خانه انجمن آقای رئیس جمهور...
٤٧٢
٤٩
مرتضی تقی زاده

آقای رئیس جمهور...

آقای رئیس جمهور...

سلام علیکم از سال ۹۲ تا به الان با برنامه ها، وعده ها و... رئیس جمهور دولت یازدهم و دوازدهم آشنا شدید. با توجه به شرایطی که ایشون توی این ۵ سال به وجود آوردن با استعفا/ استیضاح/ عزل ایشون موافقید یا خیر؟ چرا؟

٩٦/١٠/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
#رهبر_انقلاب: همه‌ی کارهایی که #امیر_کبیر انجام داده و همه‌ی خاطرات خوبی که تاریخ و ملت ما از این شخصیت دارد، محصول سه سال است. بنابراین چهار سال، وقت کمی نیست./ مشرق
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٠
٣
٠
بستگی داره دست و پاشون چقد باز باشه با عبا و عمامه 8 سالم کمه :))
ali_sh
ali_sh
٩٦/١٠/٢٠
١
١
خانوم نسیم. ..... چطو .... و اینا پروژه مذاکره با بلاد کفریا رو که این همههه رهبر گفت نکنید نکنید رو کلید زدن. حالا برا ک مردم مطالبه گر حقشون شدن دست و پاشون گرفته شد؟
ali_sh
ali_sh
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
کلا استانه جان یه نوآوری جدید رقم زدی تو مبحث سانسور و اینا :||| هیچیش خونده نمیشه که برادر من
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
خب برید عکسای رئیس جمهور 5 دوره پیش رو ببینید که وقتی برای صلح جهانی رفت عبا و عمامه رو در اورد و کت و شلوار پوشید موهاشم ژل زد :))) اونور چون نامحرم نیس میشه اینارو کنار گذاشت و مذاکره کرد دست و پاشونم گرفته نمیشه :)))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٦/١٠/٢٢
٣
١
برای خراب کردن ملت هم سه سال کافی بود 8 سال خیلی براش زیادم بود به قول شما خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
اشکمهر باهات موافقم، اون ملعون یه سال هم براش زیادی بود.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٦/١٠/٢٣
١
٠
مرتضی جان من منظورم احمدی نژاد بود
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٣
٠
١
باشه تو راست میگی
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
یه بار نظر مارو خواستن گفتن میخواید کی رئیس جمهورتون باشه ما هم نظرمونو گفتیم.گفتیم 4 سال این آقا ریاست جمهوریو به عهده داشت اما نتونست حتی خواسته های موافقینش رو جامه عمل بپوشونه چه برسه به مخالفین!. اگه قرار بود با توجه به نظر ما ایشون تغییر کنه که چه نیازی به استیضاح؟همون موقع انتخابات تغییر می کرد دیگه! واقن فکر میکنین وقتی یکی به کرسی ریاست جمهوری تکیه میزنه میتونه بعدش استعفا بده؟ :))) ...دیگه اینکه درسته که نتونست درست مدیریت کنه ولی نمیشه عزلش کرد چون اولا هنو کشورو کاملا از بین نبرده خخخ بعد اینکه برنامه داره برای سالهای بعدش و ظاهرا قراره یکم اوضاع رو بهبود ببخشه که خب باید صبر کنیم و ببینیم از طرفی عزلش ممکنه بهانه ای برای درگیری مجدد داخلی باشه که در حال حاضر و با آشوب های اخیر به صلاح کشور نیست.. ان شــاء الله به زودی حاکم واقعی ظهور کنن و مارو نجات بدن :)
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
ابوالحسن بنی صدر رو امام خمینی عزل کردن
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢٠
٣
٠
اونموقع نمایندگان مجلس همه انقلابی بودن و پشت رهبر برادر من.. :)
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
تکبیر
لیلی
لیلی
٩٦/١٠/٢١
٠
٠
نسیم؛ به کی رای دادی تو انتخابات؟
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٢١
١
١
به مستر روحانی رای ندادم به یه عمامه دار دیگه رای دادم که تو چهار سال فعلی یکم تو مشکلاتمون تنوع ایجاد شه یکم از حالت روتین در بیایم که نشد :)
ژاله
ژاله
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
بنی صدر هم اول مجلس رای عدم کفایت سیاسی داد، بعد امام عزل کردند. مستقیم این کار رو نکردن.
