خانه انجمن با چقد خوشحال میشی؟
٥١١
٧٣
نسیم پهلوان

با چقد خوشحال میشی؟

با چقد خوشحال میشی؟

اگه یه نفر پیدا شه که رو حساب هم نوع دوستی بخواد شمارو خوشبخت کنه چقد بگیرید احساس رضایت میکنید؟ 

با چقد مشکلاتتون حل میشه؟

با چقد آرزوهاتون برآورده میشه؟

٩٦/١٠/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
در حد خرید یه هیوندا ولستر (70 میلیون) + یه سانتافه (250 میلیون) + آیفون 10 برای 4 نفر (25میلیون) + دو تا آپارتمان تو احمدآباد با لوازم (سرجمع یک میلیارد) + یه فست فود درست حسابی (500 میلیون) + کنسول نینتندو سوییچ با تمام گجت هاش (3 میلیون) + یه ویلای معمولی تو شمال (250 میلیون) + سایر (100 میلیون) سرجمع با 2 میلیارد و 200 کارم راه میفته!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
این برای آرزوهام بود
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
اما مشکلاتم با دادن حقوقام سر وقت تقریبا حل میشه و نیازی به کمک کسی نیست !
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
سلام، خدا بده برکت..... آیفون 10 و کنسول نینتندو فکر کنم بشه یه کاریش کرد......بقیش دیگه آرزو بر جوانان عیب نیست......
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/٢٣
١
٠
آرزوعه دیگه! بعدم کنسول نینتندو و آیفون 10 که قیمتی ندارن :| ولی هیوندا ولستر رو انشاالله خودم چند سال دیگه میخرم!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
و البته سلام!
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
عجب!!!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٠/٢٣
١
٠
چه خوب که منو حساب نکردی اصلا ^_^ / شما هم پاشی بیای بریم اون کارو تموم کنیم من یک قدم به آرزوهام نزدیک میشم! لازم نیست کسی بیاد پول بده، به پول ربط نداره آرزوهام! :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/٢٣
١
١
تو وقتی شوهرت دو تا ماشین داره که ماشین نمیخوای! آیفون 10 هم اون 4 نفر یکیش تویی! یکیش خودم، یکیش خواهرم یکی هم رفیقم! مامان بابام آیفون نمی خوان! آپارتمان هم که طبیعتا میای تو خونه من! ویلای شمال هم میتونی کلیدش رو ازم بگیری بری! سایر آرزوهات رو هم خودت بکن دیگه :|
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
در حد خرید یه باب مغازه تو بازارقوچان، بعد از کاسبی تو اون مغازه خودم پول در میارم
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
آفرین چه قانع!
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
مشکلات که به قول استاد آستانه با همون حقوق آخر برج یه کاریش می کنیم. و اما آرزوها: فعلا فقط سفر به کشورهای حوزه اسکاندیناوی (50 میلیون)و مهاجرت به نروژ (حداقل 500 میلیون)
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
عجب!!!!!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/٢٣
١
٠
ازین پس تشریف بیارید تخته سیاه جیم خوشحال میشیم
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/١٠/٢٧
٠
٠
استاد دوبار خواستم تو تختخ سیاه پیام بذارم نشد! نمیدونم چرا؟
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
حسن نژاد جان هر وقت تونستی بیا تخته ادمین بی تائیدت کنن :)
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/١٠/٢٧
٠
٠
نسیم جان یه بار چند روز پیش یادمه تو تخته سیاه یه جمله از چارلی چاپلین گذاشته بودی خواستم نظر بدم نشد!!!!!!! واقعاً چرا؟؟؟؟
خاص استم
خاص استم
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
450 ملیون! همینقدر کم توقع!نسبت ب اساتید!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
جسارتا حالا چرا 500 نه؟!!
