خانه انجمن بهترین و زیباترین شعر
٣٧٤
٥٤
SHAHRAM-BAZLI

بهترین و زیباترین شعر

بهترین و زیباترین شعر

بهترین شعری که تا بحال خونده اید را به اشتراک بگذارید .

٩٧/٠٤/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٤/٢٥
١
٤
هر که را نیست ادب لایق صحبت نبود
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٥
٢
١
آره دقیقا این مورد بخصوص رو با شاعرش موافقم .خداوند علو درجاتو بهشون عطا کنه که هرزگاهی هر چند بی نصیب انسانها رو به تامل وامیداره ....وخدا احوال بندگانش را بهتر میداند جناب
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٥
٠
٠
سلام ..جناب من دیشب یه یادداشت آماده کرده بودم بنام آهای دیوانه با مضمون اجتماعی برا قسمت پنجره و کافه ..که با موفقیت ارسال گردید .که با اون مطالب دز صف انتشاز بنده به نوزده میرسید که همونم نشون داد .امروز بصورت اتفاقی دیدم که دوباره شده هیجده .برام جای سوال داشت .میشه لطف کنید و دلیلشو بگید
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٤/٢٦
١
٠
سلام از طریق پنل کاربری تون به مدیریت پیام بدید و پیگیری کنید. بخش مطالب خارج از زیرمجموعه ادمین هاست
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٦
٠
٠
سپاس
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٤/٢٥
٠
٠
ما را به سخت جانی خود این گمان نبود / شکیبی اصفهانی
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٥
١
٠
درود بر شما .خیلی و عالی و زیبا بودند ..سپاس فراوان ...
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٤/٢٥
٢
١
ای غایب از نظر به خدا میسپارمت / حضرت حافظ
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٤/٢٥
٠
٠
چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند / حضرت حافظ
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٤/٢٥
٠
١
وحشی چه پرسش است که شد با که آشنا / خود گو که او به غیر تو بیگانه ی که بود ؟! / وحشی بافقی
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٤/٢٥
٠
١
مگر صبا برساند سلام یارو را / وگرنه با که بگویم حکایت او را / حکیم نزاری جان :)
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٥
٠
١
چشمی که گناه می کند هر شب و روز / لایق نبود ز بهر دیدار هنوز / خواهی که جمال گل نرگس بینی / چشم دگری بساز و این دیده بسوز
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٦
٠
١
خیلی عااالی بود اقا........
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٤/٢٥
١
١
ور هیچ نباشد چو تو هستی ، همه هست / سعدی جان :)) شعر خوب که زیاده ، ولی به همین چندتا بسنده میکنم :)
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٥
١
٠
دوستت دارم بی انکه بدانم چطور، کجا یا چه وقت....؟ تورا اینگونه دوست دارم چون طریق دیگری برایش نمیدانم...
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٤/٢٥
٠
٠
خیلی زیباس:)
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/٢٥
٢
١
مثل باران بهاری که نمی گوید کی بی خبر در بزن و سرزده از راه برس/ حسین منزوی
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٥
٠
٠
چقدر این قطعه زیباست ‌.....
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٥
٠
١
بگو ستاره نتابد ،پرنده پر نزند که عاشقانگی ات را کسی نظر نزند
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٤/٢٥
٠
١
چرا انجمن منو دزدین!! ://// هنو من الان اومدم بزارم:/
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٤/٢٥
٣
١
نمیدونم شعره یا ن,هرچی هس خیلی به دل میشینه خوندنش! اینه" عاشقم..... اهل همین کوچه ی بن بست کـناری ، که تو از پنجره اش پای به قلب منِ دیوانه نهادی ، تو کجــــــــــــــــــــــــــــا ؟ کوچه کجـــــــــــــــــــــــا ؟ پنجره ی باز کجــــــــــــا ؟ من کجــــــــــــــــــــــــــا ؟ عشق کجــــــــــــــــــــــا ؟ طاقتِ آغاز کجــــــــــــــا ؟ تو به لبخند و نگاهــــــی ، منِ دلداده به آهــــــــــی ، بنشستیم تو در قلب و منِ خسته به چاهـــــــــی...... گُنــــــــــــه از کیست ؟ از آن پنجره ی بــــــــــــــاز ؟ از آن لحظه ی آغـــــــــــــاز ؟ از آن چشمِ گنه کــــــــــــار ؟ از آن لحظه ی دیـــــــــــدار ؟ کاش می شد گُنهِ پنجره و لحظه و چشمت ، همه بر دوش بگیرم جای آن یک شب مهتاب ، تو را تنگ در آغـــــــــــــــــــــوش بگیرم...." شاید شماهم بپسندید:)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٥
