خانه انجمن به سال 1391 چه نمره ای میدی ؟
٨٤٧
١١٢
mahdi-h

به سال 1391 چه نمره ای میدی ؟

به سال 1391 چه نمره ای میدی ؟

سال 1391 هم داره به پایان میرسه. 

از این سالی که گذشت راضی هستی ؟ 

به سالی که گذراندی از 20چه نمره ای میدی ؟ چرا ؟

من از سال 91 جز حرف درس و کنکور چیز دیگه ای یادم نمیاد ، امسال زیاد به دلم ننشست .

٩١/١٢/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
imanhkt
imanhkt
٩١/١٢/١٩
٠
٠
خیلی زود گذشت ...
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
٠
٠
هههههههههههههههههی انگار همین دیروز بود که سال 91 شروع شده بود .... حالا داره تموم میشه ....هههههههههههههههههیییییییییی
m-nas
m-nas
٩١/١٢/١٩
٠
٠
من 2.25 میدم..........عجب سال داغونی بود بهترین سال زندگیم 89 بود
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/١٩
١
٠
همین بهتر که زودتر تموم بشه.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/١٩
١
٠
از 20 با ارفاق نهایت 1 بدم!!خداییش سال بدی برام بود!البته میذارم رو حساب اشتباهایی که کردم و تاوانی که باید پس میدادم!چون باید پای اشتباهاتمون وایستیم!ولی از خدامیخوام تموم شه این مشکلات و سال 92 سال خوبی نه تنها برای من که برای همه باشه!
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
٠
٠
چرا ؟! 1 که خیلی کمه خوب
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٩
٠
٠
غصه نخو .... 92 خوبه
M.A.E.Y
M.A.E.Y
٩١/١٢/١٩
٢
٠
فقط صفففففففففر!اصلا از همون بهارش پیدا بود چه سالیه...امیدوارم سال 92 برای همه خوب باشه
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
١
٠
چقدر همه اینجا نا امیدن ...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٩
١
٠
چ سال پرطرفداری بوده! خخخخخ
saiideh70
saiideh70
٩١/١٢/٢١
٠
٠
لایک
ati200
ati200
٩١/١٢/١٩
٢
٠
برای من سال بدی بود ..ریز صفر نمره میدم ....خاک تو سراین سال ..امیدوارم سال جدید برای همه خوب باشه
ati200
ati200
٩١/١٢/١٩
٠
٠
زیرصفر
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/١٩
١
٠
خاک تو سر این سالو خوب اومدی :))))))
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
٠
٠
عجب سالی بوده ها
ati200
ati200
٩١/١٢/١٩
١
٠
مرسی سید.اره مهدی سال بدی بود ..
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/١٩
٢
٠
هعیییییییییییییی این آخر سالی که حال ما حسابی گرفته شد نه اصلا ازش راضی نیستم ازش نمیگذرم خدا خیرش نده خخخخخخخخخخخ با دنیا بودم ها ...
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
٠
٠
حالا بخاطر یه اخر سالی که حالتونو گرفته چرا کل سالو نفرین می کنین خوب ... گناه داره...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/١٩
٢
٠
نخیرم حقشه ... واقعا سال بدی بود مخصوصا این روزای اخر خیلی بد میگذره :(((
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/١٩
٠
٠
ایشاا...سال 92 سال خوشی باشه برات:)))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٩
١
٠
این اخراش واس منم جالب نیس
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١٢/١٩
١
٠
