خانه انجمن درباره مائده ها
٥١٩
٨١
S_RAZMEGAHE

درباره مائده ها

درباره مائده ها

سلام. چند روز پیش پلیس فتا چندتا از این رقصنده های عشق خود نمایی و هنرپراکنی.!!! حرکات موزون که به اصطلاح شاخ اینستا گرام هم نامیده میشه، رو دستگیرمیکنه و بابت این حرکت هنجارشکنانه اون ها توضیح میخواد.

صرف نظر از حرکت زشت و قبیحی که این اشخاص انجام دادن آیا با این کار پلیس فتا موافقید؟

با اقدام صدا و سیما برای پخش اعتراف آن ها چطور؟

٩٧/٠٤/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٤/٢٠
١
٠
سلام. ببخشید تیترتون طولانی و کمی هنجارشکنانه بود به همین خاطر عوض شد / اعترافات صدا و سیمایی هم نقل مباحث فضای مجازی شده و اون رو هم حیف بود در انجمن مطرح نکنیم
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٠
٠
١
مورد دیگه ای هم که از نظرتون لازم بود اضافه میکردین.!!
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٠
٥
٠
یا اینکار صدا وسیما که اصلا موافق نیستم از یه دختر به زور اعتراف گرفتند و بعد تو تلویزیون پخش کردن:/ برای چی اینکارو کردن؟ درس عبرت بشه؟ به این کارشون مائده ای که چند هزارتا فالووئر داشت الان چند میلیون داره و کل ایران و جهان دیدنش و شده الگوی خیلیا . در ضمن درست نیست که به هنر میگید حرکت زشت و قبیح
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٠
١
٤
امام باقر علیه ‏السلام فرمودند: فاطِمَةُ علیهاالسلام سَیِّدَةُ اَهْلِ الْجَنَّةِ وَ ما کانَ خِمارُها اِلاّ هکَذا ـ وَ اَوْ مَأَ بِیَدِهِ اِلى وَسَطِ عَضُدِهِ. حضرت فاطمه علیهاالسلام بانوى زنان بهشتى است، مقنعه او بلند و تا حد بازوانش بود. پیامبر اکرم صلّی الله عليه و آله فرمودند: اِنَّ مِن خَیرِ نِسَائَكُم اَلمُتَبَرَّجَةَ مِن زَوجِها الحصَانَ عَن غَیرِه ؛ بهترين زنان شما، زني است که براي شوهرش آرايش و خودنمايي کند، اما خود را از نامحرمان بپوشاند. هنر یک زن رو متوجه شدین یا بیشتر توضیح بدیم.
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٠
٢
٢
ظاهرا شما اطلاعی از 7 هنر ندارید به نظرم یک سرچ در اینترنت بکنید موسیقی هنرهای دستی: مجسمه‌سازی، شیشه‌گری، و … هنرهای ترسیمی: نقاشی، خطاطی، عکاسی و … ادبیات: شعر، داستان، نمایشنامه، فیلمنامه و نثر معماری رقص و حرکات نمایشی هنرهای نمایشی: سینما، تئاتر و …
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٠
٠
٦
در اسلام هنری به نام رقص نداریم
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٠
٢
٠
من توی حرفام گفتم اسلام؟ من نوشتم 7 تا هنر عبارتند از کلمه ای به اسم اسلام نبردم
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٧/٠٤/٢٢
٠
١
کی گفته در اسلام هنری به نام رقص نیست؟ شما افرادی که دارند قرآن میخونند رو نگاه کنید! یا به طرف راست و چپ میرند یا جلو و عقب میرند! این خودش حرکت موزونی هست که ناشی از حروف و آواز قرآن هست!
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٤/٢٠
٥
١
وضعیت صداوسیمای عتیقه‌مون که نیازی به توضیح نداره:) کار اون شخص هم به نظرم به خودش مربوطه، هر کی‌هم فالو داشتتش اونم به خودش مربوطه، فضای مجازی اینجوری نیست که همه مجبور باشن همه مطالبشو ببینن، تگیه روزی تموم میشه این ظلم:)
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٤/٢٠
٢
٠
ابتدای جمله آخر،اون (تگ) اضافه‌س:|
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٠
٣
٠
با این کارشون به مائده کمک کردن :) با اینکار خودشونو بیشتر منفور کردن الان خیلیا که اسم مائده رو نشنیده بودن می شناسنش:)
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٠
١
٣
البته که کارش به خودش مربوطه وگرنه کس دیگه ای داشت جورش رو میکشید.!! کار خودش زمانی به خودش مربوطه که نشر فساد نداشته باشه.
