خانه انجمن فقط یک ساعت
٥٣٧
٥٦
HAF

فقط یک ساعت

فقط یک ساعت

فقط یک ساعت دیگه زنده ای!!! چیکار میکنی؟

٩٧/٠٥/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٥/٠٣
٤
٢
میرم از خانواده م و همسرم حلالیت می طلبم. دو رکعت نماز عفو می خونم. وصیت نامه م رو می نویسم. بعد با همسرم میرم یه خوراک دو نون می خورم و لحظه های آخر فقط نگاش می کنم.
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/٠٣
٠
٩
یه ساعت پنجاه و‌نه دقیقه و‌شصت ثانیه هستش ...؟؟؟؟؟
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/٠٣
١
١٢
حیف شد ..مثلا اگه انگلیس بووودم میرفتم آنفیلد و بازی لیورپول و تماشا میکردم ..یا اگه مشهد بوودم میرفتم دفتر جیم و با ی حالت خاص نگاهشون میکردم ..و یا اینکه اکه اون ی ساعت الان میبود .دوس داشتم برم باغمون و الان وقت برداشت شلیله ی دل سیر شلیل نوش جون میکردم .وووووووووووووووو خیلی کارای دیگه که بستکی به زمان و مکان انجامش میدادم ..
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٥/٠٣
١٦
٣
خب با یه حالت خاص نگا کنین که چی بشه؟؟؟ بازم ادمینا رو عوض نمیکردن😂😂 بدشم تو جیم مردن سعادت میخواد :/
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/٠٣
٢
٢٦
یادم باشه از این به بعد واژه ی سعادت و‌از زندگیم حذف کنم ... خوبه والا .نمیدونستم نون به نرخ روز خوردن سعادت میاره .سعادتتون پایدار ....آبان خانوم
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/٠٣
٣
٣٠
بعدشم .احترام میزارم بهتون که جوابتونو نمیدم ..اونم نه به خاطر ادمین بودنتون که اصلا برام مهم نیست ..بخاطر خانم بودنتون . پ ن اول .....سکوت پ ن دوم سکوت پ ن سوم ..سکوت پ ن چهارم ...سکوت ... پ ن پنجم ....سکوت پ ن ششم ....سکوت پ ن .....هفتم ...سکوت پ ن هشتم ...سکوت پ ن نهم سکوت ..... پ ن دهم سکوت .... پی نوشت ...برای دیده شدن لازم نیست نخود هر آشی بشید ...به وقتش دیده خواهید .شد .....سر کار خانم .آ ب ا ن .س ص
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٥/٠٣
٩
٦
اولا چرا کامنتت رو ریپلای کردی به کامنت من؟ دوما تو که فقط با من مشکل داشتی. سوما چرا جنبه شوخی نداری؟ چهارما کاش بشه سکوت کنی واقعا
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٥/٠٣
٨
٠
هیشکدومش به اندازه ی چهارمی مهم نیس :))) ان شاءالله که بشه :)))))
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٥/٠٣
١٠
٣
«برای دیده شدن لازم نیست نخود هر آشی بشید ...به وقتش دیده خواهید .شد» این جمله متحولم کرد اصن :))) پی نوشت هفتم رو خیلی دوس داشتم :)))))) احسنت که به خاطر خانوم بودنم چیزی نمیگین :) 20 امتیاز مثبت براتون ثبت میکنم :) راستی اسمم « س ص ش» هستش :) ش ادامه ی فامیلیمه :))) خوشحال میشم اونم بگین😂😂
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/٠٣
٠
٠
والا بخدا اشتباه شده بود ...با گوشی کامنت گذاشته بودم ..نمیدونم چرا اینطوری شد
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٥/٠٣
٢
٠
انجمنها جدیدا بوی مرگ گرفته به خودش خخخ
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٥/٠٣
١
٠
شاید نماز قضاهامو بخونم
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٥/٠٣
٢
١
چقد نماز قضاهاتون کمه پس :/ اخه رکعتی رو یک دقیقه هم در نظر بگیریم 60 رکعت میتونین بخونین :| ینی سه رور و نیم تقریبا :/
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٥/٠٤
١
٠
وقتی سوالها رو شفاهی ازتون بپرسن و اولین سوال هم درباره نماز باشه طبیعا کل اون یه ساعت رو به نماز خوندن اختصاص میدید، حالاا چه یه رکعت چه ده رکعت
HAF
HAF
٩٧/٠٦/٠٤
٠
٠
موافقم شدیدا
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/٠٣
١
٠
بستگی داره کجا باشم..ازاونجا که وقت کم یه پیام معذرت و حلالیت برای کسایی که شمارشون دارم میفرستم و بقیه رو هم یه وصیت مینویسم و میگم حلالیت بگیرن..بعدم نماز مغفرت میخونم و طلب بخشش ازخدا میکنم..شاید خدا قبول کنه..بقیشم نمیدونم..دلم با بقیه صاف میکنم.میبخشم تا بخشیده بشم.