یک سبد نمره‌های تک !!!!!!!!!!!!!!!(0_o) !!!!!!!!!!!!!! خوابگاهی عجیب و تک داریم///در بدنسازی‌اش خرک داریم///گرچه این کاخ هست در «حافظ»///لیک استخر در «ونک» داریم///پولدار و فقیر یکسانند///از همه قشر و هر دهک داریم///روز و شب در تلاش بی‌وقفه///کشت تدریجیِ کپک داریم///تا که ثابت کنیم این شدنی‌ست///طرح گنداندنِ نمک داریم///تا مگر ظرف‌ها تمیز شود///مته، سمباده، کاردک داریم///در کمدهای‌مان به جای کتاب///تیغ اصلاح، کش، پفک داریم///غالباً در نماز آخر وقت///هر دو رکعت سه بار شک داریم///در نمک‌پاش‌مان مربا و ///در شکرپاش‌مان نمک داریم///روی بالشت‌هایمان لپ تاپ///زیر بالشت‌ها تشک داریم///فیس‌بوک است شمع محفل ما///ما که ویندوز یا که مک داریم///Asghar is now friend with Zahra ///توی wall همه سرک داریم///بهر ابراز عشق، امروزه///Like داریم، سیخونک داریم///روز و شب حرف می‌زنیم فقط///تا که ثابت کنیم فک داریم///تا بخندیم بی‌جهت با هم///روی دیوارها ترک داریم///شام‌مان لوبیای سحرآمیز///قصه‌ها با جناب جک داریم///از قضا سلف جمعه تعطیل است///پس غذا سوپ جو پرک داریم///این «غذایا» که توی یخچال است///صاحبش کیست؟ ما که شک داریم...///وام‌ها چون که می‌شود واریز///با غذا دائم ایستک داریم///آخر ماه بعد هر وعده///چای جوشیده خنک داریم///در آسانسور به لب دعای سفر///«ربی انی اتوب لک» داریم///شتر مرگ ساکن اینجاست///چشم بیهوده بر کمک داریم///هفته‌ای هفت بار pes داریم///حمله داریم، هافبک داریم///تخته، پاسور و مثلهم هرگز...///منچ داریم... بادکنک داریم...///اهل سیگار عده‌ای تک و توک///اهل آن‌کار توک و تک داریم///روی دیوارهای‌مان عکسِ///خانم جولیا کیک داریم///عاشقیم اکثراً، بنابراین ///شعر داریم، نی‌لبک داریم///عاشقی شغل مطمئنی نیست///دو سه معشوقه یدک داریم///طبق «اصل بقای عشق» اگر//نازنین رفت، روشنک داریم//آری این‌گونه است «اوضا»مان //گوییا خانه در درک داریم//بیخودی نیست آخر هر ترم//یک سبد نمره‌های تک داریم//سعید طلایی.....به نظر من حقيقت اينه(ه_ه)
من
من
٩١/١٢/١٩
٠
٠
ازبس زیاده حوصله ندارم بخونم
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
٠
٠
خیلی باحال بود ... خخخخخ
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٢١
٠
٠
اي ول به شاعرش خيلي باحال بود مرسي داداش
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١٢/١٩
٠
٠
لکنت که نه تازه خوش بیان هم هستم /هر چند چنینم آنچنان هم هستم/فرق من و موسای نبی در این است/من نوکر فرعون زمان هم هستم ....... من به خودم 9 ميدم! نه كه سال بدي بود نه!! من چند تا اتفاق بد داشتم كه تموم خوبي وخوشي ها رو تحت الشعاع قرار ميده.... اصلا از قديم ميگم سالي كه نكوست از بهارش پيداست!! امسال اصلا بهار خوبي نداشتم!!! خدا سال جديد رو بخير كنه :)
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
٠
٠
امیدوارم سال جدید واقعا واسه همه خوب و خوش باشه
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١٢/١٩
٠
٠
ما نيز همچنين (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١٢/١٩
٠
٠
آدما اکثرا کلنگی شدن.../قدیم ندیما که فقط صفا بود/موبایل و اینترنت و سی دی نبود/بزرگترا بالای خونه جاشون/کوچیکترا کنار دست و پاشون/صبحونه نون سنگکه داغ و پنیر/یه ذره سرشیر و عسل با فتیر/شبهای یلدا شب قصه گفتن/دختر پادشاه و هیزم شکن/سبزی پلو با ماهیمون به را بود/نخودچی کیشمیش روی کرسیا بود/کار خونه با دخترای خونه/کار بیرون با پسرای خونه/عروسیا ساده بود و بی ریا/مهریه ها یک سفر کربلا/رسم و رسومی داشت خواستگاری/خاطره هاش تو عکس یادگاری/از اون زمون که سادگی تموم شد/خوشی به زندگی ما حروم شد/پول زیاد حق تقدم شده/روکم کنی عادت مردم شده/دنیا دیگه عوض شده راست راسی/حرف می زنن راست و بی رودرباسی/ "خونه کلنگی ها که سنگی شدن آدما اکثرا کلنگی شدن"/آیفون اومد جای کلون و کوبه/سادگی رفت تو سطل خاکروبه/کفشای جورواجور بجا ارُسّی/شومینه و شوفاژ بجای کرسی/لامپای مهتابی بجای توری/کتری های برقی بجای قوری/اُدکلن اومد جای عطر قمصر/شیر هلندی جای شیر مادر/لنزای رنگارنگ بجای عینک/شادونه رفت و جاش چیپس و پفک/نوشابه اومد جای سرکه شیره/پیتزا اومد بجای ارده شیره /آخر برنامه غذایی مون