خانه انجمن شغل ایده آلتو بگو!
٤٤٨
٦٣
بوریسونا پوگاچوا

شغل ایده آلتو بگو!

شغل ایده آلتو بگو!

سلام))

از شغل ایده آلتون بگین...

دوس دارین چه کسب و کاری راه بندازین؟

یا تو چه زمینه ای مشغول به کار شین؟

و اینکه چقد با اون شغل فاصله دارین؟

٩٦/٠٩/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٦/٠٩/٢٣
٢
٢
من دلم میخاست کافه چی میشدم. یه باریستا که تو کافش فقط چای و قهوه داره و سیگار. ازش هم دورم. خیلییییییییی
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٣
١
١
چرا خیلی دور؟!! نصف ایرانیا منتظرن یه پولی دستشون بیاد باهاش کافه بزنن کافیه یکیو پیدا کنی با هم شریک شین:) فقط زدی آدرس بده بیام!=))
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٤
١
١
همی کافه چی دره مو موندوم..برن ساندویچی کثیف بزنین مایم مشتری بشم خخ
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٣
٢
١
من دوست دارم یه حسابدار موفق باشم که گم میشه بین اعداد و ارقام ... کلا عدد دوست دارم هر چی عدد بزرگتر دوست داشتن منم بیشتر. خیلی نزدیک نیستم بهش. اما دور هم نیستم چون ترم دو حسابداری هستم
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٣
٢
١
پس انشالا به زودی...:)
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٤
٠
١
حسابداری در امد ندره...مگر اینکه اختلاس کنید:)
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٤
١
٠
واااا...مگه همه چیز باید پولساز باشه...؟؟؟؟؟ مهم علاقه است... پس مردها پول در میارن چیکار جز اینکه ما خانم ها خرج کنیم؟؟
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٤
٠
١
شغل باید پولساز باشه..ادم زحمت بشه برا هیچی؟؟؟نمشه ک
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٥
١
٠
گاهی وقت ها لذت انجام یه کار مهمتر از هر چیزیه...حتی پول
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٧
٢
٠
گاهی وقت ها تصور ما از کارها با چیزی در واقعیت هست خیلی متفاوته
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٣
١
١
یه ربع پیش از یه جلسه برگشتم...این جوریا که بوش میاد نماینده بیمه بودن هم شغل پولسازیه. Q-0 یعنی اینجور که پیداست یه پنج سال بکوب کار کنی تا آخر عمر تامینی 0-o
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٣
١
١
اوکی حله پنج سال اول نماینده بیمه بقیش حسابدار!=))
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٤
٢
٠
نه از این خبرا نیست...اون شغلای پر در امد پارتی مخه که ماها ندرم
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٤
١
١
اره...همه جا پارتی میخواد...حالا ما درسو بخونیم انشالله حسابدار شرکت بشم.
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٤
١
١
انشاالله موفق باشید:)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٦/٠٩/٢٣
١
٠
خوشبختانه در زمینه مورد علاقم فعالیت میکنم.دوست داشتم به عنوان تست کننده غذا هم کار کنم.خیلی شغل باحالیه.غذای مجانی میخوری پول میگیری.آخرشم میگی خوب نبود غذا :))
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٣
٠
١
زمینه مورد علاقتون چیه؟ ، خخخ بدبخ آشپزه... همون که نرفتین تو اون زمینه!:/
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٣
٠
١
*همون بهتر
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٦/٠٩/٢٣
١
٠
مهندسی عمران
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٤
٠
١
مو موندوم همی عمران چی دره....سالی هزار تا مهندس فقط دانشگاه های مشهد مدن بیرون...بعد کلا سالی دویست تا ساختمون میسازیم://
mobina
mobina
٩٦/٠٩/٢٣
١
١
مدیریت هتل یا کارای مربوط به هتل و داشتن یک تالار عروسی که خیلی باهاش دورممممم
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٣
١
٠
به به ایده ای برای مدیریت متفاوت تو این زمینه داشته باشی که دیگ عالیه!^_^ امیدوارم بش برسی:)