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
حکم حکومتی برا همین روزاست
ژاله
ژاله
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
من با استیضاح موافقم. منتها مجلس باید استیضاح کنه که چشمم ازش آب نمیخوره. مجلس سلفی بگیر با موگرینی! :/ استعفا هم که زورکی نمیشه. عزل هم که دست رهبره، گمان نمی کنم بدون استیضاح و روال های معمول این کار رو بکنن.
ali_sh
ali_sh
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
مجلس رو همین مردم به یه لیست مثلاااااا "امید" که جلوشون گذاشته بودن انتخاب کردن. سلفی چیه. کاش سلفی بگیرن ولی نگن حقوق ما اگه زیر ۱۰ ملیون باشه دزد میشیم. توو یه جبهه ان. نمیان استیضاح و مخالفت کنن که
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
یعنی با فشار مردم نمیشه مجبور به استعفا کرد؟ صد در صد میشه:-)
ali_sh
ali_sh
٩٦/١٠/٢٠
٠
١
خب یه عده فشار میارن که همین اصول گراهان. یه عده مخالف فشارن که همین اصلاح طلبان. یه عده هم میریزن این وسط از فرصت استفادا میکنن و همه چیو بهم میریزن آخرش این جوونای حزب اللهی و انقلابی باز باید برن جلوی مشت و لگد و تیر و تفنگشون واستن و ... آخرشم روز از نوع روزی از نوع :|
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٠
١
٢
علیش جان کلا پرتی برادر
ali_sh
ali_sh
٩٦/١٠/٢٠
١
١
نوع آخه :||| باشه تو خوبی احمدی نژاد :|||
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/١٠/٢١
٠
٠
کدوم فشار مردم همه با یه سهام عدالت ۲۶۶۰۰تومنی ساکت شدن😐😐کافیه اینو بکنن۵۰هزارتومن😑😑😑
ali_sh
ali_sh
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
خیر :| بلاخره ایشون با آرای قاطع مردمی اومدند. پس احترام به رای مردم واجبه. برای این کاراشونم لابد دلیل دارن. ما ۸ سال رییس جمهوری ای طرفی هارو هم دیدیم. همون اقایی که شما ازش دفاع میکنی و مطمئنن گوگل شمارو با ای دی "احمدی نژاد" سیو کرده تو دیتابیسش، همون هم کم گند نزد. ولی چرا اون موقع نیومدید بگید استعفا و فلان و فلان؟
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٠
٠
١
آراء قاطع خخخ
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
کنار کشیدن هنر نیستا، این طرفی ها اون طرفی ها
Anis
Anis
٩٦/١٠/٢٢
٢
٠
آقای رئیسی تو انتخابات حدود 16 میلیون رای داشتن که قبول دارم حامی نظام بودن. آقای روحانی 23 میلیون رای داشتن. با فرض خیلی ضعیف این که 3 میلیون از این جمعیت فکر میکنن وضع خوبه و سیستم اوکیه، 20 میلیون از این سیستم راضی نیستن و میخوان درست شه/عوض شه. و از طرفی هم از جمعیت واجدان شرایط، 16 میلیون رای ندادن. فرض میکنیم 1 میلیون مثلا شاید دستشویی بوده وقت نداشته رای بده :)) به هر حال، 15 میلیون خیلی رُک گفتن "من رای نمیدم!". من اصلا نمیخوام بگم رای مردم حرمت داره یا نداره ، فقط میخوام بگم الکی نگید مردم « اکثریتشون» اوکی هستن!حساب سرانگشتی هم بکنیم ، از واجدان شرایط 63 درصد ناراضی هستن.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٦/١٠/٢٢
٠
٠
اینجا هم این خخخ هیستریک شما هست/آراء قاطع خخخ
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
اشکمهر جان، حسن آقاتون کجا آراء قاطع داشت؟ تخلف تو انتخابات اسمش آراء قاطعه؟ خخخ
m-aminfar
m-aminfar
٩٦/١٠/٢٣
٠
١
خیلی زشته به رای مردم بگیم تخلف...