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٤/٢٠
٦
١
اگه اینجور چیزا رو بخوای نشرفساد حساب کنی نصف مردم این مملکت رو باید گرفت، دوره این نگاهای تنگ‌نظرانه به سر اومده، باید بهش عادت کنین
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
٠
١
تنگ نظرانه، هنرهفتم و.... حالا هرچی که میخواین اسمشو بذارید. گناه در نگاه مومن گناهه. نه با گذر زمان عوض میشه نه کمرنگ.
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٣
٠
٠
ممکنه با گذر زمان عوض بشه....
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
٠
٠
گذر زمان هیچ چیزی رو عوض یا کمرنگ نمیکنه. اما موردی رو که حتما و قطعا کمرنگ میشه اون دینداری ماست. از قول علمای ما آخر الزمان دنداری به منزله نگه داشتن آتش روی کف دسته.
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٠
١
٢
سه دوره ای شدن روحانی چی میگه؟
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٠
٣
٥
چرا صرف نظر از حرکت زشت و قبیحشون؟ خودِ این کار جرمه اونا هم به جرمش رسیدگی کردن
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٠
٧
٢
جرم چی؟ از کی تاحالا به هنر میگن حرکت زشت و قبیح؟
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٠
٤
٥
از کی تا حالا قر و تاب دادن شد هنر؟ خخخخ
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٠
١
٦
مبینا خانم برداشت دیگه ای از هنر دارن.!!
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٠
٦
٣
قبل از اینکه هرچی دوست دارید بنویسید فکر کنید اگه خیلی سخته سایت ویکی پدیا رو باز کنید که نوشته طبق یک تقسیم بندی رقص جزیی از 7 هنر هست. در ضمن ظاهرا به شما یاد ندادن به نظر بقیه نخندید و خودتونم که هیچ تلاشی برای یادگرفتن نمی کنید. اقا یا خانومS_RAZMEGAHE برداشت شما از هنر چیه؟
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
٠
٠
من اصلا به نظر شما نخندیدم . اتفاقا به نظر شما هم توجه کردم. اما مثل شما هم نیت خوانی نکردم. هنر از نظر من هنر یعنی جلای روح، هنر یعنی در خدمت اخلاق، هنر یعنی اوج زیبایی خلقت در قاب تصویر، هنر یعنی کاتالیزور ایمان و اعتقاد، هنر یعنی ورای طبیعت مادی و در نهایت هنر یعنی عشق بازی با معبود. خانم امین فر اون رقاصی و لودگی و تنازی های شبکه های اجتماعی نه تنها هنر نیست بلکه نوعی حرکت زد هنری است. ضمنا مرجع و منابع ذهنتون رو ببرید فراتر از ویکی پدیا و... .
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٣
٠
٠
مم با اقای تقی زاده بودم:/ شمام لطفا دیدتون فراتر از چیزایی که میگید ببرید. اصلا نمیفهمم چرا رقص یه کار « ضد» هنریه؟ وقتی در همه جای دنیا کلاس های رقص باله وجود داره و همه کسی رو که میرقصه تشویق میکنن. لودگی و طنازی هم نیست هنرشه مثل خیلیا که موسیقی و نقاشی و سفالگری هنرشونه...
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
٠
٠
خانم مبینا من خواهش میکنم اول تکلیف خودتون و ما رو با این حدیث مشخص کنید. صریح و شفاف بگین مخاطب این احادیث چه کسانی هستند. پیامبر اکرم صلّی الله عليه و آله فرمودند: اِنَّ مِن خَیرِ نِسَائَكُم اَلمُتَبَرَّجَةَ مِن زَوجِها الحصَانَ عَن غَیرِه ؛ بهترين زنان شما، زني است که براي شوهرش آرايش و خودنمايي کند، اما خود را از نامحرمان بپوشاند.
