خانه انجمن با یک میلیون مخاطب چیکار می کردی؟
٢٥٥
٢٠
afsan

با یک میلیون مخاطب چیکار می کردی؟

با یک میلیون مخاطب چیکار می کردی؟

سلام. اگر یک میلیون فالوئر در اینستاگرام یا یک کانال با یک میلیون ممبر می داشتید، چی کار می کردید؟

٩٧/٠٤/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٧
٠
١
از آرزوهامه که یه میلیون مخاطب داشته باشم تا باهاش کانال خبری راه بندازم، تا دیروز با مخاطب کم داشتم تو بیسفون و بله و تلگرام و اینستاگرام کارمو انجام میدادم ولی الان این سروش انقدر هنگ میکنه که حرص آدم در میاد
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٤/٢٧
١
٢
دابسمش مسخره میساختم و لابه‌لاش هی تبلیغ میکردم،
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٤/٢٧
٢
١
هیچی.کار خاصی باهاش ندارم..البته یکار شاید.ینی یه خاهش ازش.اونم ب برای خودم:)
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/٢٧
٠
١
😆
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٤/٢٨
٠
٠
اصلاح میکنم* نه برای خودم* ...
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٧
٢
١
سعی میکردم به بهترین شکل ممکن ازش استفاده کنم ...
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٤/٢٧
٥
١
خیلی نکته ظریف و هوشمندانه‌ای بود!
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٧
١
٢
تفکرت هوشمنده عزیزم ...!!!!!!!
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٧
٢
٠
مثلا ..مسائل مرتبط با جامعه رو باهاشون به چالش بکشم .صداشونو به گوش مسئولین برسونم ‌کمپین های مختلفی راه بندازم .ازشون بخوام شهروند خبرنگار بشن ..بهترین کتاب هارو معرفی میکردم .سعی میکردم در هر زمینه ای دوس داشته باشن با کمک هم فرهنگ سازی کنیم .وووووو
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٧
٠
٢
روی صندلی راکم میشینم و یک قهوه داغ نسبتا شیرینم رو مینوشم.!! همین
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٧
٠
١
بنوش که خوب می نوشین
s_bagherzadeh
s_bagherzadeh
٩٧/٠٤/٢٨
٣
١
هیچی،کار خاصی نمیکردم.. که چی مثلا آدم یک میلیون فالوور داشته باشه؟!!بدرد من یکی که نمیخوره،خوشم هم نمیاد..اصلا اینقده از اینستاگرام بدم میاد که حد نداره،منو بکشن حاضر نیستم توش عضو بشم..تلگرامو ولی دوست دارم ک اونم داشتن یه کانال با یک میلیون عضو به دردم نمیخوره..
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٧/٠٤/٢٨
٣
١
من با ۳۰۰ ۴۰۰ تاش مشکل دارم:/ همش استرس دارم ی چیزی نذارم گند بزنم قطعا اون موقع فرار میکردم والا بخدا ۱ میلیون فالوور به چ کار ادم قراره بیاد:/البته شاید باهاش یک کمپین میزدم که هر نفر یک بچه از اطرافیانش رو کتاب خون کنه ^____^
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٤/٢٨
٢
٠
امیدم برای نوشتن کتاب 100 برابر میشد. چون راحت می تونستم تبلیغش کنم و با پیجای دیگه تبادل داشته باشم. هعی...
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٤/٢٩
٠
١
ازشون کمک میخواستم تا ایده مو اجرایی کنم. و ایده رو توسط اونا به گوش شهرای دیگه میرسوندم تا فراگیر بشه درواقع یه اطلاع رسانی بزرگ درموردش راه مینداختم:))
Mim_jeem_jan
Mim_jeem_jan
٩٧/٠٤/٢٩
١
٠
اگه از من حرف شنوی داشتن میگفتم اینقدر وقتتون رو توی فضای مجازی حروم نکنید
mahshid2
mahshid2
٩٧/٠٥/٠١
٠
٠
هر چیزی که دوست داشتم میزاشتم توش و سعی میکردم دیگرانو هم متقاعد کنم که اونا رو دوست داشته باشن =/// چون معمولا چیزایی که من دوست دارم بقیه ازش متنفرن =//
Min_suga
Min_suga
٩٧/٠٦/٠٨
١
٠
داشتن یک میلیون یا صد میلیون فالور یا اصلا همه ی کاربرا توی فضاهای مجازی به دردم نمیخوره .. با این حال سعی میکردم کاری کنم که بقیه ازم چیزی یادبگیرن و همین طور من از بقیه .. این چیزیه که باقی می‌مونه :)