خانه انجمن مینیمال بساز
٢١٥
٨
عماد ولی زاده

مینیمال بساز

مینیمال بساز

سلام. مینیمال هایی تو زمینه های طنز، غمگین، ترسناک و ... که دوست دارین بگین

٩٦/٠٩/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٩/٢٢
٢
١
وسط گرونی بنزین و حذف یارانه ها و حاتم بخشی دولت از جیب ملت وقت گیر آوردیا، مینیمالم کجا بود
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/٠٩/٢٢
١
٠
خیلی انجمن خوبیه. وقت کنم میام مینیمال کپی پیستی میذارم خخخخ
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٦/٠٩/٢٢
١
٠
مینیمال چیه؟
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٣
٠
٠
من سرچ کردم. بک مینیمال در عکاسی،بخش کمتر شناخته شده است.در این سبک از هنر با بهره گیری از تصاویری آرام و با تمرکز بالا است که دارای کادربندی ساده،ترکیب بندی ای متفاوت و با جزییات و عناصری حداقل تشکیل شده است. در این سبک با استفاده از یک یا دو عنصر و پاک کردن جزییات،به مفهوم میپردازد. تعاریف آماده در منابع،سبک مینیمال رو به این شکل توضیح دادند: ((اساس هنر مینیمال خلاصه گرایی در فرم و تاکید بر محتوا ی اثر است و پیش از آنکه به احساسات شخصی و بیان آنها علاقه مند باشد،سعی دارد از قوانین فیزیک و ریاضی و استعاره و نشانه در خلق آثار استفاده کند.)) اما توضیح بهتر را میتوان به این شکل شرح داد:”’هر جه ساده تر،قابل فهم تر”’ پس به سادگی میتوان گفت از سبک های هنر عکاسی به حساب آمده و کارآمد است. نکات مهمی که در عکاسی مینیمال استفاده میشود شامل موارد زیر است: 1. سادگی در تصویر 2. تکرار و سریالی بودن عناصر عکس 3. استفاده از اشکال هندسی 4. کاهش اشیا در تصویر 5. دوری از موضوعات سیاسی،اجتماعی،اقتصادی و دیگر موضوعات گسترده و پیچیده 6. ابراز منظور و مفهوم به شکل مستقیم
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٣
٠
٠
*سبک
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٦/٠٩/٢٣
٠
٠
ممنون از توضیحاتتون :)