خانه انجمن از هر انگشتت چند تا هنر مي ريزه؟
٢٧٤
٣٣
ردپای قلم

از هر انگشتت چند تا هنر مي ريزه؟

از هر انگشتت چند تا هنر مي ريزه؟

آدما داراي استعداد هاي گوناگون و عجيب و غريبي هستند. اولا بگو هنر و منر و تخصص و مهارت چي داري؟

يا اينكه چه كارايي بلدي انجام بدي كه خارق العادس و هركسي نمي تونه اون رو انجام بده.

(ديديد بعضيا رو برق نمي گيره....بعضيا بدنشون آهنرباييه...ووو...

٩٧/٠٤/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/١٣
٠
٠
هنر: نقاشی/ تخصص: پس انداز / مهارت: برق و مخابرات خخخ
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
يك نمونه نقاشي بزاريد رو سايت ژس حتما... پس حسابي مايه دار هستيد يا بانك داريد...اگه نداريد بانك بزنيد...
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
کاش مایه دار بودم
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
مايه داري فكر كردن زياد مي خواد و حركت و ريسك...
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٤/١٤
٠
٠
زیاده حضور ذهن ندارم..:))
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
معلومه سرشار از مهارتيد... :)
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٤/١٤
٠
٠
هنر نقاشی..مهارت بالارفتن از دیوار راست که تهش زخمی بشی اما بازم تکرارش کنی و ول کن نشی.. هنر و تخصص زیاده.ب وقت مناسب شکوفا میشه:))
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
شما هم نمونه كار بفرستيد حتما... زخمي شدن كه...نگيد من نشده جايي برم بيام زخمي نشم... :)
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/١٤
٠
٠
فقط ای کاش ریسک پذیر بودم تا پیشرفت می کردم
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
علت اينكه ريسك پذير نيستيد اينه كه جلوتر رو مي بينيد و ميدونيد قراره چي بشه...بعضي وقتا بايد چشما رو بست مثل خانوما از وسط خيابون رد شد هيچيتم نشد... :)
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
:||| مثه خانوما :///
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
خانم ژهلوان باور كنيد غالباً خانما همينجوري هستنا...:))))
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
ژهلوان خودتونین 😐 خیر اینطور نیستن..اشتباه یه نفرو به همه خانوما نسبت ندین جناب😐😐😐 ایش :/
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
همین پریروز نشستم دودوتا چارتا کردم دیدم خونه نشینی درآمدش بیشتر از مغازه داریه، از امروز مغازه رو به طور رسمی میخام ببندم:-)
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
بيشتر فكر كنيد براي بستنش...
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
خب حالا يك شوخي كردم...خانم پهلوان...:(
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
خب :)
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٤/١٥
٠
٠
خیلی عجیب غریب نیستم :)) یه دختر معمولی که سعی میکنه هرکاری رو تا جایی که میتونه به بهترین نحو انجام بده! یه کم شعر میگم مینویسم و البته اشپزی خوبی هم دارم 😅 گوش خوبی هم تو موسیقی دارم ینی اینو بهم گفتن نمیدونم دقیق ینی چی -__- تازه دارم میرم دنبالش:دی تخصص تحصیلیمم که تغذیه و رژیم درمانیه و این ینی رژیمای خوبی هم میدم بچه ها در جریانن:دی فن بیان خوبی دارم تدریسمم بد نیس خوب میفهمونم و مشاور خوبی هم میشدم اگر میرفتم دنبالش و کلا خیلی تو حرف زدن تخصص دارم-__- :دی🙄 از خودمم زیاد تعریف میکنم :دی😅😅😅😅 یه سری توانایی ها هم دارم که باید دید نمیشه توضیحش داد :| :دی
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
ايييييييين همههههه تواناييييييي.....چه خبره.... شعرش رو لازم داريم ...آشپزيشم رو لازمه داريم... :)...گوشششششششم لازم داريم....صدامون بد نيست آخه...كسي نيست گوش كنه....:)
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
شما چیزایی که لازم دارید رو لیست کنید من سر راه میگیرم میام:دی در ضمن من گوشم خوبه نخواین زود بد بشه :دی
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
آدرس رو بزاريد ميفرستم با پيك ..خخخخخ
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
میخواین ادرس بذارم دی اکتیو بشم؟ شما چطور دلتون میاد با یک هنرمند این کارو بکنین؟:( نکنه حسودی کردین ؟😅😅😅
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/١٧
٠
٠
آره حسوديمون شد... :(((((
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/١٥
٠
٠
بنظرم هر شخصی با هر رنج شخصیتی هنر و توانایی های خاص و فوق العاده ای داره .بخشی از اونا استعداد های خدادای هستن و بخشی دیگر با سعی و تلاش بدست میان.که البته برا شکوفا کردن هر دو حالتش بایستی تلاش کرد...
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
موافقم....ولي بعضي وقتا كشف نمي كنيم يا دير كشف مي كنيم...
amineh_hz
amineh_hz
٩٧/٠٤/١٧
٢
٠
خواب تا حد زخم بستر، فيلم ديدن تا جاي كه شدت اشك به همراه درد و البته دعوا اعضا خانواده جلوش رو بگيرن، كتاب خوندن زياد كه باعث شده ديگه كتابي نخونده نداشته باشيم تو كتابخونه ي خونه ، و عدم مشكل با غذا نخوردن تا اندازه كه فشار نيازمند سرم بشه.
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/١٧
١
٠
خيليي خوبه...
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/١٧
١
٠
سُرم خيلي خوبه...من دوس دارم...:)
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٤/١٧
١
٠
وقتی بهشون نپردازی چه فایده:(
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٤/١٧
٠
٠
واقعاً همینطوره ، حرف دل بنده رو گفتین !
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/١٧
٠
٠
بنده هم قصدم اينكه مطرح بشه بهش پردازش بشه...