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
منم با 200 تا 250 میلیون کارم راه میفته .. یه خونه نقلی یه ماشین معمولی و یه سرمایه کوچیک که باهاش کاری رو راه بندازم...در واقع الان آرزوم حل مشکلاتمه که مشکلاتمم 80 درصدشون مالی هستن.. ولی مطمئنم اگه این 80 درصد حل شه اون بیست درصد دیگه واسم مهم نی.. میزنم به در بی خیالی :)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٠/٢٣
٢
٠
من یه پاسپورت میخوام و یه کوله پشتی با لوازم مسافرت و اولین بلیتم احتمالا به ترکیه که پول اینا رو دارم و مشکلی ندارم! بعدش از اونجا به بقیه جاها پول درمیارم حین سفر و ویزا هم از اونجا میگیرم شاید!! بعد تو سن 35 - 45 سالگی تو بهترین جایی که بودم ساکن بشم و یه مزرعه و چندتا حیوون داشته باشم. بچه هم دو یا سه تا :) فی الواقع پول نمیخوام! همسفر میخوام. شوهرم که اصلا اهلش نیست، پس فقط اجازه میخوام!
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
چه جالب!!
سعید نایب
سعید نایب
٩٦/١٠/٢٣
١
٠
مگه قراره فقط با پول مشکلات حل بشه.!؟ تمام این مبالغی رو که دوستان گفتند اگر همین الان داده بشه مطمئن باشید هفته آینده مشکلات جدید و آرزوهای جدید بروز داده میشه. به نظر من ضمن تلاش برای کسب روزی حلال باید قناعت پیشه کرد. بدرستی که قناعت کلید پادشاهیست.
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
نه مسلما پول حلال همه ی مشکلات نیست اما حلال خیلی هاشون هست.. بیشتر زوج ها مشکلاتشون ریشه ش مالیه.. ضمن اینکه این انجمن یه انجمن فانتزیه.. گفتم اگگگر یه نفر بخواد کارتونو راه بندازه با چقد کارتون راه میفته؟ نگفتم بیاید ریشه یابی کنیم ببینیم مشکل ملت مالیه یا نه.. که اگه نبود واسه 45 و پونصد تومن روز شماری نمی کردیم و سهممون از عدالت 26 تومن نبود!!! تلاش و روزی حلال و قناعتم خیلی درسته ولی انسان با امید و آرزوست که انرژی میگیره برای تلاش
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
سعیدآقای نایب، ما قانع ایم، دولتتون قانع نیست و هر روز یه خرجی برامون می تراشه
faezeh76
faezeh76
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
پول یه جا نمی خوام. ماهی سه تومن حقوق فقط . یعنی میشه.؟ ... البتع برا الان نه ده سال دیگه ماهی ۳ تومن
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
10 سال دیگه با ماهی 3 تومن کارتون راه میفته؟؟؟ اصا همین الان با ماهی 3 تومن کارتون راه میفته؟؟؟
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
نه واقن سه تومن کمه اونم برا ده سال آینده!!! ولی حقوق ثابت عالیه!
faezeh76
faezeh76
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
اشتباه شده باید ویرگول می زاشتم😁 منظورم ۳ تومن حقوق برا الان داشته باشم. نه ده سال دیگه😊
faezeh76
faezeh76
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
برا من کافیه ولی برا یه خانواده ۴ نفری ۵ تومن خوبه
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
ماهی 3 خدایی خیلی کم توقعی هست! مشخصه راضی اید به رضای خدا
a_a
a_a
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
3 تومن که خوبه الان ما همین حقوق زندگی می کنیم... 1تومن میره اجاره 1تومنم قسط مدرسه و دانشگاه غیر انتفاعب تقریبا.. با بقیش خیلی راحت و شاد زندگی می کنیم...
