
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٥/١٥
٣
٠
گلکسی اس فایو. وقتی می خواستم بخرم خیلی خیلی خیلی تحقیق کردم و بین انتخابایی که داشتم اینو انتخاب کردم. الان هم به سامسونگ مثل چشام اعتماد دارم و به دوستام هم پیشنهادش میدم البته سری اس رو. چون بقیش رو نمیشناسم. اگر پول داشتم گلکسی اس 9 می خریدم که پول ندارم. البته پدرم چند ماه پیش هواوی مت 10 لایت خرید خیلی گوشی خوبیه و دوربین درجه یکی هم داره.
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٥
١
٠
سلام ...اره با شما موافقم ...خیلی گوشی بینظیریه ....ممنون از کامنتتون
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٧/٠٥/١٥
١
٠
الان شیاومی دارم به خاطر سیستم عامل خوب و سخت افزار ارزون خریدمش :)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٥
٠
٠
ندیدم تاحالا ...اگه .گوشی خوبی هستش ..میخوام گوشی بخرم .مشخصاتشو بکید .تهیه کنم
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٧/٠٥/١٦
٠
٠
منم شی آ و می دارم نوت 4 ایکس پلاس ، رم 64 هست دوربینش 13
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
Redmi note5a prime دارم گوشی خوبی بوده تا حالا! :)
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٥/١٧
١
٠
سلام.تبلت دارمlenovo.مدل:A3500 .. راضیم ازش چهار سالی میشه که دارمش ولی دیگه داره پنچر میشه کم کم.. اون زمان پونصد تومن خریدم
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
اشتباهی کامنت پایینی رو ریپلای نکردم ...شرمنده ...
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٧
١
٠
سلام .لنوو تبلت هاش خوبه ..‌بنظرم. در برخی مواد .‌تبلت کاراییش از گوشی بهتره....ممنون
AsedHamid
AsedHamid
٩٧/٠٥/١٧
٢
٠
در حال حاضر گلکسی اس 7 دارم و با تمام وجو مراقبم که مشکلی براش پیش نیاد چون با این قیمت ها، نمیتونم مجددا به داشتن یک گوشی در این رده فکر کنم
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
بهترین کار رو میکنید ...اصلا الان دیگه تو بازار موجود نیست ...
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٧/٠٥/١٧
١
٠
ال جی g4 ؛ خیلیم راضی ایم، خیلیم دوربین خدایی داره... 3 سال هم هس عین تراکتور کار می کنه :))
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٧
١
٠
بله ..حتما همینطوره ....خداییش تراکتورو خوووب اومدین ....ولی فک کنم الان ی دوسه تومنی شده باشه ...از اون زمان های اولِ ورود به بازارشم .بیشتر رو دوربینش مانور میدادن ....سپاس
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٥/١٧
١
٠
اگه از نمایندگی یا فروشگاه دیگه‌ای خرید کردین بهتون پیشنهاد خرید گلس و گارد و نصب آنتی ویروس و... میدن. پدرم گوشی سامسونگ جی۷ دارن، که وقتی خریدنش گلس و گارد هم گرفتن از نمایندگی، چند وقت بعد رفتیم پاساژ ایران کالا دیدیم با قیمت خیلی پایین تری و با کیفیت بهتر همون گلس و گاردو میفروشن. هنوز هم که یک ساله دارنش دچار ویروس نشده.. یعنی میخوام پیشنهاد کنم که از فروشگاهی که گوشی گرفتین لوازم جانبی نگیرین... :)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
مرسی .از پیشنهادتون ......
amineh_hz
amineh_hz
٩٧/٠٥/١٧
١
٠
گوشي هيچ وقت نداشتم، تا الان تبلت انتخابم بوده چون خييييلي فيلم ميبينم و راحت ترى از ميشه كاراي دانشگاه رو باهاش انجام داد، برندش هم asus. و در حال حاضر نميشه گوشي يا تبلت خريد ولي اگر توان ماليش رو داشتم Galaxy s8 ميخريدم
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٧
١
٠
سلام‌....اره منم با تبلت موافقم ..با تبلت میشه کارهای فوق العاده تری نسبت به گوشی انحام داد ...در ضمن تبلت ایسوس شما هم الان قیمت خووووووبی داره ...