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/٠٥/٠٣
٥
١
بچمو میبرم خونه مامانم بعدم میزنم به خیابون.. دوس ندارم جلو چشم عزیزانم بمیرم و آزارشون بدم..بعدشم یه نامه مینویسم به طور کلی از همه ملت حلالیت میخوام و میگم اگه حلالم نکنید الهی خدا از گناهانتون نگذره :/// =))
Alireza_78
Alireza_78
٩٧/٠٥/٠٣
١
٠
حیف که سیاسیه میگه میگفتم😅😅😅😅
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٥/٠٣
٩
٠
میرم حرم !
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٥/٠٣
٤
٠
سکته می‌کنم، سکته :))) این دیگه چه سوالیه :))
HAF
HAF
٩٧/٠٦/٠٤
٠
٠
:))))
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٥/٠٣
١٠
٣
میرم عسل با خربزه میخورم ببینم راس میگن اگه این دوتا رو با هم بخوری میمیری یا ن یه عمر مارو سر کار گذاشتن😐😐
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٥/٠٣
٠
٠
تست کنید به مو هم خبر بدید نتیحش رو...
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٥/٠٣
٤
١
خب فقط سعی میکنم یک وصیت نامه ی خیلی دقیق درست بنویسم و توی اون همه چیز رو میگم :) حالا حلالیت ها و نماز و روزه های قضا رو :)) بدشم یک نامه مینویسم که برسه به دستش :) همین :)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/٠٣
١
٢٤
من با هیچ احدی مشکلی ندارم ...جواب کامنتو‌دادم ...جنبه ی شوخی ام دارم .لطفا قضاوت نکن ......نمیدونم از کی تا حالا تمسخر دیگران شوخی نامیده میشه .... شما که اینجور مسائل و مدیریت میکنی ..کجا بودی اونموقع که این خانوم یادداشت ها و کامنت های منو جلو شش هزار نفر به تمسخر میگرفت .و من وقتی دلیلشو میپرسیدم .یک ماه یک ماه هیچ چیز از من منتشر نمیشدن ..پدر کشتگی با کسی ندارم .کسی ام با من نداره .
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٥/٠٣
١٤
٢
من اصلا مطالب شما رو نه میخونم نه کامنت میذارم که بخوام مسخره تون بکنم اقای محترم :) فک کنم اینو دیگه متوجه میشین که کامنتی برای مطالبتون نمیذارم :)) کجا این شیش هزار نفر جمع شده بودن که شما رو جلو اونا مسخره کردم؟؟ :)) در ضمن این که مطالبتون یک ماه یک ماه منتشر نمیشن ربطی به من نداره! متوجهید؟؟؟
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/٠٣
٢
٢٣
الحمدلله رب العالمین .....پس نخونده کامنت میزاشتین .... دوس ندارم .ادامه بدم .. شروع کننده هم شما بودین ..از اینجا .از خانم یا اقایی که انجمن و موضوع عالیشو بهم زدیم .عذر خواهی میکنم ... من ی کامنتی گذاشتم که این خانوم پاسخ دادن بحث به اینجا کشیده شد ...که دوباره عذر خواهی میکنم ... خدایا به اُمیدت دل بسته ام و جز تو مرا یارا و توانی نیست .آبرو .حرمت .و عزت را از تو میخواهم .و برای بدست آوردنشان دست به هر کار وناشایستی نخواهم زد ......اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم ..
