خانه انجمن تا حالا خسته شدی؟
٢٣١
١٥
naeerika

تا حالا خسته شدی؟

تا حالا خسته شدی؟

سلام وقت بخیر

تا حالا از زندگی و این دنیا خسته شدید؟

آخرین دفعه ش کی بود؟ و به چه دلیل؟

٩٧/٠٣/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
amineh_hz
amineh_hz
٩٧/٠٣/٢٦
١
٠
همین دیرور از فشار امتحان ها و ایران فوتبال و الیبال برد به همه زندگانی امیدوار شدم
Havva
Havva
٩٧/٠٣/٢٦
١
٠
تا دلتون بخواد :| دو شبِ پیش. بنا به دلایلِ شخصی :|
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٣/٢٦
٠
١
از امشب کار من بی‌تابی و حیرونیه، دنیا! / چشامُ آب زدم، اما هنوزم خونیه، دنیا / عزاس یا عیده؟ مهمونا می‌خندن یا که می‌گریَن؟ / فقط اینُ میدونم تو دلم مهمونیه، دنیا / همه میبینن این حال منُ، اما کسی جز تُ / نمی‌دونه چرا حال و هوام بارونیه، دنیا / دلم صدبار شکسته؛ خب تُ هم راحت بزن بشکن / تو بازار دِلا ارزونیه... ارزونیه... دنیا / بیا و شعر آخر رو بخون -شعر جدایی رُ/ از اون شعرا که با شادی اونو می‌خونیه، دنیا / تُ دنیای منی. من دیشبم اینو بهت گفتم / مگه دل کندن از دنیا به این آسونیه؟ دنیا... / #جواد_شیخ_الاسلامی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٣/٢٦
٠
٠
زندگــی آی زنــدگـــی یـه بــار امـونــم بده/ خنده چه شکلی شده یه بار نشونم بده/ زندگـی آی زندگـی مگـه چیــه دوامون؟/ یه دل خوش میخوایم یه بار بیار برامون/ زندگی یه کاری کن که خنده عادت بشه/ رو پشت بـوما پــر از مـرغ سعــادت بشه/
Far!de
Far!de
٩٧/٠٣/٢٦
٠
٠
آره .. آخرین دفه اش گمونم پارسال بود،آذرماه و اینا!دلایل شخصی بود :| که بعدش خوشبختانه سوتفاهم برطرف شدواون مشکل خداروشکرکامل حل شد!
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٣/٢٦
١
٠
آره دیشب، خیلی جیغ زدم:|
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٣/٢٧
٠
١
نمیدونم چی بگم ..و یا اینکه کدومشو بگم ...ولی مهمتر از همه ی خستگیام بلند شدنو ادامه دادن بوده ....1-وقتی عزیزام منو تنها گذاشتن .2-وقتی تنهای تنهای تنها شدم 3-وقتی از دستش دادم ...
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٣/٢٧
١
١
این دنیا به قدری پوچ و بی ارزش هست که ارزش خسته شدن روهم نداره.
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٣/٢٧
٠
٠
خنده های زورکی/ اشکای یواشکی/ شب و روزی بی هدف/ لحظه های الکی/ تیکه تیکه خط به خط/ رج به رج مهر تنت/ سربلندی واسه عشقه/ توی میدون موندنت/ باخته ها تموم میشن/ وقت بردن میشه باز/ مهربونی خشت و گل/ خونه ی عشقُ بساز/ نگو که خسته شدی/ مرغ پر بسته شدی/ راه فردا رو باید رفت/ نگو پابسته شدی/ یک شب بارونی بسه/ برای از نو تر شدن/ یک گل شمعدونی بسه/ برای عاشق تر شدن
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٣/٢٧
٣
١
خیر. بعضی ادما که کنارت باشن از هیچی خسته نمیشی
s_bagherzadeh
s_bagherzadeh
٩٧/٠٣/٢٧
٢
٠
آره خب..با اینکه همیشه بچه درس خونی بودم اما حسابی لجم میگره از اینکه طلایی ترین سالای عمرم صرف کنکور و امتحان نهایی و این چرت و پرتا میشه..همیشه دلم یه روز بی دغدغه از هفده و هیجده سالگیم میخاست..چون این سن واقعا سن بی دغدغه بودن باید باشه بعدش هرچی ادم بزرگتر میشه دغدغه ها بیشتر میشه مخصوصا اگ پسر باشی..
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠٣/٢٨
٣
٠
بله خیلییییییییییی زیاد، آخرین دفعه تو ماه رمضون بود، دو سه هفته پیش......همش یه دلیل داره و اون دلیل تصمیم اشتباه خیلی بزرگیه که در زندگی گرفتم و همیشه بابتش پشیمونم :(((
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/٠٣/٢٨
٠
٠
شاید بیشتر بقیه رو خسته کرده باشم :دی ولی از خسته کردن خسته نشدم هنوز:دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٧/٠٤/٠١
١
٠
اره..اخرین دفعش یکسال پیش یوده تا همی الان:دی..هنو خسته ام:|
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٤/٠٢
٠
٠
بارها اتفاق افتاده و خیلی هم شدید که انشالله هر کی گرفتارش میشه خدا بهش قدرت و صبر بده... من 17 خرداد تولدم بود. از همون شب تا 5 روز پیش بدون هیچ دلیلی بی خودی دچار یک فشار شدید افسردگی شدم. نه خواب داشتم نه خوراک. همین روزا که از همه وقت بیشتر نیاز به هم صحبت و رفیق داشتم بهترین دوستم منو تنها گذاشت. موندم خودم و خودم و اینکه برای چی زندم؟ کاش عمرم همین شبا به سر بیاد! اصلا خدا منو میبینه؟ یا حتی حرف ها و تصورات کفرآمیز که گفتنش هم ناراحت کنندس... اینا رو گفتم که بدونین شرایط ناگوار پوچی برای خیلی ها پیش میاد. ولی باید صبر کنین تا فقط بگذره... قران بخونین، بیشتر از خودتون کار بکشید . بیشتر بیرون برین. شده تنهایی. شب ها زیارت عاشورا بخونین. خیلی کمکتون میکنه.