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٣
٠
٠
ترجیح میدم دیگه بحث نکنم چون شما انگار نمیخواید منظور منو بفهمید:/
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
٠
٠
متشکرم که به این نتیجه رسیدین که دیگه بحث نکنید. هر موقع که تکلیفتون رو با این آموزه های دینی مشخص کردین بحث ادامه پیدا میکنه. مگر اینکه مسلمان نباشید و به سیره اهل بیت اعتقاد نداشته باشید. باز هم تشکر میکنم.
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٣
٠
٠
تکلیف من کاااملا با اموزه های دینی روشن شما لطفا تکلیفتونو روشن کنید که....
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٠
٤
٣
حوصله ی دیدن صداوسیمای روحانی رو ندارم، الان دوماهه که نه اخبار دیدم نه سریال نه برنامه ی دیگه ای حتی جام جهانی
amineh_hz
amineh_hz
٩٧/٠٤/٢٣
٢
١
صدا و سيماي روحاني!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ جالبه اين صدا و سيما بيشتر شبيه علم الهدي هاست
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٠
١
٥
به همون علتی که فیس بوک فیلتره، اینستاگرام هم باید فیلتر بشه چون از یه قوماشن
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٠
٥
١
اینستاگرامم فیلتر بشه.... قشنننننگ داریم بر می گردیم به دوران ما قبل تاریخ دغدغه ملت دنیا کشف واکسن جدیده دغدغه ما اینه که اینستاگرامو فیلتر بکنن یا نه... در ضمن علت فیلتر اینستاگرام خیلی با فیلتر فیسبوک فرق میکنه
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٠
١
٣
واتس آپ، اینستاگرام و فیس بوک متعلق به جناب مارک زاکربرگ است، هر سه هم یه کار انجام میدن منتها تو دستگاههای مختلف. وقتی امنیت رو به خطر بندازن باید فیلتر بشن
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٠
٢
٢
اونوقت چی جایگزین بشه؟ حتما پیامرسان های عالی داخلی که فول امنیتن:/ یعنی واقعا فک میکنید فیلتر تاثیر داره؟؟؟
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٠
٢
٢
شبکه های اجتماعی خارجی امنیت دارن؟ خخخخ
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٠
٣
١
نه پیامرسان های داخلی امنیت دارن://
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٠
١
٢
آره پیامرسان های داخلی اصلاعاتمون رو نمی فروشن، امنیت از این بالاتر
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٠
٤
٢
جدیدا حرفاتون خیلی خنده دار شده... اطلاعات من دست خارجیا بیفته بهتره تا دست داخلیا:/ رسانه خارجی حداقل به گالری مردم کاری ندارن:/
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٧/٠٤/٢٢
٠
٠
به جای اینکه مسئله رو حل کنید صورت مسئله رو پاک میکنید(:
amineh_hz
amineh_hz
٩٧/٠٤/٢٣
٢
١
تلاش بيهوده نكن mobina كسي كه خوابه رو ميشه بيدار كرد ولي كه خودش رو به خواب ميزنه نه نميشه، همه ما ميدونيم اپيكيشن هاي پيام رسان داخلي امنيت نداره و حتي ثابت شده اگه توي گوشي باشه يك راه براي ورود به همه اطلاعات ما و اقاي تقي زاده خوش هم بين حرف هاش اشاره كرد
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٠
٦
١
شاید باورش سخت باشد اما اکنون که در حال مطالعه این نوشته هستین، سی‌ان‌ان، آسوشیتدپرس، دیلی میل، بی‌بی‌سی، یورو‌نیوز، تایم، ایندیپندنت، رادیو فردا، دویچه وله، کلمه و دهها رسانه خارجی دیگر در کنار تمام رسانه‌های مدعی اصلاحات در حال حمله به صدا و سیما، جمهوری اسلامی ایران و مسئولین کشورمان هستند. حتی، کنگره آمریکا وارد میدان شده و با ‌اشاره به گریه این خانم نتیجه گرفته، باید ایران را تحریم کرد.!! ببینید کدام رسانه ها حامی این دلغک بازی ها شدن.!!؟
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٠
٤
٣
رسانه ملی باعث شده:/ از نظر کشورهای دیگه خیلی خنده داره که یه دخترو به جرم رقص بگیرن:/
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٠
٣
٣
اینجا کشورهای دیگه نیست، اینجا انقلاب اسلامی ایرانه
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٤/٢٠
٢
٢
استاد [دلقک] ها رو مردم بهتر تشخیص میدون:)
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٤/٢٠
٠
٠
میدن
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
١
١
مردم تشخیص دادن، پلیس فتا اجرا کرد و رسانه ملی پخش کرد. از این به بعد هم کسی بخواد تو شبکه های اجتماعی این هرزگی رو به نمایش بذاره و با امنیت روانی جامعه بازی کنه عاقبتش دقیقا همینه.