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٥/٠٤
١
١٣
آقا شهرام، برادر من بیخیال. اعصابتون خورد نکن برادر. این جماعت رو که خوب میشناسی پس چرا خودتو ناراحت میکنی. یک صلوات بفرست بعد برو کامنت بعدی رو بخون.!!
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/٠٤
١
١١
دیکه این ماجرا ،اتفاق ،سؤتفاهم .وووووو.هر چی که بود تموم .شد ..اگه از الان تا اخر سال هم متنی از من منتشر نشه ‌باز هم هیچ گونه حرفی نخواهم زد ..تا به الانش که سکوت بووود وضعیت خوبی نداشتم .از این به بعد هم انتظار فرج نخواهم کشید .شاید لازم بود ،دیروز هم پاسخ کامنت خ صالحی رو نمیدادم .در هر حال .دیشبو لازم بود کمی تامل کنم.و به چیزای خوب فکر کنم . ..یادداشت هایی که در صف انتشار دارمو نمیدونم منتشر بشن یا نه .ولی خیلی زمان خواهد برد تا یادداشت جدیدی رو ارسال کنم .اینطوری فکر کنم .خیال خودمم راحته ..بنظرم همون قسمت انجمن و خبر و مقاله رو پیگیرباشم .خیلی خوبه .خدا یار و یاور همه ی عزیزان باشه ‌.ببخشید که به خاطر دفاع از آنچه که حق خود میدونستم .لحظاتی جو دوستانه و صمیمی جیم رو به هم زدم ....اللهم صل علی محمد و آل محمد ...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٥/٠٤
٨
٩
حاجی چرا جو میدی؟ خانم شیعه زاده(مسئول انتشار مطالب) در مطلبت که پرسیده بودی چرا مطلبم منتشر نمیشه پاسخت رو دادن که تو صفه. دیر یا زود منتشر شدن مطالب به ادمین ها ربطی نداره
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/٠٤
١
١٠
اقای آستانه تمومش کن..خواهش میکنم ازت .نمیخوام ادامه بدم .بس کن دیگه لطفا ..مقصر نبودم چند ماه پیش عذر خواهی کردم .راضی نشدی .الان دیگه خواهش میکنم بیخیال من شو ...اصلا یکی بگه چجوری دیلیت اکانت میکنن .من همین الان برم .تا شما خیالت راحت شه .....ای بابا ....
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٥/٠٤
١٣
١
حیف سایتمون دیلیت اکانت نداره و الا برات آموزش تصویری میذاشتم که سریع راحت شی
s_bagherzadeh
s_bagherzadeh
٩٧/٠٥/٠٣
٧
١
شاید بمن مربوط نشه ها،ولی تو جیم همه باهم دوستیم و قشنگ نیست فضای جیمو ببریم به سمت دلخوری..وسط دغدغه ها و بدبختی های روزانه مون میایم جیم ک یکم دلمون پیش دوستامون بازبشه نه اینکه ببینیم اینجاهم مثل بیرون مردم باهم درگیرن..آقای بذلی،شما تو قسمت پروفایل تون از مدیریت سایت بپرسین چرا مطالب تون منتشر نمیشن و ببینین حرف حساب شون چیه و اوناهم فک کنم جواب میدن..خودم تا حالا هر دفعه پیام خصوصی دادم جوابمو دادن و راهنماییم کردن..درهرحال اگ آدم خودشو بزاره جای آقای بذلی میبینه ک ناراحت کنندس وقتی با کلی شوق مطلب بنویسن بعد منتشر نشه.. راستی خانم صالحی ادمین شدن تون مبارک..حق تون بود ادمینی.. درکل اگ تو مساله ای دخالت کردم که بهم مربوط نبود عذرمیخوام..ولی دوس ندارم ببینم دوستای جیمیم به جون هم افتادن.چون یجورایی اوقات همه بچه هارو تلخ میکنه..یه صلوات بفرستین.. مرسی😊😊
s_bagherzadeh
s_bagherzadeh
٩٧/٠٥/٠٣
١
١
بستگی داره کجا باشم یک ساعت آخر.ترجیحا دوس دارم موقع کار کردن یا درس خوندن بمیرم.