نوشته/"گالینابلانکا"جای آش رشته/جوونامون بعضیا قِرتی شدن/اعتیاد اومد و زپرتی شدن/با آمپول و قرص و کراک و شیشه/هیچ کسی عاقبت به خیر نمی شه/میدون سيّداسماعیل دوباره/به رونق افتاد از لباس پاره/سوراخ سوراخه همه ی لباسا/تیپ جوونا مثله آس و پاسا/یه روزی کله ی کچل مد می شه/یه روزی کله مثل هدهد می شه/تو قهوه خونه ها جوونِ بیجون/شب تا سحر نشسته پای قلیون/ صبحا که موقعه حساب کتابه/تازه طرف تا لنگ ظهر می خوابه/بعدِ ناهار و ساعت اداری/دنبال کار می گرده از بیکاری/به هر محله مشغول سرکشی/شش نفری می رن مسافر کشی/دخترای پر از فیس و افاده/دختر از دماغ فیل افتاده/اسم شناسنامش اگه زلیخواست/با صد کرشمه می گه اسمم آیداست/هرجا که با کلاسه اونجا هستش/قلاده ی سگی درون دستش/بعد یه آرایش صدتا صدتا/دختر چهل کیلو میشه نود تا/ترشیده و رو دست مادر هنوز/میگه شوهر میخوام مثله "تام کروز"/شوهری می خواهم که دکتر باشه/ حساب بانک سوییسش پر باشه/باید هزار تا سکه مهرم کنه/تا روی دخترخالمو کم کنه/عروسیمون بالای برج میلاد گذشته هاشو برده انگار از یاد/پشت قبالم یه موبایل و ماشین/یه خونه تهران یه خونه تو برلین/دختره تا کرج نرفته تا حالا/ماه عسل می گه بریم آمریکا/دوماد ندید بدیده و خل میشه هول میشه و دست و پاهاش شل میشه/"خونه کلنگی ها که سنگی شدن/ آدما اکثرا کلنگی شدن"/ محمود کریمی.......
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٩
٠
٠
عجب!
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
٠
٠
یاد قدیما بخیر ... هیییییییییییییییییییی
Niva
Niva
٩١/١٢/١٩
٢
٠
من که از 20 بهش 22 میدم. خیلی سال خوبی بود. اصلا عالی بود. کلا خوش گذشت دور همی( ضد حال به بقیه و تقویت روحیه ی خودم)
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
٠
٠
خوبه حداقل همین یه ذره روحیه رو میدی به خودت
f.nazemi
f.nazemi
٩١/١٢/٢١
٠
٠
اینم بدترین ضد حال بفرما اینو باید تو ضد حالام بنویسم وایسا تا بیام
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/١٩
٠
٠
14 معمولی بود
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
١
٠
اقا ارشام شما چرا ؟! شما که هروز میرین افق , سوار پراید میشین , گوشی مدل بالا دارین , پسته می خورین و ....
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/١٩
٠
٠
خوب بود..... خدا رو شکر..... انشالله سال 92 بهتر باشه.... البته برای همه دوستان..... بازهم خدا رو شکر....
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٩
٠
٠
بله .... خدا رو شکر
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
٠
٠
چه عجب یه نفر از سال 91 راضی بود لیکن
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/١٩
٠
٠
من بهش 16میدم....سال خوبی بود برام...ولی خوب بدی هایی هم داشت ....هم مرگ هم جدایی......ولی خوب خوبم بود
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
٠
٠
انشاا... سال 92 بهتر شه ... همه چی بستگی به خود آدم داره ...
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/١٩
١
٠
سیاه بود!6.5 از سرشم زیاده !از اول سال بدترین خبرای زندگیمو شنیدمو تجربه کردم خدا کنه زود تموم شه بره
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/١٩
١
٠
انشالله سالی که پیش رو داری پر از خوشی و سلامتی باشه برات عزیزم.....
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٩
١
٠
همینی ک سارا گف...
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٢٠
٠
٠
مرسی سارا و دریا
f.haghighat
f.haghighat
٩١/١٢/١٩
١
٠
صفر
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
٠
٠
اوه اوه ... واقعا - 0 - ؟
f.haghighat
f.haghighat
٩١/١٢/١٩
٠
٠
اوهوم ...