١
١
خیلی دلنشین و زیبا بووود .سپاس از شما
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٥
١
٠
بیهوده مرا از قفس عشق مترسان ... پروانه خودش حاصل یک پیله تنگ است
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٧/٠٤/٢٦
٠
٠
عالی :)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٦
٠
٠
ممنونم
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٥
٠
١
دست تو باز میکند پنجره های بسته را هم تو سلام میکنی رهگذران خسته را
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٦
٠
١
خدايا! اگر دستبند تجمّل نمي­بست دست كمانگير ما را، كسي تا قيامت نمي كرد پيدا از آن گوشه ي كهكشان تيرِ ما را ولي خسته بوديم و ياران همدل به ناني گرفتند شمشير ما را ولي خسته بوديم و مي برد طوفان تمام شكوه اساطير ما را طلا را كه مس كرد، ديگر ندانم چه خاصيّتي بود اكسير ما را
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٦
٠
١
به خاطر ابراز نظخواهرم انسانيت اينگونه نيست شخصيت هم زيباييه در گونه نيست خواهرم اين بد حجابي خاري است شخصيت هم نيست بيماري است خواهرم اين بد حجابي ترکش است با حجاب ديده در آرامش است خواهرم اين عشوه و نازو ريا اي دريغ از عفت و يک جو حيا نازو عشوه جلوه اي حيواني است قلب مولا خون از اين ناداني است قلب مولا درد ناک گرديده است بد حجابي ريشه کن گرديده است ؟ از شهيدان يادي ايا مانده است يا که عکس و چفيه بر جا مانده استرتان بسیار سپاسگزاریم
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٦
٠
١
روزگاری شهر ما ویران نبود/ دین فروشی اینقدر ارزان نبود صحبت از موسیقی و عرفان نبود /هیچ صوتی بهتر از قران نبود دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او را عالمی تسلیم بود اینک اما.... ا پشت پا بر دین زدن آزادگی ست/حرف حق گفتن عقب افتادگی است آخر ای پرده نشین فاطمه (س)/کی رسی بر داد دین فاطمه(س)
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٢٦
١
١
هیچ می‌دانی که هستم؟! بنده آقازاده‌ام یعنی از خرطوم فیل و آسمان افتاده‌ام نقطه‌چین شد حضرت بابا برای مملکت! مملکت حالا اگر جبران کند، آماده‌ام چون که بابا می‌برد با خود مرا جاهای خوب هست تنها دست ایشان، روز و شب قلاده‌ام کار و بار هر کسی گیر من است و در عوض بنده بند هیچ چیزی نیستم... آزاده‌ام! نیّتم مشکل گشایی بوده است و کار خیر گاه اگر سهواً به شخصی زیرمیزی داده‌ام حزب بادم، هر طرف مقدور باشد می‌روم می‌رود هر ور که راهی باز باشد جاده‌ام جمع اضدادم، مخاطب‌های من گسترده‌اند گاه در میخانه‌ام گاهی سر سجاده‌ام موضعم اصلاً، اصولاً، واقعاً معلوم نیست گاه نرم و مخملی، گاهی ولی سنباده‌ام درک من کار شماها نیست هرگز، بیخیال خلقتی پیچیده دارم گرچه شاید ساده‌ام در توانایی من این بس که شیطان رجیم مانده در ظرفیت مافوق فوق العاده‌ام
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٦
٠
١
واقعا بینظیر بووود ..چند بار شایدم بیشتر خوندمش .خیلی خیلی ممنونم ...میشه لطف کنیدو اسم شاعرشم بگید ....
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٧/٠٤/٢٦
٠
٠
مرسی :)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٦
١
٠
شکر ایزد فن آوری داریم صنعت ذره پروری داریم از کرامات تیم ملی مان افتخارات کشوری داریم با نود حال میکنیم فقط بس که ایراد داوری داریم ما برای ثبات اصل حجاب خط تولید روسری داریم خواهران از چه زود میرنجید ما که قصد برادری داریم سعید بیابانکی ..البته کاملش یادم نبود .‌
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٤/٢٧
٠
١
منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن/ منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن/ وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم/که در طریقت ما کافریست رنجیدن...// و // در کوی تو معروفم و از روی تو محروم / گرگ دهن آلوده یوسف ندریده...
