خانه انجمن جام جهانی رو پیش بینی کن
٢٧٧
١٩
عماد ولی زاده

جام جهانی رو پیش بینی کن

جام جهانی رو پیش بینی کن

سلام

طرفدار کدوم تیم حاضر در جام جهانی هستید؟

به نظرتون بازی های ایران در جام جهانی برابر مراکش، پرتغال و اسپانیا چند-چند خواهد شد؟ آیا ایران صعود می کنه؟

قهرمان جام جهانی رو چه تیمی می دونید؟

٩٧/٠٣/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٣/٢٣
١
٣
سلام - طرفدار اول اسپانیا و بعدش هم فرانسه / بازی با مراکش رو یک هیچ می بازیم / پرتغال 2 بر یک می بازیم / اسپانیا هم 4 هیچ می بازیم - قهرمان هم ان شاءالله اسپانیا است
صاد
صاد
٩٧/٠٣/٢٣
٠
٠
😂😂😂 👍👍👍
صاد
صاد
٩٧/٠٣/٢٦
١
٠
اولی ک برعکس شد ان شاالله بقیشم همینجوری برعکس شه 😂
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠٣/٢٣
١
٢
سلام، طرفدار ایران چون ایرانیم........فک کنم مراکشو ببره ولی اون دوتا باخت و نه صعود نمی کنه......... در مورد قهرمان هم نظر خاصی ندارم !!
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٣/٢٣
٠
١
اسپانیا ( دلیلی هم نداره )/ مراکش رو دو هیچ می بریم/ با پرتغال مساوی میکنیم/ از اسپانیا هم می بازیم/ پرتغال
m.babaee
m.babaee
٩٧/٠٣/٢٣
١
١
مراکش رو ۳ بر یک میبریم با پرتغال مساوی میکنیم امیدوارم صعود کنیم:)
خآنوم خآصــ
خآنوم خآصــ
٩٧/٠٣/٢٣
١
٠
کلا در رابطه با تیم های غیر ایرانی تعصب خاصی ندارم طرفدار بازی زیبا هستم بیشتر! مثلا از بُعد زمان خارج میشم وقتی بازی تیمی و دیسیپلین اسپانیا رو میبینم!! اما دوره قبلی از نوع بازی مولر و روبن خوشم میومد ، بعد تیماشونمـ به همین دلیل دوست داشتم! اسپانیا که صد در صد و قطع به یقین میبازیم ک فقط امیدوارم ابرومندانه باشه! اما اگـــــــــــــــر مراکش رو بتونیم ببریم و زورمون برسه، میشه یکمــــــــــی به مساوی برابر پرتغال امیدوار بود! یکمی! اما در کل پیش بینی من در رابطه با ایران اینه ک صعود نمیکنه قهرمان هم یا اسپانیاس یا المان !
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٣/٢٣
١
٠
چخبره ایران و کردین سَرندِ جام جهانی که همه ی تیما بهش گل میزنن..درسته من خودم با لیست کیروش خان مشگل داشتم ولی یذره امید دارم .....طرفدار آرژانتینم .اما پتانسیل قهرمانی نداره .فوتبال برزیلم دوس دارم ..امثال فکر نکنم تیمی از اروپا قهرمان بشه .ولی اگر هم یک درصد چنین شد .فرانسه تیم پر مهره ای هستش .قهرمان هم ما بین تیم های فرانسه .ژرمن .برزیل و آرژانتین خواهد بود ..البته ایران چهار امتیاز کسب خواهد کرد ...ضعیف ترین تیم جام جهانی ام عربستان ملعون ..
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٣/٢٣
١
٠
با مراکش مساوی میکنیم اون دوتای دیگه‌رو هم میبازیم، قهرمانم آرژانتین میشه، تامام ^_^
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٣/٢٤
٢
٠
آرژانتین عمرا قهرمان بشه!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٣/٢٤
١
١
این آرژانتین با شانس و آیه و صلوات تونست به جام جهانی صعود کنه بعد توقع قهرمانی داری ازش؟؟؟
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٣/٢٤
١
٠
مشتبا بذار دلخوش بمونم، ما مسی رو داریم ^_^
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٣/٢٤
٠
٠
بنظرم .در بدبینانه ترین حالتشم ما یدونه بردو در این جام خواهیم داشت ...توکل برخدا
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٤/٠٩
٠
٠
علی داداش بیخیالش :))
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٣/٢٤
١
٠
البته .اقای آستانه .آرژانتین موقع انتخابی جام جهانی .با مصدوم شدن چندین و چند بازیکن مواجه شده بود .بخاطر همین یکم با سختی تونست صعود کنه ..در حقیقت اونقدرها هم تیم دست و پا بسته ای نیست ..البته با این شرایطی که برا چند تا از تیم های مدعی پیش اومده .میشود .حتی الامکان در روی کاغذ .نظر ها رو نسبت به مدعیان اصلی تغییر داد .... پ ن ..آرژانتین از اول یک پای فینال بوده است
amineh_hz
amineh_hz
٩٧/٠٣/٢٧
٠
٠
ان شاالله
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٧/٠٣/٢٨
٠
٠
سلام.روسیه یک پای فیناله.بقیه تیمهای بزرگ که خوب نیستند.آرژانتین.فرانسه.پرتقال میرن بالا.ایران هم بایک بردویک مساوی بالامیره.اگه مدافع حریف دقت کنه.آرژانتین خوبه
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٣/٢٩
١
٠
روسیه یک پای فینال ؟!نه ...فکر نکنم ..عمراً...عربستانو نگاه نکنید شاید از گروهش بره بالا ..شاید تا مرحله ی یک هشتمم بره .ولی قطعا فینال نخواهد رفت
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٤/٠٢
٠
٠
دو بازی قبلی که گذشت انشالله پرتقال رو ببریم تا صعور کنیم.