خانه انجمن فیلتر اینستاگرام و تلگرام، آری یا خیر؟
٥٣٦
٤٩
afsan

فیلتر اینستاگرام و تلگرام، آری یا خیر؟

فیلتر اینستاگرام و تلگرام، آری یا خیر؟

سلام. از شب گذشته اینستاگرام و تلگرام به خاطر اغتشاش های اخیر فیلتر شدن، آیا با این اقدام دولت موافقید؟ یعنی می تونه تاثیری در حفظ آرامش جامعه داشته باشه؟

از دیروز که این دو شبکه اجتماعی پر مخاطب فیلتر شدن، چی کار می کنید؟ وقتتون رو چطور می گذرونید؟

اگر دائمی باشه این فیلترها چه می کنید؟ یک پیام رسان جدید یا بی خیال فضای مجازی؟

٩٦/١٠/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/١١
٣
١
سلام. بدترین کار ممکن بود این فیلتر کردن. حالا به اینستا چی کار داشتین آخه؟ اونجا که خبری از اغتشاش نبود :| ملتی که بخوان برن تلگرام با فیلترشکن هم می تونن برن. پس زحمت ماها که کار و زندگی مون با تلگرام هست رو بیشتر کردن ولا غیر
afsan
afsan
٩٦/١٠/١١
٠
٠
در اینستا ویدئوهای اتفاقات اخیر بارگذاری می شد. و خوب یکی از شبکه های اجتماعی پر مخاطب بود که قطعا بعد فیلتر تلگرام مردم فورا در اونجا به جو متشنج اخیر دامن می زدن
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/١١
٠
١
اینستاگرام که بدتر از تلگرام بود، کلی عکس و فیلم از اغتشاشات بود و خیلی راحتتر ملت رو دعوت میکردن به اغتشاش
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/١١
١
٠
ما که ندیدیم خدایی! از بس فالویینگ هام بچه های خوبین!
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/١١
٠
٠
بعله بعله
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/١١
٠
٠
شبکه اجتماعی جدید جایگزین اینستا بشه رو نمیرم، ولی پیام رسان رو به خاطر شغلم مجبورم. تقریبا الان ملت بعضیا رفتن واتس اپ و بعضیا هم رفتن ویسپی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/١١
٠
٠
جایگزین اینستاگرام لنزور است، منتها چون کیفیت تصاویر رو میاره پایین و سرعت آپلودش پایینه به درد نمیخوره. جالبیش اینجاست که مسئولین و سلبریتی ها هم توش عضو اند خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٦/١٠/١١
٠
٠
ینی رسما گند زدن تو زندگی ما دانشجوها شب امتحانی :| مگه سال ۸۸ تلگرام و اینستاگرام بود اخه؟ با اس ام اس نمتونن هماهنگ کنن؟ کسیم بخواد کاری کنه که خب فیلتر شکن نصب میکنه دیگه. چکار به ما داشتین؟ ماکه به کسی کاری نداشتیم :|
ali_sh
ali_sh
٩٦/١٠/١١
٠
٠
فکر نکنم شبکه ای باشه ک امکاناتش بیشتر و بهتر از اینستاگرام باشه. خب پس این رو منصرف میشم کلا. / در مورد تلگرامم خب این نرم افزار اومد کلا یه انقلابی کرد دیگه. پیام رسان هارو از محدودیت های صرفی مثل فقط کانال و گفتگو شخصی فراتر رفت و ربات ها و کانال ها و غیره و غیره رو هم اضافه کرد. پس زمان میبره که پیام رسانی بیاد بهتر از تلگرام. بواسطه کارهای روزمره مجبوریم از یه پیام رسان استفاده کنیم که ترجیح میدم از نوع داخلیش باشع مثل سروش و ... گرچه هنو خیلی عیب و ایراداتی داره
afsan
afsan
٩٦/١٠/١١
٠
٠
ماشالله سرعت عمل :)) نمی‌دونستم ساعت 6 صبح بذارم دو سه ساعت بعدش تایید می‌شه:)
ali_sh
ali_sh
٩٦/١٠/١١
٠
٠
یه زمانی بود باید یکی دو هفته منتظر تایید انجمنمون میموندیم خخخخ // البته شرح حال انجمن شما مناسب همین لحظه است دیگه یه روز دیرتر تایید شه ممکنه دیگه بدرد نخوره
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/١١
١
٠