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٣
١
١
فک کنم دین اسلام گفته به بقیه تهمت نزنید‌. نگفته؟؟؟ شما به بقیم انقدر راحت تهمت هرزگی میزنید؟ مردم تشخیص ندادن پلیس فتا تشخیص داد الکی پای مردمو نکشید وسط
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
١
٠
مبینا خانم من که حدسیاتم رو نگفتم که تبدیل به تهمت بشه. تهمت یعنی کسی رو متهم به کاری بکنی که مطمئن نیستی. ما که مطمئنیم همین خانم رقاصی و هنجار شکنی رو انجام داده، همه شبکه های مفسده اجتماعی این رقاصی ایشون رو که به همه نشون داده.
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٣
٠
١
ظاهرا شما معنی هرزگی رو نمی دونید:/ شما فقططط مطمئنی که ایشون رقصیدن
s_bagherzadeh
s_bagherzadeh
٩٧/٠٤/٢٠
٧
١
کار صدا و سیما که خیلی مسخرس،اصلا چه کاریشون درسته که اینش بخواد خراب باشه؟!! چی پیش خودشون فکر میکنن صدا و سیماییا؟! ینی مثلا حالا ک از یکی بزور اعتراف و توبه الکی گرفتن دیگه همه مشکلات حل شد و مردم دین دار شدن و همه چی اوکیه؟! کار اون دختر به نظرم اصلا قبیح نیست..دلش خواسته برقصه..درسته ک از نظر شرعی اشکال داره کارش ولی درهر حال خودش میدونه با خدای خودش..خود خدا تو قرآن گفته لا اکراه فی الدین. به زور نمیشه هیچ کسو دین دار کرد..هیچی زوری جواب نمیده حتا اگ بهترین چیز دنیا باشه..هیچوقت نمیشه کسیو زور کرد که چیکار کنه چیکار نکنه...من خودم اصلا طرفدار این آزادی های بدون قید وشرط و بی بند و باری نیستم،چون وقتی مردم میبینن یکی یکم بازتر فکر میکنه بهش انگ بی بند وباری میزنن.اتفاقا من طرفدار دین و وارد شدنش به متن زندگی مردمم، اصلا بخاطر همچین اعتقادی آمدم سایت جیم چون اینجا خیلی از حرمتا و حریما حفظ میشه ولی از اون طرف با چیرای اجباری و زوری هم مخالفم..موفق باشین
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٠
٢
٥
https://www.mashreghnews.ir/news/787419/لا-اکراه-فی-الدین-یعنی-چه
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٠
١
٤
http://www.x-shobhe.com/shobhe/146.html
s_bagherzadeh
s_bagherzadeh
٩٧/٠٤/٢٠
٤
٠
آقای تقی زاده،من منظورم از لا اکراه فی الدین این نبود ک هرکی هرچی از دینو خواست عمل کنه و هرچی نخواست رو نه و اشکالی هم نداره.. منظورمن این بود ک درهرحال خدا آدمو آزاد خلق کرده و راه درست و غلط رو به آدم نشون داده.حالا این خود آدمه ک میتونه راهیو ک میخواد با قبول کردن مسئولیت هاش انتخاب کنه. مثلا اون خانم رقصو انتخاب کرده و این چیزا به خودش مربوطه..کساییکه خوش شون نمیاد خب نرن پیج اون خانم..بعدم بنظرم اصلا درست نیست کسیو قضاوت کنیم و بگیم چون طرف یذره رقصیده دیگه آدم خیلی بدیه..اصلا ازکجا معلوم شاید اون خانم از من و شما یاخیلی های دیکه ک دنبال این چیزا نیستن آدم بهتری باشه..انتخاب های افراد به خودشون مربوطه..باید یاد بگیریم تا به سلایق و نظرات مختلف افراد احترام بزاریم..
