خانه انجمن بهترین خاطره ،بهترین سفر
٢٢٤
٣٥
SHAHRAM-BAZLI

بهترین خاطره ،بهترین سفر

بهترین خاطره ،بهترین سفر

بهترین سفری که تا حالا رفتین رو در یک جمله توصیف کنید 

. بهترین خاطره ای که در سفرهایتان داشتین رو بیان کنید .با این تفاسیر که کِی و کجا اتفاق افتاده است

‌‌ بنظرتون بهترین و زیباترین مکان های گردشگری ایران کجا واقع هستند .. 

و کلام آخر .اگه قرار باشه همین فردا بار سفر ببندین ‌یهویی دوس دارین کجا برین ‌...

٩٧/٠٤/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
سرم دارد هوای خسرویه/ دلم خواهد صفای خسرویه/ مگو خَروِه، بگو خروارها گُل/ گلستان، دلگشای خسرویه/ چو خواهی آبِ شیرین و گوارا/ بنوش از چشمه‌های خسرویه/ به هر شاخهِ گُلی بنشسته بلبل/ غزل خوان، خوش نوای خسرویه/ به صحرا سبزه و در بوستانش/ ببینی غنچه‌های خسرویه/ شکوفا می‌کند روح و روان را/ بهارِ دلربای خسرویه/ به پاکی و صداقت گشته مشهور/ زنانِ با حیای خسرویه/ بسی مردانِ با ایمان باشد/ به باغ و کوچه‌های خسرویه/ همه زحمت کش و اهل نمازند/ به یاد نغمه‌های خسرویه/ دو مسجد، یک زیارتگاه دارد/ همین باشد ثنای خسرویه/ اگر خواهی بدانی درد او را/ چنین باشد ندای خسرویه/ عزیزان، مهربان باشید با هم/ محبّت، آشنای خسرویه/ بر آن کس، احترامی کرد و بخشید/ شود شامل، دعای خسرویه/ »رحیمی» از خدا خواهد همیشه/ در این دنیا، بقای خسرویه/ (شاعر: مرحوم میرزا علی رحیمی- سال ۱۳۸۰)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
به به خیلی عالی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
دیروز رفتیم اسفراین مثلا سفر، رو گوگل مپ یه سد دیدم با یه پارک آبی، یکی جنوب شهر یکی هم شمال شهر، گفتیم اول بریم سد، حالا شما فکر کن با پراید وسط جاده ی خاکی ای که معلوم نبود دنبال سد میگشتیم تا اینکه یه بنده خدا گفت الان کنار سد واستادید و سد خشک شده خخخ، رفتیم پارک آبی گفتن آب چشمه ها کمه و خبری نیست، ما هم برگشتبم اول جاده ی اسفراین که یه روستای گردسگری بود( روستای رویین) غلغله بود انقدر آدم ریخته بود اونجا که فکر میکردی سیزده بدره خخخ، همون اندازه که قوچان لبنبات داره اسفراین هم عسل داره از اول تا آخر جاده اش ملت عسل می فروختن
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/١٦
٠
١
عجب سفری داشتین ...‌.‌
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
عه اسفراین بودین مستر..چ جالب!
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/١٧
٠
٠
دیگه یه خراسان شمالی که بیشتر نداریم:-)
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
دو هفته پیش هم رفتیم نیشابور، میرفتی دیدن عطار باید پول میدادی‌، میرفتی دیدم خیام باید پول میدادی، میخاستی غذا بخوری دوبرابر شهر خودت باید پول میدادی. به این نتیجه رسیدم که قوچان مرتب ترین و ارزونترین شهر شمال خراسانه
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/١٦
٠
١
بنظرم تجارب سفراتو کتاب کن ‌...
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
( به خاطر اقوام و بستگان)من تا حالا یا میرفتم خسرویه یا مشهد. سفرهای یهویی مون تو شعاع شما و جنوب و شرق و غرب قوچان خلاصه میشه که رفتیم تقریبا، دیگه مونده فقط قم و شیراز و اصفهان و تبریز.
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/١٦
٠
١
بنظرم تبریزو حتما برو که واقعا بینطیره
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/١٧
٠
٠
بار مالی داره تصویب نمیشه
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/١٦
٢
٠
موندم چجوری بجنورد با اون همه جاده های پر پیچ و خمش مرکز استان شده، صد رحمت به قوچان
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
خخخخ
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
از کدوم جاده رفتین؟ از گردنه ها رفتین؟ خیلی گردنه های بدی داره! ازبس پیچ و خم هم داره ک گیج میشی!!
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/١٧
٠
٠
قوچان بجنورد مگه چنتا جاده داره که من از کدومش رفته باشم/ مرکز هر استان با اتوبان یا بزرگراه باید به شهرهای استان متصل بشه که خدمات دهی راحتتر باشه
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
همینجا خطاب به مسئولین اوقاف قوچان عرض میکنم که خاک بر سرتون
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/٠٤/١٦
١
١
خخخ :|
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/١٦
١
٠
خاک بیشتر
