خانه انجمن اخرین نفر
٤٣٠
٧٢
م-نص

اخرین نفر

اخرین نفر

سلام دوستان جیمی:) فکر کنید یک زلزله خیلی بزرگ رخ داده و کل مردم جهان مردن و شما تنها ادم زنده روی زمین هستید. چشم هایتان را ببندید و خودتان را در این شرایط تصور کنید... حالا بگویید تنهایی در این جهان چکار میکنید؟

٩٦/٠٩/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
یاد انیمیشن وال ای افتادم!
مریم سادات
مریم سادات
٩٦/٠٩/٢٥
٠
١
وای وال‌ای^_^
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٥
٠
١
با ای سنت کارتن میبینی:// همینه پیر شدی خخخ
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٦/٠٩/٢٥
٠
١
دقیقا صاحب انجمن هم بعد از دیدن این انیمیشین به فکرش رسیده این سوال رو مطرح کنه.واقعا تهاجم فرهنگی چقدر نفوذ کرده که در انجمن های جیم هم تاثیر گذاشته؟ :)))
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
به جان اصغروم همچی فیلم یا انیمیشنی ندیدوم://
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/٠٩/٢٧
٠
٠
انیمیشن دیدن کجاش بده؟؟؟؟ حالا تو هر سنی. به نظرم بزرگسالان بیشتر به انیمیشن احتیاج دارن تا بچه ها
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٧
١
١
زشته دیگه...ادم با ریش و سیبیل بشینه کارتن ببینه خخخ من اخرین کارتن عمرمو یادم نمیاد کی دیدم:/ اینقدر دوره
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/٠٩/٢٥
٠
١
چه سخت!چه عجیب!چه جالب! ولی یه فیلم شبیه این(تقریبا) هست که خیلی جالبه به نام (I AM...) مردی که توی یه ایالت تنها مونده و کم کم داره دیوونه میشه با مانکن ها حرف میزنه و از تنهایی گریه میکنه حتی سعی میکنه بایکی از مجسمه ها آشنا شه و بعد از مدت ها حس عشق رو توی وجودش زنده کنه... من نمیدونم.. احتمالا خیلی زودتر از بازیگر اون فیلم کم میارم.. باتنهایی اصلا مشکلی ندارم حتی خیلی تنهایی هامو دوست دارم اما اینکه تو خونت تنها باشی با اینکه توی یه شهر یا کشور یا کل کره زمین تنها باشی خیلی فرق داره...
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/٠٩/٢٥
٠
١
اسم فیلم اینه: I Am legend با بازی ویل اسمیت..
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
منم دیدم خیلی قشگنه.
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
آره ^_^
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
بنظرم یکی از وحشتناک ترین عذاب هایی که میشه برا انسان اتفاق بیوفته...وقتی هیچ موجودی نباشه صددرصد ادم بعد از مدت کوتاهی دیوانه میشه
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
اولش افسرده میشم بعد یه مدت از تنهاییم لذت می بریم و در آخر فکر کنم از شدت تنهایی دیوونه بشم!!!
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
فک نکنم ادمی که افسرده بشه بتونه تنهایی خوب بشه و به لذت بردن و ارامش برسه:)
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/٠٩/٢٧
٠
١
افسردگی اولش بخاطر از دست دادن خانوادمه نه بیماری افسردگی
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٧
٠
١
بیماری افسردگی بخاطر همین عوامل بوجود میاد...هر ادمی هر چقدرم که قوی باشه بالاخره یک جایی ممکنه به خاطر غم های زیادی که داره افسرده بشه...خیلی از این پدر مادرهایی که تو سنین کمتر از پنجاه سال سکته میکنن و ما رو تنها می ذارن بخاطر همین افسردگیه و فشار هاست...افسردگی تا جایی که میدونم چندین بعد داره و همیشه گوشه گیری نیست...بگذریم:) امیدوارم هیچ وقت افسرده نباشید و کنار خانواده شاد و خوش باشید..به جیمم سر بزنید
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٦/٠٩/٢٥
٠
١
باید تولید مثل کنیم تا بشر از خطر انقراض نجات پیدا کنه :| ..... فقط همین کار رو می کنم
مداحی
مداحی
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
اولا یک اقا نمتنه بکرزایی هم بکنه. ولی اگه تنستی بکرزایی کنی به ما هم روششه بگو شاید او روز اگه آمد لازم شد.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
دوستان بحث انجمن یه چی دیگه است! حالا بشریت منقرض شده به سلامتی شماها نمی خواید بذارید؟
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
بهمن جان تو تنهایی چطوری مخی نجات بدی:)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
حسین جان ! بهمن مجبوره ٬ مجبور ! میفهمی ؟ مجبور ! خخخخ
