خانه انجمن حس بیماری!
٣١٥
٤٣
آلاء

حس بیماری!

حس بیماری!

(همین اول بگم دور از جونتون سلامت باشید همیشه:) )

تابحال شده خودتون رو مشکوک به یه نوع بیماری تقریبا خاص بدونید؟ مثلا با علایمی مشکوک بشین؟

یا با دیدن شخصی با بیماری خاص و یا دارای ناتوانی جسمی چند لحظه خودتونو بذارید بجای اون؟

چه حسی داشتید؟ ترسیدین؟

شده اقدامی هم انجام بدین یا تصمیمی بگیرین؟

٩٦/١٠/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
اون بخش اول که مشکوک به یه بیماری خاص باشه من نه؛ ولی تا دلتون بخواد فرانک آره! سرش که درد می گیره میگه سرطان مغز دارم؛ پاش که درد می گیره میگه دارم فلج میشم؛ زیاد خوابش میاد میگه .... همین طور الی آخر!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٦/١٠/١٦
١
٠
خب خوبه ، شما هم یک زن جدید بگیر بگو برا روز مبادا گرفتم دور از جون غم دورت رو تحمل کرد :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
: |
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
الهی که همیشه سلامت باشه ماااادر!:)))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٠/١٨
٠
٠
خيلي هم راست ميگم :| خودت هي ميگي سرطان خون داري رو هم بگو! تازشم بيشتر از من ميگي! من فعلا شك دارم افسردگي يا دوقطبيتي داشته باشم :| حس غم و گريه دارم بعد با يه چيز الكي خوشحال ميشم باز تا چند روز غم دارم!
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٨
٠
٠
پوکر فیس نشو فرانکم! این آقایون کلا فقط بلدن زیر آب خانومشونو بزنن... نچ نچ نچ=)))))))
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
آقای آستانه:به قول معروف.....واقعاً که.......
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/١٦
١
١
ها بعله :/ اینجور موقع آ یهو آدم به خودش دقیق میشه کمی بیشتر با خودش خلوت میکنه بعد تصمیم میگیره از بقیه ی عمرش بیشترین استفاده رو ببره.. با همه مهربون باشه و اینا.. ان شــاء الله همه صحیح و سلامت باشن سلامتی نعمت خیلی بزرگیه اینو هر وقت دچار بیماری میشم بیشتر درک میکنم :(
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
عاره عاره دقیییییقا! میگن سلامتی تاجیست که تنها بیمارها آن را بر سر سالم ها میبینن!
اسمارتیز:)
اسمارتیز:)
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
من همش فکر میکنم یه بیماری ناشناخته دارم که همه عاجز از درکشن :| بچه بودم که تازه این حسم بیشترم بود دی:
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
منم بچه بودم یبار گردنمو تو خواب کج گذاشته بودم رگ به رگ شده بود درد میکرد نمیتونستم تکون بدم بعد فک میکردم تا آخر عمرم اونجوری میمونه قشنگ خودمو تو همه مراحل آیندم اون شکلی تصور کردم بعد زدم زیر گریه:((
m-aminfar
m-aminfar
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
این انجمن خوراک منه...هر وقت که سردرد میگیرم سرطان پیشرفته مغز دارم هر وقت که معده ام درد میگیره سرطان معده هر موقع باهام بی حس میشه ام اس و خیلی مریضی های دیگه...
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
اصن روایت داریم اونایی که اینجورین برای اینکه دیگه بیشتر عذاب نکشن هیچ وقت به اون بیماری ها مبتلا نمیشن!:))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
بعضی ها هم مثل محمد حسن نص حس شهادت ورشون می داره مثلاً وقتی میرن حرم می گن الان یکی بخواد یک نارنجک بندازه ، خودم رو بندازم روش شهید بشم :) ! شهیدتم محمد حسن
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٦/١٠/١٦
١
٠
بعضی ها هم مثل بهمن بهمنی یک نمونه بروز شده ی محمد حسن نص هستن ! مثلاً می گن شهید بشیم ازمون تندیس درست کنند بعد دخترا بیان برامون گریه کنن ! بهمن راضیت هست دارم به اسمت برا خودت پیام میدم؟ :) .... خخخخخ !
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/١٦
١
٠
:| کاربر نمای جلف :/
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٦
١
٠
کار شما از حس و اینا گذشته واقعا خیلی حالتون خرابه!:دی
روح بهمن
روح بهمن
٩٦/١٠/١٦
٠
١
پشت سر شهید بهمن این مدلی حرف نزنین :||||||||||||................................ به آرزوش رسید ! مجتبی هم یک ساعته که تموم کرده ! :| سلام من روح مجتبی هستم دارم از روح بهمن در خواست می کنم من رو ببره بهشت ولی بخاطر اون انجمنی که تایید نکرده میگه این کار رو نمی کنم مجتبی !
 ازرائیل
ازرائیل
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
:) خب بهمن و مجتبی رفتن اسم کدوم یکیتون رو بنویسم برا پرواز ؟