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١٢/١٩
٠
٠
18 میدم.... سال بدی نبود واسم شکر خدا...... شروعش از حرم بود لحظه سال تحویل شاید بخاطر همین سال خوبی بود..... ولی حیف که امسال نمیتونم برم حرم): ..... ایشالا که سال جدید واسه همه سال خیلی خوبی باشه
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/١٩
٠
٠
باورت میشه من 5 ماهه حرم نرفتم؟12 هم از سرش زیاده!
m-pich
m-pich
٩١/١٢/١٩
١
٠
صفر چهار گوش . سال گندی بود خداییش . امدوارم سال 92 سال خوبی برای همه باشه
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
٠
٠
اخه یعنی واقعا هیچ خاطره ی خوبی از 91 نداری که بهش 0 میدی ؟!
m-pich
m-pich
٩١/١٢/١٩
١
٠
نه هرچی میگردم چیزی پیدا نمیکنم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/١٩
٠
٠
من بهش 12 میدم.راستش غیر قبولی کنکورم و رفتن به دانشگاه و اینکه کسی از عزیزانمو از دست ندادم،چیز خوشحال کننده دیگه ای نداشت.امیدوارم سال 92 واسه همه یک سالی باشه پر از شادی.
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
٠
٠
فک نکنم سال 92 واسه من سال خوبی باشه ! مطمئنم 6 ماه اول که برام پر از استرسه خدا بخیر کنه ...
f.nazemi
f.nazemi
٩١/١٢/١٩
١
٠
صففففففففر
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
١
٠
عجب ... اصن صفر به عکس کاربریت نمیاد !!!
f.nazemi
f.nazemi
٩١/١٢/٢١
٠
٠
ینی چی ؟ مگه چشه؟
f.nazemi
f.nazemi
٩١/١٢/٢١
٠
٠
ینی چی ؟ مگه چشه؟
f.nazemi
f.nazemi
٩١/١٢/٢١
٠
٠
وایسا ببینم چی میشه حالا برا اینکه عمو اومد 18اون دونمره هم واسه معدلم که گند زدم
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٩
٠
٠
17 با ارفاق!
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/١٩
٠
٠
به قسمت قبل از مهر 19.75 و بعد از مهر18
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
٠
٠
اووووووه چه نمره های درخشانی !!!
Niva
Niva
٩١/١٢/١٩
١
٠
با مطالعه نظرات تا اینجا به این نتیجه رسیدم که امسال فقط داشته تنهایی به من خوش میگذشته! پس جای همتون خالی:)) خخخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
١
٠
خوش به حالت ! مطمئن باش کس دیگه ای اینجا همچین حسی نداره واقعا ...
شاهدخت
شاهدخت
٩١/١٢/١٩
١
٠
هه هه هه .... نه منم با شما بودم بهم خوش گذشت...!!!!!!!!!
Milad
Milad
٩١/١٢/١٩
٠
٠
سال خوبی بود منم که دلرحم....... 16 میدم
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
١
٠
بابا دلرحم !
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٩
١
٠
برو معلم شو ..... خخخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩١/١٢/١٩
١
٠
واقعا چه معلم باحالی می شین شما.
mo_so
mo_so
٩١/١٢/١٩
٠
٠
نمره 10
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
١
٠
خوبه حداقل نمره قبولی رو بهش دادین
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
٠
٠
منم هیچ احساسی نسبت به سال 92 ندارم اخه هیچ اتفاق خوبی یادم نمیاد برام پیش اومده باشه ولی اتفاق بدیم خدارو شکر برام نیوفتاده اصن انگار سال 91 برام وجود نداشته خدا کنه سال 92 خوب باشه ...
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/١٩
٠
٠
ببخشید منظورم سال 91 بود !
شاهدخت
شاهدخت
٩١/١٢/١٩
٠
٠
وای چقدر منفی نگری مگه میشه هیچ اتفاقی نیفتاده باشه؟ کم کمش یه سال عاقل تر شدی.
parisa
parisa
٩١/١٢/١٩
٠
٠
نمیدونم چه نمره ای.............اما بد نبود.......هم بدی داشت هم خوبی......شاید15 خوب باشه.......خداکنه امسال خیلی خوب باشه.....ینی خوبیش بیشتر از بدیش باشه....راستی امسال داداشم داماد شد........خب این خیلی خوب بود.......
شاهدخت
شاهدخت
٩١/١٢/١٩
٠
٠
منم با 15 موافقم.
parisa
parisa
٩١/١٢/١٩
٠
٠
بچه ها ایشاا.. امسال برای هممون سال خوب و پر برکتی باشه.....