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٧
٠
٠
این بهمن قرار بود مزدوج بشه چرا نشد اخه :))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٦/٠٩/٢٩
٠
١
از کجا می دونی مزدوج نشدم ؟ :)
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٩
١
٠
چون کاملا مشخصه:)
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
می خوابم
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
خسته نباشی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
سلامت باشی
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٧
٠
٠
پتو بیارم برات؟؟
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٩/٢٧
٠
٠
اینجا پتو جواب نمیده، لحاف بیار خخخ
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٧
١
٠
شرمنده داداش.ماها مردیم خودت برو بیار خخخ
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٦/٠٩/٢٥
٠
١
عشق وحال.زندگی میکنم.اول میرم ایرانخودرو و سایپا رو آتیش میزنم .بعدشم میرم کره شمالی همه بمب های هسته ایشو میزنم سمت آمریکا.بعد میرم سمت اروپا یه جای معرکه واسه زندگی پیدا میکنم و تا آخر عمر به شادی و خوشبختی میگذرونم
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
خدا رو شکر برنامه هدفمندی دری:)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٦/٠٩/٢٥
١
٠
بله.آدم همیشه باید برنامه داشته باشه :)).حتی باید برنامه ریزی کنی که چه وقت و چگونه بی برنامه باشی
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٧
١
٠
الان مثلا سعی کردی بی برنامگیتو ماست مالی کنی خخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٦/٠٩/٢٥
١
١
یه سیگار روشن میکردم مینشستم رو یه بلندی به خرابه ها نگاه میکردم. بعدش هم تلاش میکردم خودمو برسونم کنار یه دریا و همونجا میموندم تا منم بمیرم. حوصله آدم سر میره :|
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/٠٩/٢٥
١
٠
چه علاقه ای به سیگار داری! ریه ت هیچی ولی نکن دندونات خراب میشه آ دیدم که میگم!!!
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٥
١
٠
الحمد الله کارخونه سیگارا متلاشی شدن...اوناییم که درب مغازه ها بودن زیر اوار پکیدن...:)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
احتمال نود درصد دق میکردم!
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
دور از جون :(
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
خوب پس خدا رو شکر که در اون صحنه و حالات نیستید:)) انشاالله همیشه شاد و خندان کنار خانواده باشید:)
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
سوال سختیه... شاید تنهایی کل دنیا رو قدم بزنم. شاید... میشه یه کتاب سهراب سپهری بدید بخونم هی بخونم هی بخونم یهو دیگه بمیرم نتونم سهراب بخونم!!!!!!!! :///////// بخصوص اون شعر قایقی خاهم ساخت:# یا نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست:/// پ.ن:دیگه از این انجمن ها نذارید من افسردگی گرفتم الان://///
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٥
١
٠
الحمد الله که افسردگی گرفتید...ما هدفمون افسردگی شمایه...بعد از انحلال یگان ویژه و ورشکستگی افتابه سازی و سقوط تیم فوتبال پرورش افتابه تصمیم گرفتیم به شغل شریف درمان افسرده ها روی بیاریم..مشتری نیست ناچاریم برای کسب درامد اول افسرده بسازیم خخخ مو خود امریکا بودما خخ اما خارج از شوخی سعی میکنم ولی قول نمیدم
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٦
٠
٠
جدا از شوخی با این تخیلی که من دارم لحظه مرگمم تداعی شده:/// دور از جون... موفق باشید:)
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٧
٠
٠
همه قدرت تخیل دارن:) من خودمو در اون شرایط گذاشتم:)وحشتناک بود...هیچ صدایی جز صدای باد و حشرات نبود...بوی خاک جسد های بوگرفته می امد...به جای ساختمان های بلند تپه های اجری و اهنی فقط بودن:( امیدوارم هیچکس همچین چیز هایی رو نبینه:)
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
واااای چقد عاااالی فوق العادس^_^ اولش تا یه مدت اینور اونور میرم تا همه جا رو ببینم و صاحب شم و بمونم! مثلا یه مدت بساطمو تو لوور پهن میکنم!خخخ بعدها هم خیلی حوصلم سربره از تنهایی یه دونه سفینه از ناسا بلند میکنم یه سر به سیاره بغلی اینا میزنم!