علی ش :)
علی ش :)
٩٦/١٠/١٦
١
٠
من رو بنویس :) ! می خوام ببینم حوریه ها چطوری هستن :) ! آقای ازرائیل هوریه درسته یا حوریه ؟ چنتا می دین اونوقت ؟
ali_sh
ali_sh
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
سر شوخیو وا کنی سرشو خیو وا میکنما :| بیشی
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
عزرائیل آقا عزرائیییییل:/
ali_sh
ali_sh
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
درورز دیگه میبینی رو این حس هم یه اسمی گذاشتن و میگن مثلا این یه نوع بیماری هستش و فلان :| هیچ جا امنیت نداریما.
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
پاسختون رفت برا پایینی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
من راجع به هر بیماری یکم اطلاعات کسب کنم فورا حس می کنم یه چند تا از اون علائم رو خودمم دارم! از سرطان تا ام اس! معمولا هیچ کاری نمی کنم یه مدت بعد یادم میره همه چی!
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
هوم بعد همی ملت با حالت کلاس گذاشتن میگن هشتبلکوفوبیا دارم....خخخخ
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
وای آره وقتی علائمشو میخونی فک میکنی همه رو داریش:|
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
من خودم وقتی یه نوع درد تکرار شه برام بعد چندبار به بیماری خاصی مشکوک میشم البته اونم بعد این که خوب شد دیگه فراموشش میکنم و میگم بیخیال!
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
ولی مامانم این کانالای سلامتی تلگرامو همش دنبال میکنه بعد مشکوک میشه ما مریضیم یا اگه موارد ایمنی بدن مذکور رو رعایت نکنیم مریض میشیم....:// یبار من بازومو چندتا کنار هم پشه زده بود بهم گفت احتمالا گال دارم:|| چندتا هم پست بهم نشون داد... تا یه هفته فک میکردم گال دارم ینی قشنگ حرکت مایت رو زیر پوستم حس میکردم...:((
خواننده تیتراژ میانی
خواننده تیتراژ میانی
٩٦/١٠/١٦
١
٠
برام هیچ حسی شبیه تو نیست کنار تو درگیر آرامشم...
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٦
٠
٠
خخخخخ دمت گرم خواننده...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٦/١٠/١٧
٠
٠
من بهمن بهمنی هستم :| استفاده از اسم یکی و نظر دادن باهاش فک کنم از نظر شرعی حرام است .
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/١٧
٠
٠
نه اکثر مراجع اعلام کردن مکروهه :/
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٦/١٠/١٧
٠
٠
تابستون امثال دست چپم بی حس میشد رفتم پیش یکی از معروف ترین مختخصصین مغز و اعصاب مشهد منو فرستاد MRI نتیجه رو نگاه کرد بهم گفت ام اس داری :| یه هفته اشک و خون گریه میکردم پیش همه رفتم آخرش بعد کلی عکس و اکسن معلوم شد دیسک آرتروزیت حاد گردنه :| تو اون یه هفته همش فکر میکردم برم روستای استخرگاه رودبار بمونم تا بمیرم :|
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٦/١٠/١٧
٠
٠
امسال :|
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٨
١
٠
آخی چه تجربه بدی:(( این دکتراهم بعضا خیلی بی ملاحظن... انشالا که امثال(!:) ) و تا همیشه سلامت باشی:)))
ali_sh
ali_sh
٩٦/١٠/١٨
١
٠
حتی اسکن :|
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٠/١٨
٠
٠
اره شده.... زن همسایمون با شوهرش تو کوچه دعوا کردن وحشتناک :/ اصن بزن بزنی بود...بعد من یه لیوان اب بردم دادم به خانومه...لیوانو ک پس داد خونی بود -_- منم همونجا پرتش کردم رو زمین :| تا مدتها فک میکردم ایدز گرفتم :| البته مال تقریبا هش سال پیش بود :/
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٠/١٨
٠
٠
:|
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/١٠/١٩
٠
٠
دچار باید بود دچار یعنی عاشق ://////
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/١٠/١٩
٠
٠
یه درسی داشتیم به نام پاتوفیزیولوژی بیماری ها، من تمام بیماری ها رو هم زمان که درس میداد میگرفتم:| برا همین علائمش همیشه یادم میموند چون انگار اون بیماری رو گرفتم خخخ البته بعد معلوم شد واقعا به یکی ازون بیماریا مبتلا بودم واقعا:| البته موقتی بود دیگه الان خوب شدم:دی
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
یادمه اون روزها که بیماری ابولا خیلی شایع بود البته نه در ایران...... وارد ایران نشد......من یه چند روزی بود حالم خوب نبود....مسموم شده بودم... رفتم دکتر.....گفت مشکوک به ابولایی......خدا خیرش نده...دنیاروسرم خراب شد....اینقدر فشارم افتاد که کارم دیگه به آزمایش خون نکشید......