خانه انجمن غولی به نام کنکور
١٩١
١٩
pari_kiani

غولی به نام کنکور

غولی به نام کنکور

سلام. فردا و پس فردا کنکور سراسری سال 97 برگزار میشه

1. به کنکوری ها چه توصیه هایی می کنید؟ چی کار کنن که کمتر استرس بگیرن؟

2. روز قبل و بعد کنکورتون چطور گذشت؟

3. حاضرید دوباره برگردید به دوران 18 سالگی و کنکور بدید؟

٩٧/٠٤/٠٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٤/٠٦
٢
٠
سلام/ توصیه م اینه که بدونن تو دانشگاه هیچ خبری نیست! فلذا استرس نداشته باشن واقعا. آواز دهل از دور خوشه! به جاش برین یه فن و حرفه ای یاد بگیرین هم به درد دنیاتون بخوره هم آخرتتون. البته دانشگاه هم برید چون واقعا در روابط اجتماعی و جهان بینی تون خیلی تاثیر میذاره اما حرص و جوش واسش نخورید و نزنید --- برای استرس کمتر خب توکل به خدا و رفتن به حرم و بیخیالی خیلی خوبه!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٤/٠٦
٠
١
صبح چهارشنبه که پا شدم می خواستم ریوویو کنم دوباره درسام رو که استرس درونی زد بهم ریخت منو! و به تجویز خانواده از صبح تا شب PES بازی کردم! ساعت 9 شب هم خوابیدم! روز کنکور هم که اون استرس و حال بد رو داشتم ولی خب با دیدن سوالا و تسلطم خیلی از استرسم کم شد الحمدلله. بعدشم رفتیم خونه جاتون خالی دوباره تا شب PES بازی کردم! به دفترچه و کلید اولیه کنکور و اینا هم کار نداشتم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٤/٠٦
٠
٠
خیر حاضر نیستم
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٤/٠٦
٠
٠
:))
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٤/٠٦
٣
٠
کنکور فک کنم اینجوریه که یه سال بیکار میچرخی و عشق‌و‌حال میکنی به اسم درس خوندن، بعد که قبول شدی بازم ۴سال بیکار میچرخی و عشق‌وو‌حال میکنی به اسم درس خوندن، بعدشم که بازحمت مدرکتو گرفتی باز بیکار میچرخی و دنبال کار میگردیو فاتحه میخونی به درس خوندن
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٤/٠٦
٠
٠
کلا هرکی‌ که مدرک گرفته و اون مدرک به دردش نخورده بعد از اتمام دانشگاه در پوکرفیس‌ترین حالت ممکن برای یک انسان قرار داره. [گیفِ اون پیرمرده که تو صحن حرم حیرونه و ماتش برده]
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٤/٠٦
٠
١
سلام . به کنکوریا توصیه ای ندارم :( هرکی فهمید چیکار کنن استرس کمتر بگیرن به منم بگین :((( از استرس مردم دیگه -_- روز قبل کنکور که امروز باشه وحشتناک استرس دارم :( همه ی دردا اومده سراغم :( گلوم وحشتناک درد میکنه :( کمرم درد میکنه :( دلم درد میکنه :( تب کردم :( یهو میزنم زیر گریه :( و اینطوری بگم که دارم میمیرم :( حاضرم زودتر رد بشه و بره :(( خسته شدم
Atefe_K
Atefe_K
٩٧/٠٤/٠٦
١
٠
روز قبل کنکورم ک امروز باشه هیچ حسه خاصی ندارم:|استرس ندارم:|قراره پارکم گذاشتم با رفقا ک خوش بگذرونیم:|
Atefe_K
Atefe_K
٩٧/٠٤/٠٦
١
٠