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
فاطمه بانو برا خودتم بگو :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
با یک میلیون ماهی چطور راحت و شاد زندگی می کنید!؟
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
ماهم داریم با یک میلیون زندگی میکنیم البته اگه روحانی بزاره
faezeh76
faezeh76
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
ماهی ۳ برای یه خانواده ۲ نفری البتع به شرط مستاجرنبودن حقوق نرمالیه . البتع خب یکم کم توقع اممم 😁
a_a
a_a
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
جناب آستانه همیشه راحت و شاد به داشتن بهترین ها نیست ... من ک واقعا احساس کمبودی نداشتم و از همه مهم تر همین ک اون 1 تومن خرج درمان یا ....نمیشه ینی عالی... ینی شادی...
m-aminfar
m-aminfar
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
خب اگه بخوام ارزوهامو بگم: داشتن یه ویلای توپ تو شمال با تمام امکانات، یه ماشین خوشگل، مقدار خیلی زیادی خوراکی از جمله پاستیل و نوتلا و لواشک، تمام رنگ کفش ال استار، انواع لباس های مختلف ، که سر جمع 2،3 میلیاردی نیاز دارم، اها یه ویزا و پاسپورت و سفر به دور دنیا بدون ترس از کمبود پول
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
کاش میشد :/ اصن این از بچگی فانتزی من بود اونقدر پولدار باشم یه یخچال مخصوص آلوچه و ترشک و لواشک داشته باشم ^_^
سعید نایب
سعید نایب
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
به نظرمن امید و آرزو انسان رو از واقعیت دور میکنه. به نظر میرسه منظور شما هدف گذاری باشه. یعنی بیایم هدفی رو تو زندگی ترسیم کنیم و واسه رسیدن بهش تلاش کنیم. راستش آرزو و امید بیشتر تو قصه هاست. اینکه من بیایم بگم که حالا فلان قدر پول داشته باشم ،فلان ماشین داشته باشم فانتزی که چه عرض کنم، توهم میشه. به نظر من طرح این انجمن ها بد نیست اما نباید به بوجود آمدن آرزوهای بزرگ ودست نیافتنی منجر بشه.
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
نظر هر کسی برای خودش محترمه مشخصا.. الان سوال ما این بود که شما با چقد مشکلاتتون حل میشه؟ شما چی؟؟ در جواب انجمن بعضیا با دوسه میلیاردم مشکلاتشون حل نمیشه ولی خیلیا با دویست سیصد هزار تومنم مشکلشون حل میشه.. شاید با صد هزار تومن بتونن به آرزوشون برسن.. فکر میکنید اگه یکی بیاد بگه من با صد هزار تومن مشکلم حل میشه و خدا کنه که بشه یعنی دچار توهم شده؟ 0_O
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
هدف یه چیزیه آرزو یه چیزی... هدف یعنی تو تعیین میکنی من 5 سال دیگه دو ماه دیگه یا.. این موقعیت رو داشته باشم براش برنامه ریزی میکنی و اگر شکست نخوری میتونی به هدفت برسی.. آرزو دوست داشتنی های توئه که نمیتونی روشون برنامه ریزی کنی مثلا من مطمئنم اگه از همین الان تا 50 سالگیم کار کنم نمیتونم برای خودم ویلا و ماشین لوکس و غیره بخرم.. اما دلیل نمیشه دوسشون نداشته باشم!! کسی نمیتونه این حقو ازم سلب کنه که از خدا نخوام که بهم اعطا کنه.. چون مسلما برآورده کردن آرزوهای ما آدما برای خدا قد یه ارزنم دشواری نداره
سعید نایب
سعید نایب
٩٦/١٠/٢٥
٠
١
البته من اعتراف میکنم که دنیای آقایون با دنیای خانم ها کاملا متفاوته. آقایون بیشتر واقعیت رو میبینن اما خانم ها قدرت تخیلشون بالاست.