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٤
١
٠
مدیریت هتل ظاهرش سادستا..برین تو گودش خیلی سخته:)
mobina
mobina
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
درسته سخته ولی جالبه با ادمای مختلفی سروکار داری
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٣
٠
٠
من خودم دوس دارم یه مدت گل و گیاه و اینا فروشی داشته باشم با گلدونش البته!:) ، یه مدت هم کتابفروشی و کتابخونه داشته باشم!:)) یه مجموعه شرکت و آموزشگاه و آتلیه و ... داشته باشم که در زمینه عکاسی، امور تبلیغاتی و طراحی گرافیک، نقاشی و ... فعالیت کنیم با یه تیم ده نفره!&)) یه شرکت دانش بنیان و لابراتوار هم داشته باشم که در زمینه بیوتک پزشکی فعالیت کنه:)) ، دقیقا بترتیب نوشتنشون هم باهاشون فاصله دارم!:دی ، اصلنم تخیلی نیستم با این همه شغل!خخخخ
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٣
١
١
ایشالا به همممممشون میرسی دخترم!:|||
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٤
١
١
انشالله خخخخ...موفق باشی
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٤
٠
٠
تلاش کنین بهش میرسین:)هیچ چیز توی دنیا رویا پردازی نیست:)مگه ادمای خیلی موفق کسی فراتر از ماها بودن:)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠٩/٢٤
٠
٠
یه کافی شاپ یا رستوران قشنگ و جالب داشته باشم، نشد کافه چی یا گارسون بشم! البته کافه رستورانهای های خارجی نه ایرانی!! یا بخش ایده پردازی شرکت تبلیغاتی باشم یا خودشو داشته باشم! به این آخری یکم نزدیکم.
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٤
٠
٠
واسه اولی کامنت رویا خانوم رو بخون با هم شریک شین:))) واسه دومی هم بهش رسیدی یادم باشه از تجاربت استفاده کنم واسه شرکتم!😎😎
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٤
٠
٠
من موندم گارسون بودن چه کلاسی دره://
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٤
٠
٠
فکر کنم کلاس نداره... چی بهتر از گارسونی؟؟؟
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠٩/٢٧
٠
٠
آقاي نص بخاطر كلاسش نيست كه! لذت بخشه! كلا ديدن آدم هاي مختلف رو دوست دارم. مخصوصا كه تو محيط كافي شاپ يا رستوران باشه.
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/٠٩/٢٤
٠
١
انجمن تکراریه! میخوام بزنم تو کار ساخت و ساز اصولی که پول ندارم.. میخوام کار کنم پول در بیارم ولی خونه دارم و نم تونم کار کنم .. میخوام یه سرمایه به دست بیارم یه بزنم تو یه کار کوچیک که هم بتونم کار کنم هم خونه داری ولی فامیل پولدار ندارم بمیره ارثش به من برسه ...میخوام برنده هوم کر شم و پول به دست بیارم و بزنم تو ساخت و ساز ولی شانس ندارم.. از ندارم آخر جمله تا میخوام اول جمله هر چی هست میشه فاصله بین من و آرزوهام :|
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٤
٠
١
اما یک چیزی دارید به اسم فکر.قرار نیست همه چیز پولی باشه:)اتفاقا اگر از صفر شروع کنید و بدون سرمایه به هدفتون که تولیدیه میرسین
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٤
١
١
منم همش منتظرم اون فامیلمون که اون سر دنیاس بمیره ارثش برسه به من!:| منتها نمیشناسمش:/
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٤
٠
١
موفق باشی نسیم جان... آینده آدمهارو رویاهاشون میسازه :)
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/٠٩/٢٤
١
١
مقسی از همه :)) پول همه چی نیس ولی قشنگ 90 درصد چیزاس :)
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٤
٠
١
موخوام معدن بزنوم.سپس کارخانه فراوری و بعد از ان کارخانه های تولیدی...بعدشم بمیروم چون عمروم بیشتر از این قد نمده خخخ ها یادم رفت شعبات اون کارمم زیاد کنم.کدوم کار؟؟نوموگوم که باز نگن تبلیغ کردوم خخ
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٤
٠
٠
شما بنظرم با سومیه فاصله زیادی ندارین!:دی، امیدوارم موفق باشین ولی!:))
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٤