چون توییتر داشتم، پس از قبل فیلتر شکن هم داشتم و الانم تلگرام و اینستاگرام رو دارم خخخ، جایگزین تلگرام رو هم بیسفون میدونم چون هم زود لود میشه هم حجمش کمه. ویستی و سروش حجمشون سر به فلک میکشه نمیشه راحت نصبشون کرد و استفاده کرد.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/١١
١
٠
جان ما تو توییتر داری؟؟؟
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/١١
٠
٠
خیلی وقته خخخ این رو که قبلا هم می دونستی نکنه اتونجا هم میخایی من رو بلاک کنی خخخ
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٠/١١
٠
٠
سلام ...اینشو نمیدونم که چقد تاثیر داره.. ولی خیلی بد بود :/ نابود شدم...نخییییییییر اصن موافق نیستم :/ حداقل اطلاع رسانی میکردن عین ادم :| بس که تا حالا هزااااار بار گفته بودن میخان فیلتر کنن من یکی که باور نمیکردم بخوان فیلتر کنن... حداقلش میگفتن شاید یکی کار مهمی داش :/ یهویی زدن قطش کردن که چی؟؟؟؟؟؟ ینی معلوم نی چجوری میگذرونم؟؟؟؟ همش تو جیم پلاسم دیگه -_- ...از هم دیروز چنتا از گروهام خداروشکر قبل از فیلتر سریع تو سروش گروه زدنو همه رو دوباره جمع کردن منم همینجوری الکی سروش رو انتخاب کردم دیگه گفتم فعلا همینجوری باشه... نمیدونستم که واقعا چقد کار خوبی کردم که سریع سروش رو نصبیدم و گروهامو حفظ کردم.... خلاصه که فعلا همین سروش هس.....ولی اعصابمو خورد کرده خیلیم مسخرس...هیچی نداره ک :/// اهههههههههه
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٠/١١
٢
١
اشتباه محض بود! در عوض بايد همه چيز رو توي تلويزيون پوشش ميدادن تا مردم بفهمن اينايي كه تظاهرات راه انداختن از مردم نيستن و به فكر منافع خودشونن، اگر بودن اموال عمومي رو خراب نميكردن و با جون چندين نفر بازي نميكردن. شايد مردم عادي ميفهميدن حضور در اين تظاهرات خطرناكه و نبايد برن. اينطوري بيشتر تحريك ميشن كه برن ببينن چه خبره! ويسپي و سروش رو نصب كردم ولي افتضاحن! اصلا سرعتشون خوب نيست و 10 دقيقه طول كشيد كه سروش 4 تا پيام رو لود كنه! :| خدا كنه تلگرام برگرده... اينستا هم مهم نيست برام حتي!
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/١١
٠
٠
چه عجب یه نفر گفت سروش افتضاحه
ساداتی
ساداتی
٩٦/١٠/١٤
٠
٠
اگر به جای همه این آپ ها فقط تلوزیون رو فیلتر كنن نصف بیشتر مشكل ها ممكت حل میشه. شك نكنید
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٠/١١
٠
٠
اگر دائمي باشه مجبورم با يه اپ جديد كار كنم چون مجبورم :((
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١١
٠
٠
الهی....:(( یجوری غمگین گفتی اینا رو که دست من بود برا تو عدم فیلتر میزدم...:)) اون لینک که تو گروه گذاشتمو نزدی؟
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٠/١٢
٠
٠
نديدمش! خيلي كم ميام تلگرام ديگه :(( كاش دكمه ش دست تو بود :(( خيلي بده... از دنيا عقبم انگار!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٠/١١
٠
٠
شايدم باعث بشه دوباره به فلات تخته سياه مهاجرت كنيم :))
m-aminfar
m-aminfar
٩٦/١٠/١١
٠
٠
با فیلتر اینستاگرام موافقم. چون فیلم های اغتشاش اخیر در این شبکه اجتماعی پخش میشه. و تاثیر زیادی داره در حفظ ارامش جامعه داره.فعلا وقتم تو اینترنت میگذره و خدانکنه دائم باشه چون نصف تفریحات من تو تلگرامه:( پیام رسان جدید اصلا چون هیچ پیام رسانی در حد تلگرام و اینستاگرام نیست
m-aminfar
m-aminfar
٩٦/١٠/١١
٠
٠
من خدای جمله سازیم:/ تاثیر زیادی داره در ارامش جامعه داره:/// اصلاح می کنم تاثیر زیادی داره در حفظ ارامش جامعه
سعید نایب
سعید نایب
٩٦/١٠/١١
٠
٠
من نمیدونم چرا تا بحال این دو شبکه مفسده رو فیلتر نکردن. درحالی که شبکه ساخت داخل داریم.