درس نخوندم..امادگی ندارم..دانشگا چرته..مثه چی ازم توقع رتبه ی دورقمی و سه رقمی دارن حتی اما من برام مهم نیس:|تا دویه ظهر خاب بودم و احتمالا فردام سره جلسه خوابم^_^ن حاضر نیستم دوباره بگذرونم..استرس ندارم اما دورانیه ک ب هیچ دردی نمیخوری و هیچ کاری هم نمیذارن انجام بدی و کلا ی مفت خور ب تمام معنا میشی=9
Atefe_K
Atefe_K
٩٧/٠٤/٠٦
٠
٠
و اینطوری میشه ک صب تا شب انلاینیم^_^
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٧/٠٤/٠٧
٠
٠
توصیه ای ندارم، چون هرچی هم بگی بی فایدست طبیعیه بنده خدا استرس داره، روز قبل کنکورم و یادم نمیاد ولی همه باهام مهربونتر بودن خخخ شبش ولی با خاک یکسان شدم -_- از 12که نیت کردم بخوابم تا ساعت چهار دقیقا سر هر دوساعت گلاب به روتون حالم بهم میخورد کلا خواب برای کسی نذاشته بودم:/ ساعت چهار که رفتم بخوابم تا دو ساعت بعد یهو اقای پدر بیدارشدن گفتن یکبار دیگه حالت بهم بخوره نمیذارم صب بری سر جلسه:| گفتن داری خودتو به کشتن میدی(ظاهرا حالم خیلی بد بوده) واینگونه بود که تا صب راحت خوابیدم بعدم رفتم حوزه، داخل هم که بودم همه چی خوب بود ولی دوبار امبولانس اورده بودن دوسه نفر و برده بودن مادرخانومی پشت در نگران بودن هربار میگفتن این یکی که بیاد بیرون دیگه منم باحال دیشبم خخخ ولی خداروشکر حالم خوب بود:)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٤/٠٧
٣
٠
آره دلم میخواد به 18 سالگیم برگردم و مثل اون روزا شاد باشم و انقدر زندگی رو سخت نگیرم :) زندگی رو سخت نگیرین کنکوریا، من آدم درس خونی نبودم اما در همون حد خودم آزاد مشهد قبول شدم و البته توی دانشگاه درس خون شده بودم در حدی که شاگرد ممتاز هم شدم. اما بعد 4 سال و اتمام دانشگاه بیخیال درسایی که خوندم شدم و رفتم سراغ چیزی که واقعا دوسش داشتم. اولش سخت بود اما کم کم بهتر شد. حالام اگر بخوام برام کار هست. مطمئن باشین اگر تلاشتون رو کرده باشین بی جواب نمی مونین. اگر یکی میبینین بیکار می چرخه و ناله میکنه که کار نیس و... بدونین حرف الکی میزنه. اگر کسی دنبال خواستش بره کارش رو هم گیر میاره. خدا جواب تلاش های شما رو میده پس اگر کنکور و درس و دانشگاه نشد هزار تا راه دیگه هست که بتونین باهاش زندگیتون رو بچرخونین و مایه افتخار خانوادتون باشین.
صاد
صاد
٩٧/٠٤/٠٧
١
٠
چه حال خوب کن بود😍 مرسـیی
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٤/١٢
٠
٠
خواهش میکنم. انشالله همه موفق باشن و دل خوش داشته باشن 😊
صاد
صاد
٩٧/٠٤/٠٧
٠
٠
سب قبل کنکور ک دیشب باشه خیلی خوشحال و خندان پر انرژی طی کردیم😉😅 بعد کنکورم رفتیم یه عالمه جیغ زدیم...😎 کلا خوش گذش😁😁، استرس فقط کارایی رو کم میکنه،دیگ از اینجا ب بعد باید توکل کرد ان شاالله برا هممون خیر پیش بیاد🙂
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٠٨
٠
١
حالم از درس و مدرسه و دانشگاه بهم میخوره، این همه بیست گرفتم به کجا رسیدم؟ / روزای کنکور کاردانی و کارشناسیم از کنکور که بر میگشتم تازه خونواده از خواب بیدار میشدن خخخ/ کنکوریای محترم، رشته فقط انسانی، غیر این عمرتون تباهه
فائزه
فائزه
٩٧/٠٤/٠٨
١
٠
امیدوار کنکوری ها موفق بوده باشن :)