٠
٠
باز خوبه مشخصه چی میشید!!! شما بسم الله بگو خدا عمر میرسونه.. :))))) موفق باشید
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٤
٠
٠
کارخانه تولیدی شاید سه سال فاصله باشه:)
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٤
٠
٠
متشکرم:)سلامت باشید
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٤
٠
٠
چهارمی عاقا چهاررررمی!
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/٠٩/٢٤
١
١
عه آلاء من اون آشنای پولدارو پیدا کردم طرح کشتنشو بریز ارثشو بگیریم بریم دنبال علایقمون :)))
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٤
٠
٠
ریاست جمهوری؟؟ خخخ
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٤
١
١
آشنای شماس بمن که ارث نمیرسه!:/
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
مستر نص رو میگم :|
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
من اگه پولدار بودم جیمو کلا میخریدم خخخ پولم کجا بوده ..منه نکشین
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
سه سال دیگه که کارخونه بزنید پولدار میشید خخخ منم برا اونموقع برنامه ی قتلتونو میکشم :))
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
نه بابا نسیم ایشون خیلی پول داشته باشن فوقش بتونن جای قیمه بادمجان! جوجه بگیرن!:دی رو یه نفر دیگه برنامه ریزی کنیم!خخخخ
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٧
٠
٠
بذارین بزنم بعدش خخخ
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٤
١
٠
به عنوان شغل دومم به ریاست جمهوری یه نگاهی می ندازم...ولی چون روحانی ابرویی براش نذاشته شاید نروم سمتش خخخ(یکم سیاسیم بگیم نگن سیاستت تموم شده خخ)
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٤
٠
١
#سیاستت تموم شده!خخخ
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٤
١
٠
نه سیاسیتم دوبرابر شده:)حالا انجمنای قبل شما نظراتش تایید بشه اتیشی به جون بعضیا می ندازه:)ولی خدا کنه به حرف من کنن دور بعدی:)
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٩/٢٤
٠
٠
شغل فقط کارمندی، حقوقت سر ماه آماده است، بیمه هستی، بازنشستگی داری، می تونی با حقوق سر ماهت شغل دوم هم راه بندازی
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
ساعت کاریت دست خودت نیست.اقا بالاسر داری...امروز حال نداری کار کنی ولی مجبوری بری:)اینا ها رم ببنین...درضمن پیشرفتشم کمه
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
الان که مغازه دارم، خودم آقای خودمم، بیمه ندارم، یه روز پول هست یه روز نیست، به جای صبح تا ظهر باید صبح تا شب برم در مغازه
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
اشتباه مغازه داری:) کی گفته پسری مثل تو اول جوونی باید مغازه داری کنه؟؟مثلا سوپر مارکت..این مغازه ها بدرد پول جمع کردن و کسب تجربه میخوره..نه اینکه کل عمرتونو تلف کنین پاش
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
این بحث ادامه پیدا نکنه بهتره
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
دوست داشتم شغل دولتی داشته باشم که الآن دارم ولی توقسمت اداری ام و به شدت دوست دارم مسئول روابط عمومی بشم و هنوز خیلی باهاش فاصله دارم حداقل ده سال!!!!!
م-نص
م-نص
٩٦/٠٩/٢٥
٠
٠
امیدوارم خیلی زود بهش برسید:)ادم به هر چیزی که دوست باشه و تلاش کنه میرسه:)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/١١/٠٦
٠
٠
شغل ایده ال من اون شغلیه که توش تنوع وجود داشته باشه. چون من سریع از کارهای کسل کننده خسته میشم. یک کاری باشه که هر روز برای انجامش مجبور باشی چیزای جدید یاد بگیری. طراحی حالا چه از نوع کامپیوتری و گرافیکی چه روی کاغذ چه روی پارچه چه لباس برام جالبه. نویسندگی در زمینه های مختلف، کارای مربوط به گل و گیاه اینا همش برام جذابه. فکر میکنم شغل ایده الم باید تلفیقی از هنرهای متعدد باشه.