HAF
HAF
٩٧/٠٦/٠٤
٠
٠
ز گهواره تا گور دانش بجوی!:)
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٥/٠٣
٢
٠
می رفتم به پای پدر و مادرم میفتادم...
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/٠٥/٠٣
١
٠
:(
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٥/٠٣
٠
٠
خانم پهلوان خدا رحمت کنه... میسه رفت سر مزارشون هم به پاشون افتاد...
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/٠٥/٠٣
٠
٠
خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه.. بله درسته.. اما خب این به پا افتادن کجا و اون به خاک افتادن کجا!
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٥/٠٣
٣
٠
هیس!! دعوا نکنین باهم فرزندانم:))))) باهم خوب باشین.دنیا دو روزه..ارزش کینه و دلخوری نداره:)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٧/٠٥/٠٤
٢
٠
یک "تصمیمت و زود بگیر، با من ازدواج میکنی یا نه" خاصی تو آخر جملت هست :)
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/٠٥/٠٤
٠
٠
خخخ
n_dahji
n_dahji
٩٧/٠٥/٠٤
١
٠
میرم سر خاک بابام میشینم و همونجا جون میدم تا بدونه چقدر زجر کشیدم از جون دادنش :(((
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/٠٥/٠٤
٠
٠
:(((((((((((
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٥/٠٤
١
٢
میرم حرم آقا بعد میام خونه و به خانومم میگم یک چایی مشتی بذار. بعد که چایی رو خوردم.همه امورات رو بهشون تحویل میدم. و یک خداحافظی کاملا معمولی. همین
Alireza_78
Alireza_78
٩٧/٠٥/٠٤
٠
٠
بچه ها تو تخته سیاه چت هام نمیاد چرا؟؟؟چیکار باید بکنم؟؟؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٥/٠٤
١
١
قبلش بیاین همینجا و بگید من میخوام بیام تخته
Far!de
Far!de
٩٧/٠٥/٠٤
٠
٠
اولش که خب یه نامه و هرچی که تو دلم باشه رو مینویسم توش! بعدشم ترجیح میدم توی اون پیستای ماشین سواری باشم،با یه ماشین ده سیلندره که سرعتش تو سه ثانیه میرسه به صد😍! بعدشم تا آخرین سرعتی ک میره،گازبدم تا بخورم به یجایی و بمیرم :||||||| نمدونم واقعا چرا دوسدارم تهش اینجوری شه ! ولی مرگم خوبه هیجان داشته باشه خب :| =)
qazal_y
qazal_y
٩٧/٠٥/٠٤
٠
١
به کسایی که نگفته بودم دوسشون دارم میگفتم... با کسایی که اخلاف دارم حتی اگ طرف مقابل تقصیر کار بوده باشه...سعی میکنم رابطمونو درس کنم در اخر سر هم ی توبه...
Alireza_78
Alireza_78
٩٧/٠٥/٠٤
٠
٠
اهان پس میشه منم بیارین تخته
Alireza_78
Alireza_78
٩٧/٠٥/٠٤
٠
٠
موضوعی برای انجمن مینویسمم نمیاد
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٥/٠٧
٠
٠
منم میخوام بیام تخته سیاه.انقد حرص میخوردم پیامام نمیومد/:
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٧/٠٥/١٧
٠
٠
آهنگ گوش میدم!
HAF
HAF
٩٧/٠٦/٠٤
٠
٠
حداقل روضه گوش بده:)))
HAF
HAF
٩٧/٠٦/٠٤
٠
٠
من خودم اول از همه به اونایی که دوسشون دارم پیام میدم که دوسشون دارم بعدم میرم مامانمو بغل میکنم تا سیر شم و بعد در افق محو میشم.