خانه انجمن سریع الاجابه
٣٦٣
٤٤
بانوی غم(A_B)

سریع الاجابه

سریع الاجابه

سلام.روزتون بخیر:) 

اگه مثل افسانه های قدیمی یه روز یه غول جادو بیاد سراغتون و بده 2تا آرزو کن تا برات برآورده کنم,چه خواسته ای دارین که میخواین سریع برآورده بشه؟؟

پیروزباشید.ایام به کام:)

٩٧/٠٥/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠٥/٠٨
١
٠
1- یه کاری هست که جدیداً خیلی پیگیرشم، اون همین امروز انجام بشه. 2- به خدا قول دادم اگه این کارم انجام بشه دیگه براورده شدن هیچ دعایی رو ازش نخوام :)) خخ
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
چه خوبه ها,نه؟ :) یه آرزوت برآورده بشه که به نظرت دیگه چیزی از خدا نمیخوای:) ان شاالله به زودی زود برآورده بشه:))) ممنونم*__*
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠٥/٠٨
١
١
البته من پرروتر از این حرفام، اگه اینکی هم انجام بشه ، احتمالاً باز هم چیزای بیشتری میخام :)) آدمیزاد حریصه دیگه......
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
پر رو؟ نفرمایین:) خلصت آدمی زاده دیگه..همچی رو میخواد:) خواهان نامحدودیته!
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
خدایا برآورده کن حاجتش رو...کنارش مارک...
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
پس کوپن دومتون رو میدید به من؟
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
کوپن دومم خواستن دیگه!! حالا یکم چونه بزنین شاید داد به شما:)
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
چهل تا تمام سکه بهار آزادی + پول عملِ یه دستِ چپ
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
چهارتا سکه فقط؟ حداقل یه صدتا میگفتین تا چندنسلتون از نظرمالی تامین باشن و دعاتون کنن:))) عمل دست چپ؟!خدا بد نده..ان شاالله برآورده میشه:) تشکر:)
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/٠٨
١
٠
من خودم آرزوهام زیاده..نمیدونم کدوم اولویت داره که زودتر برآورده بشه..اما یکی ازاون دوتا صددرصد سلامتی و دل خوشه:) اون یکی هم رفع مشکلات عزیزام:)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/٠٨
٢
٠
من آرزو زیاد دارم ؟؟ اولش آرزو میکنم که جهانی بدون جنک و خون ریزی و پر از مهربانی داشته باشیم .و خدا همه ی مریضا رو شفا بده ،همه ی سفره ها رو رنکین کنه ..هیچ کودک کارو نیاز مندی نباشه .و واقعا ثبت مردمان دنیا با سندی برابری کنه که اولین و آخرین برگش را مهربانی و انسانیت پرکرده باشه ...2دومش اینه که ده سال برگردم عقب ..وکسی رو که ده سال پیش گم کردم رو دوباره پیداش کنم ....
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/٠٨
١
٠
بله اکثریت آدم ها آرزوها زیادی دارن و اگه واقعا یروزی بگن دوتا از آرزوها برآورده میشه سخت میشه تصمیم گرف کدوم دوتا رو خواست! :) چه آرزوهای قشنگی:) قشنگ تراینکه آرزوهاتون برای عامه مردم, نه فقط شخص خودتون:) متشکرم:)
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
چه جالب، گم شده ای در گذشته ها......خیلی جذابه :))
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
اره خیلی جالبه:)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
ممنونم
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
اولینش اینه که ارزو می کنم که بتونم ارزوهای بیشتری بکنم:/ دومیشم اینه که یه گنج پر از طلا داشته باشم:)
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
اینم آرزوی خوبه که آرزوی بیشتر کرد که اونا هم برآورده بشه:) چه جالب:) کیه که طلای گرم 315ت نخواد:))))) مرسی:)
عین _ شین
عین _ شین
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
آرزو میکنم همه بیکارایی که تنِ کار و جوهر و استعداد کار دارن یه کار خوب با در آمد خوب و همیشگی‌پیدا کنن؛ و جای کسایی که بدون هیچ پشتوانه علمی و هیچ انگیزه کاری روی مسند نشستن رو بگیرن اوناییم که بیکارن و خسته ان که باقی عمر رو همینجوری بگذرونن دیگه😅 کلا آرزوم اینه حاله خوب و جیب خوب به هممون برگرده دوباره ...انشالله 🤗
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
احسنت به این آرزوی قشنگ:) گل گفتین:)) ممنون.
عین _ شین
عین _ شین
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
دوستان جیمی عزیز، راستی من چند وقتی هست متنم چاپ نشده؛ و سوال هم پرسیدم، اما جوابی نیومده یکی منو راهنمایی میکنه چیکا کنم 🤔🤔
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٥/٠٨
١
٠
ینی مطلب در صف انتشار دارین؟؟ به مسئول انتشار مطالب اطلاع میدم خبرشو همینجا بهتون میدم
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
دعای اصلی من:این که روح و دلی پراز آرامش و امید همواره. اینکه خدا منو برا خودش انتخاب کنه تا همیشه... اینکه هر دعایی کنم برآورده شه...
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/٠٨
١
٠
چه آرزوی زیبایی:) ان شاالله آرزوتون برآورده میشه:) ممنونم
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
آرزو میکنم که هیچ کس توان دوروغ گفتن رو نداشته باشه.
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
:)) اینم الحق درسته:) مرسی
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/٠٨
١
٠
چه آرزوی قشنگی .....
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٥/١٠
٣
٢
بهش میگم تا قبل ما که 3 تا آرزو برآورده می کردی. حالا به ما که رسید وا رسید. بعدم یک پشت چشم نازک می کنم میگم برو برا همون که آرزوی اول من رو براش براورده کردی این دوتای دیگه رو هم برا اون برآورده کن 😃😃
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/١٠
١
٠
خخخخ اتفاقا عمدا دوتاش کردم که محدودتر بشه که نظر دوستان ببینم برای دوتا چیه! :))) عجب*_____* چه خوب:))))))
Alireza_78
Alireza_78
٩٧/٠٥/١٣
٠
٠
ارزوهای جاودانه،خوشبختی
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
یکیش که قطعا شخصیه و باید حسابی فکر کنم! ولی دومی قطعا تموم شدن همه جنگ های دنیاست