خانه انجمن از زندگی تو این زمان راضی هستید؟
٣١٩
١٣
فو فا نو

از زندگی تو این زمان راضی هستید؟

یا دوس داشتید تو گذشته یا شایدم آینده به دنیا بیاید؟ 

با ذکر دلیل. دو نمره :|

٩٦/١٠/٠٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/١٠/٠٦
٠
١
تا 20 سالگیم دوست داشتم که 100 سال دیگه به دنیا میومدم که تکنولوژی خیلی پیشرفت کرده باشه. ولی الان میگم کاش زمان قدیم بودم. مثلا در حد 100 سال پیش. زندگی قدیم خیلی راحت تر بوده نسبت به الان
فو فا نو
فو فا نو
٩٦/١٠/٠٦
٠
١
منم دوس دارم تو اینده ب دنیا میومدم بیشتر برای دیدن چیزای جالب تر. بیشتر پیشرفت علم و اینکه اعتقاد مردم چجوره اون موقع و داریم نابود میشیم یا نه مث فیلمای علمی تخیلی و به چ دلیل و... هر چن الان و گذشته هم لطف خودش رو داره. اصن شاید اگر در زمان اینده ب دنیا میومدم باز دوس داشتم در زمان عقب تری دنیا میومدم :/ ولی چرا میگین راحت تر؟ به خاطر اینکه تجمل و اینا تو زندگی مردم ایران کمتر بود اون موقع و زندگی ساده ای داشتن و لازم نبود هی دنبال پول بدون و اینا؟ عوضش میخوردین ب جنگ جهانی و قحطی و گرونی و اینا باز ک :دی الان باز جنگ نیس لااقل :))
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٠٦
١
٠
راضی نباشم چیکار کنم؟
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٠/٠٦
٤
١
زندگی تو اون دوره ای خوبه که امام زمان ظهور کرده و ملت تو صلح و صفا کنار هم زندگی می کنن.
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٠/٠٦
٠
١
راضیم :) نه قدیمو دوس داشتم نه آینده رو.... قدیم چون هیچی نمیدونستن :// هیچیم نبوده :// آینده هم که همه چی تموم میشه ... آب نیس دیگه :// همینجا خوبه
آلاء
آلاء
٩٦/١٠/٠٧
٠
٠
بهیچوجه همه چیش آزار دهندس:| زندگی در آینده خیلی عالی و وسوسه بر انگیزه ولی وقتی تو شرایط و موقعیتی هستیم که خیلی از پیشرفت ها و تکنولوژی حال حاضر جهان رو نداریم و با چیزای مسخره سر و کله میزنیم و بینتیجه پیر میشیم و اصطلاحا جهان سومیم زیاد فرقی نمیکنه... زندگی در قدیم هم وقتی انتظارات و توقعت از خودت و زندگی پایینه و بالعکس شاید بد نباشه... در کل چیزی که مهمه شرایط اجتماعی فرهنگی علمی و... جامعه ایه که توشیم
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٦/١٠/٠٧
١
٠
قطعا زمان آینده چون در قدیم نه رفاه بوده نه امکانات نه سواد،بیماریهای که امروز به راحتی درمان میشن در قدیم جان مردم رو میگرفتن با پیشرفت زمان قطعا کیفیت زندگی بالاتر میره.فکرشو بکن الان مجبور بودی سفر بین تهران ومشهد رو به جای هواپیما با الاغ بریم. و اگر هم حق انتخابی برای مکان بود.قطعا جایی غیر از ایران و جهان سوم انتخاب میکردم
اسمارتیز:)
اسمارتیز:)
٩٦/١٠/٠٧
٠
٠
هیچ کدوم :| نه گذشته، نه حال، نه آینده :| همینقدر له و داغون:| دی: خودت چطوری فوفی؟:)))
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/١٠/٠٧
٠
٠
با اجازتون به علت علاقه ای که به تاریخ گذشته دارم : دوست داشتم قبل از سال 1300 شمسی زندگی کنم خیلی باحال بوده یا زمان تمدن فراعنه مصر .........
م-نص
م-نص
٩٦/١٠/٠٧
٠
٠
اره:)نباشیم چکار کنیم....اگر همه مون متحد باشیم و تو دهن دزدا بزنیم خوشبخترین های جهانم میشیم:)
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/١٠/٠٨
١
٠
همین جای دنیا خوبه آینده رو نمیشه پیش بینی کرد و گذشته رو هم نمیشه به خاطر شرایط و امکاناتش قبول کرد.. ولی کاش یه ریموتی کنترلی چیزی بود دنیا رو یه چند ماه میبردیم جلو..اینجای زندگی یکم سخته:[[[[[
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٠٩
٠
٠
کاش سوال یه چی دیگه بود...مثلا اینکه اگه امکان سفر به آینده یا گذشته رو داشتیم کدوم رو انتخاب می کردیم.. من دلم میخواست به گذشته برم.. میدونی اگه با علم امروز اگر به گذشته بریم چقدر همه چی جذاب میشه؟؟؟ حداقل میتونستم به اون ناصرالدین شاه بفهمونم زن بی سیبیل خوشگل تره دیوانه! یکم به آشپزا کمک می کردم غذاهاشون خوشمزه تر شه و... خلاصه که فانتزی من اینه در مورد زمان :)) ولی خب در مورد سوال شما همینجاش خوبه :) سخته ولی خوبه :) خداروشکر :)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٠/١١
٠
٠
ما در زمان غلط و ايضا مكان غلط به دنيا اومديم! دوس داشتم تو قديم زندگي ميكردم ولي اون بازه زماني كه جنگ و انقلاب و اينا نبوده! يا اگرم در حال حاضر زندگي ميكنم، سوئيس يا هلند يا سوئد يا فرانسه بودم مثلا! نه ايران :|