خانه انجمن شهر رو شاد کن
٣١٥
٤٣
S_RAZMEGAHE

شهر رو شاد کن

شهر رو شاد کن

اگر شما جای شهردار مشهد بودین واسه اینکه فضای شهرمون رو شاد و مفرح کنید چکار میکردین.!؟

٩٧/٠٣/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٣/٢١
٣
٢
چهارتا آب سرد کن تو خیابونا میزاشتم که از مشهد کربلا نساخته باشم
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٣/٢٢
٠
٠
داش مرتضی ،نشد که ما یک انجمن بذاریم و شما سفره دلت رو باز نکنی.!!
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٣/٢١
١
٤
طرح زوج و فرد رو برمیداشتم تا ملت بتونن هر زمان امامشونو زیارت کنن
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٣/٢١
٥
٠
نرخ بلیط واحد رو یهو چهار برابر نکنم که ملت وا بمونن
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٣/٢١
٠
٠
نرخ بلیت کجا 4 برابر شده؟؟
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٣/٢١
١
٠
یه زمانی مهندس پژمانتون نرخ بلیت رو از پنجاه تومان رسوند به دویست تومن اون هم یه شبه
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٣/٢١
٤
٠
دست از مرتفع سازی اصراف حرم بردارم
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٣/٢١
٥
٠
طبق شنیده هام تو انگلیس قانون دارن که به ازای هر صد و پنجاه هزار نفر یه خط مترو میکشن، بعد اینجا مشهدِ سه میلیونی و دو خط مترو؟!!!
m-aminfar
m-aminfar
٩٧/٠٣/٢١
٢
٠
تموم کارامون مطابق بر قانونه انگلیسه فقط همین خط متره مونده .... ولی موافقم که از قانونای خوب کشورای دیگه الگو بگیریم...
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٣/٢١
١
٠
یه سوال مشهدِ سه میلیونی چند تا سینما داره؟ من فقط دوتاشو دیدم، سینما افریقا و هویزه
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٣/٢١
١
٠
الان شما که مشهدی نیستین چطور این همه شکایت دارین 😂😂 هویزه ، افریقا، سیمرغ، قدس، پیروزی، اطلس، گلشن... چندتا سینما دیگه می خواین؟!
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٣/٢١
٢
٠
ما هم یه زمانی مشهدی بودیم
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٣/٢١
٤
١
خط بی آرتی لعنتی رو موقع شلوعی برای مردم باز میزاشتم یا حداقل زمین مردم اطراف حرم رو که به مفت خریدم می کوبیدم می بردم عقب به جای هتل ساختن برای جیب خودم ،چهارتا لاین به اون خیابونای تنگ و شلوغ اضافه میکردم و به قول آقای تقی زاده بلیت اتوبوس و مترو رو گرون نمی کردم.
Far!de
Far!de
٩٧/٠٣/٢٢
٢
٠
خیلی موافقم :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٣/٢١
٤
١
فقط کارناوال شادی جواب میده و بس
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٣/٢١
٠
١
وات ایز دیس؟
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٣/٢٢
١
٠
کارناوال شادی رو من هم موافقم. خیلی میتونه تاثیر گذار باشه.
Far!de
Far!de
٩٧/٠٣/٢٢
١
٠
با شماهم موافقم :)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٣/٢١
٣
١
تا جایی که من خبر دارم فضای شهری مشهد شاد و نشاط آوره و نسبت به خیلی از ابرشهرهای ایران خیلی ام خوب و با صفاست .ولی از یک بعد دیگه ای ام چون مهمترین شهر زیارتی کشور محسوب میشه بنظرم شاید نخوان از همون حالت زیارت گونه ای که داراست درش بیارن ..البته نگاه بنده به عنوان مسافر و زائر گه سالی یک بار خدا قسمت کنه مهمون شاه خراسان میشم با شما که شهروند هستین فرق میکنه ...شاید بهتر این بود که من نظاره گر میبودم .ولی با احترام به انجمن و دوستان عزیز کامنت گذاشتم ....
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٣/٢١
٠
٠
والا ما که از مشهد جز ترافیک و آلودگی و گرونی مردم آزاری چیزی ندیدیم
صاد
صاد
٩٧/٠٣/٢٢
٠
٠
چ دل پری داره اقای تقی زاده...یه اب قند بخور برادر😶
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٣/٢٢
١
١
البته که شهرما به نسبت بقیه کلان شهر ها خیلی فضای آرامش بخش تری داره. اما خراسانی ها وعلی الخصوص ما مشهدی ها مستحق بهترین و نوع تفریح های سالم هستیم.