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/١١
٠
٠
یادت رفته رئیس جمهورت حسن روحانیه؟
ali_sh
ali_sh
٩٦/١٠/١١
١
٠
چون شبکه های ایرانی نمیتونن رقابت کنن. هروقت هرکدوم از پیام رسان های ایرانی تونستن به کیفیت خدمات تلگرام برسن من قول میدم دیگه کسی نره طرف تلگرام اینا. دوروزه این سروش پیر کرده مارو. شب یه میام میفرستی صبح میبینی هنو ارسال نشده
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/١١
٠
٠
علی آقا کل پیامرسانهای ایرانی توی سروش خلاصه نمیشن، تا حالا بیسفون و سلام رو امتحان کردی؟ بیسفون تا از آپدیتش کل خبرگزاری ها توش کانال داشتن، یه وقفه زمانی باعث شد همه ازش دل بکنن
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٠/١٢
٢
٠
براي اينكه شبكه هاي داخلي ميتونن تمام اطلاعات گوشيتون رو رصد كنن! همون اول موقع نصب حتي اجازه ديدن ديتا و پاك كردنشون رو هم ميگيرن!! تنها هدفشون از ساخت اين شبكه ها هم همينه فقط!!
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/١٢
٠
٠
نه که تلگرام اطلاعاتمون رو بر نمی داره
سعید نایب
سعید نایب
٩٦/١٠/١٢
٠
٠
عجبا.!! اون وقتی که آژانس امنیت ملی آمریکا که شفاف میگه که تمام اطلاعات همه شبکه های اجتماعی رو روزانه داره بررسی میکنه، شما متوجه هدفی نشدین.!؟!؟ همین که شبکه اجتماعی داخلی راه اندازی شد نگران اطلاعاتتون شدین.؟!؟!؟؟
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٠/١٣
١
١
من تو ايران زندگي ميكنم و اينكه سپاه ايران اطلاعاتم رو برداره بيشتر روي زندگيم تاثير ميذاره تا اف بي آي آمريكا!! قاچاقچي بين المللي كه نيستم! ولي با يه پيام ساده، ميتونن بازداشتم كنن ببرن! كم وبلاگ نويس نداشتيم كه بخاطر مطالبي تو وبلاگشون بازداشت شدن و برنگشتن!!
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
#سپاه_مظلوم
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
سپاه كه مثال بود! نيروي انتظامي، ارتش، پليس فتا، اطلاعات، امنيت ملي و ... البته سپاه رو از روي يه مستند گفتم! مستند پول و پورن كه تونسته بودن يه باند اسكورت رو دستگير كنن! البته هم كه خيلي تبليغي بود مستندش! :/
سعید نایب
سعید نایب
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
اون دوست عزیز که گفته بود سپاه اطلاعاتم رو برمیداره باید بگم که شما علیه امنیت ملی و ولایت مطلقه فقیه در افشانی نکن، سپاه هم قول میده اطلاعاتت رو برنداره. از وبلاگ نویس گرفته تا هر فعال اجتماعی باید یاد بگیرن که هر موقع علیه امنیت ملی و مصالح نظام اظهارات ساختارشکنانه داشته باشن قطعا و حتما ناپدید میشن.!!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
اول كه بايد تعريف شما رو از ساختار شكنانه دونست! همچنين تعريف اونارو! بعدشم دليلي نداره وقتي من دارم ذهنيت يا احساس يا هر چيز ديگه اي درمورد هر چيزي رو در پي وي يا هر گروهي به كسي ميگم اوناهم در جريان باشن! اگر كانال چند هزار نفره داشته باشم شايد. يا قرار نيست به فايل هاي شخصي من دسترسي داشته باشن! به قول يكي مثل اينه كه تو خونه اي زندگي كني كه شيشه ايه و چندين نفر ميبيننت!