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٧
١
١
آخ که چقدر بابام این شعرو زمزمه میکرد ....ممنون
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٥/٠٤
٠
٠
اگر در قید حیات نیستن که خدا رحمتشون کنه و اگر هستن انشالله همیشه سایشون رو سرتون باشه.
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٨
١
١
با سلام ....دوستان مهربونم .به علت در گذشت زنعموی عزیزم .چند روز هیچ فعالیتی نخواهم داشت ‌.خداوندهمه ی درکذشتگان را رحمت نماید .... پی نوشت ..صرفا جهت اطلاع بود .چون هر روز سعی میکنم تا فعالیت بجایی داشته باشم و بیاموزم ...سپاس از همه ی عزیزان
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٤/٢٨
٣
١
دامش ندیدم ناگهان در وی گرفتار آمدم/#مولانا_جان
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٣٠
٠
٠
به به ‌چقدر زیبا و دلنشین
زینب اسکندری
زینب اسکندری
٩٧/٠٤/٢٨
٢
١
دستت مبارک است که چک میزند به گوش.دستت مبارک است که می آورد به هوش.عیسی دستهای مبارک بزن مارا.تا مُرده‌ای به زنده شدن مفتخر شود//حسین صفا
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٣٠
٠
١
سپاس فراوان ...ممنون
m_sepehri
m_sepehri
٩٧/٠٤/٣١
٠
٠
این شعر از کاظم بهمنی : تو همانی که دلم لک زده لبخندش را/او که هرگز نتوان یافت همانندش را/منم آن شاعر دلخون که فقط خرج تو کرد/غزل و عاطفه و روح هنرمندش را/از رقیبان کمین کرده عقب می ماند/هر که تبلیغ کند خوبی ِ دلبندش را/مثل آن خواب بعید است ببیند دیگر/هر که تعریف کند خواب خوشایندش را/مادرم بعد تو هی حال مرا می پرسد/مادرم تاب ندارد غم فرزندش را/عشق با اینکه مرا تجزیه کرده است به تو/به تو اصرار نکرده است فرآیندش را/قلب ِ من موقع اهدا به تو ایراد نداشت/مشکل از توست اگر پس زده پیوندش را/حفظ کن این غزلم را که به زودی شاید/بفرستند رفیقان به تو این بندش را :/«منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر/لای موهای تو گم کرد خداوندش را »
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/٠٥
١
٠
خیلی خیلی زیبا بووود ...ممنونم ازت .....
qazal_y
qazal_y
٩٧/٠٥/٠٤
٠
٠
شما نوشتین شعر بیشتر دوستان بیت نوشتن... خب من میخوام شعر استاد شهریار و بذارم حالا چرا آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا/////بی وفا حالا که من افتاده ام از پا چرا نوشداروئی و بعد از مرگ سهراب آمدی/////سنگدل این زودتر می خواستی حالا چرا عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست/////من که یک امروز مهمان توام فردا چرا نازنینا ما به ناز تو جوانی داده ایم/////دیگر اکنون با جوانان نازکن با ما چرا وه که با این عمرهای کوته بی اعتبار////اینهمه غافل شدن از چون منی شیدا چرا شور فرهادم بپرسش سر به زیر افکنده بود////ای لب شیرین جواب تلخ سربالا چرا ای شب هجران که یک دم در تو چشم من نخفت/////اینقدر با بخت خواب آلود من لالا چرا آسمان چون جمع مشتاقان پریشان می کند////در شگفتم من نمی پاشد ز هم دنیا چرا در خزان هجر گل ای بلبل طبع حزین////خامشی شرط وفاداری بود غوغا چرا شهریارا بی حبیب خود نمی کردی سفر////این سفر راه قیامت میروی تنها چرا
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/٠٥
٠
٠
بسیار زیبا .....خیلی خیلی ممنون بخاطر این انتخاب زیبا ....
qazal_y
qazal_y
٩٧/٠٥/٠٥
٠
٠
قربان شما....ممنون از شما بابت ایجاد چنین تایپیک زیبایی!
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠٥/٠٨
١
٠
گفتی اندر خواب بینی بعد از این روی مرا..............ماه من در چشم عاشق آب هست و خواب نیست
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/٠٨
٠
٠
به به ‌‌‌....خیلی ام زیبا ...
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠٥/٠٨
١
٠
دیشب صفایی بود با خیالت خلوت مرا........ولی من باز پنهانی تو را هم آرزو کردم