amineh_hz
amineh_hz
٩٧/٠٣/٢٣
٠
٠
خیلی شادیم یه كنسرت نمیتونیم داشته باشیم هیچ، شهر های اطراف هم دارن مثل مشهد میشن. من دانشجونیشابورم برای سالروز عطار یكی از برنامه ها یك نیمچه كنسرتی بود كه لغوش كردن
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٣/٢٢
١
٠
اتوبوس ها رو بیشتر کنن و قیمت بلیط کاهش پیدا کنه !
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٣/٢٢
٠
٠
یه خواسته هم از آقای رییسی و آستان قدس دارم و اون هم اینکه حرم رو بزرگ تر کنن ، در اعیاد و شهادت ها واقعاً حرم گنجایش کافی رو برای میزبانی نداره !
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٣/٢٢
١
٠
نمیدونم چی بگم :| همین که به کار مردم رسیدگی کنن و باری از دوش مردم بردارن مردم شاد و مفرح میشن -_- :)
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٣/٢٢
٠
٠
من هم چند تا پیشنهاد بدم. تو روزهای تعطیل میتونن از فضاهای مطلوب مثل پارک ملت و .. یکسری مسابقه هایی مثل دوچرخه سواری ،اسکیت سواری مهیا کنند. یک جلسه خصوصی با امام جمعه عزیز داشته باشیم و اجازه برگزاری یکسری از کنسرت های موسیقی رو بگیریم. دوچرخه سواری خانوادگی حدفاصل روستای زشک تا کوه های بینالود(بسیار بسیار فضای دلچسب و عالیه. به همه دوستان پیشنهاد میکنم به همراه خانوادشون با دوچرخه این مسیر رو برید و لذت ببرین.). اجرای مسابقه های عکاسی با موضوعات مختلف. پیست موتور سواری ثامن رو تو بعضی از روزهای تعطیل میشه مسابقه ای تحت عنوان حرکات نمایشی با موتور برگزار کرد. بعضی از فضاها رو اختصاص بدیم به خانم ها تا بتونن راحتی و لذت بیشتری از تفریحات ببرن مثل پارک های آبی و... . اما مهمترین پیشنهاد من به شهردار محترم اینه که با شدت و قهر بسیار بالا نسبت به جمع آوری قلیان ها و مراکزی که دارن جوون های ما رو از بین میبرن، اقدام کنند.
Far!de
Far!de
٩٧/٠٣/٢٢
٠
٠
با شماهم موافقم :)
S_RAZMEGAHE
S_RAZMEGAHE
٩٧/٠٣/٢٢
٠
٠
لطفا پیشنهاداتم رو ارائه بدین. اگر هم میخواین اون قسمت رو که در مورد اجرای کنسرت موسیقی نظر دادم رو حذف کنید.
m-aminfar
m-aminfar
٩٧/٠٣/٢٢
٢
١
کنسرت بزارن... چیزی مشهد واقعا نیاز داره کارناول شادیه که اقای استانه گفتن و کنسرت...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٣/٢٢
٣
١
الانم که نزدیک جام جهانیه تو پارک ملت و کوهسنگی و چندتا پارک پرجمعیت دیگه هم حداقل بازی های تیم ملی رو پخش کنن
Far!de
Far!de
٩٧/٠٣/٢٢
١
٠
بعله اینم خیلی خوب میشه ... :دی
Far!de
Far!de
٩٧/٠٣/٢٢
١
٠
بنظرمنم فقط و فقط از نبودن شادی رنج میبره مشد و یاحتی شهرستانای خراسان رضوی!
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام ...لطفا خواهشا بخونید .و منتشرنکنید .. من دوتا انجمن .موضوع رو ارسال کردم که .منتشر نشده است ..یکیش مربوط به جام جهانی و زیر گروه ورزش .ودیگری مربوط به سیاست ..خواهشا چون مناسبتی هس .در باره ی فوتبال و منتشر کنید ....سپاسگذارم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٣/٢٢
١
٠
سلام. انجمن سیاسی تون رو گذاشتم برای بعد ماه رمضون که ملت اعصاب و حوصله بحث سیاسی داشته باشن. انجمن جام جهانی هم با این اکانت شما نرسیده. احتمالا با یه اکانت دیگه تون نفرستادین؟
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٣/٢٢
٠
١
به این ماه عزیز .به روح مادرم قسم ..شهرام بذلی فقط یدونه اکانت داره ..میخواین باور کنین میخواین نکنین ..چه لذومی داره با یک اکانت فیک کامنت و یا متن ارسال کنم ..درسته هر شخصی با یک اکانت فیک میادو کامنت میزاره .شاید نظرت آقای آستانه بسمت من بره ...ولی .بازم میگم ..به ر و ح م ا د ر م من ه ی چ ا ک ا ن ت د ی گ ه ا ی ن د ا رم ‌...موفق باشید
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٣/٢٢
١
٠
یه اکانت فیک که باشه یا نباشه، واقعا ارزشش رو نداره که آدم از روح مقدس مادرش مایه بذاره دوست عزیز
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٣/٢٢
٠
١
ثوابش پای شما .گناهش گردن من ...این حرفو باید میزدم ...یا حق