خانه انجمن با 200 میلیون چه شغلی راه بندازیم؟
٣٨٤
٤٣
ردپای قلم

با 200 میلیون چه شغلی راه بندازیم؟

با 200 میلیون چه شغلی راه بندازیم؟

با دويست ميليون تومان چه كار يار حرفه اي  ميشه راه انداخت كه ماهيانه سود دو ميليون تومان بدهد؟

دوستان لطفاً با دليل و حساب و كتاب بيان كنيد - چون به جوابش نياز دارم...

ممنون...

٩٧/٠٤/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٧/٠٤/٠٢
٢
٣
ازین شرکت های شنبه ریز و شیر و ... بعدم یک تعداد دانشجو و دانش آموز رو جمع می کنی بهشون وعده پولدار شدن میدی و هی جنسات رو می فرشن و پولدار و پولدارتر میشی !
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٠٢
٠
١
شغلی که مربوط به شکم باشه مثل سوپر مارکت ( البته اگه پول رهن+ اجاره+ قبض آب+ برق + گاز + پول خرید یخچال+ قفسه+ میز اجازه بده).
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٤/٠٢
٠
١
مثل تغذیه حتی؟😅😅😅😅
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٠٣
٠
٠
اونم خوبه ولی زحمت داره
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٤/٠٣
٠
٠
غزل گرفتن روغن نارگیل و فروشش به آلزایمرداران چطوره حتی؟!:دی
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/٠٤
٠
٠
مكانش رو دارم...ولي كار آفريني نيست....بعدشم كل وقته آدمو مي گيره..الان كاسبي خرابه...بايد اقساطي اجناس رو بدي....
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٤/٠٤
٠
٠
روغن نارگیل گرفتن رو وقتی مطب زدم شروع میکنم قطعا بوری :دی بالاخره واسه جمع اوری اطلاعاتش زحمت کشیدم :دی
hoda
hoda
٩٧/٠٤/٠٢
١
١
برو بزار بانک ماهی 3 تومن سودشو بگیر وقت خودتو و مارو هم الکی نگیر.
خآنوم خآصــ
خآنوم خآصــ
٩٧/٠٤/٠٢
١
٠
:))))))))
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٠٢
٠
٠
بانک ملت سود روزانه اش هر یک میلیون، هشت هزار تومنه. همون مغازه سودش بیشتره
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/٠٤
٠
٠
سلام...شرمنده دير رسيدم... بانك برا يك مدن خوبه ولي يكسال بگذره مثل يخ كه آب مي شه و كوچيك آب ميشه ارزشش...
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٠٢
١
٠
بستگی به تفکر داره ‌.خیلی کارا میشه انجام داد ‌‌مهم نگرش اقتصادی داشتنه ..
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/٠٤
٠
٠
شما چند تاش رو بگيد...دوست دارم استفاده كنم...
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٠٤
٠
٠
خب هر شخصی بنا به شرایطی که داره .میتونه در هر شغلی موفق باشه ..مثلا میشه یه شرکت دانش بنیان زدو علاوه بر کار آفرینی و اشتغال زایی در هر منظری سود آوری کرد ...مثلا ..حدود پنج سال پیش با چندتا از دوستان که همگی تازه درس و دانشگاه رو تموم کرده بودیم ‌‌تصمیم گرفتیم .بانک جامعی در مورد دیابت قند .درست کنیم ‌.سال اولش که کلا ضرر بود .تا جایی که هیچی نداشتیم .حتی سرمایه ی اولیه مونم رفته بود .تا جایی که نامید شده بودیم .ولی بعدش با یه نگرش جدیدی در همون راستا شروع به پخش مخصولات پزشکی دیابتی کردیم .و الان خداروشکر همه چی خوبه
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/٠٤
١
٠
اتفاقا به ذهنم بود ولی موندم چه زمینه ایش رو انتخاب کنم... بیشتر توضیح بدید که چقدر درامد دارید ماهانه...چقدر سرمایه گزاری کردید
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٠٥
٠
٠