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٠
٢
٥
یعنی الان اگه بیام وسط خیابون برقصم مشکلی نیست؟ شما چشماتو میبندی و رد میشی؟ یعنی هر کی تو انزار عمومی هر کار دلش خواست بکنه؟ اینکه خدا ما رو آزاد آفریده پس هرکار دوست داشتیم بکنیم هم شد حرف؟
s_bagherzadeh
s_bagherzadeh
٩٧/٠٤/٢٠
٣
٠
اینطوری هم نمیشه ک همش زور بالاسر آدم باشه..این حجم از زور فقط باعث زده کردن آدما از همه چی میشه.
s_bagherzadeh
s_bagherzadeh
٩٧/٠٤/٢٠
٣
٠
بعدم،کی گفت تو انظار عموم؟ چرا الکی حرف تو دهن من میزارین؟
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
٠
١
آقای باقر زاده اگر ایشون واسه خودش این دلقک بازی رو در میاورد هیچ کسی با اون کاری نداشت. اصلا قرار نیست حکومت زندگی خصوصی مردم رو جستجو کنه. تو خلوت خودش هر هنر!!! و تردستی و حرکاتی که دوست داره انجام بده. اما مشکل اونجاست که این هنرنمایی!! ها رو تو شبکه اجتماعی انتشار میده و ایجاد فساد و بی بندباری میکنه. من خواهش میکنم اینقدر این آیه شریفه لااکراه فی الدین رو دست آویز نکنید. برید از هر کارشناس رسمی در مورد این موضوع بپرسید و نظرتون رو دقیق بگین.! خدا شاهده که الان هر گناهی که تو جامعه مرتکب میشن این آیه رو واسه توجیه اون مفسده میارن.!!!
s_bagherzadeh
s_bagherzadeh
٩٧/٠٤/٢٣
٢
٠
ای آقا،دلتون خوشه..چه فساد و بی بند و باری؟!! شما مثل اینکه تو جامعه الان زندگی نمیکنین تا تعریف واقعی فسادو بفهمین..فساد اونیه ک همش دارن کشورو میدزدن و حالا بجای اینکه برن دزدارو بگیرن،زورشون به یه بچه رسیده..مسئولای ما بزن وضع اقتصادو درست بکنن،دین مردم هم درست میشه..بنظر منکه اصلا کار بدی نکرده رقصیده.شما یا هرکس دیگه که بدتون میاد نگاه نکنین..والا
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٧/٠٤/٢٢
٢
٠
این کار صدا و سیما مصداق بارز امر به منکر بود! چون اولا خیلی ها که ماعده رو نمی شناختند الان میشناسنش و کارهاش رو دنبال میکنند. دوما قلب ها رو نسبت به اسلام چرکین تر کرد! تا جایی که یادمه واسه امر به معروف کردن یک سری شرایطی لازم بود، که مثلا آبروی طرف نره و اون حرف اثر کنه و از این حرفها، الان دقیقا برعکس شده! میتونستند بهش بگند این کار زشته و نکن. نه اینکه بیان ازش اعتراف بگیرند که آیا پشیمون نیستی و از این حرفها. بعد هم فیلم رو پخش کنند!
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
٠
١
فاطمه خانم باید بگم همه دستگاه های نظارتی همه نوع تذکر به این افراد دادن. چه کتبی و چه احضار اولیا. اما نه فقط گوشی بدهکار این تذکرات بود بلکه تهدیدات مضحک هم چاشنی کار شد. ضمنا آبرویی از کسی ریخته نشده چون نام ونشانی از این افراد عنوان نشد. چیزی که هست این آدم ها چون به عنوان شاخ محسوب میشن!! ناخودآگاه مشهورن.!!
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٣
٢
٠
ابرویی از کسی ریخته نشد://// تو صدا و سیما اسم اختلاسگرا مخفف اسم اصلیه حالا انقدرررر راحت با ابروی یه دختر بازی میکنند در ضمن مائده شاخ مجازی نیست کسیه که میرقصه و قبل از این چند هزار نفر فالووئر داشته. شاخ مجازی به کس دیگه میگن.
فائزه
فائزه
٩٧/٠٤/٢٣
٠
٢
خوب شد دستگیرش کردن و ازش اعتراف گرفتناا، مفسد فی الارض
فائزه
فائزه
٩٧/٠٤/٢٣
١
١
همین که انجمن گذاشتید و داریم راجع بهش بحث میکنیم یعنی به هدفشون رسیدن
فائزه
فائزه
٩٧/٠٤/٢٣
٢
٠
مائده ها باید قربانی این سیاست بازی کثیف بشن!
