خانه انجمن اعتیاد از نوع لاکچری، اعتیاد به خرید اینترنتی!
٢٠٠
٢٦
s_khorashadi

اعتیاد از نوع لاکچری، اعتیاد به خرید اینترنتی!

اعتیاد از نوع لاکچری، اعتیاد به خرید اینترنتی!

سلام ، تا حالا شده به خرید اینترنتی معتاد بشید ؟

به نظرتون اینجور موقع ها باید چکار کرد :))

٩٦/١٠/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/١٣
١
٠
نه
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/١٣
٠
١
سلام. به خرید اینترنتی معتاد نشدم ولی به بازدید فروشگاه های اینترنتی معتادم خخخخ. مخصوصا دیجی کالا خیلی بهش سر میزنم و اجناسش رو تو حوزه تکنولوژی و سایر بخش ها نگاه میکنم و بعد حسرت اینکه نمی تونم بخرم رو می خورم و می بندم سایتش رو!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
قضیه این اعتیاد دیجی کالات رو مجتبی نوشتم :) ! با وجودی که گفتی به بچه ها نگم کیفم دستت هست ولی قضیش رو نوشتم
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
من این حسرت رو با سر زدن به کانال های فروش لباس تجربه میکنم.. چون هم نمیتونم بخرم هم نمیشه اعتماد کرد و لباس رو اینترنتی خرید!
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/١٠/١٤
٠
٠
لایییککککککککککککک... منم شدیداً به بازدید از سایت دیجی کالا معتادم....خیلی محصولات جذابی داره.....
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
بهترین راه برای فرار از این هست که رمز دوم کارتتون رو فراموش کنید!
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
خخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
باید با توکل به خدا صلوات فرستاد و شیطون درون رو دور کرد !
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
بهمن داداش میخوای شایعه علیه من راه بندازی تایمی بیا بگو که شیفت خودم نباشه و تایید بشه نه که من عدم انتشارش کنم :))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
:) خخخخخ خودتم نباشی جاسوس ها بهت خبر می دن بازم میای عدم انتشار می زنی ولی تایید کن بخندیم
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٦/١٠/١٣
٢
١
یه دفه برا مجتبی کیف دسته دار خریدم ! آدرس دفتر جیم رو دادم ، خیلی ازش راضی بود دیگه بعد مجتبی هر روز می رفت دیجی کالا و سایتش رو باز می کرد و به دوستاش می گفت همچین سایتی هم هست ! ببینید بهمن برام کیف خریده از توش :) !
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/١٣
٢
٠
نع من هیچوقت اعتقادی به خرید اینترنتی نداشته و ندارم.. همینجوریش یه آدامس موزی از فروشگاه میخرم وقتی میام خونه تهه دلم ناراضی ام میگم کاش توت فرنگیشو میخریدم بعد برم از اینترنت بخرم که راه بازگشتی نداره؟ :| باید اینجور موقع آ فیلتر شیم که خب الان شدیم :) پس نتیجه میگیریم دلیل فیلترینگ اخیر شما معتادین هستید :))
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
واسه آدامس پشیمون میشی؟!!خخخخ عاششقتم=))) ، البته اگه جنسی که ارسال کردن ایرادی داشته باشه یا مثلا رنگش اونی نباشه که تو انتخاب کردی میتونی برگشت بدی من اینو تجربه کردم البته عموما میگی حالا که اوردنش دیگه ولش کن مثه همین تلفن قررررررمز جلف ما که قرار بود سفید باشه:||
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/١٠/١٤
٠
٠
چقدر حساس در خرید... ولی یه بار امتحان کن.... انتظار برای رسیدن خرید اینترنتی و بازکردن جعبه و روبرو شدن با خریدهای اینترنتی!!!! خیلی باحاله......
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/١٤
٠
٠
خداییش چی میشه که تلفن سفید قرمز میشه؟ :| جواب: رنگ میشه حالا یا تلفن یا خریدار خخ ___شایدم یه بار امتحان کنم حسن نژاد جان ولی قطعا معتادش نمیشم :)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٦/١٠/١٣
٢
٠
با نام و یاد خدا... بله! چه اشکالی داره به جای صرف وقت و انرژی زیاد، با یه گشت ساده توی اینترنت خریدهاتونو انجام بدین؟ خیلی هم اتفاق خوبیه :))))
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
سلام نه دیگه تو این خداروشکر معتاد نیستم :/
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٠/١٣
١
٠
و اما راهکار : باید ترک کرد :/
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
اصن کل کیف خرید به همینه که پاشی بری بیرون راه بری الکی قیمت کنی...یکم دور دور کنی...بدشم هیچی نخری و بیای خونه...این هشتبلکو بازیا چیه که باز از تو سایت انتخاب کنی ://///// واااااالا
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٣
٢
٠
انقد ازین خرید رفتنه و متر کردن پاساژا متنفررررم.... برعکس مامانم:||
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٠/١٤
٠
٠
مامانتو میدوس :))
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
آره من بیشتر دیجیکالا رو چک و ازش خرید میکنم بعضا هم بامیلو، تازه ترب رو هم دارم تخفیفای همه فروشگاه های اینترنتی رو میذاره ولی خب بهشون اعتماد ندارم تابحال خرید نکردم
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/١٣
٠
٠
اعتیاد به خرید اینترنتی نیس کلا به خرید کردنه منتها چون خرید اینترنتی زحمتش کمتر و باحال تره بیشتر احساسش کردین
ali_sh
ali_sh
٩٦/١٠/١٤
٠
٠
اعتیاد که نه. همینمونم مونده دیگه خخخ // ولی خرید اینترنتی ر تجربه کردم از دیجی کالا و یه کانال تلگرامی. راضی ام بودم اگه از جای معتبر و با اگاهی کامل خرید کنی متضرر نمیشی قطعا :)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٠/١٤
٠
٠
من به چك كردن تلگرام معتاد بودم كه به حول و قوه الهي فيلتر شد و تو تركم! خيلي درد داره لامصب :|
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/١٤
٠
١
سلام.نسیم هستم یک معتاد.. 4 روزه تو ترکم :(