ببینید .سطح درآمد متفاوته .بازار مصرف دیابت در ایران تازه در حال رشد و پیشرفت هستش .مثلا قبلا فقط دستگاه تست قند خون و نوار و لنست .......اینا بودن که فرد مبتلابه دیابت و قند خون رو فقط آشنا میکرد و کار دیگه ای نبود .اما الان با وجود گسترش این بیماری .و در اولویت قرار دادن سلامتی ..و تولید محصولات بدون قند و رژیمی .که از استویا که گیاه بومی ایران و ایزومالت .که دارای قند طبیعی هستن ‌میتوان از مربا و عسل بدون قند ‌گرفته .تا چای و قند و شکر بیسکویت و حتی شکلات و کافی و گزو سوهان و ووووو.که در سبد غذایی مردم جایگاهی ویژه دارند ‌.میتوان یک شغل مناسب و جذاب که اولویت سلامتی افراد جامعه و شناساندن دیابت و کنترل آن میشود را راه اندازی نمود ‌‌..متاسفانه محصولات دیابتی و رژیمی به دلیل خاص بودنشون نسبت به محصولات مشابه و عادی قیمت بالاتری دارند ..و این فقط ضعف محصولات رژیمی به حساب میاد ...در هر حال آرزوی موفقیت دارم براتون .‌‌
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٤/٠٢
٠
٠
200 میلیون که خیلی خوبه! من اگه در حد کمتر از پنجاه میلیون هم داشته باشم خیلی کارا راه میندازم! مثلا یه جایی اجاره میکنم بعد یه دستگاه سابلیمیشن 8 کاره میخرم فوقش 3 تومنه، با یه پرینتر صنعتی و یه لپ تاپ، یه تعدادی هم ملزومات چاپی دیگه...همش با هم در بیشترین و بهترین کیفیت لازم میشه حدود 20 میلیون، بعد هم میتونم سفارش بگیرم واسه شرکت ها و ... هم میتونم به فروشنده ها و سایت های فروش و.. بدم حتی خودم بفروشم تازه تو این محیط فعالیت های دیگه هم میشه انجام داد منتها چون نیاز به تخصص داره در همین حد رو گفتم
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/٠٤
٠
٠
سابلیمیشن 8 کاره ؟
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٤/٠٦
٠
٠
اونو عمدا توضیح ندادم که خودتون سرچ کنید که بهتر آشنا شین:)
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٤/٠٣
٠
٠
مورد بعدی پرورش عقربه! هر گرم سم عقرب در کمترین حالت 300 میلیونه حالاچون فروشش سخته و نیاز به تاسیس شرکت و دنگ و فنگ داره من به پرورش اکتفا میکنم. عقرب در کمترین حالت 25 تومنه، یه اتاق 5در5 میگیرم رو 3تا دیوار 5 ردیف 10 تایی باکس میزارم هرکدوم یه جفت با قیمت باکس ها میشه 4میلیون با دستگاه سنسور و غذا درسال و... میشه 8 تومن ، سالی یبار زادوولد کنن میانگین 45 بچه عقرب از هر کدوم داریم که میشه170میلیون 10 تومن هم برای ملزومات بچه عقرب ها و ضریب خطا کسر کنیم میش 160 میلیون ینی ماهی 14میلیون در سال
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٠٣
٠
٠
اینطوری هم نیست که دیگه با یک حساب و کتاب ساده بتونی ماهی 14 میلیون در بیاری.!! من یک تحقیق خیلی جزئی در مورد پرورش عقرب و برای سم گیری یک جزئیاتی داره که سرم سوت کشید. اولین مورد سنگین اینکه باید عقرب زرد که فقط تو دشت آزادگان خوزستان است رو پرورش بدی. چون هر عقربی رو بدلیل کیفیت سم نمیشه پرورش داد. اون عقرب زردی که میگم در کل دشت آزادگان حدود 6 هزار تا 7 هزار تا هست. حالا شما باید برای 100 سی سی از سم این عقرب حدود 400 تا عقرب داشته باشی. حالا شرایط نگهداری و زمان سم گیری این نوع عقرب بماند که حدیث مفصلی داره.
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٤/٠٣
٠
٠
جسارتا شما تحقیقتون جزئی بوده و اطلاعات ناصحیحی هم دریافت کردین... من مدرک دارم تو این زمینه و اطلاعاتم تجربه موسس یکی از معتبرترین شرکت های این زمینه هست...:) سم رو هم که اصلا واردش نشدم اون محاسبات برای صرفا پرورش و فروش بود..:)
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/٠٤
٠
٠
شما مي تونيد كمك كنيد؟ البته ژرورش و صادر گوشت قورباغه هم بود كه با آب و هواي استان ما سازگار نيست...
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٤/٠٦
٠
٠
قورباغه رو تا دهه پیش فک کنم خوب بوده بعد مراجع گفتن حرام گوشته و اینا.. الان گمرک مجوز نمیده، من اطلاعات بخواین راهنمایی میکنم که خودتون یاد بگیرین:))
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٤/٠٣
٠
٠
