انجمن جیم - بهت پناهندگی میدن!
خانه انجمن بهت پناهندگی میدن!
٣٥٧
٤٣
عماد ولی زاده

بهت پناهندگی میدن!

بهت پناهندگی میدن!

سلام. حتما تو فضای مجازی چشم تون به این شوخی ها خورده که اگه مثلا بری خارج یگی تو کشور ما فلان چیز هست، بهت پناهندگی میدن!

حالا از نظر شما چه چیزایی اینجا خیلی عجیبه و لایق اینه که اون ور بهمون پناهندگی بدن؟

٩٧/٠٤/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٣
٦
٤
خیلییی چیزا :/ یعنی بری بگی من ایرانیم پناهندگی که میدن هییییچ میشینن زار زار گریه میکنن
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
٣
٤
خود کم بینی و حقارت تا این اندازه برام خیلی خیلی نامفهومه.
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٣
٣
١
نه خود کم بینیه نه حقارت ولی شما ظاهرا تو کشور نیستید:/ در معرض بی ابی هستیم برق نداریم همه بالایای طبیعی تو کشور ما رخ میده ورد کلاممون شده تسلیت فقر بیکاری این همه جوون، قدرت خرید مردم پایین اومده، هیچ کسیم به فکر نیست در کنار بلای طبیعی بلاهای انسانی که مقصرش خودمون هستیم....
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
٤
٣
شما احتمالا خیلی درگیر تبلیغات رسانه های خاص قرار گرفتین ویا زرق و برق و شوی زندگی مادی اونطرفی ها شما رو گمراه کرده.!!! آخه بلایای طبیعی چه ربطی به ایرانی بودن ما داره:))) شما اگر برق ندارید پس حتما این نظراتتون رو با کبوتر نامه بر به سایت جیم ارسال میکنید.؟!!! این مشکلاتی که شما دارین ما هم داریم ولی اینقدر ناله نمیکنیم اینقدر زجه نمیزنیم.!!! اصولا ما ناله کردنمون خیلی خوبه.!!
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٣
٢
١
نه خیر من درگیر زرق و برق نیستم من واقعیتو میبینم من نگفتم همیشه برق کا قطعه ولی امیدوارم بفهمید که سر ظهر تو اوج گرما کولر نباشه یعنی چی. بالایای طبیعی هیچ بالای انسانی چی؟ اگه شما به این میگید ناله من دیگه حرفی ندارم چون ناله نیست و انتقاده اگه فرق بین ناله و انتقادو نمی دونید براتون توضیح بدم. در ضمن فک نکنید من عاشق اونور ابم نخیر من عاشق کشورمم حاضر نیستم اونو بخاطر اینجور چیزا ترک کنم
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٤/٢٣
١
٢
خوب کاری میکنین زجه نمیزنین😂😂😂😂😂 زجه معنای جالب دیگه ای داره جناب😂😂 شما سعی کنین ضجه نزنین😂😂
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٣
٥
٢
اینگه مسئولین میخان نظام رو ساقط کنند و مردم نمیزارن
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٣
١
٠
چرا این انجمن زیرگروه موسیقیه:/؟؟؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٤/٢٣
٠
٠
چون ادمین با چشمان نیمه باز تاییدش کرده
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٤/٢٣
٢
١
سرعت اینترنتمونو نشونشون بدیم بهمون پناهندگی میدن :/
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٤/٢٣
٥
١
هرجا بری بگی یکی که فوت کرده رو ممنوع الخروج کردن بهت پناهندگی میدن :|
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٤/٢٣
٤
٠
هر کشوری بری بگی معاون وزیر بهداشتمون دستور استفاده ی مجدد از وسایل یکبار مصرف اتاق عمل رو صادر کرده قطع به یقین بهت پناهندگی میدن :|
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
١
٣
الان باب شده که هر کسی با هر تخصص و فکری در مورد هر موضوع بی ربطی هم که شبکه های مفسده دامن میزنن، اظهار نظر میکنن. مهم طرح موضوع از این شبکه هاست وگرنه نظر دهنده بسیار بسیارتعدادشون بالاست. کی میخوایم بفهمیم که نباید در باره موضوعاتی که شناخت و اطلاعات دقیق نداریم اظهار نظر نکنیم.
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٤/٢٣
١
١
کی میخواین بفمین واقعا؟
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٤/٢٣
١
٠
هرجا بری بگی تو کشور ما اسم « قطع شدن برق» رو مدیریت برق میذارن :/ بهت پناهندگی میدن :|