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/٠٤/١٦
٢
١
بهترین سفری که رفتم ده سال پیش بود با خونواده رفتیم شمال، قم ، شیراز و اصفهان واقعا بهم خوش گذشت ..بعد از اون هر سفری رفتم اونقدر بهم خوش نگذشت.. 3 سال گذشته ام پامو از مشهد و حومه فراتر نذاشتم :/
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
ایشالا که امسال یه سفر توپ برید و لذتشو ببرید ‌‌‌
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٤/١٦
٠
١
کاشان!!با این که بابام ماموریتی رفته بود اونجا و صبحا میرفت سر کار ولی خیلی خوش گذشت! فین کاشان و حمام فین و کلا همه فینا:دی قمصرش واای که چه هواییه چه جاییه چه عطری داره پر از گل محمدی و ظرفای بزرگ گلاب گیری و ایناس واقعا معرکه اس
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
موافقم ...کاشان بینظیره ‌..ایشلا دوباره قسمت بشه .دوباره بریدو لذت ببرید ..
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٤/١٦
٠
١
یه سفر کیش خیلی خوش گذشت با این که تو اووج گرما رفتیم ولی تفریحاتش فوق العاده اس ولی بازار نرین اونجا-__- فقط برین تفریح
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
کیش هم واقعا لذت بخش و زیباست
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٤/١٦
٠
١
سه سال پیش بعد کنکورم یه مسافرت دو هفته ای هم رفتیم سمت شمال، من میگم به جواهر ده رامسر حتما سر بزنین=) از جاده ش گرفته تا هواش و جای قشنگش همه دیدنیه ابشار از زیر پاهات شروع میشه تو بالای ابرایی:)) دقیقا قله کوه های سرسبز .. لباس گرم بردارید که اونجا مردادش از بهمن سرد تره :)) ولی این همون مسافرتی بود که رتبه کنکورمو فهمیدم و دو روزم تباه شد:| الکی الکی
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
بله ..شمال کشور بینظیره ....
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/١٦
١
٠
هرسال دوبار میرم مسافرت که همیشه بهترین بودن عید که رفتم کیش یکی از بهترین سفرام بود که من نمیخواستم برگردم یه شهر شیک تمیز و سراسر پاساژ:) اگه بخوام همین الان ساکمو ببندم و برم ترجیح میدم یا برم یه شهر شیک مثل تهران و تبریز و کیش و اصفهان یا یه شهر خوش اب و هوا مثل لرستان :) نمیتونم بگم زیباترین مکان ایران کجاست ولی قطعا ابشار ها زیباترین مکان های ایرانن ابشار بیشه و اب سفید در لرستان ابشار شاهاندشت در مازندران و ابشار لُوِه در لرستان عاالین. خاطره که زیاده نمیدونم کدمو تعریف کنم...
mobina_aminfar
mobina_aminfar
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
ببخشید ابشار لوه در گلستان
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
بله . ....حق با شماست ..فکر کنم بهترین آبشار های ایران هم در لرستان هستش ....
بانوی غم(A_B)
بانوی غم(A_B)
٩٧/٠٤/١٦
٠
٠
قبل بانوی غمی یه سفر شمال وقتی 8سالم بود رفتیم با دوستان خانوادگیمون که خیلی خوب بود..بعد اون یه مسافرت با مقصدای مختلف ک اونم بد نبود..ولی یه کاشمر هم با دوستام اومدم خدایی چسبیدبهمون! اصلا محشر بود.. بعد بانوی غمی جایی بهم خوش نمیگذره و هیچ فرقی برام نداره..ولی مشهد خوب بود برام!خاطره ساز برام و هیچوقت یادم نمیره!
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/١٧
٠
٠
ایشالا که به زودی زود ‌بانوی غم بودنتون رو کنار بزارید و مثل سابق به سفرو گشت و گذار ادامه بدین ‌...
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٤/١٧
١
٠
دوس دارم ببندم برم هند...
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/١٧
٠
٠
هند ‌‌به به چه کشوری .....
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٤/١٨
٢
١
زیادن ولی اگر بخوام از بینش دو تا رو انتخاب کنم اولین سفر کربلایی که رفتم و روستای شیر آباد نزدیک علی آباد کتول. بی نهایت خوش گذشت. بهشته این روستا. خود علی اباد کتول یک آبشاری داره به اسم کبودوال بی نظیره هم خودش هم مسیرش و از اون قشنگ تر توی مسیرش یک دریاچه ای هست آباش رنگ نقرس از دور . وقتی تماشاش میکردم یاد دریاچه آب های نقره آنشرلی افتاده بودم. دلم میخواد هزار بار دیگه مسافرت برم همین روستا اما اگر یک روز خیلی پولدار شدم دلم میخواد برم شیکاگو و آمستردام هلند
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/١٩
١
٠
موافقم علی اباد واقعا عالیه ‌..پارک ناهار خورانشم که بینظیره ..البته یه روستا فکر کنم بنام جهانبینی هم داره که اونجام منطقه ی بینظیری هستش