سعید نایب
سعید نایب
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
اظهار نظرساختارشکنانه یعنی توهین،افترا در مورد اصل ولایت فقیه وآرمان های انقلاب و ارکان اصلی نظام،نیروهای مسلح و ارگان های امنیتی. قطعا دلیلی نداره شما هر اظهار نظری در مورد هر موضوعی بکنید بقیه اطلاع پیدا کنند اما نه در فضای اجتماعی. اگه دقت کنید اصطلاح شبکه اجتماعی گفته میشه نه شبکه خصوصی.! این موضوعات خیلی بدیهیه.
Vania
Vania
٩٦/١٠/١١
٠
٠
خب مسلما روش روش درستی نبوده و نیست. حتی اگه آرامشی هم ایجاد کنه موقتی و الکیه. البته همچین بی تاثیر هم نیست. تو صدا سیما که هیچی نمیگن، اینا هم که فیلتر شدن. کلا حس می‌کنی همه‌چی آرومه من چقد خوشبختم خخخ کار خاصی نمی‌کنم. به زندگیمون ادامه میدیم. اون بخش وقتمون هم که صرف این شبکه‌ها میشد احیانا، خب حالا جای دیگه صرف میشه. دائمی بشه هم واسه من خیلی مهم نیست. کسی هم کاری داشته باشه دیگه باید زحمت زنگ و‌پیام رو بکشه.
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١١
٠
٠
من از تغییر آی پی تو تنظیمات پروکسی تلگرام استفاده میکنم
سعید نایب
سعید نایب
٩٦/١٠/١٢
٠
١
بعضی از دوستان بخاطر فیلتر موقت این شبکه های اجتماعی بی محتوا بقدری ناراحت و دلخور وایضا مریض احوال شدن که هر کی ندونه میگه چه مصیبت عظمایی بر فرق سر ما فرود آمده.!!؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٦/١٠/١٢
٠
٠
عجیب نیس اگه به نظر همیشه بدبین شما این دوتا نرم افزار بی محتوا بیان. اول از همه فکر کنم "محتوا" درست براتون معنی نشده. دوما حتما اینم نمیدونید که همین نرم افزار بی محتوا برای مشاغلی امثال کار من چقدر بی هزینه و سریع کار راه اندازی میکنن. کلا دوست دارید فاز مخالف باشید شما جناب نایب
ali_sh
ali_sh
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
برادر من خیلیا داره زندگیشون از طریق همین شبکه های اجتماعی تامین مالی میشه. صدها شغل و کسب و کار استارت آپی الان رو هواس. جدا از همه این ها. خیلی از کارهای روز مره خیلی ها مخصوصا قشر دانشجو که از طریق همین نرم افزارهای به قول شما بی محتوا صورت میگیره.
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
علی چجوری پس از وایبر به تلگرام کوچ کردی با این همه اعتراض؟
سعید نایب
سعید نایب
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
انشالله به باکمک برادران خودم این شبکه کم محتوای اجتماعی واسه همیشه بساطش جمع میشه و شبکه های اجتماعی وطنی شروع به کار میکنند.
سعید نایب
سعید نایب
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
من هیچ نیازی به فاز مخالف گرفتن ندارم. علاقه ای هم به اتهام زنی به رفقام ندارم. اما داریم میبینیم و حس میکنیم نقش تخریبی که این شبکه ها تو همه حوزه ها داشتند. بی بندوباری وسیاسی گرفته تا سست شدن بنیاد خانواده ها. ضمنا محتوا از نظر هرکسی تعریف خودشو داره اما در کل رنگ رخسار نشان میدهد از سر درون.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٦/١٠/١٤
٠
١
برادرای شما مگه کاری به جز گند زدن به زندگی ملت هم بلدن؟ .......! شبکه های اجتماعی وطنی هروقت تونستن به اندازه غیر وطنیاش جذاب و بدون باگ و بی دردسر کار کنن یه نسخه دمو بدن بیرون شااااید بشه روش فکر کرد
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٦/١٠/١٢
١
٠
خیر، واسه ما و خیلی های دیگه که کارشون بیشتر با تلگرامه سخت تر شده. و اینکه کی گفته تلگرام و اینستاگرام بی محتوا هست؟ استفاده درست از هر وسیله ای خیلی هم میتونه مفید و با محتوا باشه!!!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٦/١٠/١٢
٠
٠
ما که همه فیلترشکن نصب کردیم داریم استفاده میکنیم. برای ماها جنبه کاریش خیلی مهم تر از تفریحش هست