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٦
٠
٠
زلزله اومده همه مردن:/// همش خرابه است:///// صفینه مث هواپیما خلبان نمیخواد؟؟؟؟ گواهینامه دارید همه جا برید؟ ... ‌‌.... :////
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٦
٠
٠
چقد شما ذهنتون قانون مندنه!:)) همه مردن دیگه گواهینامه واسه چی! فوقش سقوط میکنم بعد میرم اون یکی رو سوار میشم!:دی
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٦
٠
٠
قانون مند نیستم ک ...کلی نگرم...مثلا ماشین چجور حرکت کنه؟؟؟هواپیما و فضاپیما چطور؟؟ اصلا چجوری میخواین وقتی سقوت کردید بازم زنده بمونید؟؟؟اصلا زلزله گذاشته جاده ها سالم بمونه؟؟؟ هوووف ذهنم خسته شده
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٦
٠
٠
سخت نگیر !:))
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٧
١
٠
جی تی ای خیلی بازی می کنیدا خخخ
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٧
٠
٠
قبلا زیاد بازی میکردم...خخخ. آلاء خانم رو نمیدونم. :)
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٧
٠
١
زشت نیست خانم ها بازی کامپیوتری کنن://
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٨
٠
٠
مثل این میمونه بگیم زشت نیست آقایون موهاشونو تا شونه بلند کنن...ابرو بردارن؟؟
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٨
٠
٠
خوب مسلما اینم زشته و ما اینکار را انجام نداده ایم:)
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٦
٠
٠
یه کتابی هم بود که از بیماری مهلک فقط شش هفت نفر سالم مونده بودن بعد اونا با هم ازدواج و بچه دار شده بودن تا نسل انسان رو نجات بدن، بعدمدتها یه پیرمرد بود که قبلا استاد دانشگاه بوده کلی زجر میکشید تا علم رو به بچه هاش که مثه انسانهای نخستین زندگی میکردن انتقال بده اونا هم مسخرش میکردن....:/، بر حسب نظریاتی ما هم نسل بعد از انقراض هستیم (احتمالا طوفان نوح) و بخش بزرگی از علم نسل پیش رو بهش نرسیدیم هنو و داریم دست و پا میزنیم تو جهل:|
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٦
٠
٠
جالبه!!!
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٧
٠
٠
این ها تخیلاته:)مطمئنن کشتی حضرت نوح با تکنولوژی های ان زمان درست شده...پس تمام سازندگانش تکنولوژی ها رو دیده بودن:)یک چیز جالب بگم..در مورد قیر...قدمت این ماده خیلی قدیمیه...در عایق کاری کشتی حضرت نوح بوده...این یعنی یک سری تکنولوژی ها در عصرهایی ناپدید شدن و مد افتادن..باز دوباره به چرخه برگشتن
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/٠٩/٢٦
٠
٠
اخ جووون کنکور لنتی هیچی میشد :)))
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/٠٩/٢٧
٠
١
خخخخ
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/٠٩/٢٧
٠
٠
یعنی کنکور اینقدر وحشتناکه؟؟؟؟!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٧
٠
٠
کنکور به این سادگی:) دو تا دادیم:)موفق شدیم:)الکی سختش میکنین:) بزنید به در بی خیالی:)
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/٠٩/٢٩
٠
٠
باشه :/
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٩
٠
٠
خیلی ممنون خخخ
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٠/٠١
٠
٠
خواهش میکنم قابلی نداش اصن :/
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠٩/٢٧
٠
٠
همه جا رو گل و گلدون و درخت و سبزه ميكارم. يه باغ براي خودم درست ميكنم پر از نور و گل و رود و آب و آبشار... مثل فيلم پسنجرز... ببينيد حتما :)
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٧
١
٠
اب از کجا میارید؟؟غذا از کجا میارید؟؟برق؟گاز؟؟اصلا بدون تلویزیون می تونین زندگی کنید:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٦/٠٩/٢٧
٠
٠
بدون تلویزیون چیه مستر سقف بدون موبایل😜
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٧
٠
٠
همین کاراتونو میکنین بهتون میگن زمین خار:)خخ
m_sepehri
m_sepehri
٩٦/٠٩/٢٧
٠
٠
حس وال ای بودن بهم دست میده 😜 جدای از شوخی قطعا حس وحشتناكیه.فكر نمیكنم زیاد دوم بیارم كه بتونم كار خاصی انجام بدم و یحتمل خیلی زود به باقی مردم تو اون دنیا میپیوندم.خدا قسمت نكنه تنهایی كه واقعا تنهای تنها باشی و هیچ كس حتی ی غریبه نباشه غیر قابل تصوره به نظر من. اصن نمیشه ادامه داد.خصوصا وقتی تو ی حادثه اینجوری یهو دنیا خالی بشه.
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٧
٠
٠
سلام بر بانوی زمین خار؟؟؟نمیشه زمین خاری کرد خخخ کسیم نیست که اذیت کنه ها:) خوب هستید راستی:) انشاالله هیچ وقت تنها نباشید:)
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/١٠/٠٣
٠
٠
انقدر شعر میگم تا بمیرم:) به همین خونوکی!:) و به زلزله میگم: همه ی ارو ندارم را باز / توی بی رحم به یغما بردی/ تو که بی رحم شدی حداقل/ من تنها شده را میبردی.. یه تیکه کوچولو از یه شعر بلند...
م-نص
م-نص
٩٦/١٠/٠٣
٠
٠
:// شعر قشنگی بود