شاهدخت
شاهدخت
٩١/١٢/١٩
٠
٠
انشالا
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/٢٠
٠
٠
امیدوارم
f.nazemi
f.nazemi
٩١/١٢/٢١
٠
٠
امید وارم دعا کنین معدلم خوب بشه همتون رو به پسته خورون دعوت می کنم
f.nazemi
f.nazemi
٩١/١٢/٢١
٠
٠
امید وارم دعا کنین معدلم خوب بشه همتون رو به پسته خورون دعوت می کنم
من
من
٩١/١٢/١٩
٠
٠
نمیدونم چی بگم،واسه من که مثل همه ی سالهای قبلی بود،گاهی وقتاخوب ،گاهی وقتابد،ان شاءالله سال92 سال خوبی باشه
mashhadiboy
mashhadiboy
٩١/١٢/١٩
٠
٠
سال 91 سال گرونی بوووووود سالای دیگه کی بهم زن میده؟
شاهدخت
شاهدخت
٩١/١٢/١٩
٠
٠
جوش نزن خدا بزرگه!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٢٠
٠
٠
توکلت علی الله!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩١/١٢/٢٠
٠
٠
حالا یکی میده زیاد نگران نباش
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/٢٠
١
٠
می خوای خودتو بدبخت کنی ؟! خخخخ
m_kashiyan
m_kashiyan
٩١/١٢/١٩
٠
٠
10میدم:(
maryam
maryam
٩١/١٢/١٩
٠
٠
9.75
شاهدخت
شاهدخت
٩١/١٢/١٩
٠
٠
از 20 ؟
maryam
maryam
٩١/١٢/٢٠
٠
٠
بله از 20
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/٢٠
٠
٠
خوب اون 0.25 رو هم میدادی حداقل قبولش کنی دیگه !
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/١٩
٠
٠
12 میدم مشروط نشه :))
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/٢٠
٠
٠
افرین بر شما
شاهدخت
شاهدخت
٩١/١٢/١٩
٠
٠
سال خوبی بود امسال..مخصوصا عیدش.........از بیست 15 میدم.
maryam
maryam
٩١/١٢/٢٠
٠
٠
اونم به خاطر اينكه بامن بودي خخخخ
a_davoodi
a_davoodi
٩١/١٢/٢٠
٠
٠
10 میدم .سال 91 اولش استرس امتحان نهایی سوم.بعدشم استرس کنکور.الانم استرس درس های مونده.همش استرس...کلا بخاطر کنکور هیچی نفهمیدم...ولی همچنان زندگی جاریست انشاالله سال 92 سال بهتری باشه ...مخصوصا بعد اعلام رتبه های کنکور...
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/٢٠
٠
٠
ای خدا ما چقدر باید زجر بکشیم از دست این کنکور ایا ؟!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٢١
٠
٠
حتما سال خوبي خواهد بود و در كنكوراتون رتبه خوبي ميارين
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩١/١٢/٢٠
٠
٠
اصلا این سالو دوست نداشتم بهش نمره 12میدم
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٢٠
٠
٠
سوال کلیه.. از نظر مسائل شخصی: به خودم نمره الف میدم.. یعنی خیلی خوب بود. سال تقریبا موفقیت آمیزی داشتم.. اما از نظر مسائل کشوری سیاسی و اقتصادی اصلا نمیشه نمره داد. اینقد اتفاق بد همین الان تو خاطرم هست که اصلا جرءت نمره دادن ندارم.. همون بهتر که اظهار نظر نکنم.. یا علی گفتیم و عشق آغاز شد...
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/٢٠
٠
٠
از نظر اقتصادی و سیاسی کاملا موافقم
ahkiani
ahkiani
٩١/١٢/٢١
٠
٠
18 میدم! امسال تو کارم خیلی پیشرفت داشتم از نظر رتبه ای تو شرکت ولی از نظر حقوق نه!اون دو نمره رو به خاطر همون کم کردم:))) خونم رو با هزار سختی و مشقت ساختم و رفتیم خونه خودمون! زندگی مشترکمون رو زیر یه سقف شروع کردیم سقفی که خودمون خشت به خشتش رو چیده بودیم!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٢١
٠
٠
مر گ پدر بزرگم همه يخوبي ها ي سال91 رو در خودش گم كرد.9.75 ميدم كه مشروط نشه
f.nazemi
f.nazemi
٩١/١٢/٢١
٠
٠
این جوریم مشروط می شه که
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٢٢
٠
٠
اعتراض به نمرات نداريم اگه نمره واقعيشوميخاي 6 ميدم
تکی
تکی
٩١/١٢/٢١
٠
٠
با ارفاق بهش 10 می دم که قبول شاید انگیزه پیدا کنه سال دیگه بهتر بشه من امسال که تو کارم خیلی موفق بودم کارای جدیدم کردم اما تو رابطه های احساسیم واقعا سال افتضاحی بود
Niva
Niva
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
با اینکه چیزی به پایان سال نمونده من همچنان نظرم همون 22 از 20 هست:) خدا رو شکر
faezeh
faezeh
٩١/١٢/٢٦
٠
٠
2تازه اینم براش زیاده