خانه انجمن حیوانات وحشی درمنازل
٢٢٣
٢٣
سلیمان حسنی

حیوانات وحشی درمنازل

حیوانات وحشی درمنازل

سلام:امروز داخل آشپزخانه یک مار سمّی دیدیم وصید کردیم.احتمالا ازبهشت رضا مسافر ماشین ماشده بود.

آیا شماهم این تجربه راداشته اید؟به نظرشمابایدچکارکرد؟

٩٧/٠٥/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠٥/١٣
١
٠
چقدر وحشتناک :(( من که هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم و امیدوارم هیچوقت تجربه ای در این زمینه پیدا نکنم :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٧/٠٥/١٣
٢
٠
سلام.آره خیلی وحشتناکه.وقتی دیدم من پریدم روی اپن اون بیشترترسیدپریدزیر کابینت.هردو فرارکردیم!!!!
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٥/١٣
٠
٠
😂😂😂
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/١٣
١
٠
آخ آخ آخ .....مار ،سمی ..خونه ،آشپزخونه ...خدایا خودت ترحم بنمای ....... والا منم هیچ گونه تجربه ای در این زمینه ندارم ...بنظرم بهترین راه خبر نمودن آتش نشانی و ایناس ...اونا خودشون کارشونو خوب بلدن ..در ضمن اسیبی هم به حیوان نمیرسونن
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٧/٠٥/١٣
١
٠
سلام:درسته نبایدآسیب ببینند.ازتشنگی پناه آورده بوده به سایه.
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٥/١٣
١
٠
ماشین رو جلوی در زیر درخت پارک کردم، گربهه سایه پیدا نکرده بود رفته بود زیر ماشین و ایضا توی کاپوت، تو راه باغ بهشت با هر گاز دادن یه میو میگفت و ما فکر می کردیم صدای گربه های تو خیابونه، به باغ بهشت که رسیدیم صداش بلندتر شد، در کاپوت رو که باز کردیم مثل جت فرار می کرد خخخ
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٧/٠٥/١٣
١
٠
سلام.گربه داخل ماشین برادرم شده بودوقتی رسیدندبه روستا اونجافهمیده بودند.ولی نتونستندبرگردونن مثل موردشمافرارکرده بود.
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/١٣
١
٠
ما عقرب دوبار توی خونمون پیدا شد و هر دوبار ابجی کوچیکم نیش زد..از کانال کولر افتاده بوده:| چیز دیگ به ذهتم نمیرسه:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٧/٠٥/١٣
١
٠
سلام.من ازعقرب بیشترمیترسم تامار.عقرب کوچک ودیدنش سخته وطبیعتش نیش زدنه ولی مارتا مجبورنشه نیش نمیزنه.
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/١٣
٠
٠
واقعا؟ چه جالب! نمیدونستم:)
Alireza_78
Alireza_78
٩٧/٠٥/١٣
١
٠
ما قبلا دوبار مار اومد روی حیاط خونه مون اخرش فهمیدم از درخت سرو میاد تو اینم درخت سرو را کندیم دیگه‌نیومدن
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٧/٠٥/١٣
٠
٠
سلام.حیف درخت!!!بایدیک درخت بجاش بکارید.شادمان باشید
عین _ شین
عین _ شین
٩٧/٠٥/١٣
٠
٠
بدترین وحشت من در عمرم، و ایضا تنها باری که به این هجم از ترش دست پیدا کردم وقتی بود که داشتم حیاط متروکه طبقه پایینمون رو تر و تمیز میکردم برای چند ماه عزیمت خاهرجانم، اون هم به تنهایی و ساعت ۸ شب!!! جای شما نه چندان خالی اما داشتم زیر تخت که به دیوار چسبیده بود رو صفا میدادم، یهو جاروی مبارک خورد به چیزی سفت که مشخص بود درگیر و دار با پایه تخت یا شی دیگریه!! خلاصه منم تنبلیم شد زاویه زانوهامو کمتر کنم و با چشای مبارکم ببینم اون زیر چه خبره!! یه چوب برداشتم و مرتب میزدم که خلاص شه و هرچی هست با آب و جارو بیاد بیرون؛ القصه یهو در حال و هوای دگری بودم که یه موجود ناشناخته