خانه انجمن زندگی برای مرگ یا زندگی تا مرگ
٢١١
١٣
Mim_jeem_jan

زندگی برای مرگ یا زندگی تا مرگ

زندگی برای مرگ یا زندگی تا مرگ

شما زندگی میکنید و عشق و حال میکنید تا بمیرید، بعدشم بیخیال یا برنامه ریزی کردین برای مرگ و اتفاقای بعدش؟

٩٧/٠٤/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٣٠
٠
١
باز هم مرگ:| از دوره کارشناسی که پروژه ام درباره ی مرگ بود تا الان فکر مرگ ول کنم نیست:/
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٤/٣٠
٠
١
برق-مخابرات رو چه به مرگ؟؟؟
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٣٠
٠
١
پروژه ی درس تفسیر قرآن بود، پیرمون کرد:-)
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٤/٣٠
٣
١
وقتی دنیای اینورمون شده جهنم,قاعدتا طوری زندگی میکنیم اونور باز جهنم نصیبمون نشه..:)
Mim_jeem_jan
Mim_jeem_jan
٩٧/٠٤/٣٠
١
١
واقعا با این ویراستاری خیلی خراب میکنند متن ها رو اعصابم خورد میشه
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/٠٤/٣٠
١
١
برای مرگ برنامه ریزی کنیم؟ 0_O مگه مرگ خبر میکنه؟ صادقانه بگم خیلی خیلی خیلی از مرگ میترسم اما اکثرا نسبت بهش بی تفاوتم .. ینی خیلی رو مهربونیه خدا حساب میکنم ..
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٣٠
٣
١
والا الان زندگیا کلا بوی بدبختی و فلاکت به خودش گرفته ‌با این تفاسیر دیگه مرگ برا همه عادی شده .البته که ترس من از مردن و رفتن به اون دنیا دیدن دوباره ی آدمای این دنیاست ‌‌‌
m_sepehri
m_sepehri
٩٧/٠٤/٣١
٠
٠
اول ک سلام . دوم این ک بله برنامه ریزی کردم . سعی کردم تو این زندگی که پشت سر گذاشتم دل کسی رو نشکنم و باعث آزار کسی به هر شکلی نشم تا اون دنیا لااقل کوله بارم پر باشه . تا شاید ی سری گناهایی ک سهوا مرتکب شدم بخشوده بشه . انجمنتون منو یاد این جمله میندازه : ما به این دنیا اومدیم ک قیمت پیدا کنیم نه اینکه به هر قیمتی زندگی کنیم.و البته سعی کردم تا جایی ک میشه از کسی ناراحت نشم و تو دلم نگه ندارم تا اون دنیا درگیر بقیه نباشم اما ی سری افراد هستن ک واقعا کاراشون نا بخشودنیه... اما اینم بگم که این برنامه ریزی در حدی نیست ک دایم به فکر مرگ باشم و از زندگی غافل بشم .
Far!de
Far!de
٩٧/٠٤/٣١
٠
٠
برنامه ریزی ندارم برا مرگ ، اما خیلی میترسم ازش! چیزیه که به بودنش مطمئنیم ولی نمیدونیم چجوریه و چجوری میشه بعد مرگ ! ترسناکترش وقتیه که فک میکنم به اینکه ، خب الان همه داریم تو دنیا زندگی میکنیم تا یروزی بمیریم دیگه! بعد که مردیم ، دنیای اونور ، اونجا چجوریه؟ تاکی قراره زندگی کنیم؟ تکراری نمیشه زندگی؟
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٤/٣١
٠
٠
خخخ با اجازتون عشق و حال میکنم :)) اون وسطاش یکمی یاد مرگم میفتم زود توبه میکنیم :| دیگه همین عشق و حالی ک میکنم دارم برنامه ریزی میکنم دیگه :/ نمیشه ک مثلا بگیم یکی نشسته جداگونه داره برای اون دنیاش و مرگش برنامه ریزی میکنه ک . بالاخره با همین کارامونه دیگه :))
mahshid2
mahshid2
٩٧/٠٥/٠١
٠
٠
اممم .... هم عشق و حاله هم برنامه ریزی !!!!! برای من دو تاش یکی محسوب میشه ... چون برنامه ریزی باعث عشق و حال من میشه =///
qazal_y
qazal_y
٩٧/٠٥/٠٤
٠
٠
زندگی تامرگ...برای گرفتن دست دیگران زندگی برای مرگ برای نجات دیگران زندگی تا مرگ برای بهبود و درمان دیگران زندگی برای مرگ برای زندگی کردن دیگران زندگی تا مرگ برای لبخند دیگران زندگی برای مرگ برای اثبات عشق به دیگران زندگی تا مرگ برای دادن امید به دیگران ....من به اینا میگم عشق و حال....چه برای مرگ چه تا مرگ...