مورد بعدی سایت فروش اینترنتیه 50میلیون میدم واسه ساخت سایت 100 میلیون واسه تاسیس شرکت و غیره 50 هم پول پیش جنس ها حتی الامکان چک میدم؛ دو تومن هم بیشتر میشه!
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/٠٤
٠
٠
به ذهنم شغل اينترنتي بود ...چون بيشترين افرادي كه پولدار شدن از اين طريقه...ولي خب...يك كاري باشه كه نو باشه و خلاقانه در زمينه اينترنت... داريد به جز اين پيشنهاد بديد..
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٤/٠٦
٠
٠
ایده که آره دارم ولی امیدوارم روزی خودم به اجرا برسونمش!:))
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٤/٠٣
٠
٠
در کل بنظر من الان تو یه شغلی بری که خاص باشه ینی مشابه زیاد نداشته باشه و ایضا دوستش داشته باشی که توش خلاقیت به خرج بدی خیلی خوب میتونی سود کنی...
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/٠٤
٠
٠
من الان خودم تا ساعت 2 كه اداره هستم...يك كاري كه به عنوان شغل دومم باشه... مشكل اينه كه يك كاري كه دوست داشته باشي و خلاقانه باشه به فكرم نمي رسه الان
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠٤/٠٣
٠
٠
نمیدونم چرا یاد امیرعباس کچلیک هم افتادم:|| ماهی پنجاه تومن پول میگیره با اجراهاش!!:/
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٠٣
٠
٠
یک شرکت نظافتی. کل تجهیزاتت به 5 میلیون نمیرسه. 2 نفر هم استخدام میکنی واسه نظافت ساختمون ها به هر کدومش هم ماهی 2 میلیون با بیمه و حقوق و مزایا میدی. بقیه پولت رو میذاری بانک واسه سرمایه در گردش که هم سودش رو بگیری و هم پشتوانه ای باشه واسه شرکت. ضمنا اگر بخوای تو نظافت و تمیزکردن ساختمون ها خاص باشی 5 میلیون دیگه هزینه میکنی واسه اون تجهیزات.
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/٠٤
٠
٠
بيشتر توضيح ميديدي؟
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٤/٠٣
٠
٠
هرکسی که همچین پولی رو داره اگر توی بانک سرمایه گذاری کنه قطعا و حتما اشتباه کرده.همین تفکرات اشتباه ماست که بانک ها رو روز به روز داره چاق تر میکنه.
amineh_hz
amineh_hz
٩٧/٠٤/٠٣
٠
١
یعنی الان ۲۰۰ میلیون تومن دارین؟؟؟!!!
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/٠٤
٠
١
دارم...ولي نه اونقدي زياده كه بخواي روش حساب كني و نه اونقدم كم كه حيفش كني...
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/٠٤
٠
٠
سلام...يكم جدي تر بگيد ...واقعا مي خوام ايده جمع كنم...
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٠٤
٠
٠
باز خداتو شکر کن شغل اول رو داری
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/٠٤
٠
٠
هدفم از شغل دوم اينه كه كار مفيدي كرده باشم. چند نفر هم كنارم نون بخورن و سودي هم كرده باشم.
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٠٤
٠
٠
دقیقا یک ساله که از مغازه داریم می گذره، پارسال که داشتم برا زدن مغازه تحقیق می کردم، زدن مغازه با سه میلیون تومن جک بود، پیش هر کی میرفتم می گفتن جنسای هر قفسه مون یک میلیون تومنه. از بی پولی اومدم حاشیه شهرمون مغازه زدم، هزینه هام پایینه ولی مشتری نیست و سود آنچنانی هم نکردم. هم الان اگه بخوام برم توی محله مون، بازار قوچان ( یکی از چهار بازار اصلی مون ) مغازه بزنم باید برجی دو میلیون تومن اجاره بدم.
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٧/٠٤/٠٤
٠
٠
اره متاسفانه بازار تعطيله... فقط كارايي خوبه كه نو و جديد باشه و متقاضي تعريف شده ي خودش رو داشته باشه...
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٤/٠٧
١
٠
نمی دونم ولی گمونم هر کاری که به شکم مربوط باشه سودش زیاده. فست فودی یا سرو غذاهایی که زیاد همه جا پیدا نشه. لوازم یدکی خودرو یا لوازم منزلی هم گمونم خیلی سود داشته باشه اگر با 200 میلیون بشه راش انداخت.