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
١
٢
موضوع رو سیاسی نکنید.
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
٠
٠
دوستان عزیز و همه خواهران جیمی، امروز روز میلاد حضرت معصومه (س) که به روز دختر نامگذاری شده. تبریک صمیمانه من رو پذیرا باشید. این متن زیبا رو به همه خواهران تقدیم میکنم : عرضی ندارم بانو فقط یادت باشد امروز که دختری در آینده مادر دختر دیگری هستی و روزی می‌آید که مادر بزرگ می‌شوی پس جدا از همه ناپاکی‌ها، تو پاک بمان! روز دختر مبارک
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٤/٢٣
١
٠
یه روز از دنیا جلویی عزیز :)) برو تقویم رو یه نگاه بنداز
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
٠
٠
ضمن عذر خواهی از همه دوستان. کلمه " پیشاپیش" رو به اول پیامم اضافه کنید.
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٣
٠
٠
شما که دستی تو عوض کردن موضوعات و مطالب داری یک کلمه هم به این یام ما اضافه میکردی "عزیز".
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٤/٢٣
١
٢
اجازه شو ندارم متاسفانه
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٣
٢
٢
بخاطر اینکه حرف از واقعیت میزنم کامنت ها و متن های من منتشر نمیشن ‌.اونقدر آدم پستی ........هست اون بشر که خودنمایی و تزویر و دورویی رو به اوج خودش رسونده ‌..الان اگه منم چاپلوسی میکردم و براش فرش قرمز پهن میکردم تو صدر همه ی پست ها و انتشار ها بودم .‌‌آدم بی عرضه تر از توو پست تر از تو ندیدم ‌‌خوبه اینحا دنیای مجازیه که همچین میکنی ..وگرنه وااای به روزگار انسانهایی که با تو سروکله میزنن ...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٤/٢٣
١
٢
خط قرمز هر سایت و مجموعه ای مشخصه. قرار نیست هر حرفی رو که منتشر کنیم. درست حرف بزن، جو نده، ضد انقلاب و نظام نباش، حرف های حقت منتشر میشن
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٤
١
٠
کدوم درست حرف زدنا ...کدوم ضد انقلاب .کدوم خط قرمز ‌‌همین الان تو همین انجمن هزارتا حرف زدشده فقط کامنت های من ضد انقلابی و جو بهم زنو داغون کننده هستش ‌‌.جالبه...........سلام دادن و تحسین من جز خط قرمزهای سایته ..اما انتقاد و اسم آوردن و زمین گیر کردن افراد از طرف شما ‌جزو حَسَنات و برکات سایت ... و خداوند با صابرین است ‌تمام ‌......
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٤
٠
٠
آقای خطیب اگر نظرات آقاشهرام با کمی سانسور قابل پخشه اجازه بدین منتشر بشه. تا ببینیم ایشون نظراتش پیه
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٧/٠٤/٢٤
٢
٠
عه چه اسمی داشته این انجمن؛ خدمتتون عرض کنم که کی و چه وقت و چه زمانی و چه جوری مهمه؟ وقتی که یکی ازمسئولین می فرمایند مفسدان اقتصادی رو نگیریم بهتره پس فردا میان ایشونو دستگیر میکنن قطعا صدای ملت درمیاد، وقتی میبرنش جلو تلویزیون ملی به اصطلاح عبرت بشه اما وقتی تو دین اسلام رو یک چیزی به اسم ابرو تاکید شده قطعا صدای همه درمیاد، وقتی موقع گرونی ها این ادمو دستگیر میکنن و مشکل مملکت میشه ایشون قطعا صدای منم درمیاد فی نفسه کار ایشون رو تایید نمی کنم اما کار صدا و سیما و‌دولت رو که اصلااااااااا تایید نمی کنم چه بسا که طرفدارا ایشونم بیشتر شدن:) ما هر چند وقت یکبار یک کسی رو بولد میکنیم حواس مردم از گرونی پرت بشه مردم مام حاضر در صحنه:)
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٦
٠
٢
تو نظراتتون عمل قبیح و رقاصی اون شخص کاملا گم بود. اینقدر فرافکنی نکنید. دزدان بیت المال هم نوبتشون میرسه.
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٦
٢
٠
ولی اینکه کی نوبتشون میرسه خدا می دونه