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
١
٤
یک گرمای شدید امسال کشور باهاش مواجه شده. بدلیل مصرف بالای برق مسئولین از مردم تقاضا کردن در مصرف برق بهینه مصرف کنند. همین.!! حالا یکسری جارچی فریاد میزنن که کشور باید چپه بشه، همه کس و همه چیز باید سرنگون بشه و همه کشورها باید به ما پناهندگی بدن چون ما امسال شایدشایدشاید مشکل برق داشته باشیم.!!! اگر موضوع اون رقاصه برام اهمیت داشته واسه این بوده که دغدغه فرهنگی کشورم بوده و من احساس کردم که بهتره نظرات هموطنانم رو بدونم. بهتر از اینه که واسه کمبود برق و گرمی هوا دست به دامن اونطرفی ها بشم که پناهنده شون بشم بهتر از اونه که بخاطر سرعت کم اینترنت!!!! برم پناهنده بشم..!!!
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٤/٢٣
١
٠
«حتما تو فضای مجازی چشم تون به این شوخی ها خورده...» متن انجمن رو مجدد مرور کنین دوست عزیز :) «شوخی» :) متوجه هستین شوخی ینی چی؟ :)) کسی نخواست همی الان بره پناهندگی بگیره به خاطر نبود برق :)) اگر موضوع این قطع شدن برق برام اهمیت داشته واسه این بوده که دغدغه کشورم بوده و من احساس کردم که بهتره نظرم رو بگم. بهتر از اینه که واسه یه دختر رقاص اونقدر وقت داشته باشم که بخوام نظر بقیه هموطنام رو بدونم :)
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٤
٠
٠
آره بابا. من هم شوخی کردم.!!
Alireza_78
Alireza_78
٩٧/٠٥/٠٤
٠
٠
میگن اگر کشور امریکا ۱۰دقیقه برقش قطع بشه ژاپن بهش میرسه والا بیان کشورمارو نگاه کنن
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٤/٢٣
١
٠
نه برق درست حسابی داریم :\ نه آب داریم :\ نه کار داریم :\ گازم هی قط میشه :\ نه پول داریم :\ خب معلومه پناهندگی میدن دیگه :\
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
٢
٤
خسته نمیشین از این همه بزرگ نمایی و سیاه نمایی موضوعات کم اهمیت و بی اهمیت؟!! انسان با اخلاق با انصاف هم هست.
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٤/٢٣
٢
٠
:| نه خسته نمیشم :) بزرگ نمایی و سیاه نمایی ؟ :/ بی اهمیت؟ :/ شرمنده برای من، مثه شما مائده هژبری با اهمیت نیس :) در ضمن من یه با اخلاق بی انصافم :)
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
٠
٤
حال آدم بد میشه از این همه سیاه نمایی و دوروغ گویی.
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٣
٢
٢
خطاب به خودتون باشه امیدوارم:/
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٤/٢٣
١
٢
هووومممم :))) فک کنم همیژور بود :)
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/٠٤/٢٣
٣
٤
چقد باید بدبخت باشم که خاک وطنمو که حقم از این دنیاست رها کنم برم جای دیگه پناهندگی بگیرم😏 اونطرف 50 ساله فلسطینیا برای خاکشون دارن میجنگن و خون و جونشونو فداش میکنن اینطرف ما که تو امنیت زندگی میکنیم دنبال بهانه ایم که خاکمونو دو دستی تقدیم سودجویان کنیم و خودمون بریم جایی که آب و هواش بهتر باشه😏
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
١
٤
خانم پهلوان ، هستند کسانی که واسه سرعت اینترنت چوب حراج به این مملکت بزنن.!!! هستند کسانی که بخاطر اظهار نظر دقیق و کارشناسی وزیر محترم بهداشت در مورد استفاده بهینه از وسایل پزشکی، درخواست پناهندگی بدن.!!! امنیت و ثبات سیری چند!؟!؟
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٤/٢٣
١
٢
سه تا هزار
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
٢
٣
تحصیل تنها عاملی که میشه واسه ادامه اون رفت اما نه بصورت پناهنده و فقط تعداد معدودی از تخصص ها.
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٤/٢٣
٢
١
میخواین برین پناهنده بشین برای تخصص؟ اوا خدا مرگم :/ چه حرفا :/ مگه کشور خودمون همین تخصصا رو نداره؟ :/ پناهنده هم که نمیخواین بشین پس چی میشین؟ :/ دیگه از این حرفا نشنوما :/ بقیه جاها امنیت و ثبات نداره :/