amineh_hz
amineh_hz
٩٦/١٠/٢٥
٠
٠
تخلف !!!!!!! مگه غیر ممكن نبود؟ چی شد جای آدم ها عوض بشه امكانش پیدا میشه؟😶😶😶😶
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
اره فتنه گرارو آزاد نکرد از عصر خانگی//دروغ گفت.باید بازخواست بشه/وعده سر خرمن داد به ما
amineh_hz
amineh_hz
٩٦/١٠/٢٥
٠
٠
🤔🤔🤔
....
....
٩٦/١٠/٢١
٥
٠
من به روحانی رای ندادم و ازشم خوشم نمیاد ولی کار امثال استارتر این انجمن کار همون دوست نادانه. همینان که به مملکت ضربه می زنن
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢١
٢
٠
با تشکر:-)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٦/١٠/٢٢
٠
٠
جناب تقی زاده یک عرضی داشتم خدمتتون/که خواستم بارها بگم فرصت و جاش نشده/اینجا میگم/ معمولا میبینم در مطالب سیاسی که باب میل شما نیست بعد خوندنش در کامنتهاش یک "خخخ" میگذارین که واقعا دیگه رو اعصاب شده /اگه نظری دارین بگین مثل همین کامنتی که در مورد امنترین پیامرسانها دادین که جای شکرش باقی بعد اینکه گفتین جاسوسا همه جمعشون جمعه "خخخ" رو گذاشتین///اگه خنده داره براتون برای ماها اصلا خنده دار نیست لطفا فقط نظرتون رو بگین این خخخ گذاشتن شما یک جور توهین به طرز فکر و سخره گرفتن نظر بقیه هست
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
نظر من همون خخخ است و تغییر هم نخواهد کرد، چون به یه عده فقط باید خندید خخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٦/١٠/٢٣
٠
٠
خخخ
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٠/٢٥
٠
٠
:|
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٠/٢٥
٠
٠
نه . چون نمیره.
amineh_hz
amineh_hz
٩٦/١٠/٢٥
١
١
من به شخصه به دكتر روحانی رای دادم و خیلی تلاش كردم برای جمع آوری رای و اصلا پشیمان نیستم چون دارم میبینم با وجود تمام سنگ اندازی های از تمامی جهات خیلی دارن تلاش میكنن.
afsan
afsan
٩٦/١٠/٢٥
٢
١
زهی خیال باطل دوست عزیز. آقای روحانی نشون دادن با مردم هستن و خواسته‌های مردم رو تا جایی که می‌تونن اجرا می‌کنن. اگر دولتی غیر از ایشون روی کار بود به نظرتون تلگرام رفع فیلتر میشد؟
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٥
١
١
خخخ روحانی خودش فیلتر کرده بعد خودش هم رفع فیلتر کرده، حالا شده قهرمان خخخ
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٥
١
١
کدوم خواسته های مردم رو اجرایی کرده؟
afsan
afsan
٩٦/١٠/٢٥
٢
١
مشکل کار و رکود اقتصادی هم با آزادسازی قیمت‌ها و کمی افزایش تورم انشاالله حل میشه تا باز هم مردم سال 1400 بیان پای صندوق‌های رای و گزینه‌ای که سید محمدخاتمی پیشنهاد میده رو انتخاب کنن
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٢٥
١
١
ایران زندگی می کنید دیگه؟
amineh_hz
amineh_hz
٩٦/١٠/٢٥
١
١
ما همه ایران زندگی میكنیم فقط فرقش توی اینكه سرمون مثل كبك زیر برف باشه یا نه
م-نص
م-نص
٩٦/١٠/٢٦
١
٠
موافقم و بودم...ولی شرایط الان کشور یک جوریه که نمیشه...والا صلاحیت ندارند..مانند انتخابات پر تخلف بی سابقه ولی صحیح:/ مصلحت الان حضور این اقاست و وظیفه مردمم گوش به فرمان رهبری بودن..برای اولین بار سعی میکنم نکوبم دولتو چون ایران نیاز به ارامش داره با اینکه .....