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
برای آرزوهام سرجمع حدود 7 میلیارد=))، مشکلاتم ولی بیشتر غیر مالی هس اونا حل شن اون بخش خیلی کوچیک مالی هم خود به خود حل میشه:((
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
مگه 4 درصدیا مشکلم دارن؟ :)))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
احسنت دخترم! مشکل غیر مالی دردش خیلی بیشتره! :(
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
این دختر جلفه دختر منه :/ برو برا خودت یه دختر دیگه پیدا کن فرانک :|
ali_sh
ali_sh
٩٦/١٠/٢٤
٢
٠
مشکل مالی دارم ولی دغدغه شو ندارم. فعلا ک خودم یه نفرم دیگه. همینی که در میارم خداروشکر. وقتی ام که دو الی سه الی چار الی پنج الی شیش الی هفت شدییییم اون موقع باز فکرشو میکنم :)
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
احسنت، چو فردا شود فکر فردا کنیم خخخ
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
7 تا 0-o پیشاپیش خسته نباشید و موفق باشید :))
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٠/٢٥
٠
٠
نچ نچ پنج تا بچه ؟؟؟ :|||
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
یه ماشین چاپ اسکناس هم خوبه:))))) بینهایت در بینهایت:))) ولی بگما پول نه خوشی میاره نه خوشبختی😑😑😑
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
نداشتنش که بدبختی میاره
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
عه آره ماشین چاپ پول!!! خیلی خوبه آ :)))
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/١٠/٢٥
٠
٠
زیادی داشتنش هم بد بختی میاره://// اونم واسه ما آدم های زیاده خواه و طماع:]]]
faezeh76
faezeh76
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
لطفا آخرین نظری که چن دقیقه پیش گذاشتم رو تایید نکنین.ممنون
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
باشع :))))
a_a
a_a
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
ی نفر باشه سالی چند بار بفرستم کربلا خوبه دیگه...:)) همین الان به فکرم رسید فقط...
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
ان شــاء الله ^_^
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٤
٠
٠
تو واقعیت امیدوارم بهش برسی فاطمه بانو جانم :)
a_a
a_a
٩٦/١٠/٢٥
٠
٠
ان شاء الله برا همه...
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٠/٢٥
٠
٠
اوووووو اونقده زیاده که اینجا جا نمیشه.... باز باید پول هاست سایتم بدیم به خاطر فضایی که اشغال میکنه..بعد یه چیزیم از جیب میره -_- اصن هیچی نمیخام :/
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٠/٢٥
٠
٠
فقط اگه بقیه میذاشتن ، تا الان به همه ی چیزایی که میخواستم رسیده بودم.پول دیگه ای هم نمیخواستم..منظورم از بقیه دولت مولتو اینا هم نیس.....ما یه نفرو اینجوری داریم که واقعا تا خالا دو نفر پیدا شدن هررررر جقدر میخواسته بهش کمک کردن :| این خودش شانسیه ک عمرا نصیب من بشه... هر کی به من رسیده خودش میخواسته یه چیزیم بکنه :/
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٠/٢٥
٠
٠
* حالا _ * چقدر
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٥
٠
٠
هوووم منم یه نفرو با این مشخصات میشناسم که هر روز هر چی میخواد واسش مهیا میشه ولی نه راضی میشه نه... بی خیال :))
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٠/٢٥
٠
٠
چی سوزی اومد الان -_-
afsan
afsan
٩٦/١٠/٢٥
٠
٠
حساب نوع دوستی یعنی صدقه سری بده؟ عمرا زیر بار این ذلت برم. ولی خوب اگر خدا بخواد یه لطفی بکنه و در رحمتش رو باز کنه با 100 میلیون تومان هم کارم راه میفته. چون یه زندگی بی دغدغه و آروم میخوام. این 100 تومن فقط خرج خرد و خوراک و لباسم باشه همین
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٧
٠
٠
:)
dani_1993
dani_1993
٩٦/١٠/٢٥
٠
٠
با 5 میلیون ...
م-نص
م-نص
٩٦/١٠/٢٦
٠
٠
://
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٧
٠
٠
چه خوب! پس الانم تقریبا خوشبختید فقط 5 تومن کم دارید؟یا شاید منظورتون 5 میلیون دلاره؟ :))
م-نص
م-نص
٩٦/١٠/٢٦
٠
٠
من بی نهایت میخوام....اونقدری میخوام که تمام رویاهامو عملی کنم و اونقدری باشه که ریشه فقر و توایران و کشور های همسایه بخشکونم...البته بهم صندلی ریاست جمهوری رو بدن بدون پول شخصی قول میدم ایران و زیر رو کنم:)
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٧
٠
٠
شبیه سخنرانی قبل از انتخابات بود خاطراتمو زنده کردید مرسی :))