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٣
٢
١
ظاهرا اصلاااا نخوندین انجمنو:/ اولا انجمن طنز بود دوما مگه نوشته میخواید مهاجرت کنید یا نه؟ یا به چه دلیل میخواید مهاجرت کنید؟ گفته چه چیزایی لایق اینه که اونور پناهندگی بدن
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٤/٢٤
٠
٢
سمانه خخخخخخ دمت قیژ!
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٤/٢٣
٥
٣
هرجا بری بگی یکی تو انجمن طنز، همه چیو جدی گرفته فی الفور بهت پناهندگی میدن :|
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٣
١
٢
اینو بگم دیگه قطعا پناهندگیو گرفتم:):):/
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٤
٢
٠
پناهندگی حالت های مختلفی داره ‌.الان اصول پناهندگی گرفتن هم در کشورهای مختلف فرق میکنه و کشورهای جهان اول تا سوم ‌قوائد خاص خودشو دارن ..مثلا ژاپن بعلت نداشتن نیروی کار اصول خاص خودشو داره .آلمان بعلت پیشرو بودن در علم اصول خودشو داره ..استرالیا بعلت کم بود جمعیت و نداشتن حرفه های مختلف قوائد خاص خودشو ..و اما ....در کشور ما خداییش هم تا به الان چیزی نبوده که با یه پرچم زرد بریم و پناهنده بشیم .ولی از الان به بعدو نمیدونم ..اما نبودن آزادی .نداشتن پشتوانه ی تحصیلی بعد از اتمام آن .داشتن ایده های مناسب برای پیشرفت و نبود امکانات داخل کشور .فرار کردن به خاطر اجرام های ادمین بزرگ سایت .ووووووووووووو......
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٤/٢٤
٠
٠
اجرام ها؟؟؟؟!":)))))
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٥
٠
٠
اره خودم اینجوری نوشتم که نامشخص گریز بزنه به مشخص ها ...وگرنه کیه که ندونه فرق ماست کم چرب و پرچرب به ترش بودنش نیست ..؟؟؟
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٧/٠٤/٢٤
٠
٠
شهری مثل ابادان روی یک عالمه نفت خوابیده اما هنوز خرمشهر اباد نشده بعد ۳۰ سال جنگ هنوز برق درست حسابی ندارن اب ندارن:/ اینکه باید یه عالمه جون بکنی کنکور قبول بشی از اخرم اینده کاریت رو هوا باشه، از اینکه نصف جمعیت مدرک دار این کشور فقط به خاطر اسم مدرکشون درس خوندن... تلگرام فیلتره ولی تلگرام طلایی داریم:/ قیمت سکه رفته بالا بذارین یکی رو بگیریم یه جا رو فیلتر کنیم مردم حواسشون پرت شه:///
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٤/٢٤
٠
٠
کار پیدا نکردی هم میتونی دوباره کنکور شرکت کنی جون بکنی واسه رشته جدید!! یجوری سرمونو گرم میکنن بالاخره اسمشم میذارن فرصت تحصیلی!!
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٤/٢٧
٠
٠
یک قوطی آب معدنی می برم با خودم میگم این 300 بود شده 850 ... 😐😐😐
Mr Ice
Mr Ice
٩٧/٠٥/٠١
٠
٠
دوست عزیزی که داری برای خودت میبری, و میدوزی میدونی مشکل کار کجاس؟؟مشکل اونجاس اون کسایی که مفت میخورن و میبرن کسی نیست که چیزی بگه میدونی, چرا؟؟ چون توی, نطفه خفه میشی اگه حرفی بزنی!! میدونی عیب کجاس؟؟ کشوری که دم از اسلام و ازادی میزنن دارن به زور به مردم دیکته میکنن نهایتش هم میشه اون دختر17ساله!! میدونی مشکلش کجاس؟ اونجاس که چین با اون جمعیت سالی500هزار نفر اونم برا تحصیل از کشور خارج میشن کشور 80میلیونی ما سالی5 میلیون دارن فرار میکنن فقط!! چرا؟؟چون تو کشوری که وزیر ارتباطاتش کارش فقط فیلتر کردن و وزیر رفاهش هیچ برنامه ای برای اینده نداره و وزیر کارش نرخ بیکاری رو نداره چیو میتونه بدست بیاره؟؟ میدونیچی دردداره؟؟ اینکه بابای کارگر من اگه, یکسال هم تمام وقت کار کنه نمیتونه یه پراید بخره اون وقت من جون 20ساله برای اینده چه برنامه ای میخام داشته باشم؟؟اره ایناس که درد داره ایناس که اگه بگی بهت پناهندگی میدن!!چون تا زمانی, که یسری مثل شخص شما دارن میخورن کشور ما میشه نرخ تورم زیر 5 درصد ونرخ دلار 4200 سکه هم زیر 1میلیونه!