افتاد جلوی پام و بددن هیچ جیغی، بدووووووو با سرعت نور رفتم تو دستشویی حیاط😅 و خودمو دلدارب میدادم که باید شجاع باشی و بری ببینی چیه، و باید بری و باید بری، هرچیزیم که باشه تو رو نمیخوره!! خودمو گوش مخملی کردم و رفتم سراغ هدف، و متوجه شدم اسکلت گربه ی پوسیده ایه که زیر تخت گیر کرده بود!! ولی خیلی وحشتناک تر از تمام اسکلت گربه هایی که تو عمرم دیده بودم تو خونه های قدیمیه متروکه!! حیف که قادر به ارسال عکس نیستم والا عکسی که به یادگار ازون سال گرفتم رو حتما نشونتون میدادم😅 خلاصه که خاستم بگم ما یه همچین تجربه های مردگانه ای داریم که البت منجر به بزرگترین ترس زندگانیم شد، برای من که اگر سوسک یا موجودی در هرجا پیدا شود اولین نفر هستم که صدایم میزنند برای جدال با او، آن هم در حضور پدران و بزرگان مذکر😂 . تف به ریا
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٧/٠٥/١٣
٠
٠
سلام.واقعاترسناکه.۳قبل چندروز صدای گربه ای همه ماراعذاب میداد.همه جاراگشتیم پیدانکردیم.کم کم گفتیم جن است حتماکه قصد آزار دارد.تااینکه خواستیم بخاری رانصب کنیم دیدم لوله گیرداره ازبالانگاه کردبم گربه بینوا رادیدیم.دیوار را سوراخ کردیم آوردیمش بیرون بیچاره پوست واستخون شده بود.هرکاری کردیم نشدزنده بمونه. پاینده باشید
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٥/١٣
٠
٠
وای من !! حقیقتا وحشتناکه ناغافل روبرو شی با مار!! ینی همراه با شما هم از ماشین پیاده شده؟ وای-_-
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٧/٠٥/١٣
٠
٠
سلام.احتمالا وقتی ماشین راآوردیم داخل حیاط پیاده شده ورفته طبقه پایین.ولی ترسیدیم ها!!!درعرض۲ثانیه با پرشی ۳متری رفتم روی اپن.که درحالت عادی یک دهم این سرعت راندارم. شادمان باشید
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٥/١٣
٠
٠
طبیعتا اگه خطرناک و نسبتا بزرگ بود مثل مار باید آتش نشانی رو خبر کرد ولی کوچیکتر و کم خطر تر رو میشه یه ملافه ای چیزی بندازی روش که جایی رو نبینه بعد با دستکش بگیریش!خخخ
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٧/٠٥/١٣
١
٠
سلام:زنگ نزدیم چندنفری بایک دسته تی گذاشتیم روی گردنش وبعدگذاشتیم داخل شیشه.اون بیچاره ازترس وگرسنگی وتشنگی حال حرکت نداشت.برادرم مقداری آب ریخت توشیشه به محض دیدن شروع به خوردن کردچندبارآب ریختیم خورد و بعد سرحال شد.بردیم خارج ازشهر رها کردیم. این بیچاره ها ازبی آبی به سایه پناه میارن. دلتون شاد
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٥/١٥
٠
٠
نه همچین تجربه ای نداشتم. باید زنگ بزنید جایی که مسئول هستن بیان ببرن. حق کشتن و آسیب زدن نداریم. البته فکر میکنم منظور شما ازتیتری که انتخاب کردین حیوان و حشرات سمی بوده تا وحشی
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٧/٠٥/١٨
٠
٠
سلام ممنون ازحضورتون.منظورم واکنش شمانسبت به دیدن حیوان وحشی درمنزل وبعداینکه خودتون صیدمیکنیدیا به مسئولان زنگ میزنید.پاینده باشید
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
چقدر ترسناک... بهشت رضا مگه مار داره؟ :| من باشم از خونه می زنم بیرون تا مامورهای اتش نشانی برسن.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٧/٠٥/١٨
٠
٠
سلام بله بیابونه دیگه.هواهم گرم به شهرپناه میارن.منم ازترس باسرعت نور پریدم روی اپن.ولی اون حیوون بیچاره بیشترترسیده بود.چندنفری گرفتیم وبردیم توبیابون رهاکردیم‌.شادمان باشید